Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Akinek lenne Ulefone U650 -ese kérem jelezzen nekem privátban 1-2 kérdést szeretnék csak feltenni, köszi.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#57702) bb71


bb71
őstag

Volt már köztetek valaki, aki azért indított dispute-ot az Aliexpressen, mert 60 napon belül nem érkezett meg a termék? Elfogadták, elutasították?
87 napnál tartok, terméket ma megkapom, DE a 60 nap letelte miatti Dispute-ot (elindítva még december elején) elutasították. Escaláltam a disputot, amire csak 5 (!) nap múlva jött válasz, hogy hiszen a célország vámjában van, minden vámkezelési dologért én vagyok a felelős blabla...
11 dolláros vacakról van egyébként szó. Nem a pénzről van szó, hanem az elvekről.

(#57703) citkar


citkar
addikt

Jiake 8 magos csodát rendelt valaki? Eddig is bő 250 USD volt, de most akcióban 217. Rettentő olcsó, ha nem lenne ilyen szokásos samu azaz szappantartó formája talán ki is próbálnám. De mindenképp kíváncsi lettem rá, vajon ennyiért elfogadható minőséget nyújt?

(#57704) bioengin válasza kristof123 (#57626) üzenetére


bioengin
tag

Szia!

Ajánlom a v967-et, tényleg jó teló, a páromnak ezt vettük még november végén, akkor elcsíptük 136USD-ért a Minidealen. Nagyon jó minőségű maga a készülék, a ház, tényleg korrekt, nem tejfölöspohár műanyag érzésed van.

(#57705) kristof123 válasza bioengin (#57704) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ! Azaz ár eszméletlen jó! :Y Lehet Én is várok még picit, hátha lejjebb megy...

(#57706) Zeki válasza bb71 (#57702) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez a postázós topik!

És a vámolás meg az ő pöcsölésük valóban nem az ő bajuk.

(#57707) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

December 26. :megrendeltem Inew V3 telefont karácsonyi akcióban pandawillről. Semmi sem történik, nem kaptam ezidáig tracking numbert. Kinek ,hogy áll jelenleg a dolog?

(#57708) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

lenovo p780-ast hol érdemes venni? (valamint ilyenkor szokásos akciózni az oldalakon?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57709) RVR400 válasza salieri. (#57707) üzenetére


RVR400
veterán

Én 19-én rendeltem, jelenleg így áll

2014-01-04 00:00, Information Received

Én még belefértem az első körbe, de még nincs úton a holmi, csak lefoglalva hozzá a szám.

(#57710) salieri. válasza RVR400 (#57709) üzenetére


salieri.
őstag

Nem tudom bele fogunk e férni a 45 napba? :F Te is 170 -ért rendelted?

(#57711) Ereshkigal válasza zedok (#57693) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A simát mára le is árazták 40 alá. :)

(#57712) Indy1 válasza Mr.Csizmás (#57708) üzenetére


Indy1
tag

Mai MiniDeal hirlevelben a P780t learaztak 229.99$re.
Szerepelnek az uj THL nyolcmagosak is

(#57713) peter76bp válasza Indy1 (#57712) üzenetére


peter76bp
senior tag

Kezdi a hülyeséget a MiniDeal is. Decemberben kitették a ZP998-at In Stock státusszal, hogy december 20-ai postázással megrendelhető. Egy ismerősnek rendeltem és még pénteken is processing státuszban volt. Rájuk írtam, hogy mi van már a telóval, erre azt mondják nem kapták meg, majd január 10 körül. Most már az oldalon is az van és az új hírlevélbe is betették, de mikor megrendeltem 2GB 32GB volt most meg már csak 2GB 16GB ugyanazon az áron. Kíváncsi leszek mit kap majd a srác ... ha kap egyáltalán valamit. :U

(#57714) RVR400 válasza salieri. (#57710) üzenetére


RVR400
veterán

Ha nem fér bele, akkor dispute, aztán majd várnak a lezárásával, amíg meg nem érkezik. Rendeltem a geekbuyingról egy HTM H100-at is, de az meg presell, szóval ott legalább 30 nap lesz, mire postára kerül, ha tényleg megjelenik január 25-én. Majd ott is lesz pár dispute szerintem. Főleg, hogy már novemberben is lehetett elővásárolni a cuccot, így nekik egy kicsit érdekes lesz a dolog. :D

