Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57601) Kuter válasza Kuter (#57600) üzenetére


Kuter
senior tag

Blackview jk809 s note 3 portolt rom

[link]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#57602) nickcreeper


nickcreeper
tag

Sziasztok!
Vettem egy Charmpin G7-est, amin sajnos nincs gyárilag semmilyen google app, illetve valamiért a morelocale 2-vel se tudtam magyarítani...
Rootoltam annak rendje és módja szerint. Tudnátok segíteni esetleg, hogy merre induljak?
Gondolom kelle egy cwm, megy zip, amelyben benne vannak az appok.
Előre köszönöm a segítséteket!

(#57603) moy01


moy01
csendes tag

Sziasztok !
Nincsen véletlenül valakinek felesleges Minideal-es kuponja ? :R

(#57604) Zeki válasza moy01 (#57603) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs általános kuponjuk.
Néha hírlevélben (amire te is feliratkozhatsz a weboldalukon), elküldik a különböző telókhoz tartozó egyedi kuponokat, vagy épp akciós árakat.

(#57605) tolvaj! válasza nickcreeper (#57602) üzenetére


tolvaj!
őstag

Cwm -et mtk droid toolsal megtudod oldani ( kereső használata javasolt ;) ) a gapps pedig itt van:

https://www.dropbox.com/s/b170wcwvmkk68p8/gapps-jb42-20130524-AOSP-dmd151.zip

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57606) nickcreeper válasza tolvaj! (#57605) üzenetére


nickcreeper
tag

Köszönöm!
Kerestem, de miután láttam, hogy más téglásított, nem mertem támogatás nélkül belevágni :)
Akkor MTKTools-szal felrakom a CWM-et aztán a szokásos módon a ziper, ugye?

(#57607) D013 válasza Kuter (#57600) üzenetére


D013
aktív tag

Köszi szépen az infót!
Nálam átcsúszik a vásárlás februárra, anyagi okok miatt. Zsebben elfér a készülék? :)

(#57608) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#57550) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még mindig Lenovo S820 ügy. Az egyikkel (120 dollár/db) elkezdtem levelezni, elvileg Gold Supplier az Alibabán.
Azt írja, ez a minimum, amit reális haszonnal tud kérni érte, nem spekulál... :U
Mennyire lehet hinni a Gold Supplier státusznak? :F

Valaki rendelt már az Alibabáról? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#57609) motrola válasza Viktor0610 (#57608) üzenetére


motrola
aktív tag

Én már rendeltem. Simán megjött.

[link]

10 db 3w 220v e27 led izzó. Az ára nagyon jó volt. :C

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#57610) tolvaj! válasza nickcreeper (#57606) üzenetére


tolvaj!
őstag

droid toolsal tudsz teljes rendszermentést csinálni, mivel rootolt a készüléked. és az újabbakkal, már lehet létrehozni egy cwm recoveryt a készülékedhez. miután megvan a cwm felteszed ( sajnos nem tudom, hogy a droid tools fel is rakja e... ha nem akkor alternatív forrásból leszeded a mobil uncle toolst és abból telepíted a készülékre) utánna ha fent van a cwm akkor abból tudod telepíteni a gapps csomagot, amit linkeltem és voila! de mindenek elött MENTS MENTS MENTS.... én a helyedben minden megmozdulás elött csinálnék egy mentést, pont azért, mert rajtad kívül szerintem nem is nagyon van ilyen készüléke senkinek.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57611) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Gond van!

A Geekbuying 18 óra mulva befejezi a V3 forgalmazását?

[link]

A Pandawill ingyen tokot (cca 10$) ad a dec 30-ig megrendelőknek!

Dec 26.-án rendeltem, de még semmit sem reagáltak, se feladás, se kód.

