Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57201) mrmft válasza CoolBoy323 (#57184) üzenetére


mrmft
senior tag

Valami friss info van a G2F-rol, mostanaban mar nem lesem a kinti oldalakat. Bele faradtam (es a W100 is jol muzsikal, csak a kicsit nagy tepsi).

(#57202) rabtibus válasza üszök (#57200) üzenetére


rabtibus
tag

hááát ez tényleg "gyönyörű" :) kinek-mi tetszik.

Én megszoktam a Fancy Widget alkalmazást, korrekt volt kiírta amit kellett, kellően változtathat is volt.
A megszokás ... :K

(#57203) CoolBoy323 válasza Indy1 (#53214) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Januar kozepen erkezik majd meg az elso fecske had szerintem...

(#57204) üszök válasza rabtibus (#57202) üzenetére


üszök
őstag

.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#57205) pruf válasza Bagira01 (#57176) üzenetére


pruf
csendes tag

Nekem nem igazán sikerült behozni ezzel a kuponnal az akciós árat... melyik telóra értendő am? A rusnya pirosra? Vagy a GSM verzióra?

Mert a fehérre/feketére invalid lett.

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57206) pruf


pruf
csendes tag

Am Csengék-nek az anyukája, hogy van mikor szerda reggel 7 re időzíti a happy hour-t ?
Időeltolódás 6 óra ide vagy oda...

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57207) Viktor0610 válasza pruf (#57206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah. Tök szemetek, hogy HELYI IDŐ szerint kora délutánra tették a happy hourt... :U :D

Samsung Galaxy A54

(#57208) pruf válasza Viktor0610 (#57207) üzenetére


pruf
csendes tag

Nem vagyok benne biztos, hogy elsején reggel (bár a kora délután se lenne elég) hol fogok ébredni milyen állapotban és egyáltalán képbe leszek az egyetlen napi teendőmmel... ezzel :)

Olyan ez mint a tárgyfelvétel neptunon másnaposan szorozva 10 el.

[ Szerkesztve ]

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57209) RVR400 válasza Bagira01 (#57188) üzenetére


RVR400
veterán

Geekbuyingon van presell, alapból 289-ért, viszont 5 dollárért lehet venni hozzá 50 dollárt érő kupont még holnapig, így ennyi az ára. Nem volt egyszerű, mert 24-én vettem meg a kupont, de nem küldték, ma kellett rájuk szólnom, hogy valamit elfelejtettek. :D

(#57210) EG0 válasza myk74 (#57165) üzenetére


EG0
aktív tag

Szerintem jó választás a Lenovo A516. Nyilván gyengus proci, kevés memória és kis felbontás, de mindennapokra bőven használható teljesítmény, női kéznek bőven elég nagy kijelző és kb. 2 hónapja bejelentett, vadiúj modell (A850-essel együtt). 110 dollár egy márkás, csini telefonért, korrekt.

(#57211) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Mai napon végre megkaptam a dec.6-án geekbuyingtól rendelt Blackview jk809es telefont gyorspostával. 48ezer volt a teló plusz 10ezer a vám, amin felháborodtam, hogy a posta önkényesen felszámolt +1220 ft-ot hogy pestről lehozta idáig a telefont...

Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mit érdemes megnézni rajta, letesztelni?

(#57212) Viktor0610 válasza szobipeti199 (#57211) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindent, amit használsz. ;]

GPS, Wi-Fi, telefonálás, SMS, mobilinternet, kijelző (pixelhiba), gombok... :)

Samsung Galaxy A54

(#57213) fotosjani


fotosjani
aktív tag

Előre is elnézést mert egy SIM-es teló.
Az Antelife-on van most egy jó vételnek tűnő teló a VIZIO VP800
A VIZIO-t ismerem mint az első számú Tv márka az USA-ban, de telóban teljesen ismeretlen számomra.
De leírás eléggé elcsábított:
5" FHD
MSM8960 Dual Karit
2Gb RAM
32Gb ROM

$175

Szerintetek? Bevállalható?