(#57713) peter76bp: A megoldás egyszerű. Megrendelés lemondás az ígért teljesítési időponttól való eltérés miatt, majd megrendeled a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#57715) Mr.Csizmás válasza Indy1 (#57712) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aha, látom :) postázásnál szabad a free-t?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57716) peter76bp válasza RVR400 (#57714) üzenetére


peter76bp
senior tag

Minek rendelném meg a másikat, mikor ugyanazon az áron van de csak 16GB. Majd ha a kifizetett 32GB helyett 16-osat küldenek, akkor kérek tőlük vissza az árból, mert nem az lett kifizetve.

Bár ha 10-én se küldik, akkor szerintem a srác már nem akar majd tovább várni. Hiába mondtam neki, hogy ne akarjon olyan telót, ami még senkinek nincs, mert ki tudja mikor lesz belőle valami ...

(#57717) Victoryus válasza Mr.Csizmás (#57715) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Tmallbox is jó, én tőlük rendeltem. Sima SG posttal.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#57718) konigjanos


konigjanos
senior tag

Na, külföldi oldalról kaptam egy komplett cwm mentést, visszatettem, a telefon működik. DE: visszajött az első hiba, ami miatt rom-olni kezdtem, nem látja a sim kártyát...8 éves kártya, de első nap hibátlanul muzsikált a készülékben. Az lehet baj, hogy az imei információk alatt mindegyikre ismeretlent ír?

(#57719) GZoli7 válasza konigjanos (#57718) üzenetére


GZoli7
senior tag

Pont az a probléma.

(#57720) RVR400 válasza peter76bp (#57716) üzenetére


RVR400
veterán

Bocsi, félreolvastam. :) Azt hittem, hogy most adnak már 32 GB-osat ugyanazért a pénzért. De akkor így pláze vályt (please wait). :DDD

(#57721) konigjanos válasza GZoli7 (#57719) üzenetére


konigjanos
senior tag

és mi a megoldás?

(#57722) Mr.Csizmás válasza konigjanos (#57721) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bemész az ügyfélszolgához, és kérsz egy új simet. elvileg ingyen cserélik. nekem is volt ilyen problémám, még korábban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57723) konigjanos válasza Mr.Csizmás (#57722) üzenetére


konigjanos
senior tag

A t-mobile nem cseréli ingyen...

(#57724) Mr.Csizmás válasza konigjanos (#57723) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

biztos? :F mert én T-s vagyok.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57725) peter76bp válasza Mr.Csizmás (#57724) üzenetére


peter76bp
senior tag

A T ilyen görény. Csak akkor cseréli ingyen ha az új telót tőle veszed és abba nem jó. Egyébként 6 vagy 7 ezer forint a csere, nem is tudom. Még ha 100 éve ügyfelük vagy akkor is

Nekem microSIM kellett az újba a régi meg normál méretű volt. Vágni nem vágnak cserélni csak úgy cserélnek, ha papírral igazolod, hogy tőlük van az új telefonod. Pont karácsony előtt járt le a hűségnyilatkozatunk, azzal mentem be ajándékba kapom majd az új telefont és abba kell a microSIM.

Azt mondták ha meglesz a készülék menjünk be papírral és ingyen cserélik ... 50 méterrel arrább egy mobilboltban egy ezresért kivágták. Bár ez a kollégán nem segít.

(#57726) svgyula válasza peter76bp (#57725) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A SIM csere a telenornál sem ingyenes csak abban az esetben ha bizonyítottan az ő hibájuk miatt rossz.
Belefutottam már cserébe a céges kártya ügyben!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57727) svgyula


svgyula
addikt

Ja csak egy információ! A hatályos jogszabályok szerint az IMEI szám csere, átírás, ha csak a régi visszaírása is bűncselekménynek számít. Csak a miheztartás végett írom.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57728) mgtom válasza svgyula (#57726) üzenetére


mgtom
csendes tag

Nekem karácsony előtt cserélték a céges SIM-em egy micro SIM-re.
Bementem és megkértem őket, hogy cseréljék, mert így nem tudom használni az új telefonom.
Kicserélték teljesen ingyen. kb 10 percig tartott a papírmunkával együtt.
Ez is a Telenor volt.