[ Szerkesztve ]

(#57612) svgyula válasza Vovi1 (#57611) üzenetére


svgyula
addikt

Helló Urak! Tényleg szép a készülék! De az akku?................. Az 5"-os kijelző úgy rántja ki belőle a szuflát hogy a processzor magok sírva kerregnek egy kis delejért! :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57613) Vovi1 válasza svgyula (#57612) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Az akkuidő nem érdekel, ajándéknak szántam, de nem fogyaszthat többet mint a társai. A proci az új gyártás technológia miatt elvileg kevesebbet fogyaszt és gyorsabb mint az elődei, bár ki tudja, a gyakorlatban hogyan produkál, még senki sem kapta meg. A lényeg: -szép, elegáns, 16 Gb belső Ram, OTG, Gorilla Glass 2.

Túl szép, hogy igaz legyen 170-215 $ közötti árakon.

Úgy láttam több helyen, mintha az a cég gyártaná, aki a Myaudió termékeket is készíti. Ez viszont nem túl biztató.

(#57614) monca16


monca16
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni külföldi rendeléshez. Szeretnék rendelni egy Jiayu g3-t a minideal-ről és szeretném hozzá kérni a magyar nyelvet is. A termék leírásnál azt írják, hogy tudják telepíteni, de ezt a funkciót sehol nem tudom bejelölni, vagy legalább írásban kérni. Segítsetek légyszi, hogy hol kell ezt igényelni szállítás előtt. Előre is köszönöm! :R
Belinkelem az oldalt:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#57615) moy01 válasza monca16 (#57614) üzenetére


moy01
csendes tag

Jobb oldalt felül , hogy chat .

(#57616) monca16 válasza moy01 (#57615) üzenetére


monca16
újonc

Köszönöm szépen :C :R , még nagyon kezdő vagyok :)

(#57617) apeelme válasza monca16 (#57614) üzenetére


apeelme
addikt

Teljesen felesleges kérned mert nagyon jó hazai support-ja van tökéletesen magyarított romokkal, amit meg ők magyarnak mondanak hááát....30-40% angol marad.

(#57618) drr válasza apeelme (#57617) üzenetére


drr
őstag

Teljesen egyetértek! Az egyik legnagyobb támogatottságú telefon. Nekem is ilyen van úton :K

(#57619) monca16 válasza apeelme (#57617) üzenetére


monca16
újonc

Köszönöm a tippet, akkor ha megérkezik a telefon utánanézek a rom-oknak, aztán lehet megint segítséget kérek :DD
SG postával mire számítsak? Mennyi idő kb. és mennyi az esélye a vámnak?

(#57620) Laza...


Laza...
addikt

Na mit találtam ma? [link] Ez lesz a best buy, vagy vásárlás után a best cry? :U :C

$101.99

Dual SIM Android 4.2 MTK6589 Quad-Core 1GB + 4GB 2.0MP/13.0MP Camera

Kíváncsi lennék, be meri-e valaki vállalni :U

Never give up!

(#57621) apeelme válasza monca16 (#57619) üzenetére


apeelme
addikt

"SG postával mire számítsak?" - Hogy ugyanúgy megérkezik mint egyébként.

"Mennyi idő kb. és mennyi az esélye a vámnak?" - min. 2-3hét míg megérkezik, és 50-50% az esélye a vámnak.

(#57622) monca16 válasza apeelme (#57621) üzenetére


monca16
újonc

Köszönöm :R

(#57623) cappa72 válasza Laza... (#57620) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hat... Csak gsm a jelolt frekvencia...
6589 es 1.5 Ghz...
Jol irtad. Best buy utan best cry :DDD josolhato.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57624) Viktor0610 válasza motrola (#57609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi. :) Ez egy "kicsit" több volna, alsó hangon 120 dolcsi. :D
No mindegy. Átnéztem még egyszer a leveleket, amik jöttek. Kezd összeállni a kép.

Öt levelet kaptam közvetlenül a mail címemre az oldalon leadott árajánlatkérésre.
Érdekességek:
- az öt levél két cégtől jött, de egyik sem az volt, amelyiktől én az ajánlatot kértem,
- a küldő cégek gyanúsan olcsó árakat írtak,
- a honlapjuk fél hónapos ill. egy hónapos...

