Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58551) tomatos válasza Upo (#58484) üzenetére


tomatos
aktív tag

Sajna nem jó a Windows phonefos. Jó lenne a droid, azt ismeri, elé tennék egy csempés cuccot szerintem hozzám vágná. Plusz vodásak vagyunk és neki van még egy T-s kártyája is ezért kellene a dual sim. Egyébként jó teló a nyokija csak hát az a csúnya windows phone.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#58552) smkb válasza SSlyTR (#58546) üzenetére


smkb
őstag

Én nem ajánlanám a GT99-et. A gps szimplán vacak ebben is, a kamera ugyancsak elég gagyi,de az egész készülék viselkedése hektikus. Képes eldobálni térerőt, van hogy a túloldalon nem hallani mit mond a jóember. Nem a legjobb belpiacos modell szerintem (bármennyire is fvorizálják egyesek). Jelen állás szerint egyszerűen nincs semmi értelme nem Hongmit rendelni a 130-200$ ársávban, mert ne 10.000 hufon múljon az, hogy egy eszköz használható, vagy csak szívás van. A két telefon közt akkor lehetne reális az 50$ különbség, ha az eleve meglévő hiányosságokon túl, a GT99-en minden tökéletesen működik. Így viszont még kevés is.

(#58553) Neck válasza smkb (#58552) üzenetére


Neck
veterán

És a Jiayu G3T? Sehol nem találtam összevetést a Hongmival, igazából egy árban, kb azonos specifikációjú a két telefon. Azt tudom, hogy a Hongmi kamerája valszeg jobb.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58554) fateless válasza smkb (#58552) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom megmondani, melyik telefon a legjobb vétel a 130-200USD közti kategóriában, de én mindenképp inkább a 170-200USD kategóriát vetném össze, mert az 50%-kal többe kerülő készüléket (130 vs 200) biztosan nem sorolnám egymás riválisának.

Számomra pl azért nem egyértelmű a Hongmi győzelme, mert vele szemben nekem ot van a Honor 3c hasonló áron. Nálam sokat nyom az a latba, hogy miközben csak 2,5mm-rel szélesebb és hosszabb, a kijelző 13%-kal nagyobb rajta. Egyéb téren nagyjából egy szinten vannak a ksézülékek, a prociban, akkuban, egyebekben van némi eltérés. A szoftver frissessége a Xiaomi mellett szól (még ha nekem nem is tetszik), de valahogy számomra látatlanban a Huawei készüléke jobban egyben van (talán a korábbi tapasztalatok alapján).

Szóval nem tudnék dönteni a kettő között, de biztosan ne mtudnám kijelenteni, hogy egyik vagy másik biztosan a legjobb vétel a kategóriájában; és akkor még csak két nagyon hasonló modellt vetettem össze...

(Pedig már a G4T is be-bekandikál a 200USD alatti árkategóriába akciókban, nagy akkuval, amellett is szól egypár érv. Ott van a baromi erős ZTE Geek is 200USD-ért, de csak 1 SIM-mel. Illete lehetne még nem egy példát felsorolni.)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58555) overland


overland
aktív tag

Sziasztok,

átvennék egy 4"-4.3"-4.5" körüli 1gb-4gb telót.

akár itthonról is ha valaki esetleg csak azért adná el, mert nagyobbat szeretne...

nem mindenáron jeligére... :D

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#58556) Cyborg válasza Riverboy (#58524) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
Nekem Honor2 van, elég gyors és megbízható. A retina kijelző gyönyörű, 326ppi. Kiveszed a dobozból, és minden működik rajta, nem kell se gps fix, se semmi hozzá. Van hozzá támogatottság rendesen, 4.0.4, 4.1.2, 4.2.2, és rengeteg jó custom rom. CM10 is folyamatban van hozzá. Romot könnyű cserélni, vannak szájbarágós leírások, és rengeteg szaki az xda-n, akik szívesen segítenek. A kamerája szerintem jó, de nem vagyok szakértő, a vaku gyenge, mint az összes kínainak, a defym vakuja agyonveri. Egyetlen negatívum nekem a kijelző idő, persze a 326ppi az elég sok. Nekem olyan 3,5-4 óra kijelző idő jön össze folyamatos nettel, és olyan 2+ napot bír 2G-vel, és 1+ napot 3G-vel. Van itt is topikja, ha érdekel még valami, nézz be oda, anno csináltam pár tesztet is.