(#57729) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Voda dettó görény... 7000 a csere, sőt még a pótlás is!!! Múltkor hülyegyerek bent hagyta tesi órán öltözőben a telefont, kiemelték, rendőrségi jegyzőkönyvvel bementem a vodához és közölték, hogy 7000.... A kártya a nevemen van, de ismerősömnek vettem és a fiának, szívta is a fogát anyuka, hogy hogy lehet ilyen elmeroggyant a pici fia... :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57730) szili.tamas1 válasza konigjanos (#57718) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Csinálj factory resetet, nekem az a850nél megoldotta.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#57731) konigjanos válasza szili.tamas1 (#57730) üzenetére


konigjanos
senior tag

Az már megvolt...
ami érdekes, hogy mobileuncletools-al csináltam imei mentést, látja, visszaállítja, kéri a reboot-ot, de újraindulva ugyan az: a névjegy -> imei információk alatt mindegyikre ismeretlent ír
A simre visszatérve: ha rossz, akkor ingyen cserélik. valahol olvastam, hogy 9voltos elemmel megpiszkálva rosszá válik...

(#57732) 485


485
aktív tag

sziasztok!

kinéztem ezt a telcsit: HTM M3
80 dollár körül van mindenhol. ennyiért jó lehet, nem? :U
ami kicsit aggaszt, hogy nem írja a play store-t. ez annyit jelent, hogy problémás rátenni?

MTK6572W

a másik meg a proci. mit jelent a W? köszi

[ Szerkesztve ]

(#57733) hzx0 válasza konigjanos (#57731) üzenetére


hzx0
aktív tag

Tárcsázoba *#06# irod? Ha nem boldogulsz 16 után keres pmbe kigenerálom neked

(#57734) Laza... válasza 485 (#57732) üzenetére


Laza...
addikt

Ez is mekkora Xioami koppintás már :DDD

Kevés lesz benne az az 512MB ram, bár nem tudom mire szeretnéd használni..

Download and Install the Market / Play Store Manually

Ez lenne az? Supports Google Navigation, + Play Store.....

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#57735) Zeki válasza 485 (#57732) üzenetére


Zeki
nagyúr

A W-sek dual core.

Én nem venném meg, mert lehet szívás, és nem lesz kihez fordulnod segítségért.

(#57736) 485 válasza Laza... (#57734) üzenetére


485
aktív tag

ez az, bár én geek-en meg pandán néztem.
aha, tehát nem baj, ha nincs rajta, megoldható.
csak tartalék telefonnak kellene, ha fut rajta a levelezés, egy kis net, néhány alap alkalmazás, akkor már jó.

CineDOG1:
ez mindegyik kínai telefonra igaz lehet. csak a szerencsén múlik. totál nem értek hozzá, tehát ha nagy lenne a hazai tábora, akkor sem tudnának segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#57737) Zeki válasza 485 (#57736) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, mert ha nagy lenne a hazai tábora, olvashatnál róla, előnyök, hátrányok.
És dönthetnél, megéri-e neked.
De te tudod.
Én vakon nem repülnék bele semmibe, hogy majd én tesztelem mennyire bugos.
Majd ha ingyen kapom.

(#57738) GZoli7 válasza konigjanos (#57723) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az IMEI-k hiánya nem a SIM miatt van.

(#57739) RVR400 válasza Mr.Csizmás (#57722) üzenetére


RVR400
veterán

1: Az első nap működött a kártya hibátlanul, tehát érdemes másik készülékben kipróbálni a kártyát, mert csak úgy nem szokott tönkremenni.

2: Érvénytelen IMEI mellett sosem fog tudni telefonálni, tehát azokat kellene beleírni a telóba (mivel itt illegállissá nyilvánították a dolgot, így majd külső fórumról megkeresi a hogyanját)

3: Ha a kártya tényleg tönkrement, akkor a szolgáltató cseréli ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#57740) zedok válasza RVR400 (#57709) üzenetére


zedok
senior tag

Nekem is ez a helyzet, de én 14-01-02án rendeltem minidealtől Hongmit. Gondolom ez normális. :B Mármint, hogy csak ennyi információ van még csak.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#57741) RVR400 válasza Laza... (#57734) üzenetére


RVR400
veterán

Real Racing 3 és az NFS Most Wanted simán megy gond nélkül 512 MB mellett is. Azért ez elég rendes igénybevétel. Tény, hogy gyorsabb a rendszer 1 GB-tal, de ne legyünk ennyire maximalisták olcsó kategóriában.

