Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) mailman válasza drr (#57450) üzenetére


mailman
tag

ahonnan nem lehet csak DHL-lel es EMS-sel rendelni. Gratula geekbuying :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57452) zedok válasza mailman (#57451) üzenetére


zedok
senior tag

ezt ők nem tudhatták! :U :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#57453) szpali válasza mailman (#57451) üzenetére


szpali
addikt

elnézve a singpost sebességét, ez nem is olyan nagy baj

black friday óta várom a pandás p780-am :(((

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#57454) whitedenim válasza cappa72 (#57449) üzenetére


whitedenim
csendes tag

Nem azonosított eszköz.A telepítés sikeresen megtörtént.Ezt írja mikor a gépre kötöm a hangerő fel be nyomása közben,annyit még kiderítettem hogy a recoveryt kell felrakni egy scatter-el, lés akkor lesz ez a menü a telefonon hogy resetelni lehessen de úgy tűnik 64bit win 7 még mindig nem ismeri.Amig nem kommunikál a 2 gép mentést se tudok csinálni(flashtool-al).

(#57455) Alone50 válasza mailman (#57451) üzenetére


Alone50
csendes tag

(#57456) sfbukfenc válasza mailman (#57451) üzenetére


sfbukfenc
tag

Miért nem? Nekem engedi.

Estimate Your Shipping Cost

Ship my order to:
Choose shipping method:

Registered Airmail (15-30 Business Days, With tracking number)USD 0.00
DHL (3-5 Business Days)USD 13.40
EMS (6-8 Business Days)USD 26.02

(#57457) b0bcat válasza bb71 (#57415) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem vámtiszt magyarázta el az Orczy téren a Postakicserélő Üzemben, hogy a postai szolgáltatás után is meg kell fizetni az áfát (és adott esetben a vámot is). Szó nem volt arról, hogy a postázás módja számítana. (És szépen ki is fizettették velem a postázás utáni részt is, tucatnyi alkalommal.)

Persze nem kizárt, hogy az utóbbi időben változtattak a szabályon, de eddig nem hallottam erről.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#57458) konigjanos válasza gipsztigris (#57413) üzenetére


konigjanos
senior tag

Biztos 4.4.2 az, nem 4.2.4 ?

(#57459) gipsztigris válasza konigjanos (#57458) üzenetére


gipsztigris
addikt

Olvass vissza! Már kitárgyaltuk.:)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57460) szili.tamas1 válasza b0bcat (#57457) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Nyilván 0 dodós posta után nehezen számolnak ki áfát. A feláras ems-t is megfáztatták nekem.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#57461) Terentius


Terentius
őstag

Cubot GT99 jó vétel 149$-ért vagy Jiayu 169$-ért?

Poco F5 12/256 Gb

(#57462) b0bcat válasza szili.tamas1 (#57460) üzenetére


b0bcat
addikt

Nyilván a nulla után nem kell fizetni, csak most azon megy a "vita", hogy valakinek azt mondták valahol, hogy a "sima postaköltség" után nem kell áfát ill. vámot fizetni, ami szerintem egyszerűen nem igaz.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#57463) Pool_ válasza b0bcat (#57462) üzenetére


Pool_
tag

Én kétszer rendeltem DHL-el, egyik esetben sem számoltak ÁFA-t a szállítási költségre. Nem véletlenül kérik külön hogy mennyibe volt a szállítás szerintem. Aztán lehet hogy attól is függ kinek a kezén megy át és mindkétszer csak szerencsém volt, vagy az is közre játszhatott hogy mindig kiemeltem a nyilatkozatos levélben hogy vámolandó összeg: ...dollár, és persze ez nem tartalmazta a szállítást egyik esetben sem :)

(#57464) mailman válasza Alone50 (#57455) üzenetére


mailman
tag

na tok jo, reggel ota akkor potoltak, hasznalt a facebookos beszolas nekik, rendelem is a cuccost. :))

[ Szerkesztve ]

