Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) kristof123


kristof123
őstag

A JiaYu G3T modellről mi a véleményetek? Miben különbözik a "T" a simától?

Semmi, most néztem az árát. Túl drága. : D

[ Szerkesztve ]

(#57552) musculus válasza nemlehet (#57019) üzenetére


musculus
tag

Hardveres QWERTY-s telefon azóta sincs a piacon 4.1 Androiddal és 1 GiB rammal? :F
Valaki tud esetleg ilyenről?

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#57553) RBJ válasza Ereshkigal (#57549) üzenetére


RBJ
addikt

[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#57554) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok !

Pl. Foursquare és Instragram hogyan telepíthető az A760-ra ?
Play áruházban sem találja a telefon, ha netes oldalon megkeresem a letöltésre kattintva nem történik semmi ...
Valakinek ötlet ? :B

(#57555) andras888 válasza D013 (#57547) üzenetére


andras888
aktív tag

Én most egy NO.1 N3-ra hajtok 5,7" tapizz le egy Samsung Galaxy Note 3-mat pont akkora. :-)

(#57556) Indy1 válasza kristof123 (#57551) üzenetére


Indy1
tag

Minidealnel 169.99$ a Jiayu G3T.
A minosegert fizetni kell. Nem draga egyaltalan. 3000es aksi , GorillaGlass2, gyonyoru kepernyo.
Miert talalod draganak? Mert no name gyarbol 5,5 es kepernyot kapsz?

(#57557) konigjanos


konigjanos
senior tag

Help!Valamit nagyon elcsesztem! 6582-es tronsmart ts7,fel akartam tenni egy cwm-et, mtk tools-al. belementem a recovery update-be, ott kiválasztottam a hozzávalót, kiírta, hogy reboot into recovery mode, de azóta gyáriba se tudok belépni, próbáltam másikat feltenni ugyan így, de semmi. ötlet?
Aztán már a sim-et sem látja...mit csináljak?flash tools-al tudom frissíteni a softvert, hátha rendbe jön?

(#57558) cappa72 válasza konigjanos (#57557) üzenetére


cappa72
nagyúr

mtk tools-al.
MTKDroidTools-zal, vagy MobileUncleTools-zal?
(Az mtk tools ugyanis más.)

de azóta gyáriba se tudok belépni, próbáltam másikat feltenni ugyan így, de semmi. ötlet?
Fontos tudni, hogy csak a saját telefonodnak megfelelő recovery-t szabad feltenni, egyéb esetben használhatatlan lesz a recovery, mint a jelen eset is mutatja.
Megint veszélyes, ha 6MB-nál nagyobb a recovery mértete. Ezt sem árt tudni.

Aztán már a sim-et sem látja...mit csináljak?flash tools-al tudom frissíteni a softvert, hátha rendbe jön?
Elméletileg a recovery-nek nincs köze a futó rendszerhez.
Flash-elni lehet, szabad, de nem előzetes ellenőrzés nélkül. Illetve semmiképp se flash-elj, ha nincs legalább kétféle mentésed a telefonról. Még a félig működőre is értve.

Kérdés:
Van-e valamilyen mentésed? Pl. MTKDroidTools-os, vagy Flashtool-os?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57559) konigjanos válasza cappa72 (#57558) üzenetére


konigjanos
senior tag

MobileUncleTools volt...nincs mentésem.elvileg hozzá való volt, xda-ról.

(#57560) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Gizchina, nyerj egy Xiaomi Hongmi-t akció: [link]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#57561) cappa72 válasza konigjanos (#57559) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tudod linkelni a cwm-met? Belenézek.

Mé egy kérdés: a legfrissebb MUT-tal próbálkoztál? Mert csak az tudja az MT6572/6582 platformokat.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57562) konigjanos válasza cappa72 (#57561) üzenetére


konigjanos
senior tag

innen van: http://blog.geekbuying.com/index.php/2013/08/15/cwm-recovery-mode-for-tronsmart-ts7-glacier-4g/#.UsgrkfvzKsA
A másik bajom: megnéztem egy tutorialt az sp flash tool-ról, de már ott elakad a dolog, hogy a win 7 a kikapcsolt, kivett aksis telefont rádugva nem látja az eszközkezelőben...

