Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) Al3xT válasza CoolBoy323 (#58614) üzenetére


Al3xT
tag

Azert a Moto G egy nagyonjol sikerult telefon es nem veletlen, hogy az angol nyelvu tesztekben az egekbe dicserik. Minden tokeletesen es jol mukodik rajta. A Jiayu G3 utan megvaltas :) de a felesegem HTC One-jahoz kepest sem rossz. A support szerintem meg jo. A customer service minden kerdesemre valaszolt eddig, meghozza gyorsan es a szoftverfrissitesre sem lehet panasz. Most jott ki a KitKat, illetve van Google Play Edition, igy a kovetkezo 1-2 evben biztos lesz frissites.

Sajnos ketkartyas verzio csak Del-Amerikaban kaphato. :(

[ Szerkesztve ]

új Motorola Moto E eladó

(#58702) pitrikzoli válasza CoolBoy323 (#58697) üzenetére


pitrikzoli
csendes tag

Nekem is G700,alapból nem volt a magyar választható,morelocale után teljesen magyar minden. :)

(#58703) smkb válasza Al3xT (#58701) üzenetére


smkb
őstag

Na igen, 50-60.000 huf kategóriában nincs még kínai alternatívája sem, még onnan sem lehet versenyezni vele. Jelenleg csak kizárólag a dual sim az, ami miatt ebben az ársávban egyáltalán érdemes kínait rendelni helyette. Más semmi.

[ Szerkesztve ]

(#58704) CoolBoy323 válasza Al3xT (#58701) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ha az akksi cserélhető lenne, és megenné a microSD-t, akkor megpróbálkoznék vele, de így nekem nem adja... no meg h nincsenek gombok alul :F

de az érdeklődésemet egyre jobban felkelti, túl sokan dicsérik :) bár a nagy népszerűségnek az lesz az átka, ha majd el kell adni... :F

(#58705) Lénia


Lénia
csendes tag

Sziasztok, kellene egy kis segítség, ezek között vacillálok, szerintetek melyik a jobb:

Cubot GT99: http://www.pandawill.com/cubot-gt99-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-45-inch-120mp-camera-black-p76147.html

vagy

Star B94M Smart Phone: http://www.pandawill.com/star-b94m-smart-phone-android-41-mtk6589-quad-core-3g-gps-1g-ram-45-inch-120mp-camera-white-p72357.html

esetleg még:

Changjiang OEM W100: http://www.pandawill.com/changjiang-oem-thl-w100-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-1g-ram-45-inch-ips-screen-p74685.html

Van esetleg valakinek kuponja pandawill-re nagyon megköszönném?!

(#58706) DJGABI válasza CoolBoy323 (#58704) üzenetére


DJGABI
addikt

eleinte én is ódzkodtam az onscreen gomboktól, de próbáld ki gravity boxban, nem olyan rossz cucc.
ha jó áron lehetne szerezni akkor egy 16GB-sal a tárhellyel se lenne nagy gond (most is ekkora sd kártyát nyúzok)

amúgy ezeknél a beépített kártyás kütyüknél nincs partícionálós dolog, egy helyre kerülnek az appok, zenék, etc, minden? [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58707) Neck


Neck
veterán

Sziasztok,

Egy nagyon gyors kérdés. Kb fél órán belül tervezünk venni egy Jiayu G4T-t a Pandawill-ről.
Van valami geb*sz vele amiért mégsem javasolnátok?
Egyelőre az 1800-as akksival jön, később tervezzük bővíteni a nagyobb akksival, meg a hozzá való hátlappal.
Gondolom ez minden további nélkül lehetséges.
Légyszi erősítsetek meg :D

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58708) beers válasza Al3xT (#58701) üzenetére


beers
addikt

Mi volt a bajod a G3-al? Én 7 hónapja használom, de nem mondanám problémás készüléknek....

M&N

(#58709) Atomgeszi válasza Neck (#58707) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Inkább a boltról vegyesek a tapasztalatok.. [link] Itt keress rá

(#58710) CoolBoy323 válasza Neck (#58707) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

igen, bővíthető lesz, úgy ahogy mondtad (nagyobb hátlap kell majd)

(#58711) Neck válasza Atomgeszi (#58709) üzenetére


Neck
veterán

Nemtom, nekem meg sokan ezt ajánlották. Melyik boltot nézzem akkor?
Aliexpress kizárva.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58712) steve1977 válasza Neck (#58711) üzenetére


steve1977
tag

Pandától 2 teló tavaly decemberben csont (és tréfa azaz *FA) nélkül megjött, nálam ajánlott a shop.