(#58557) pinterto


pinterto
tag

Zopo ZP980+ Octa Core telefont nézegetek, és valamelyik webshopban WCDMA 850/2100-nak írják, és valahol pedig WCDMA 900/1800/2100.
Lehet, hogy 2 féle verziót adtak ki?
Választ nem adtak még, ezért kérdezem valakinek van tapasztalata róla?

(#58558) smkb válasza fateless (#58554) üzenetére


smkb
őstag

Igen, a Honor 3C a másik jelölt ebben tartományban, de arról nem igazán olvastam még véleményeket, ezért nem ajánlottam. A 130$-nak meg hogy hányszorosa a 200 (illetve a 189 Hongmiért) az egy dolog, mert az abszolút különbség meg nem akkora (pl az 5 ftnak is duplája a 10, de attól még különbség kicsi), hogy az igazán számítson. 8-10.000 huf-nak nem szabad számítani (nem hogy 10 dollárokanak), mikor valaki telefont választ, hogy inkább a megbízhatatlan, bugost vegye, csak mert ennyivel olcsóbb, és hú de nagy bizniszt csinál (általában ez lesz a legdrágább, mert ilyenkor kétszer vesz az ember, előbb utóbb megveszi a jobbat, ami használható). Ez egy jobb vacsora ára egy étteremben, vagy egy négy fős 3d mozijegy.

(#58559) Neck válasza pinterto (#58557) üzenetére


Neck
veterán

3 helyen megnéztem, mind a 3 helyen 850/2100 van...

Nem lehet, hogy az az egy webshop írta el?

Szerk:

Smkb:
Én is azt szoktam mondani, hogy inkább vegye meg a kicsit többért a sokkal jobbat, viszont azt is szem előtt kell tartani, hogy ha az olcsóbb 30 rugó, a drágább 40, és valakinek 30 ezre van telefont venni, akkor nincs mit tenni, annak a 10 ezer forint plusz is nagyon sok pénz lehet, például a víz vagy villanyszámla egy hónapban...
Pont ez az a kategória, ahol a költségérzékeny emberek vásárolnak telefont.

Hongmi vs Jiayu G3T? Van amiben jobb a G3T az akksit leszámítva?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58560) XenHai válasza Neck (#58553) üzenetére


XenHai
senior tag

Meg tesztekben jobb-nak mondják a gps-t is gyorsabban talál jelet.

[ Szerkesztve ]

(#58561) Saccco válasza Neck (#58559) üzenetére


Saccco
nagyúr

Eddig minden Zopo 850-es volt, most kezd megfordulni. Egyelőre úgy néz ki, hogy a ZP600+, ZP980+ és a ZP998 szakít a hagyománnyal.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58562) Neck válasza Saccco (#58561) üzenetére


Neck
veterán

Nemtom, most ez olyan, hogy a jelek szerint Mi2S-ből is jött olyan széria, amelyik több sávot támogat ( biztos ezek a hamisak ;] ) pedig ott nem variáltak annyit a frekvenciasávokkal. Viszont én az XDA-nak hiszek, és ott a linken 850-re írják a 980+ -t - meg azt is, hogy ha ettől eltérő telód van, akkor nem ez a te topicod, ami szerint nem zárható ki, hogy kétféle is van belőle :D
Egyébként amit a teló dobozára írnak, az jó eséllyel stimmel - mármint a frekvenciasávok tekintetében.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58563) Saccco válasza Neck (#58562) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megszokásból írják a 850-et, eddig nem is hangoztatták, hogy lenne akármelyikben is 900, ez azért jó kiindulópont. Ettől függetlenül nem véletlenül mondom, hogy kell egy konkrét példány belőle, hogy kiderüljön.
Kínai telefonról az XDA nem feltétlen mérvadó.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58564) pinterto válasza Neck (#58559) üzenetére


pinterto
tag

Például itt is úgy van írva [link]

meg itt is [link]

Ezek elég ismert webáruházak, ők így hírdetik: WCDMA 900/1800/2100

(#58565) Sleeper987


Sleeper987
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Rendeltem az Antelife-ról egy Lenovo A60+-os telefont az asszonykámnak, meg is érkezett de a kártya behelyezése után invalid sim üzenet fogadott amit pár napos keresgélés után végül is sikerült helyre állítanom.
Jelenleg lehet vele telefonálni. Amiért írok az a következő:
- nem kapcsolódik a wifi hálózatokhoz ( 5-ből 5-re nem sikerült) Felismeri de nem kapcsolódik.
- a 3G támogatás nem működik
- A GPS-t nem sikerült életre kelteni

Tud nekem valaki segíteni ezeket a hibákat orvosolni?
Visszaküldeni nem szeretném - nem is tudom.