[ Szerkesztve ]

(#57563) cappa72 válasza konigjanos (#57562) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nos a CWM mérete jó, <6MB.
A bele viszont már nem egyértelmű. A termékkód nincs benne, így nem tudni, hogy mihez készült eredetileg. Ez biztosan orosz forrásból származik, ennyit sikerült kideríteni.
Azt sem tudjuk, hogy melyikhez készítették. 6589 vagy 6582.

Mielőtt bármit csinálsz, ments!!!

Flashtool-hoz driver: [link]
Ha rossz ROM-ot teszel fel, akkor megmakkanhat az egész telefon!
Honnan származik a ROM amit fel akarsz tenni?
Ha ennek a ROM-nak a recovery-jét megosztanád, akkor lehet, hogy abba is belenéznék.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57564) konigjanos válasza cappa72 (#57563) üzenetére


konigjanos
senior tag

ez vagy ezt tenném fel, de a másodiknál a flash tool-nak nem megfelelő a scatter file...

(#57565) kristof123 válasza Indy1 (#57556) üzenetére


kristof123
őstag

Azért, mert nincs rá pénz! 160$ a plafon szállítással együtt.

(#57566) Terentius válasza kristof123 (#57565) üzenetére


Terentius
őstag

Akkor nézzél valami olcsó telefont 100$ körül. Áfával együtt sem sok a G3T ha megnézed,hogy itthon 50-ért milyen viccfonokat árulnak

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#57567) Indy1


Indy1
tag

Januar 19 korul lesz az uj G2F, ami 140-150$ aron varhato.

(#57568) Terentius válasza Indy1 (#57567) üzenetére


Terentius
őstag

Szinte biztos vagyok benne,hogy lesz annak 180 is az ára ismerve a kereskedőket.

Poco F5 12/256 Gb

(#57569) konigjanos válasza cappa72 (#57563) üzenetére


konigjanos
senior tag

Bármelyik drivert teszem fel, ismeretlen eszköz kikapcsolva...bekapcsolva meg htc.

(#57570) Brain75


Brain75
senior tag

Valaki tud segíteni ?

Antutu CPU Master-el átállítottam a cpu max sebességét 998 MHZ-re és a cpu scaling-ot Ondemand-ra.hogy megnézzem mennyivel bír többet egy feltöltéssel.

Mivel hogy nem sokkal ezért visszaállítottam de a telefon mintha sokkal lassabb lenn és antutuban is csak 6900-at hoz az eddigi 13600 helyett.

Mi a fene történt ?

Hogyan tudom az eredeti állapotot visszahozni ?

Üdv

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57571) moy01 válasza Indy1 (#57556) üzenetére


moy01
csendes tag

És ez szerinted van is raktáron ? :F

(#57572) cappa72 válasza konigjanos (#57569) üzenetére


cappa72
nagyúr

prelader kapcsolat, [link]

Ha jól láttam, akkor az első linked valóban flashtool-os ROM, a másodiknál azt írják, hogy TF-card-os, tehát recovery-ből telepíthető (firssítés).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57573) Brain75 válasza cappa72 (#57572) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia
Küldtem neked pü-t. Kérlek válaszolj.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57574) cappa72 válasza Brain75 (#57570) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kapcsold ki a frekiállítást kezelő programot első körben. (letiltás, fagyasztás)
Aztán nézz egy antutu-t.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57575) Brain75 válasza cappa72 (#57574) üzenetére


Brain75
senior tag

Mivel tudom letiltani, lefagyasztani ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57576) cappa72 válasza Brain75 (#57575) üzenetére


cappa72
nagyúr

Link2sd, titanium backup.
De le is torolheted.

