Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) Atomgeszi válasza CoolBoy323 (#58587) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Eredeti terv az lett volna,hogy kínából DHL-el szupergyorsan elküldik amcsiba áfa és vámmentesen(közben mindennapi 2 órás ima és mekkafelé fordulva napi 3x allahhoz szóló fohászok), a delikvens pedig szépen a kézipoggyászába elhozza nekem. 31.én nekem odaad, és örülök, mint majom a farkamnak. :)

(#58602) fateless válasza svgyula (#58600) üzenetére


fateless
veterán

Ne rakj fel ilyen képeket. Sokan még mindig imádnak hinni a mesében, erre te tönkreteszed mindezt. ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58603) gipsztigris válasza ÁrPi2 (#58594) üzenetére


gipsztigris
addikt

Erre mondják felénk, hogy a mi macskánk meg lovat eszik! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58604) McReay


McReay
aktív tag

THL W100-hoz kb. azonos telefont tudnátok ajánlani?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#58605) fateless válasza McReay (#58604) üzenetére


fateless
veterán

Xiaocai X9 - remek készülék

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58606) CoolBoy323 válasza Vvarpi (#58597) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

láttam már pár G3S/T-t, de egyiknél sem tapasztaltam az általad leírt elszíneződési hibát :F
Jó, akkor legyen ajánlott telefon, nekem 8, de akkor sem egy nagyon népszerű darab sehol, nem tudom miért... pedig nekem is tetszik amúgy...

Az meg, hogy elcseszték a GPS-t, és küldenek antennát hát mit mondjak... ha nekem lenne ilyen gondom, biztos azt az opciót választanám, h dugják fel maguknak, és küldjenek egy új telefont, amiben működik rendesen... nehogy már én barkácsoljak vele, mert ők elszarták :F

Akksi téma: valóban jó lenne már valami fejlődés, nem pedig az, hogy ráírunk egy számot, aminek a felét se tudja :D (soroljam?! Doogee DG100, Feiteng H9500 stbstb... ezeknél kapacitás /2 = tényleges :DDD)

@Atomgeszi: van az USA-ban is áfa :U

[ Szerkesztve ]

(#58607) RVR400 válasza Atomgeszi (#58601) üzenetére


RVR400
veterán

Ezzel az erővel ide is lehet DHL-ez meg imádkozni... :DDD

(#58608) Atomgeszi válasza CoolBoy323 (#58606) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor az eredeti terv,hogy hátha az USA-ba helyben lett volna, de hát nincs. Meg nem is nagyon találok normális telót USA-ban. :F
Egyébként EMS postásat vámolják nagy valószínűséggel?

(#58609) Evita85


Evita85
tag

Sziasztok!Hol tudnék utána olvasni a Zopo C2-C3 hibáknak? S tényleg nagyon halovány a világítása?
Mert ezt a C3ast vagy C2est szeretnénk megrendelni a közeljövőben:) Már csak találni kell fehérben:)

Van Zopo szerviz Mo-n.Szegeden.Áfával,2 év garival árulják:) Kb 5ezer haszonnal ahogy számoltuk

(#58610) CoolBoy323 válasza Atomgeszi (#58608) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

99,999% :)

De mondom még egyszer: más hálózatok vannak az USA-ban! Olyat válassz, ami itthon is jó lesz :D

(#58611) Atomgeszi válasza CoolBoy323 (#58610) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jahh... most Kínából megrendelem a francba. :D Nem tudok ellenállni ennek a V3-nak :DDD :W

(#58612) CoolBoy323 válasza Atomgeszi (#58611) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Így van, ne szarozz :))

De akkor már gyorspostával :P ígyis-úgyis sarcolni kell, akkor már legyen itt gyorsan :DDD

De a V3 nagyon ratyi akksija engem eltántorítana a vételtől...

[ Szerkesztve ]

(#58613) lolchief70 válasza Atomgeszi (#58608) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Az USA-ból én biztos most Motorola G-t hozatnék. :DD
Ha meg mégse tetszene nagyon gyorsan el lehet adni itthon.

CoolBoy323: Az USA szabvány az nem 2100MHz WCDMA mint nálunk?

[ Szerkesztve ]

(#58614) CoolBoy323 válasza lolchief70 (#58613) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem [link]

Jajj ez a Moto G... Mindenki úgy nyomatja... Pedig szerintem nem is olyan jó, meg motorola... Defy után a kössznem kategória :F support konvergál a nullához motoéknál...