Asszem, kiszállok ebből az ügyből... :U

Samsung Galaxy A54

(#57625) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Az Antelife-nal ahol ott a plecsni a spanyol raktarra, az Magyarorszagra is onnan jon?

(#57626) kristof123


kristof123
őstag

Üdv ismét!

Sikerült megalkudnom! : D Úgy néz ki ez lesz a végső befutó: ZTE V967s.
Az lenne a kérdésem, hogy a minideal free shipping-je tényleg free-e?

(#57627) Viktor0610 válasza vampire17 (#57625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, csak Spanyolba vagy Portugáliába szállítanak onnan... :(

Samsung Galaxy A54

(#57628) vampire17 válasza Viktor0610 (#57627) üzenetére


vampire17
addikt

Itt azt irjak, az europai megrendeloknek: [link]

Ilyen nincs Spanyolban, jo aron?? :D [link]

(#57629) Laza... válasza kristof123 (#57626) üzenetére


Laza...
addikt

Igen, free. Csak tudd kivárni :)

Never give up!

(#57630) moy01


moy01
csendes tag

Szerintetek Kínában mennyibe kerülhet mondjuk egy JIAYU G3t ? :F
Egyik kínai ismerősöm most megy haza az ottani újévre , és lehet , hogy hozatok egyet vele , ha olcsóbb úgy . Legalábbis a vámot így megúsznám . ;]

(#57631) gipsztigris válasza moy01 (#57630) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy repülőgépszerelő ismerősöm kint dolgozik és mesélte, hogy kint is ugyanezektől a webshopoktól lehet rendelni, csak Kínai címre. A piacokon egyetlen valamirevaló telefon nincs, csak azok a semmirekellő kínai java-s vackok. Szóval, szvsz csak legfeljebb az ÁFÁ-t tudod megspórolni, ha úgy hozatod az ismerősöddel......hacsak, mint bennfentes nem tud valami "hátsó kaput" ahol olcsóbban hozzájut a telefonokhoz. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57632) RVR400 válasza moy01 (#57630) üzenetére


RVR400
veterán

Nagy valószínűséggel megúszható az ÁFA, ez alapján

(#57633) kgymac válasza moy01 (#57630) üzenetére


kgymac
őstag

És vigyázz rá, hogy mit hozatsz. Sokat nem érsz itthon egy csak Kínában használható modellel (wcdma kell itthon a 3G-hez, a TD-SCDMA nem jó).

(#57634) moy01 válasza kgymac (#57633) üzenetére


moy01
csendes tag

Köszönöm a válaszokat .
Lehet , hogy inkább rendelek . :U

(#57635) Viktor0610 válasza moy01 (#57634) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért? :)

Ismerősöd csak el tudja mondani, hogy EU-ban is használható modellt szeretne. :D Így az ÁFÁ-t tutira megúszod "legálisan". :)

Samsung Galaxy A54

(#57636) moy01 válasza Viktor0610 (#57635) üzenetére


moy01
csendes tag

A gond inkább az , mire engem megért , mert magyarul , sem angolul nem nagyon tud . :D A mandarinban meg én nem vagyok járatos .

[ Szerkesztve ]

(#57637) tfalcon96 válasza Vovi1 (#57611) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Csak most kezdték forgalmazni. Miből gondolod?

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#57638) pane


pane
tag

Senki?
Vennék egyet de kevés az infó. Szerintem nem rossz darab lehet...

(#57639) szili.tamas1 válasza pane (#57638) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Honnan, mennyiért?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#57640) hatala


hatala
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek.
A Pandawill mennyire megbízható bolt?
Vagy tudtok esetleg olyan kínait, amelyik na kicsivel drágább is mint a többi, de tuti megbízható?
Egy Lenovo K910-et néztem ki, (Vibe Z) és megnézném valami komolyabb webshopba.

Köszi a választ.

(#57641) pane válasza szili.tamas1 (#57639) üzenetére


pane
tag

Innen gondoltam.
Mivel Qualcomm szerintem a GPS is jobb vele. 100$ igazán megér...