Vagy csak vedd ki azt az opciot hogy rendszerinditaskor elinduljon a program.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57577) Brain75 válasza cappa72 (#57576) üzenetére


Brain75
senior tag

Ezeket megcsináltam de az eredmény még mindig ugyan az. Az antutu csak 6900-at mér és a telefon érezhetően lassú.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57578) oris válasza XM-L T6 (#53553) üzenetére


oris
aktív tag

Nincs két mikrofonja. (No.1 S6-ról van szó)

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#57579) svgyula válasza Brain75 (#57577) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Marad egy nem túl hízelgő ill. kettő lehetőség. Az egyik a gyári állapot visszaállítása! Ha ez sem segít akkor recovery-ben újraindítani és factori reset meg a két "vipe" opciot végigfuttatni és a gyári értékre áll vissza! Persze lehet minden újra rakni de a tanulópénz :K már megvan! :N

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57580) Brain75 válasza svgyula (#57579) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát igen sejtettem hogy ez a megoldás de megpróbáltam elkerülni.

Valami ötlet még ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57581) cappa72 válasza Brain75 (#57577) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tedd fel a cpuz vagy cpuspy programot, és indítsd el az antutu-t.
Utána nézd meg, hogy a cpu figyelő progik mit mutatnak.
Ha túl alacsony lenne, akkor tedd fel a nofrills-cput, és azzal próbáld meg visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57582) cappa72 válasza konigjanos (#57569) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az első linked az 6589-es telefonhoz van! Fel ne rakd!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57583) svgyula válasza konigjanos (#57569) üzenetére


svgyula
addikt

Van egy kérdésem! Próbáltad már úgy, hogy akku kivesz a hang+ benyom közben a számítógépre rádug közben nyomva tart!! (nem egyszerű!) és akkumulátor berak gomb még mindig nyomva?! A gt99-nél csak így indult el!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57584) Brain75 válasza cappa72 (#57581) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát az a probléma hogy csak 1 mag megy amikor fut az antutu.
Mit kell beállítani hogy menjen megint mind a 4 mag ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57585) konigjanos válasza cappa72 (#57582) üzenetére


konigjanos
senior tag

igen, a flashtoolban láttam. a hozzávaló romnál meg azt írja: incorrect scatter file format. Honnan szedjek egy jó romot? Vagy hogy tegyek fel egy jó recoveryt, mert azzal flashelhető romot találtam. Ami még érdekes, hogy a gyári beállítások visszaállítása se működött, újraindult, de minden a régi maradt. hangerő le + bekapcsolóval mentem bele egy menübe, ahol tudtam törölni.

[ Szerkesztve ]

(#57586) csoki98


csoki98
tag

hmm megkérdezem hátha :U
Mostanában találkoztam ezzel az iNew v3-al és hát nagyon megtetszett. Arra gondoltam hogy, megkérdezem hogy nem lenne-e valaki olyan elvetemült és cserélné-e el velem az ő iNew-ját egy THL w8 1/4-re. részleteket meg majd még megbeszélnénk :R

Amugy egyáltalán jött már meg valakinek ez a telefon? Van valahol vélemény róla?

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#57587) konigjanos


konigjanos
senior tag

Szóval ha valaki tudna linkelni egy flashtool mentést, amit visszatehetnék mtk6582 4 gigás tronsmart ts7-re, vagy egy olyan romot, aminek jó a scatter file, nagyon megköszönném. Esetleg egy flashelhető recoveryt...

(#57588) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok. A héten szereztem egy Goophone 9-es készüléket és bele egy 32 GB-os SD kàrtyàt. Az lenne a gondom, hogy ha gépről teszek rà cuccokat akkor nem mindent jàtszik le csak akkor ha a telefon memóriàjàra és onnan másolom át SD-re. Mi lehet a probléma?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#57589) Brain75 válasza konigjanos (#57587) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Ezen a linken van fent a gyári rom.

LINK

És itt foglalkoznak az új TS7-el.

LINK

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57590) Brain75 válasza cappa72 (#57581) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia

Sikerült működésre bírni mind a 4 magot. Helyreállt az Antutu is.

Köszönöm a Linkeket. :R :R :R

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#57591) konigjanos válasza Brain75 (#57589) üzenetére


konigjanos
senior tag

Köszönöm, de sajnos nincs recovery-m, és nem is megy fel, így nem tudom abból feltenni a romokat...

(#57592) cappa72 válasza konigjanos (#57591) üzenetére


cappa72
nagyúr

Teszek egy felelőtlen igéretet. Megnezem hogy kehet-e gyartani cwm recovery-t neked .