(#57465) b0bcat válasza Pool_ (#57463) üzenetére


b0bcat
addikt

Nincs is ezzel baj. :DDD (Én sajnos nem voltam soha ilyen "szerencsés" a DHL-lel... :U) Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy miért érdekelné a vámost, hogy milyen postával érkezik a termék, és miért csak a gyorsposta után kellene fizetni. :F

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#57466) tvamos válasza b0bcat (#57465) üzenetére


tvamos
nagyúr

En ugy tudom, csak a szallitas EU-n kivuli reszere kell vamot es afat fizetni. Ergo, ha tudod igazolni hitelt erdemloen, hogy a koltseg az union belul keletkezett, akkor vam es afa mentes.
No, oszt akkor lehet akarmi is.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57467) b0bcat válasza tvamos (#57466) üzenetére


b0bcat
addikt

A kínai postáról nem lehet könnyű ilyesmit bizonyítani... :D

De most komolyan: ha a "sima" postára nem kellene áfát fizetni, akkor szinte mindenki olyan számlát kérne egy 100 dolláros termékről, hogy 10 USD termék + 90 USD szállítás, nem? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#57468) tvamos válasza b0bcat (#57467) üzenetére


tvamos
nagyúr

Es amikor rossz, vissza kapnal 10 USD-t. Tiszta jo biznisz.
Amugy voltak ilyen bizniszek regebben. Gondolom ezert kell mar bizonyitani, hogy hol keletkezikma szallitasi koltseg. Ha a honkongi postanak adod a penzt, akkor az az EU-n kivul. Te meg gebedj meg, hogy megtudd, ki mennyit tesz el belole!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57469) vadkörte


vadkörte
addikt

MT6589 SoC-os telefonoknál mennyire érdemes a CPU governorokat állítani. Illetve szabad?
A telefonomnál ezek érhetőek el:
ondemand, userspace, powersave, hotplug, performance. Alapértelmezetten hotplug-on van. Érdemes változtatni?
Bocs, ha már volt.

Üdv. V. Körte

(#57470) mailman válasza mailman (#57464) üzenetére


mailman
tag

na akarmit csinalok nekem nincs free shipping :( ebbol a korbol kimaradok sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#57471) KurtCobain válasza vadkörte (#57469) üzenetére


KurtCobain
őstag

Szvsz maradjon a hotplug. Órajelen érdemes állítani, ha nem elég az akkuidő (758 vagy 988MHz-re), így lehet nyerni egy kevéske kijelzőidőt. :)

Mmm'kay?

(#57472) sipi25


sipi25
tag

Akinek van Cubot GT99 telefonja találkozott már azzal a problémával, hogyha rosszabb a térerő az RF modul "belecicceg a mikrofonba"? Hívás esetén a másik fél szinte alig hall valamit, meg olyan hang jön át mint amikor egy rádió mellé odateszed a telefont.

(#57473) aytukabozs válasza Terentius (#57461) üzenetére


aytukabozs
addikt

melyik jiayu?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#57475) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Kis segítséget szeretnék, 110-120 $-ig szeretnék valami 4,3-5 coll közötti, gyors és lehetőleg nem fél nap alatt lemerülő készüléket. A klónokat nem kedvelem, de megakadt a szemem a s820 lenovo jiake féle koppintásán (az egyiken mert 4-5 különböző hardverrel gyártják), mert pofás és az igényeimnek kb megfelelne a tudása.

Ez a változat

Van esetleg valakinek tapasztalata magával a készülékkel, a gyártóval, vagy ezzel a konfigurációval...?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#57477) cappa72 válasza #45553408 (#57476) üzenetére


cappa72
nagyúr

Alapesetben nem mindegyik telefonon van gps.conf file.
Helye:
/system/etc/

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57479) cappa72 válasza #45553408 (#57478) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem egészen. Az A820 témaösszefoglalóban leírtam, hogyan érdemes: [link]
A leírás végén keresd.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57480) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok Boldog Újévet !
Lenne némi problémám! Nagy sokára hozzájutottam vagyis második rendelésre megkaptam a digítizert és ki is cseréltem, de nincs gsm jelem! Nem tudom mit nem raktam jól össze? Ha valaki tudna esetleg valami magyarázatot megköszönném !
Üdv Laci
THL W8 a telefon!