(#58713) Atomgeszi válasza Neck (#58711) üzenetére


Atomgeszi
veterán

minideal,1949deal, jiayu-store.com...
Lehet neked szerencséd lenne a pandawillel, passz.. Mikor éppen milyenek :F

(#58714) Neck válasza steve1977 (#58712) üzenetére


Neck
veterán

Jól hangzik. Viszont most találtam akciós Xiaomi-t (ja, egyébként unokatesómnak nézünk telefont, még mindig :D ) és az ugye nálam bevált :D

Szóval, találtunk akciós Hongmi-t, 189 USD-ért, csontra ugyanannyi, azaz 189 a G4T.

Ti melyiket vennétek? :D Nálam a Xiaomi hajszállal nyomja lefelé a mérleget, szerintem annak a 8MP-s kamerája, meg a MIUI jobb, mint a G4T. Illetve, szerintetek is hasonlít picit a G4T a szifonra?
Csak mert unokatesóm kicsit egyedibbet szeretne (ami a Xiaomi-ra igaz is :D )

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58715) fateless válasza Neck (#58711) üzenetére


fateless
veterán

Minideal-nél is van jó áron, de a Pandawill is jó bolt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58716) Zeki válasza Atomgeszi (#58713) üzenetére


Zeki
nagyúr

MINDEN BOLTRÓL TALÁLNI A NETEN JÓ ÉS ROSSZ VÉLEMÉNYT!

Attól kell tartózkodni, amikről csak rossz tapasztalatok jönnek inkább.

Én inkább a DX.com-ot nem ajánlom, mert ott valaki lenyúlja a készüléket a csomagból.
És az nagyobb baj.

(#58717) aytukabozs válasza Zeki (#58716) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hogy? Eleve úgy jön el tölük a csomag hogy már nincs benne a cucc? Na az kemény, ránézésre pedig az tűnik a legnívósabb cégnek (a weblapjuk alapján). Végre valami jó hír, teljesen megzuhantam mikor elfogyott ott a teló amit rendelni akartam :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#58718) Neck válasza fateless (#58715) üzenetére


Neck
veterán

Inkább a másik HSZ-emre válaszoljatok :D

A PandaWill-ben az tetszik a MiniDeal-lel ellentétben, hogy a PandaWillen ott vagy nagy kanca betűkkel, hogy 1 YEAR WARRANTY, a minideal-en meg szó sem esik a gariról...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58719) [w] válasza RBJ (#58694) üzenetére


[w]
őstag

hi!

látom senki sem segít a változó MAC-címes problémában, pedig annak idején én is megjártam vele a poklot... :(((

szóval ha már van root a gépezeten, akkor pofon egyszerű, mindössze két file-t kell kicserélni másik tartalmúakra!

a /data/nvram/APCFG/APRDEB könyvtárban a WIFI és a WIFI_CUSTOM file-ok érintettek, persze csere előtt a biztonsági mentés szigorúan kötelező!

szerk.: nyilván mellékelni fogom a szükséges file-okat is, ha megtaláltam és feltöltöttem őket valahova :B

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#58720) Atomgeszi válasza aytukabozs (#58717) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja, és hogy nézhetnek a vámosok,hogy 20 napja adtak fel egy üres dobozt kínából. :DDD

(#58716) CineDOG1 Nyilván persze, mindennel így van ez. Én csak mondtam,hogy keressen rá abban a topikba,hogy mik a friss tapasztalatok. Aztán vagy rendel vagy nem. :) Próbacseresznye ez az egész dolog sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#58721) RVR400 válasza arfer (#58684) üzenetére


RVR400
veterán

Annak, amit a címbenben leírnak. 8 hónapja használok egy ilyet. Lassan lecserélem valami újabbra. :)
1 GB RAM, 4 GB ROM, 8 MP (interpolálva 13), a kijelzője nem túl extra, ez még elég korai tepsi, IPS panel, csak a színei nem túl élénkek.

(#58722) RVR400 válasza DJGABI (#58706) üzenetére


RVR400
veterán

Nem az a baj azokkal a gombokkal, hogy a kijelző alján vannak, hanem az, hogy ezt nem indokolja semmi, mert a kiterjedése így is nagy a telefonnak lefelé a kijelzőtől, és bőven odaférne minden gomb, de így mondjuk lehet rá bélyeget ragasztani....