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57593) HisHis válasza konigjanos (#57591) üzenetére


HisHis
csendes tag

Esetleg gyári oldalon levő?

Ps: Bocs látom ugyanaz lesz :(

[ Szerkesztve ]

(#57594) mgtom válasza cappa72 (#57592) üzenetére


mgtom
csendes tag

Innen leszedhetitek, ami a TS7 MTK6582 CWM-hez kell [link]
Legalábbis, amit cappa72 szokott kérni.

Remélem segít majd.
Ha készül belőle CWM, akkor igényt tartanék rá :)

(#57595) konigjanos


konigjanos
senior tag

Na, akkor lehet röhögni, leírom, hol toltam el a recoveryt:
itt volt a leírás miszerint az MTK Droid Tool-al kell a recoveryt flash-elni. na most, én az MTK Tools (Mobileuncle ) kisértetiesen hasonló menüponjából tettem fel, ezért nem ment. most már van recovery, az egyetlen baj, hogy ami itt fent van gyári rom, rar-ban van, de a leírás szerint is a zipet kell feltenni. átnevezve se jó. hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#57596) cappa72 válasza konigjanos (#57595) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sebaj, itt egy módosított CWM: [link]
md5sum: bf83f7593c12065256975590788dfbc7

Ami pedig a "nem megy fel"-t illeti, a fájl ugye .rar
Ebben van egy update_1226 könyvtár. Na már csak ez miatt sem fog felmenni, mert itt nem ennek kellene lennie, hanem annak a könyvtárstruktúrának, amit a update_1226 könyvtár tartalmaz, tehát ezt:

Na ezt kellene zip-ben tálalva CWM-ből telepíteni.
Azonban a te recovery-dből ez nem fog felmenni, mivel nem jó benne a termékleírás, és a ROM frissítő szkript azt bizony - helyesen! - tartalmazza.
Ha ez még mind nem lenne elég, akkor még csavarnak rajta egyet:
A partíciókiosztás sem korrekt az eredeti recovery-ben (bár a gyári recovery-k esetén ez mellékes...), mert a 6-os partíciót nevezi system-nek, holott a 6-os partíció a cache. A tényleges system az 5-ös.
Hasonló jelenség már okozott galibát máshol, eltűnt imei számot "generálva" (itt kicsit szerencsésebb eset áll fenn, mert nem a protect_s-re írna, hanem a cache-re)

Szumma szummárum, a telepítőt is érdemes átalakítani, valamint a CWM recovery-t is érdemes lecserélni.

Hát nem egyszerű ez a Tronsmart család...

Ha már van fent CWM recovery, legalább azzal ments gyorsan egyet, abban a partíciókiosztás legalább jó.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57597) konigjanos válasza cappa72 (#57596) üzenetére


konigjanos
senior tag

Nagyon nagyon köszönöm a sok segítséget.
Bocsánat, de itt már végleg elakadtam. van már fent egy cwm recovery, ami működik, most hogy tegyem fel amit te készítettél? a rommal variálást meg egyáltalán nem értem.bontsam ki, csomagoljam vissza zip-be? közben a bajt tetéztem egy rossz rom flash-eléssel cwm-ből, (sehol nem írták, hogy 4 gb-os rom, de másik, T-s proci) de az még nem lenne gond, ha helyette ezt fetehetném zipből...

(#57598) bopis


bopis
csendes tag

Sziasztok,

van a feleségemnek egy MPAI S720-as telója, amiben valszeg meghalt a kijelző, mert az alsó kb. 3 cm nem érzékel semmit. Ez két külön részből áll? Úgymint kijelző és érintőképernyő vagy elég ha találok ( ha találok!!) a neten egy kijelzőt és kicserélem benne?

(#57599) pane


pane
tag

Sziasztok
Amoi A862W, nagyon jó az ára és jónak tűnik is.
Nem sokat lehet olvasni róla. Mi a véleményetek?

(#57600) Kuter válasza D013 (#57547) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia . Nyugodtan megveheted a Blackviewet a gyári rom javitott változata már kint van az aksi űgyben + már custom rom is van rá ,nekem most egy samsung note 3 portolt rom fut a telon tökéletesen meg vagyok elégedve vele(holnap teszek fel videót róla ).

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.