[ Szerkesztve ]

(#57215) Zeki válasza fotosjani (#57213) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha lenne rá zsetonom, rendelném.
Az oroszok dícsérik.

(#57216) bb71 válasza fotosjani (#57213) üzenetére


bb71
őstag

162USD
[link]

(#57217) myk74 válasza EG0 (#57210) üzenetére


myk74
senior tag

Remélem beválik!Xperia E-t fogja váltani!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#57219) petya0426


petya0426
tag

Sziasztok.
Ed3r_X_ kolléga segítségével feltettük újra a Geekbuying-által ajánlott ROM-ot a Blackview Jk809 telómra, de sajnos nem , hogy jobb, még rosszabb lett talán..
Az akku százalékot össze-vissza mutatja. Újraindítás előtt 53%-ot ír, újraindítás után 41%-ot.
Minden újraindítás után a gyári billentyűzetet hozza be, a GO Keyboard-ot valamiért lecseréli..
Néha már a földhözvágáson gondolkozom, persze nem fogom megtenni...
Tehát, tud vki vmit ajánlani , hogy mivel tudnám rendberakni?
A Geek tud a hibákról, ők javasolták a ROM cserét, de sajnos nem segített.
Vissza postázni nem nagyon akarom, mert az rohadt sok idő (mire innen kiér Kínába, meg mire az új ideér), DHL-lel gyorsabb lenne talán, de az meg még drágább..

[ Szerkesztve ]

(#57220) moy01 válasza pruf (#57206) üzenetére


moy01
csendes tag

Vigyázz, mert a szerdai G4-esen csak 1850mAh-s aksi van ! :K

(#57221) apeelme válasza Thrawn (#57031) üzenetére


apeelme
addikt

Ez azért bátor kijelentés volt.

(#57222) Keeperv85 válasza Thrawn (#57031) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ha arra gondolsz, hogy könnyen fel lehet tenni rá a kész romot, az nem egy bonyolult dolog. Ám azt elkészíteni... hátőőő... Kezdésképp felejtsük el ugye, hogy van CWM, mert kezdésképpen éppen nincs...

(#57223) vaki válasza szobipeti199 (#57211) üzenetére


vaki
aktív tag

Nehogy tévedésben légy, az nem a postázás díja, hanem a vámügyintézésé, minden megvámolt cuccra rárakják pluszban.

Kérdés: valaki nézett már kisebb méretű 3,5"-4" telókat webshopokban? Unokaöcsémnek kellene majd valami ilyesmi, viszont feltűnt, hogy méretekben iszonyat nagyot adnak meg, szerintetek ez valós, vagy valamit elírnak, vagy mi???
Volt olyan 3,5"-es, ami majdnem akkora, mint az én 4,5"-es Haier W910-em... Így, ha ez igaz, akkor lehet hogy ő nem kínai telót kap. :((

A felhasználóbarát felhasználó

(#57224) cappa72 válasza vaki (#57223) üzenetére


cappa72
nagyúr

Normalisat csak 4"-tol kapsz. Az az alattiakat felejtsd el.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57225) svgyula válasza rabtibus (#57193) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az akumulátor % hasznlálatát a beállítások-akkumulátorhasználat-mutassa a % bepitálni!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57226) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Újabb 8 magos csoda: [link]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#57227) pruf válasza moy01 (#57220) üzenetére


pruf
csendes tag

Gondolkodtam is azon h kellene hozzá egy pót akksi is de akkor lassan árban ott tartok mintha vennék egy komolyabb gépet :S
A 3000-espótot meg rizikós berendelni ahogy elneztem mert nehezen találtam konkrét leírást miszerint slim-et árulna valaki.