(#57742) RVR400 válasza svgyula (#57727) üzenetére


RVR400
veterán

Igazából, ha a törvény szövegét veszem figyelembe, akkor az IMEI törlése a bűncselekmény, a régi visszaírása pedig az eredeti állapot helyrehozása, tehát az általa elkövetett bűncselekmény (törlés) eredményét szünteti meg.

c) információs rendszerben lévő adatot jogosulatlanul vagy jogosultsága kereteit megsértve megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,
vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(#57743) vadkörte válasza konigjanos (#57718) üzenetére


vadkörte
addikt

Én azért kipróbálnám az a SIM-et egy másik - akár kínai, akár nem - telefonban. Meg egy másik SIM-et a Tiédben.
Érdemes lenne lekérni a telefon IMEI számát is - *#06# - ha kiírja az IMEI-t, amit összevetve a dobozán lévővel egyezést tapasztalsz, akkor véleményem szerint nagy gáz nem lehet. Ha nem ír ki IMEI-t vagy nem egyeznek, na az kellemetlen... Vissza lehet írni az eredeti IMEI-t, de ebben nem vagyok - hál' Isten - jártas.
Ha van IMEI és/vagy másik kártyával, vagy a SIM-et mozgatva működik, akkor a SIM slot-ban lévő kártyát "ékeld ki", mert vékonyabb a kártya, mint a kínai SIM-ek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#57744) 485 válasza Laza... (#57734) üzenetére


485
aktív tag

ilyen vagy ehhez hasonló szájbarágós leírást nem tudsz rootolásra? ezzel még talán elboldogulok.

(#57745) vadkörte válasza 485 (#57744) üzenetére


vadkörte
addikt

Az attól függ milyen telefon. Kínai fronton annyira nem vagyok még en sem otthon. De úgy vettem észre, hogy ami jó az egyiken, az nem jó a másikon, sokszor még típuson belül sem mindig.

Üdv. V. Körte

(#57746) BoBolha


BoBolha
újonc

Sziasztok.

Nekem is Cubot GT99-em van. És sok hibával találkoztam, de igazán csak az egyikre keresek megoldást.
Mivel külföldön élek és azért járok haza is választottam ezt a telefon.
A fő problémám az, hogy az osztrák (telering-es) kártyámmal nem akar csatlakozni a hálózathoz. Marad Roamingban.
Erre van valakinek valami ötlete?

Előre is köszi

(#57747) aronpapa válasza svgyula (#57726) üzenetére


aronpapa
tag

A Telenornál bizonyos esetekben ingyenes a csere micro sim-re.

[ Szerkesztve ]

(#57748) citkar válasza peter76bp (#57713) üzenetére


citkar
addikt

Hát ezért nem ajánlják senkinek az előrendelést, nagy butaságot csináltál. Remélhetőleg PayPalon fizettél. Nem, biztos, hogy a webshop tehet róla, kap-e vagy sem, a számukra megígért időre, valószínűleg ezért nem ajánlják senkinek itt a fórumon.

(#57749) cs.ildi


cs.ildi
újonc

Tudna valaki ötletet adni??Van egy kéz alól vásárolt fg8 lumia telefonom.Bekapcsolás utánn gémail címet és jelszót kér nem tudok mit kezdeni vele .
Tudna valaki hogy hogyan lehet ezt el tüntetni? csak hívást tud fogadni én nem tudok hívni róla mert nem engedi.

(#57750) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Nézelődök dual simes telefon ügyben és lövésem sincs hogy melyiket érdemes megvenni. Az ár olyan 20-35k között kellene lennie függetlenül. Légyszi ajánljatok valami max 3,5"-4"-ig, gyakorlatilag csak telefonálásra lenne használva. Köszi. :R

Ezeket találtam és még az se feltétlenül gond ha nem Androidos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.