(#58723) KurtCobain válasza Neck (#58714) üzenetére


KurtCobain
őstag

Akkor már inkább 200-ért a G4 3000-res akkuval... :U

Mmm'kay?

(#58724) Mr.Csizmás válasza [w] (#58719) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

p780 topicban volt valakinek wifi mac problémája, ezt linkelték: NVS_Map fix [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58725) Zeki válasza aytukabozs (#58717) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, páran túl könnyűnek találták a csomagjukat. Épp a készülék nem volt benne.

(#58726) Neck válasza KurtCobain (#58723) üzenetére


Neck
veterán

Nem nekem lesz :D

A minideal-en hogy működik a gari, mennyit adnak rá? Mert sehol nem látom a leírásban a telefonnál, se a G4T-nél, se a Hongmi-nál...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58727) KurtCobain válasza Neck (#58726) üzenetére


KurtCobain
őstag

Fél év.

Akkor magyarázd el neki a 10$ és 1200mAh különbséget. Aki ilyen kis pénzbeli különbségnél a kisebbet választja, az hülye. :)

Mmm'kay?

(#58728) Neck válasza KurtCobain (#58727) üzenetére


Neck
veterán

Nem csak az szól a Xiaomi mellett, hanem a MIUI meg a support, meg az hogy nem egy iPhone klón :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58729) raulicio válasza Zeki (#58716) üzenetére


raulicio
senior tag

az én dx csomagom meg sem érkezett. Először még sajnáltam is őket, hogy biztos a posta nyúlta le vagy valami, de a disputra csak egy zavaros kamu szöveggel jöttek, hogy gond volt a kínai postával de várjak 10 napot és biztos megjön. Persze claim lehetőségem meg csak 9 napi volt. Vártam amíg lehetett aztán ment a claim, azóta is jön a csomag...

Bár vannak csodák, valakinek szeptemberi csomagja jött mostanában....

(#58730) bigrock válasza Neck (#58728) üzenetére


bigrock
addikt

Ugyanazt a MIUI-t felrakhatod a G4-re, és tökéletesen fog működni.

(#58731) KurtCobain válasza Neck (#58728) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én egy szót nem szóltam a Xiaomi-ról. :D
A G4 nem ajfon klón. Nézd meg a G5-öt, na az már erősen koppintás.
A MIUI nálam inkább hátrány, mint előny. :)

Mmm'kay?

(#58732) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#58727) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Fel ev + fel ev a gari mininel.
A masodik metodusban a user fizeti a vissza postakoltseget is!

(#58733) KurtCobain válasza CoolBoy323 (#58732) üzenetére


KurtCobain
őstag

Na várjál. Legelőször azt mondtad, hogy 6+6 hónap. Utána meg azt, hogy a chat-en ezt letagadták és valójában fél év, most meg újra 6+6. Akkor most mi van? :))

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#58734) Gyuc válasza smkb (#58552) üzenetére


Gyuc
aktív tag

Azért ennyire ne írjuk le a GT99-ert mert szerintem jó telefon.
Semmit nem dobál sehova bár a GPS tényleg nem az igazi de beállítható.
Azt hiszem Te egy rossz darabot fogtál talán ki...másoktól nem hallottam még panaszt.
A kamerával sincs semmi probléma,persze elegendő fény kell ennek a képéhez is mert a vaku gyenge.
Én fél éve használom és már jól belaktam...egy darabig még biztos marad:D

(#58735) CoolBoy323 válasza KurtCobain (#58733) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a legutóbbi infó a 6+6...
de amúgy rákérdezek majd megint, ha eszembe jut... ki tudja :D
mert mondtak már 1 évet is :DD

(#58736) Farkash válasza Saccco (#57369) üzenetére


Farkash
csendes tag

Valaki találkozott már a Timmy E82-vel? Leírás alapján elég vonzónak tűnik! Valakinek vélemény? ;)

(#58737) Laza... válasza Farkash (#58736) üzenetére


Laza...
addikt

Sima TFT a kijelzője..

Never give up!