(#57642) Vovi1 válasza tfalcon96 (#57637) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Mert a gyár nem tudja azt szállítani, amit ígért. Az első szériában nem volt OTG, majd hardveres javítás után talán már van. Nem működik az Air gesture, ezt szoft probléma, de ezt sem tudták javítani. Pandavill honlapon ez áll:
As to the iNew V3 smartphone, the official information updates to have the OTG function; but the LED Motion, aka Air Gesture is not available due to the software problems. We comfirmed the official information by testing our stock samples. The product video will show you this clearly. And a flip cover case will be sent to ALL ORDERS for free -Dec 30th, 2013
ami fordítóval ezt jelenti: (gyengus a Bing)
INew V3 smartphone, mint az a hivatalos információs frissítések OTG funkciót; de a LED mozgás, aka levegő gesztus nem érhető el, mert a szoftver problémák. Mi stilusához hivatalos információk az állomány minták vizsgálatával. A terméket videó megmutatja, ez egyértelmű. És a felhajtható fedelet eset lesz küldött-hoz minden MEGRENDELÉST ingyen -december 30-án, 2013

Továbbá 10 napja semmiféle visszajelzés nincs, 2-3 nap alatt postázták volna, ha lenne raktáron. Szerintem a geek berágott és törli a céget a beszállítói listájáról. Már sok mindent rendeltem tőlük, de ilyen, hogy egy hónap után befejezik a forgalmazást nem tapasztaltam. A honlapukon futó óra - 14 óránál tart.

(#57643) Laza... válasza hatala (#57640) üzenetére


Laza...
addikt

Pandawill, Minideal, ezeknél nekem még nem volt gondom sosem. Máshonnan még nem rendeltem :)

Never give up!

(#57644) sodokan


sodokan
tag

barátnőm le szeretné cserélni a sony xperia ski17 telefonját, mivel olvasom a fórumot, meg vettem kintről telefont, biztattam kínai csodára, erre ő kinéztem magának a nexus 4-et ami 75-ért kapható amit először elleneztem mert hát a kínai telók ár érték aránya verhetetlen, de aztán belegondoltam, hogy az 340$ 2gb ram, 16gb belső memória, quad coe snapdragon proci 1.5ghz-en, meg nyilván garancia, és annyira nem is rossz.
mi erről a véleményetek?

(#57645) gipsztigris válasza sodokan (#57644) üzenetére


gipsztigris
addikt

- Első és legfontosabb, hogy ez egy dual-sim topik! :)
- Második, hogy a Nexus ennyi pénzért csak Light Box változatban kapható (egy készülék+töltő egy nylon zacsiban, garancia nélkül)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57646) hatala válasza Laza... (#57643) üzenetére


hatala
tag

Köszönöm! :R

Az Etotalk.com mond valakinek valamit?
Ebay-en is fent vannak.

(#57647) sfbukfenc válasza Vovi1 (#57642) üzenetére


sfbukfenc
tag

Szerintem csak a 189,99 USD-s ajánlatuknak lesz vége 14 óra múlva, nem a forgalmazásnak.

(#57648) sodokan válasza gipsztigris (#57645) üzenetére


sodokan
tag

nyilván azért írtam ide mert várom a válaszokat, hogy hülye vagy ott van 240$ért az xy telefon meg most jött ki 220$ ért a másik, meg ó ez nagyon jó ennyiért, a kínai is annyiba kerül és még neve sincs stb

[ Szerkesztve ]

(#57649) Vovi1 válasza sfbukfenc (#57647) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Neked legyen igazad, de azért furcsa, hogy még senki sem adott róla véleményt, leírást, a kicsomagolás videói nagyon egyformák. Még a gyár hivatalos lapján is csak kérdések vannak, igaz azokra válaszoltak.

A gyári ára 199 $ és + szállítási költség + ajándék tokkal. A Pwill ennyiért forgalmazza ingyen szállítással, tok nélkül.

(#57650) Zeki válasza hatala (#57646) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az etotalkkal az a baj, hogy plusz drága posta van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.