Előre is köszönöm!

(#58566) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Sziasztok! Szemezgetek a THL t200 al. Valakinek van már tapasztalata, vagy véleménye? Nemtudom, h egyáktalán érkezett e már meg valakinek. Esetleg külön fóruma van valahol? Köszönöm!

(#58567) Upo


Upo
addikt

Most rendeltem egy fehér Zopo zp700-at asszonynak a to2c-n, jár hozzá pluszba egy bőr tok úgyhogy az ár is rendben van, kíváncsi leszek mikorra jön meg.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58568) arfer válasza Sleeper987 (#58565) üzenetére


arfer
aktív tag

Hmmm... Az invalid SIM arra utal, hogy nincs IMEI, márpedig akkor tönkrevágták az NVRAM partíciót, ami a Wifi-re is kihatással lehet. A MAC address-re mit ír? 00-val kezdődik? Mert az gond, bár lehet rajta segíteni. A többi jelenséggel sajnos nem tudok mit kezdeni: amikor nekem ilyen (az általad leírt) szimptómás Lenovo A820-am volt, nem tudtam megjavítani, ment vissza Kínába, és két hónapra rá visszakaptam az árát... De hátha más tud valami okosabbat mondani...

(#58569) svgyula válasza pinterto (#58564) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Megnéztem én is ezt a telefont ZP980+. A belseje az nagyon jónak tűnik! a külső már nem annyira a csúcs kategória kinézetre! Az akkumulátor az viszont biztosan a leggyengébb pontja lesz!
Belegondolva a full hd kijelző megjelenítéséhez azért kell számolni akkor is ha valaki nem játszik! A kijelző mérete is 5" oda is kell "villany :K " Nos aztán ha bekurblizza valamilyen apk a nyolc magot akkor valószínűleg
szemmel lesz látható az akkumulátor merülése :K Az sem kizárható hogy még Paks-nak is be kell szállni az áramszolgáltatásba bármennyire is optimalizált a rendszer. :DD Tényleg érdemes lenne várni az akkumulátorok forradalmára, addig meg óvatosan ezekkel a "giga-biga :DDD teljesítményű" telefonokkal. Mint már többször kiderült ez más téren, hogy nincs teljesítmény energia bevitel nélkül itt is így van! Persze ha valakinek csak a "filing :)) " miatt kell és szinte csak telefonálásra használja, na meg pénze is megvan! Hát nosza csak bátran előre :)) hisz kell a tapasztalat! Bármilyen legyen is az!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58570) pinterto válasza svgyula (#58569) üzenetére


pinterto
tag

Lehet, hogy igazad van.
Szemezgetek még a Xiaomi Hongmival, lehet, hogy azt választom inkább.

(#58571) citkar válasza svgyula (#58569) üzenetére


citkar
addikt

Én nem vagyok benne biztos, hogy készenléti állapotban érdemben többet fogyaszt a 8 magos, mint a 4 magos SoC. A játékok alatt, meg a 4 magos is és valószínűleg ez is gyorsan lemerül.
Azaz, ha valaki nem vagy keveset játszik, lehet fogyasztásban fel sem tűnik, hogy 4 vagy 8 magos SoC lesz benne.

Viszont az érdekelne, érdemes-e 2 GB RAM-os változatot venni (de drágábban) vagy még belefér az 1 Gigás is (bár szerintem az előbbi).

(#58572) pinterto válasza svgyula (#58569) üzenetére


pinterto
tag

Igazából játszani nem nagyon szoktam telefonon, akkor lehet ki se tudnám használni a 8 magot.
Az a baj, hogy elég szűk választékból tudok választani mivel, hogy Vodafone-os vagyok, sokat járok vidéken, ahol csak WCDMA 900-on sugároz a Voda.
Nagyon nézem a Xiaomi Hongmit, ár-érték arányban is bejön.

(#58573) citkar válasza pinterto (#58572) üzenetére


citkar
addikt

Sőt a topikjában jók a visszajelzések, érdemes beleolvasni.
Nincs gond a GPS-szel, van sok (MIUI) ROM, rendes, megbízható telefon.