(#58615) sanzi89


sanzi89
addikt

Egy Lenovo A660-as után rendelnénk a családban egy Lenovo A850-est is a tmallbox-ról. Ennyiért egyéb hasonló vagy jobb ajánlat? Itt találtam a legolcsóbban, van rajta magyar nyelv gyárilag és a bolttal már van tapasztalatom.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#58616) fa4hu válasza #45553408 (#58462) üzenetére


fa4hu
őstag

Próbáltad a Handcent SMS-t úgy, hogy az legyen az alapértelmezett SMS-kezelő alkalmazás? Nálam így fut, a gyári SMS-kezelőt lefagyasztottam, és gond nélkül működik.

(#58617) pinterto


pinterto
tag

Valakinek van tapasztalata a vopmart.com oldalról?
Érdeklődtem Live Chat-en Hongmi iránt, és minden kérdésemre csak yes volt a válasz. Először pedig azt kérdezte hány darabot akarok venni. Elég piacos feeling.

(#58618) Atomgeszi válasza CoolBoy323 (#58612) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, Én is tudom,hogy szar az akksija.. De lesz hozzá még egy, és egy power bankot is tervezek. Tudom,hogy nem a legjobb vétel, de külsőre nagyon - nagyon tetszik. Nem látok jelenleg más alternatívát, ha meg húzom , akkor sosem fogok venni soha semmit sem. :U

Motorola G - nem bővíthető és nem is tetszik. :(

(#58619) RVR400 válasza CoolBoy323 (#58612) üzenetére


RVR400
veterán

Vazz, az egy időben félistenített W100 is 1800-as akksival van, meg a W200 is. Tudom, mindenki nyugodtabb lenne, ha ráhazudtak volna 2500-at.

(#58620) fateless válasza RVR400 (#58619) üzenetére


fateless
veterán

Így igaz. Ha anno ráírták volna, még a Moto G-t is leverték volna ezek ;

A Jiayu a G3-mal megtette, hogy nagyobbat írt rá, be is jött neki

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58621) Neck válasza ÁrPi2 (#58594) üzenetére


Neck
veterán

Ilyenből van több is :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58622) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Sziasztok,

Érdemes lehet várni az új Mediatek proceszorokkal szerelt telefonokra?
Nem a 8 mag, hanem egyéb képességeik miatt.

(#58623) doongoo válasza Evita85 (#58609) üzenetére


doongoo
addikt

Pl. Zopo c2 fórumban

(#58624) CoolBoy323 válasza RVR400 (#58619) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azért nincs is w100-am, mert egy napot se nagyon bírt ki... Ha többet írtak volna rá, az szerintem unszimpátiát váltott volna ki, de így mindenki tudja, h mit várjon, és nem esik pofára...

Fateless a G3 akksija valóban tudja, ami rá van írva, nem tudom miről beszélsz :F

(#58625) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#58624) üzenetére


KurtCobain
őstag

Többet is írtak rá. :DDD Állítólag 1500-as van benne.

Mmm'kay?

(#58626) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#58625) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jó, de ezt bizonyítsd már be :DDD
Rémlik valami, h letépték a matricát az akksiról, és alatta volt az 1500, de ki tudja, h az e a valódi kapacitása :U

(#58627) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#58626) üzenetére


KurtCobain
őstag

[link] :DDD

Mmm'kay?

(#58628) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#58627) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

biztos légüres tér van a 200-éban :DD

(#58629) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#58628) üzenetére


KurtCobain
őstag

Valószínű... :)

Mmm'kay?

(#58630) fateless válasza CoolBoy323 (#58624) üzenetére


fateless
veterán

Akkor még nem voltál itt a fórumon.
Még arra sem figyeltek oda, hogy legalább a ráírt Volt, Amper és mAh harmonizáljon egymással. Aztán kijavították. Ezt a hibát elkövették a G2s esetén is.
Valaki anno megvizsgálta alaposabban, olyan 2300-2400 körüli volt az akku. Az is bőven jó volt, főleg annak idején. De ez egy megszokott dolog, hogy többet "kell" ráírni.

Amíg figyelgettem az akkukat, a Zopo volt az egyedüli a "kicsik" közül, aki nem trükközött. De már egy ideje nem hatnak meg a számadatok...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58631) Yani_


Yani_
csendes tag

Sziasztok!