Gondolom ő az lenne. 3000

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#57228) svgyula válasza szobipeti199 (#57211) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A tesztek közül a pinpongozást ne hagyd ki :P Ez már nem telefon hanem palacsinta sütő :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57229) vaki válasza cappa72 (#57224) üzenetére


vaki
aktív tag

Igen az nekem is feltűnt, hogy a kínai telóknál a kijelző méret és a beltartalom arányban van egymással :DDD

Amiket eddig néztem azok valóban inkább 4"-osak.Konkrétilag Lenovo A376 vagy A390, Mysaga C1, ZTE V889. Apropó, tudja valaki, mi a különbség a V889S és a V889M közt?

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#57230) Thrawn válasza apeelme (#57221) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet, de vállalom.

Keeperv85: Nem arra gondolok, hanem a magyarításra. Minden adott hozzá, a Jiayu kiad recoveryből telepíthető gyári ROM-ot ami eleve rootolt. Ezt hungobungo remek leírásának segítségével kb 5 perc magyarítani. cappa72 remek CWM-et csinált pl a G4-hez is, amit fél percbe sem kerül feltenni a Mobileuncle segítségével.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#57231) apeelme válasza Thrawn (#57230) üzenetére


apeelme
addikt

A jBart-ot és az "5perc alatt tökéletesen magyar lesz" kifejezést NE használjuk már kérem szépen mert egyáltalán nem igaz!

NINCS olyan magyar repo, és NEM is lesz soha ami minden régi és új készüléken kiegészíti a hiányzó részeket 100%-osan!!! Jó esetben 70-80%, és tele lesz "szeméttel" is, olyan részekkel amik sosem lesznek használatban, a felesleges méretnövekedésről nem is beszélek.

Maximum "magyarabb" lesz mint volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#57232) Keeperv85 válasza Thrawn (#57230) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Más nevében nem nyilatkozom, de a CWM portolása addig ilyen egyszerű, még valamelyik félkegyelmű nem ír hozzá új grafikus interfészt a Jiayu-nál. Utána keservesre vált az az egyszerű folyamat...

"Minden adott hozzá, a Jiayu kiad recoveryből telepíthető gyári ROM-ot ami eleve rootolt."

Nem kell root a folyamathoz, ám nyilván megkönnyíti egy ilyen rom kiadás. Mindenesetre én egy kernelforrást jobban favorizálnák...

(#57233) cappa72 válasza Keeperv85 (#57232) üzenetére


cappa72
nagyúr

még valamelyik félkegyelmű nem ír hozzá új grafikus interfészt a Jiayu-nál. Utána keservesre vált az az egyszerű folyamat...
Ld. G3S (t)
A Jiayu.ES-nek sem sikerült, csak "batman recovery"-t csinálni hozzá.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57234) Keeperv85 válasza cappa72 (#57233) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A Haier W910-esen sem jó. Nem elég, hogy színhibás, de még szét is van csúszva... :W

(#57235) Thrawn válasza apeelme (#57231) üzenetére


Thrawn
félisten

Igazad van, lehet nem 5 csak 4 perc volt mire végzett a jBart. A G4-esem 99,9%-ban magyar lett utána, ezért bátorkodtam a G4T-hez és G4A-hoz is elkészíteni az ottani topiklakók nagy örömére. Feltételezem a korábbi Jiayu telóknál is ilyesmi eredményt lehet elérni.
A felesleges méretnövekedés nem gond, van elég helye a rendszernek, de ha ez probléma lenne akkor deodexelni lehet a ROM-ot amit én meg is tettem. Erre is a jBartot használtam.