(#57482) hzx0 válasza maroni (#57480) üzenetére


hzx0
aktív tag

Nemrég olvastam ugyan ezt a hibát g3 topikba. Digitalizer csere után ott sem gsm. Nem lehet hogy az antena arra van ragasztva? Vagy nem érintkezik?

(#57483) maroni válasza hzx0 (#57482) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszi a választ , sikerült szétszedtem újra összeraktam és jó lett!
Üdv Laci

(#57484) Baritone


Baritone
tag

A THL tulajoktól kérdezném, hogy milyen a THL támogatottsága? jönnek rá frissítések folyamatosan?

(#57485) tolvaj! válasza Baritone (#57484) üzenetére


tolvaj!
őstag

A w100 pont most kapott.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57486) Baritone válasza tolvaj! (#57485) üzenetére


Baritone
tag

nézegetem nagyon a t100 nyolcmagostt :F

(#57487) tolvaj! válasza Baritone (#57486) üzenetére


tolvaj!
őstag

Azt én is, csak a droid verzió bosszant.... Ha esetleg megkapná a csokit rászánnám magam.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57488) mailman válasza sipi25 (#57472) üzenetére


mailman
tag

Bizony, ez ennel a telefonnal egy design hiba sajna. Tipp a javitasara:
[link]

(#57489) vadkörte válasza KurtCobain (#57471) üzenetére


vadkörte
addikt

Értem. 497-1208MHz között lépked automatikusan. Igazából meg vagyok elégedve az akkuidővel. Akkor marad hotplug-on.

Üdv. V. Körte

(#57490) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi történik abban az esetben ha a rendelt telefon fennakad a vámon, és megkapom a felszólítást a vám és az áfa befizetésére, viszont ennek én már nem szeretnék eleget tenni, mert az úgy már nem igazán érné meg, sem anyagilag (pl. nagyságrendileg 45.000 Ft-os értéknél majd 15.000 Ft), sem esetleges későbbi garancia érvényesítésnél, ami a kínaiaknál nem egy könnyű eset, amit sajnos saját tapasztalat alapján is meg tudom erősíteni? Mi történik a telefonnal, és mi történik az árával amit kifizettem és milyen átfutási idővel?

Esetleg valami tippet is szívesen vennék, hogy honnan és milyen formában érdemes rendelni, hogy ne legyen fennakadás?
Én pl. tavaly júliusban rendeltem egy telefont a DHgate oldalról, ami kb. 2 hét elteltével meg is jött, viszont mivel voltak vele problémák augusztus végén visszaküldtem, és most dec.30-ra, 4 hónap elteltével sikerül visszarimánkodnom a pénzem, úgy hogy a számlámra is kerüljön. Igaz ebben nem az oldal hanem elsősorban az eladó volt a ludas, aki/akik vagy 150 levélváltás során próbálták 10 éves gyerek módjára megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, szöges ellentétben azzal amit a garanciális leírásban vállaltak. Furcsa gondolkodású emberek ezek a kínaiak, így úgy gondolom, hogy ilyenbe bárhonnan vásárolva belefuthat az ember. Egyébként az oldal maga megjelenésben, letisztultságban, átláthatóságban szerintem az itt a fórumban emlegetettekhez viszonyítva talán az egyik légbizalomkeltőbb, egész jó a fizetési metódusa, a folyamat nyomon követhetősége, és a Customer Service is egészen elfogadható.

(#57491) vadkörte válasza Danecay (#57490) üzenetére


vadkörte
addikt

Előbb gondolkodni, utána rendelni.
Az a 15.000 nem lesz 15.000. Nekem 55.000-re jött rá 16.000 és ebben a tárolási költség is benne volt. Az kb. 10.000 lesz.