(#58574) Crytek válasza smkb (#58552) üzenetére


Crytek
veterán

Sikerült kifognod egy szart ,ennyi. Bármelyik márkával előfordul az ilyen.
Szar a kamerája? Neked biztos GT99-ed van? Kínai mezőnyben toronymagasan az élmezőnybe van képileg!

Next PC Upgrade: 2022

(#58575) SSlyTR válasza smkb (#58552) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Szerintem te egy hamisítványt fogtál ki. Ezt már az eladóval kell rendezned.
Néztem, hogy milyen képeket készít a kamerája, pont a legjobb a kínai mezőnyben. Eddig csak dicsérték a fórumon.

Azt mondtam, hogy 130ért jó vétel lehet. Lehet hogy jobb vétel, mint a hongmi 190ért. De ez az én véleményem. De valszeg hongmit veszek. Nem tántorít el semmi :)

(#58576) liaviolet


liaviolet
csendes tag

Sziasztok!

Már hónapok óta nézelődök, de minél többet olvasom a fórumokat meg minél több review-t nézek, annál bizonytalanabb vagyok. -.- Szeretnék ajánlást kérni, hogy a dual SIM-es kínai telefonok közül ti melyiket javasolnátok a következőknek megfelelően:
- 720x1280-as 4.7-es vagy 5.0-ás kijelző (IPS, Gorilla Glass)
- OTG
- videó felvétel minimum 720p
- videó lejátszás minimum 720p akadásmentesen
- fényképezés jó minőségű (árkategóriához képest), minimum 8MP (nem interpolálva annyi), sötétben is használható, LEDes
- játékok fussanak rajta probléma nélkül (pl. Gameloft MMORPGk, ilyesmi)
- GPS (nem csak A-GPS)
- kivehető akkumulátor
- bővíthető tárhely
- maximum 200$

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a CUBOT One-ról azóta született teszt? Olvastam hogy még novemberben ígértek néhányan tesztet mikor megkapták, de azóta se látom sehol. o.o

(#58577) citkar válasza liaviolet (#58576) üzenetére


citkar
addikt

Szia!
4,7 colosból kevés van. Talán a Hongmi amit ajánlanék ebben a méretben, de érdemes az 5 colosok közt válogatni, abból nagy a választék.
De ami még tovább nehezíti a választást, hogy "sötétben is használható" kamera alatt nem tudom mit értesz, de ilyet nem nagyon találsz (én ugyan nem mélyültem el a kamerákban annyira, de esti vagy legalábbis sötét felvételekhez komoly fényképezőgép szükséges szerintem).

Valamint a " játékok fussanak rajta probléma nélkül " a régebbiek többsége elmegy 6589T SoC-on így még a Hongmi benn is maradt, de valószínűleg egyre több van/lesz amihez már 6592-es SoC szükséges, az viszont drágább, főleg ha 2GB RAMot szeretnél és itt felmerül érdemes-e a 8 magos alá a 2 GB RAM. Szerintem igen, de semmilyen tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban.
Végül is 200 USD alatt a Hongmi jó lenne (persze ÁFA-val fölé megy az ára). Ha pedig 5 colos is belefér elég sok van, kinek melyik jön be.

[ Szerkesztve ]

(#58578) Riverboy


Riverboy
tag

Srácok

tudtok valami hátul ütőt a Jiayu G3T-ről?
vélemények?

(#58579) fateless válasza liaviolet (#58576) üzenetére


fateless
veterán

Amiatt nehéz mindez, mert szinte minden készülékhez megoldható az OTG, a kamera az nagyon relatív. A videó felvétel, videó lejátszás egyiknél sem gond, a játékok nagyjából ugyanúgy futnak mindegyiken, tárhely szinte minden készüléken van, Olyat nem fogsz találni, amiben csak A-GPS van, de GPS nincs, mivel ilyen nem létezik (ki hitette el ezt a világrengető baromságot az emberekkel?). A Gorilla Glass tulajdonságot bárki ráhazudja bármelyik készülékre.

Amiket megnézhetsz:
Xiaomi Hongmi
Huawei Honor 3c
Jiayu G4T
A Cubot One testvére a Tronsmart TS7, csak olcsóbb
Neken N6
Lenovo S820 alkalmanként lemegy 200 alá
Freelander i30
Egypár iNEW is sorakozik a jelöltek között valamint egy különlegesség, ami 4-5 hónapja még 200USD környékén volt, de most jóval olcsóbb, az Umi S1.