Néhány hónapja sikerült hozzájutnom egy nem mai, de nagyon remek kis okostelefonhoz. 2012-es modell, nem bivalyerős, és szerencsé(m)re nem Samsung. :) Én kérek elnézést! :D

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Philips_W732.asp

A kérdésem az volna, hogy van olyan, akinek szintén van Philips Xenium okosmobilja? A w832-es még érdekelne is. :)

Üdv: Yani

(#58632) CoolBoy323 válasza fateless (#58630) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Hogy lehet letesztelni? Az a baj, nincs akksi teszterem... volt munkahelyemen volt egy nagyon király kis cucc, bár az "ipari" méretekre volt (7Ah, 12V), ilyen kis méretnél tuti csalt volna...

Az lenne pedig a legtutibb, hogy lemérni saját kezűleg.
De mondjuk az csak egy szám, sokat számít nagyon a rom is!!

(#58633) mpeti66


mpeti66
csendes tag

http://www.to2c.com/amoi-a862w-msm8225q-dual-sim-cards-4-5-inch-ips-retina-screen-1g-ram-4g-rom-5mp-smart-phone.html

Sziasztok! Erről mi a véleményetek?

(#58634) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Ujra itt egy atab5 quad- al.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#58635) iMaverick válasza CoolBoy323 (#58614) üzenetére


iMaverick
addikt

Pedig szerintem nem lehet rossz kis telefon ez Motorola G... Itt a topicban max. a singlesim miatt lehet gáz...

LINK1 LINK2

Nincs supportja? A második linken: A Motorola elsők között tette elérhetővé a 4.4.2-es frissítést... Aztán majd a munkás jóemberek tovább főzik. Chinaphone-oknál már a 4.3-as droid is "állom" kategória, illetve nem, de ahhoz venni kellene egy 8 magosat, miközben én személy szerint meg vagyok elégedve a "csak" 4 magos Amoi N828-mal... Csakhát ugye kifújtunk a 4.2.2-vel... :O

szerk: off-ba raktam.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58636) svgyula válasza CoolBoy323 (#58632) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Megpróbálom megint lerombolni az akkumulátoros érveléseket, persze nem szándékosan ;] !
Amit felraktam két képet ott közel 1,5év volt a két akkumulátor megjelenése között! Viszont
a CUBOT GT99 és a ONE között nincs ekkora max pár hónap különbség! Volt (van) szerencsém mind a kettőhöz az akkumulátoron mindegyiknél 2200mA 3,7V teljes töltéskor 4,2V! Viszont még véletlenül sem kompatibilis a két akkumulátor méretben! a GT99 akkumulátora 5mm-el rövidebb és 2mm-el keskenyebb
a vastagsága ~egyforma!
Kizártnak tartom azt, hogy különböző tartalommal (anyaggal) szerelik ezeket!
Inkább nekem erős a gyanúm hogy az egyre nagyobb "tepsi :D ) telefonokban közelítenek a valóságos akkumulátor teljesítményekhez. Valahogyan én sehol nem látom a kínai telefonpiacon azt a akkumulátor "forradalmat" aminek jelentkezni kellene a teljesítmény növekedéssel.
Ha az itt jelenlevők belegondolnak abba a ténybe, hogy hány akkumulátor halt meg a telefon előtt, akkor tiszta lesz a kép. Minek erős akkumulátort csinálni és belerakni egy telefonba amikor a "gagyi" is kibírja a telefon életét, vagy már a fejlődés miatt úgy is cserére érett :)) !

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58637) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok, mit gondoltok errol az ajanlatrol? [link]

Ha ilyen helyrol rendelek, elv nincs afa meg vam igaz?

(#58638) Zeki válasza vampire17 (#58637) üzenetére


Zeki
nagyúr

jól gondolod . mondjuk lehúzták a tesztben azt a telót a gizchina.com-on ha jól emlékszem.

(#58639) svgyula válasza vampire17 (#58637) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nem az a kérdés, hogy hol rendeled! Az a kérdés honnan kapod! Ha ez is kínából jön a nevedre ugyan az a helyzet mintha innen rendeled:[link]
Ezek mind csak "közvetítők" jogilag nem velük :( kötsz szerződést (vásárolsz) hanem a gyártóval :K ! Az az áruház amelyik nem rendelkezik raktárkészlettel és nem egyből neked küldi az árut mind :K az unión kívülinek számít és áfa köteles, a megadott értékek felett meg vám köteles :O .
Ez azért van mert ha egy termék bekerült az unióba és kezelték akkor a cég befizetett utána mindent, így már nem kell ráfizetni. Viszont ez az árban mindenképpen jelentkezik!!!

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58640) Zeki válasza svgyula (#58639) üzenetére


Zeki
nagyúr

Item location:
Flint, United Kingdom

Tehát az EU-ban van a készülék.
Azért is olyan drága.