Üdv. V. Körte

(#57492) KurtCobain válasza vadkörte (#57489) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én anno a ThL W100-at és a Vowney V5-öt használtam 758MHz-en, akadást nem nagyon észleltem, max minimálisat, de ez ugye nagyban függ a rendszer optimalizáltságától. Ha akarsz ezzel játszani, akkor próbálgasd hogy melyik jó neked, én spóroltam egy kis akkuidőt vele. :)
A hotplug meg azért jó, mert lekapcsolja a felesleges magokat, ha nincs leterhelve a teló.

(#57490) Danecay:
Szvsz megtartják a NAV-osok. Utána:
a) hazaviszi valamelyik
b) elárverezik
c) megsemmisítik
De ilyen kérdéseket inkább a külföldi rendeléses topic-ban tegyél fel.

Mmm'kay?

(#57493) vadkörte válasza KurtCobain (#57492) üzenetére


vadkörte
addikt

CPU-Z és CPU Identifier szerint 2 magom rendszerint szunyókál.
2-3 nap így is megvan, szóval marad így!

Üdv. V. Körte

(#57494) Demolator


Demolator
tag

Sziasztok most néztem pandán új telót és van 1 ami tetszik és olcsó is iNew V3 tapasztalat valakinek már vele?

A reklám helye

(#57495) citkar válasza Danecay (#57490) üzenetére


citkar
addikt

Mivel a telefonnak van nyomkövetési száma, szerintem ha visszaküldik lehet, hogy bukod a telót és az árát, mert TE döntöttél afelől, hogy nem veszed át (amihez ÁFA és vám fizetése szükséges), szóval a TE hibádból történik.

(#57496) Danecay válasza vadkörte (#57491) üzenetére


Danecay
őstag

Azért 70-ért már itthon is egész jó telót lehet venni és a garancia érvényesítéssel sincs így gond! Pont azért rendel az emberek többsége külföldről mert nincs, vagy nem akar annyi összeget áldozni egy készülékre. Szóval ha nekem lenne 70.000 Ft-om erre a célra, akkor minden bizonnyal nem Kínából akarnék telefont venni.

(#57497) raulicio válasza citkar (#57495) üzenetére


raulicio
senior tag

Így megy ez. Visszaküldik szépen a feladónak, ha meg paypalon ugrálsz, akkor a paypal a feladónak ad majd igazat, te meg bukod a pénzt és a telefont is (de megspórolod az áfát okosan :K )

Nincs olyan trükk, amivel bizonyosan kikerülhető a törvényi kötelezettség. Rá kell mindenre számolni szépen az áfát, aztán max örülsz, de ennek elég kicsi az esélye..

(#57496) Danecay :

Akkor marad a spórolás... Azért az sem teljesen igaz így, hogy mindenki azért rendel kínából, hogy ne kelljen áfát fizetni...

Vagy ahogy te is leírtad, veszel itthon telót és boldog vagy vele...

[ Szerkesztve ]

(#57498) RVR400 válasza vadkörte (#57491) üzenetére


RVR400
veterán

Tárolási költség? 55000 Ft-ra tisztán 16070 Ft-ot kellett eddig ráfizetni. 27%+1220 Ft
45 e Ft-ra 13650 Ft jön rá.

[ Szerkesztve ]

(#57499) hunior válasza raulicio (#57497) üzenetére


hunior
csendes tag

http://www.antelife.com/spainwarehouse.html?utm_source=Email_emarsys&utm_medium=newsletter_emarsys&utm_campaign=20140103-2014010315&utm_content=--
ezeket a termekeket nem kuldik europaba ? csak spanyol es portugal jatszik?

(#57500) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Arról nem beszélve, hogy magyarországnak fekete pont, és ha besokall az eladó ide nem is szállít többet... nagyátlagban, hosszútávon mindenkivel kiszúrhatsz akár....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.