Keeperv85: Magyarításról volt szó, nem tudom minek kevered ide a CWM portolást. Mint írtam, az cappa72-nek köszönhetően adott volt. Kernel forrás meg tudod te is jól mikor lesz...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#57236) apeelme válasza Thrawn (#57235) üzenetére


apeelme
addikt

Látod ez a különbség köztünk, Te a saját eddigi tapasztalataidat szajkózod és ez alapján alkotsz véleményt miközben halvány lila fingod sincs hogy mi folyik a háttérben, amit újfent csak erősít a méretnövekedés és odex/deodex fogalmak keverése. :U

Ha gondolod konkrét bizonyítékokkal is meg tudlak győzni hogy a jBart-os magyarítás egy nagyon felületes megoldás, és borzasztó messze van a tökéletestől. ;)

[ Szerkesztve ]

(#57237) Keeperv85 válasza Thrawn (#57235) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A felesleges méretnövekedés nem gond, van elég helye a rendszernek, de ha ez probléma lenne akkor deodexelni lehet a ROM-ot amit én meg is tettem. Erre is a jBartot használtam."

Őőő... mielőtt valakinek ebből a mondatból az jönne át, hogy a deodexelés csökkenti az alkalmazások méretét... Hát én nem kötnék erre fogadásokat. Sőt...

"Magyarításról volt szó, nem tudom minek kevered ide a CWM portolást."

Történetesen azért, mert bajosan rakod fel a magyarított romot nélküle... No nem mintha nem lehetne visszacsomagolni flashtool kompatibilisre, de az nem lesz éppen 5 perces folyamat.

cappa72 ezekre a modellekre még meg tudta oldani szerencsére a recovery-t, ám van ahová forráskódok nélkül nem lehet megcsinálni... és te magad írod a lényeget: "Kernel forrás meg tudod te is jól mikor lesz..." Pont ennyire esélyes a recovery forrás kiadása is bizonyos modellekre.,,,

(#57238) Thrawn válasza apeelme (#57236) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ne szórakozzunk már egymással, te ugyan miből osztod az infót ha nem saját tapasztalatból?
Deodex után kisebb lett a ROM mérete, ezt láttam/tapasztaltam. Ha az ellenkezőjét állítod akkor most vagy hazugnak vagy vaknak tartasz.
Az, hogy szakmailag a jBartos megoldás mennyire felületes vagy sem a végeredményt tekintve teljesen lényegtelen. Senki nem panaszkodott a topikban a magyarított ROM-okra eddig (kopp-kopp), de ha ennyire problémásnak tartod szakértő szemmel akkor már törlöm is le az összeset a gdriveomról, nehogy valakinek baja essen és rajtam verje le a port. Majd megoldják maguknak, ahogy én is megoldottam.

Keeperv85: Nem akarom ragozni tovább, inkább visszaszívom amit eddig írtam és zárjuk rövidre. Cserébe örülök, hogy a G4 ennyire problémamentes és szoftverekkel különösen jól ellátott lett, bátran ajánlom mindenkinek a megvásárlását. Best buy a Jiayuk közül ha a többi ennyire gázos szoftver/magyarítás/recovery stb ügyben.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#57239) Keeperv85 válasza Thrawn (#57238) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Cserébe örülök, hogy a G4 ennyire problémamentes és szoftverekkel különösen jól ellátott lett, bátran ajánlom mindenkinek a megvásárlását."

Én a G3 sorozatot jobban kedveltem a masszívabbnak ható külső miatt, de örülök a G4-es zökkenőmentes honosításának is, mert kedvelhető darabok. Annak meg pláne, hogy van aki ezekkel is foglalkozik! ;)

"Best buy a Jiayuk közül ha a többi ennyire gázos szoftver/magyarítás/recovery stb ügyben."

Még a Jiayuk csak istenesek, de vannak olyan modellek, amihez még csak hozzászólni sem tud első körben még a tapasztaltabb sem. Van, ahol recovery nincs is vagy olyan korlátozott, hogy semmire sem jó a gyártói szoftvereken kívül, amit persze soha sem adnak oda...