(#58641) motrola válasza vampire17 (#58637) üzenetére


motrola
aktív tag

Szerintem megéri! Én is angliából e-bay-en vettem tavaj a THL W11 telefont nem volt gond vele.

http://www.aliexpress.com/item/Presell-Original-5-0-inch-THL-T100-Android-4-2-MTK6592-Octa-Core-Smart-3G-Cell/1608897985.html
erre még rá jön az áfa + a vám.

;]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#58642) svgyula válasza svgyula (#58639) üzenetére


svgyula
addikt

Még valami! Megnéztem az árakat:
aliexperss 68916Ft (átszámolva mai árfolyamon)
ebay 84916Ft
Van rajta 22% ez lehet forgalmi adó is vagy csak egyszerűen a cég nyeresége! Bár a kép alatt ott van hogy mennyi a készlet!
Azért én a helyedben elolvasnám az üzletszabályzatukat is figyelmesen mielőtt egy ekkora beruházásba fognék!(persze kinek a pap kinek a papné nekem ha lehet a lánya :B )
A kínai on-line áruházak között is van sokszor még ennél nagyobb eltérés is az árakban!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#58643) arfer válasza svgyula (#58642) üzenetére


arfer
aktív tag

Magyarhonban viszont 27% az ÁFA, plusz a kezelési költség... nem nagyon lehet most már megúszni. Plusz lassú szállítás... Ezeket figylembe véve szerintem is megéri az angol boltot választani. Feltéve, ha tényleg onnan jön a cucc...

(#58644) Djuree


Djuree
félisten

melyik oldalról érdemes kínából rendelni? Lenovo k900 kellene majd.
én a tmallbox-ot néztem. vajon vámot fizetnem kell majd? mert így már nem biznisz...
vagy vmi más oldal ahol még olcsó és nincs vám?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#58645) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

A THL W100-as telónál tudtok jobbat ajánlani max 20-30 dolcsival többért ?!

Válaszotokat előre is köszi!

(#58646) vampire17 válasza svgyula (#58642) üzenetére


vampire17
addikt

Hmm legjobban a Spanyol lerakatos Antelife-tol erne meg, en ugy latom.... (nem csak a t100s-t, hanem kb mindent...) Mar csak valahogy a Magyarorszagra juttatast kene megoldani.... (emberi aron, mondjuk 5-6000 forintert)

(#58638) CineDOG1: Nem huztak le, egyszeruen azt mondtak, h nem gyorsabb egy jofele 4 magosnal...:) De ez nem negativum volt, egyszeruen a mai alkalmazasok meg nincsenek felkeszitve 8 magra.

[ Szerkesztve ]

(#58647) raulicio válasza Djuree (#58644) üzenetére


raulicio
senior tag

áfát (27%) fizetned kell, az tuti + 2,5% vám + kezelési költség.
Kínából nincs olyan bolt, ahol tuti nem kell fizetni. Ha EU-n belülről veszed akkor nincs ilyen jellegű költség.

(#58646) vampire17
Az antelife a spanyol lerakatából nem szállít hozzánk, szóval úgy tudnád megoldani ha van ott vagy Portugáliában olyan ismerősöd, akiben 100% megbízol.

[ Szerkesztve ]

(#58648) gipsztigris válasza Djuree (#58644) üzenetére


gipsztigris
addikt

Üdv itt is!

A VÁM (pontosabban az ÁFA) nem a Kínaitól függ, hanem a Magyar hatóságoktól. A Kínai a maga módján megpróbál segíteni. Mindenféle hülyeséget ráír a dobozra, meg ajándék ikon, stb., de ettől még 99%-ban kell fizetni ÁFÁ-t.

Minideal.net
Antelife.com
Tmallbox.com
Focalprice.com

Ezekkel már volt dolgom, korrekt üzletek, de még van számtalan áruház ahol tisztességesen állnak hozzád.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58649) vampire17 válasza raulicio (#58647) üzenetére


vampire17
addikt

Epp van olyan ismerosom... :)

Illetve szted nem lenne lehetseges berelni valami spanyol ujrakuldo szolgaltatast? valami ilyesmit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#58650) RVR400 válasza Zeki (#58640) üzenetére


RVR400
veterán

Viszont, ha megnézed az eladó értékeléseit, akkor kiderül, hogy alapból csak olcsó holmikkal kereskedik. Az utóbbi időben 1 azaz egy darab telefont adott el, és abból is negatívja lett. Szóval sok sikert a kb 4500 Ft megspórólásához, mert kb ennyi a különbség egy megbízható webhop ÁFA-s mindenes árához képest. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.