Sok más készüléket is fel lehetne még hozni a sorban, mert a kiírt adat nem feltétlenül a valós adat...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58580) LGyuri válasza fateless (#58579) üzenetére


LGyuri
tag

Az a Neken nem FHD?

(#58581) 485


485
aktív tag

helló!

ezzel találkozott már valaki élőben:

http://www.pandawill.com/doogee-max-dg650-smartphone-65-inch-fhd-screen-2gb-32gb-mtk6589t-quad-core-android-42-otg-nfc-gesture-sensing-black-p84776.html

(#58582) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Amerikai webshopok(mármint amit ténylegesen Amerikából küldenek) nem árulnak kínai telefonokat,mi?
(Jön hozzánk amerikai ismerős 31-én aztán gondoltam, ha elhozza magával akkor még áfa meg vám sincsen, csak most küldessem kínából amerikába(csoda,ha odaér 31-ig) aztán hozzám?) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58583) Torry válasza Atomgeszi (#58582) üzenetére


Torry
addikt

Biztosan vannak webshopok amik foglalkoznak kínai importtal is.

Szerk:
Járható út, bár az átfutási idő így igencsak megnyúlik, ráadásul ha személyesen nem tudja elhozni és ajándékként feladja, akár meg is akadhat a vámon és már többe is került a telefon.

cineDOG1: +1 :D

[ Szerkesztve ]

(#58584) Zeki válasza Atomgeszi (#58582) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amerikában nem ruppótlan emberek élnek mint errefele, vagy az oroszoknál.
Ott nem menő a kínai.
Samsung, LG, Motorola, ÁJFÓN. Nokia.

Nem kínai fost hozatnék a kinti rokonnal.

(#58585) Atomgeszi válasza Zeki (#58584) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az lehet de Én ruppótlan vagyok, és csóró kínai telóra telik csak amihez még kuponkódot is vadászok(ami szerencsére mától már nem is él, csak tegnapig volt , hogy csesszék meg) :(

(#58586) Zeki válasza Atomgeszi (#58585) üzenetére


Zeki
nagyúr

ZTE, Huawei, HTC, Alcatel.
Ezek még úgy ahogy mennek kint.

(#58587) CoolBoy323 válasza Atomgeszi (#58585) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de ha onnan hoznak neked bármit, akkor nagy a sansz rá, h oda való készülék lesz, azaz itthon nem fogod tudni használni, mert mások a hálózatok totálisan

(#58588) vampire17


vampire17
addikt

Végre egy életképes 8 magos! iOcean X7S Elite

- Normalis akku (elv lesz 3000mAh valtozat)
- nem hasznalhatatlanul nagy kijelzo (5" a felso hatar nalam)
- elfogadhato ar (230$, nyilvan ez a belso piacos ar, de sztm meg igy sem megy 300 fole "nyugati" boltokban)

Ha a kilejzo szep lesz es a ROM is viszonylag jol lesz optimalizalv, akkor elgondolkodtato...

Remelem Antelife arulni fogja a Spanyol lerakatban! (talan megoldhato lesz az onnan vasarlas...)

(#58589) CoolBoy323 válasza vampire17 (#58588) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az elődből ítélve nem lesz egy megbízható modell :U

(#58590) vampire17 válasza CoolBoy323 (#58589) üzenetére


vampire17
addikt

Nem volt iOcean-om. Rosszak vele a tapasztalatok?

(#58591) CoolBoy323 válasza vampire17 (#58590) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem sem, mert sok rosszat írtak róluk, pl GPS egyáltalán nem működött nagyon sokban... stbstb :))

[ Szerkesztve ]

(#58592) vampire17 válasza CoolBoy323 (#58591) üzenetére


vampire17
addikt

Ertem...

Akkor meg varok valami megbizhatobbra... :)

a THL T100S tetszene, de az a 2300mAh elegge elriaszt.... Igaz az a pletyka, h januarban lesz 2700mAh-s valtozat vagy ez csak ilyen "urban legend"?

Amugy mi ez, hogy az uj 8 magosok nagy resze 2000mAh-s???? 5"-osokba nem igaz, h nem ferne nagyobb.... Meg ha a vekonysagbol fel is kell aldozni valamennyit....