(#57240) svgyula


svgyula
addikt

Nos Uraim!
Két link amiből látszik hogy a cubot one és a tronsmart ts7 két külön cég!
ez a cubot:http://www.cubot.net/

ez a tronsmart:http://www.tronsmart.com/
nézzétek meg az elérhetőségeket is!
Ez olyan mint két táblagép az egyik kínai(FreeLander) saját belső és külső a másik meg lengyel kínai külső lengyel beső buheráció!(overmax) a kettő között csak annyi a különbség, hogy ha meghajtod a kínait akkor is bírja az akkumulátor a lengyelnek meg szemlátomást!!! megy lefele az akkumulátorszint! A lengyel cég nem az egyetlen Europában!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57241) moy01 válasza pruf (#57227) üzenetére


moy01
csendes tag

Én inkább ezt a G3T-t választom szerintem az ETOTALK-on 153,99 $. ;)
[link]
3$-ért Etotalk MOD ROM-mal küldik , melybe már van magyar nyelv is . :C

(#57242) Indiant válasza balazs1022 (#57107) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem nagyon tetszik a megoldásod! :C

(#57243) cappa72 válasza moy01 (#57241) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ne adj felesleges 3$-t azért a rom-ért... Szerintem.
Meg vedd hozza az etotalk szallitasi koltseget is, ha meg nem tetted volna.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57244) apeelme válasza Thrawn (#57238) üzenetére


apeelme
addikt

Ébresztő! A magyarításból adódó méretnövekedésről volt szó, te meg jössz a deodex-el aminek rohadtul semmi köze hozzá. Kisebb lett a telepíteni kívánt rom mérete deodex után? Örülök neki teljesen normális hogy a system-ről eltűnt egy csomó fájl(beepult az apk-ba). Ettől még az eredeti problémát nem oldottad meg, mert teljesen független tőle.
Persze ha ugy gondolod hogy pl arrays-ban lévő values értékeket is lokalizálni kell lelked rajta, de attól még a szar, szar marad főleg ha ezt tovább ajánlgatod.

Egyébként javaslom egy LenovoP770, vagy S750, A660 jBart-al való magyarításának próbáját, köszönő viszonyban sincs a repo-val.

(#57245) ÁrPi2 válasza Keeperv85 (#57237) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Pont ennyire esélyes a recovery forrás kiadása is bizonyos modellekre.,,,"

Nadehát koponyaképű nagyúr -és Épelmének is megemlíteném- azt azért ne tévesszük szem elől hogy thrawn ebben a threadban csakis mint a jiayu-G4 "védnöke" lépett föl és nem más modellek mestereként.

[ Szerkesztve ]

(#57246) RVR400 válasza svgyula (#57240) üzenetére


RVR400
veterán

Senki nem mondta, hogy ugyanaz a cég a Cubot és a Tronsmart, csak azt, hogy a Cubot One és a Tronsmart TS7 ugyanaz a telefon, csak átmatricázva és átdobozolva, vagy éppen csak átdobozolva.

(#57247) cappa72 válasza RVR400 (#57246) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kicsit Peugeot Partner/Critroen Berlingo fíling. ;)
Ennyi.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57248) apeelme válasza ÁrPi2 (#57245) üzenetére


apeelme
addikt

Tisztában vagyok vele.

Erre válaszoltam:"Tökéletesen lehet magyarítani a Jiayu telefonokat, nem egy bonyolult művelet." hogy nem, nem lehet tökéletesen magyarítani főleg nem jBart-al. Az a fontos hogy a user ne vegye észre a többi le van.....

(#57249) rabtibus válasza svgyula (#57225) üzenetére


rabtibus
tag

szia,
köszi a LenovoPower-en belül megtaláltam :
Settings/ Show battery percentage - Show the percentage of the battery level in the status bar - és ez mutatja kis kék körben a százalékot a felső sor bal szélén

Még1x köszi ;)

(#57250) moy01 válasza cappa72 (#57243) üzenetére


moy01
csendes tag

Igazad van . 25$-t kérnek egy sima levélért . :W

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.