(#58738) Atomgeszi válasza raulicio (#58729) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is egyik nap jött meg egy szeptember 30.i csomag. :D
Az volt a legérdekesebb,hogy 2 dolgot rendeltem abból a bizonyos dologból, az első csomag szépen meg is jött, de 2 helyett 1 volt benne. Egyből ment a levél,hogy csak 1 volt benne( rá 2 napra az egy még hibás is volt), erre a csávó azonnal küldött megint 2 darabot, ekkor már pontosan, és most egyik nap megint vártam egy csomagot és azzal együtt megjött az első rendeléses is. Ki érti ezt? :Y :D

(#58739) pinterto


pinterto
tag

Tetszik az Iocean X7hd is, csak nem tudom kijavították-e a korábbi verzió GPS hibáit.
Iocean X7hd

(#58740) Al3xT válasza beers (#58708) üzenetére


Al3xT
tag

12 honap utan hasznalat utan rengeteg bosszanto dolog volt a G3-mal:
-lassu a tarcsazo (hivas "inditas" es a telefon "lerakasa")
-GPS szinte hasznalhatatlan (lassu es pontatlan)
-gyenge WiFi (6-7 meterre a routertol szet-szetbontott)
-gyenge GSM/3G vetel
-lassu internet (max 2-3 Mbps, de nagyon nagy ping)
-neha be-belassult, de ezen javitott az Apex ujabb verzioja, illetve kesobb feltettem egy JB ROM-ot, azzal gordulekenyebb lett

[ Szerkesztve ]

új Motorola Moto E eladó

(#58741) citkar válasza pinterto (#58739) üzenetére


citkar
addikt

Külföldi fórumokon érdemes keresni, hogy az elmúlt hónapokban mik a tapasztalatok.

(#58742) Lénia


Lénia
csendes tag

Sziasztok, kellene egy kis segítség, ezek között vacillálok, szerintetek melyik a jobb:

Cubot GT99: http://www.pandawill.com/cubot-gt99-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-45-inch-120mp-camera-black-p76147.html

vagy

Star B94M Smart Phone: http://www.pandawill.com/star-b94m-smart-phone-android-41-mtk6589-quad-core-3g-gps-1g-ram-45-inch-120mp-camera-white-p72357.html

esetleg még:

Changjiang OEM W100: http://www.pandawill.com/changjiang-oem-thl-w100-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-1g-ram-45-inch-ips-screen-p74685.html

Van esetleg valakinek kuponja pandawill-re nagyon megköszönném?!

(#58743) Viktor0610 válasza Lénia (#58742) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minek után én ezek közül egyedül a Cubot márkát ismerem, én tuti azt venném. :D

A paramétereket elnézve is. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#58744) doongoo válasza KurtCobain (#58727) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem G4 advanced van és épp most akarok piros rizsát venni. Felkeltette az érdeklődésemet a tesztekben dicsért jobb kamera és gps. Ha nálam lesz mindkettő, akkor majd jól összehasonlítom őket és a jobb marad

(#58745) fa4hu válasza Al3xT (#58740) üzenetére


fa4hu
őstag

A G3 többségünknél gond nélkül fut a 4.1.2-es ROM-okkal. Tény, hogy a GPS-e nem a legerősebb, viszont a wifi-je elég erős.

(#58746) herdsman12 válasza CoolBoy323 (#58735) üzenetére


herdsman12
őstag

A "warranty" szót nem ismerik (kerülik).
[link]
Itt írnak a 365 nap cseréről, javításról (1. pont).

(#58747) kmisi99


kmisi99
addikt

Cubot GT90 ről mi a véleményetek? Anyumnak kellene. Az antelifeon egész jó áron osztogatják.

(#58748) Neck válasza KurtCobain (#58731) üzenetére


Neck
veterán

Nem is nekem ez a bajom vele, unokatesóm hozta fel ezeket :)

Mindegy, meg lett rendelve a Hongmi a Minideal-ről :) Reméljük nem lesz gond, és rögtön házhoz érkezik a csomag :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58749) kosturica válasza Al3xT (#58701) üzenetére


kosturica
őstag

"a felesegem HTC One-jahoz kepest sem rossz."

Ha ez a véleményed, akkor vagy csukott szemmel hasonlítottad össze őket, vagy nem tudod mik a kritériumok egy összehasonlításban. :DDD ...Ja ismerem a Moto G-t.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#58750) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Bréking nyúz: Jiayu G2F ebben a honapban meg nem lesz, es nem lehet tudni h mikor lesz!
Forras: geekbuying
Velemeny: csesszek meg magukat jiayuek!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.