[ Szerkesztve ]

(#58593) CoolBoy323 válasza vampire17 (#58592) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem tudom, hogy igaz-e a hír, de én arra tippelnék, h kamu. Az a 400mAh nem oszt, nem szoroz ilyen tételnél...
Egy szűk napot így is ki fog húzni szerintem...

Azért nagyon ritka a kicsi akksi, mert sokan megelégednek azzal, h naponta töltik, meg a vékonyság az nagy trend (meg a tepsiség)... sajnos ilyen irányba haladunk :(

Powerbankok piaca fog fellendülni szerintem nagyon...

(#58594) ÁrPi2 válasza CoolBoy323 (#58593) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A CES14-en bemutatott bika :C

(#58595) citkar válasza vampire17 (#58590) üzenetére


citkar
addikt

Én majd egy éve használok Ioceant, a GPS problémán kívül nagyszerű telefon.
A GPS lassan talál jelet és pontatlan, a cég állítása szerint az elsők voltak ilyen rosszak és ingyen küld antennát annak aki kéri, amiről nemrég hallottam s kértem én is. Nem valami nagyszerű megoldás, de valszeg ezúton elismerik, hogy rossz antennákat szállítottak nekik.

Egyébként nagyon szép és jó telefon, mondom ezt lassan egy év használat után.

Egyébként tereznek jó ideje ők is nyolc magosat, már tavaly is volt hír, de amit te linkeltél az úgy látom a régi házban lesz, ami szerintem nagyon szép (jó helyről lopták :) ) de valami más kéne, ha már cserélek..bár, kevés ilyen szép van, ilyen áron.

(#58597) Vvarpi :
A GPS macerán kívül teljesen indokolatlanul húzza le a sok "divat-gyökér", mert divat szidni valamiért.

(#58598) CineDOG1:
Ez sok kínai telónál van, nem kiugró, de ahogy az XDA-n olvastam talán, az Iocean esetében csak az elején volt így. Ezt az egy problémát leszámítva, amit könnyedén át lehet hidalni vagy nélkülözhető, tökéletes telefon.

[ Szerkesztve ]

(#58596) Zeki válasza CoolBoy323 (#58593) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, kéne már az akku téren is valami technológiai áttörés.
Valami nanografitos izéről olvastam régen, jó lenne már valami újítás, ami gyorsan el is terjed.

(#58597) Vvarpi válasza CoolBoy323 (#58589) üzenetére


Vvarpi
tag

Azt kell mondja, hogy az Iocean X7 sok esetben indokolatlanul le lett húzva.
Az alábbiakat saját tapasztalatból mondom.
A kijelzője gyönyörű, a hangja szebb mint a zopo c2-é vagy 980-é.
4 Zopo-ból 3-nál olyan volt a kijelző mint amikor erősebb nyomás hatására elszíneződik, ez csak bizonyos színű háttér esetén volt látható, de rendkívül zavaró tudott lenni (Jiayu G3T-n hasonló jelenség).
A gps sajnos tényleg eléggé átlagos és változó sebességgel talál először pozíciót, de ez szintén sok kínai készüléknél ilyen, pl. a Jiayu G2-G3.
Egy biztos, semmiképpen sem nevezném megbízhatatlannak.
Stabilan fagyások és újraindulások nélkül teszi a dolgát.

(#58598) Zeki válasza citkar (#58595) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez a telefon is egy példa a kínai minőségbiztosításról, és átgondolt tervezésről.
:(

(#58599) Vvarpi válasza sandorwat (#58506) üzenetére


Vvarpi
tag

Inew V3 tapasztalataidat ne felejtsd el megosztani velünk.
Kíváncsi vagyok milyen a mindennapi használat során.
Élőben is olyan látványos mint a képeken?

(#58600) svgyula válasza CoolBoy323 (#58593) üzenetére


svgyula
addikt



Tisztelt Uarim!
Mielőtt eltévednénk a a találgatások mezején, két kép.
A fekete egy 4" android(kínai) akkumulátora normál üzemmel minimum 3napot bírt! (illetve most is csak parkoló pályán van :) )
Az ezüst a CUBOT ONE 4,7"-os aksija igaz, hogy ez biztosan csak két napot bír, mert még elég sokat kamerázok, játszok, netezek, stb. de érdemes megnézni a teljesítményt és a méreteket is.......

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.