Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) davidk99


davidk99
újonc

[link] ezt a telefont nézegettem és érdekelne a véleményetek a telefonról és az oldal megbizhatóságáról is

(#57502) cappa72 válasza davidk99 (#57501) üzenetére


cappa72
nagyúr

6589t 1,7Ah-s akkuval elég sovány.
A 2GB RAM vonzó, csak úgy mint a 32GB tárhely.

Az oldal amugy nem rossz.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57503) svgyula válasza sipi25 (#57472) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az enyém csinálta! Be kell rakni egy kis alu fólis darabot 10mmx15mm-es a youtube-on leírtak szerint [link]
Utána megszűnt ez a gond. FIGYELEM A szalagkábelt nagyon óvatosan mozgatni! Hajlamos leválni a panelról!!!!!!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57504) kiskatz


kiskatz
tag

Egy nagyon OFF kérdésem lenne az itteni közösséghez.
Van valaki aki Dég település közelében lakik? Lenne egy eladó
telefon ott de az eladó nem hajlandó postázni, viszont Nekem 400 km
lenne oda-vissza az út. Nagy segítség lenne ha valaki el tudna érteni
menni és elküldené Nekem. Cserébe természetesen nem leszek hálátlan.

(#57505) svgyula válasza Danecay (#57490) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Tavaly januárban küldtem vissza egy táblagépet mert nem azt küldték ami a legutolsó megállapodás szerint kellett volna ráadásul a "fitdzsi szigetekről"? és simán visszaküldtem. Mivel még Áfát is akartak rátenni
így valóban drágább lett volna kategóriájában mintha itt vettem volna! Igaz azonnal írtam a cégnek akitől rendeltem és vissza is kaptam az árát persze csak akkor amikor már megkapták!
Az ajánlott csomagokat nem foglalhatják le ill. erről értesíteni kell a feladót és a címzettet is! Az aliexpress-nél lehet "vitát" nyitni az oldalon a rendelésnél több indok is van! Nekem eddig mindig visszautalták az összeget ha nem tudtak szállítani vagy nem azt akarták szállítani amit kértem! Ill. minden esetben ha valami eltért az eredeti rendeléstől értesítettek.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57506) Gege94


Gege94
tag

Nem tudtok valami hasonló telefont a lenovo a660 helyett? Meghalt, gari már nincs rá, de aranyáron mérik az utolsó darabokat ~35ezer környékén. Nos nekem ennél olcsóbb kell, minimum egy tízessel és amit szeretnék, hogy maradjanak a paraméterek. Ütésálló, viszonylag kicsi kijelző és olcsó ár. Létezik ilyen most a piacon? Én nem találtam.

(#57507) cappa72 válasza Gege94 (#57506) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hat max a haier w718+. 100$ + afa.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57508) Gege94 válasza cappa72 (#57507) üzenetére


Gege94
tag

KÖSZI :) Faternak lesz és szerintem ez megfelelő. :) :R

(#57509) konigjanos válasza Gege94 (#57506) üzenetére


konigjanos
senior tag

Ha nem kétkártyás kell, még ott a defy.

(#57510) motrola válasza Danecay (#57490) üzenetére


motrola
aktív tag

http://www.mnshop.cz/zbozi-5695-thl_t100___octa_core_1_7ghz__2gb_ram__32gb_rom__5_3__ogs_fhd__nf.htm

Innen rendelve nincsenek vámköltségek és áfa.

http://en.comebuy.com/cell-phones-android-cell-phone-5-inch-phones-om32166.html

Itt választható honnan küldjék. Germany vagy Honkong

Az eBay-en szintén lehet telefont venni olyan országból ahol nem merülnek fel + költségek.

Biztos van több hely is.
Mindez teljesen legálisan.

Ha utánaszámolsz nem spórolsz meg semmit ha a telefon olcsóbb de van Áfa és vám + ha az ügyintézés tovább tart, akkor tárolási díj is. "Felhívjuk figyelmét, hogy a küldemény az érkezést követő 3. naptól raktárdíj köteles, 4200,- Ft + 30,- Ft/nap/kg és a 14 nap után válasz hiányában visszafordításra kerül." DHL esetén.

Ez az új évben sem fog változni. :Y

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#57511) dpit9


dpit9
csendes tag

üdv!
kaptam az infot hogy itt sok hozzáértő emberke van ,itt próbáljak segítséget kérni..
nem vagyok nagyon otthon a témában sajnos ezért lenne szükségem egy kis segítségre!
Kinéztem egy telefont a pandawill en ami nagyon tetszik ,szeretném megrendelni de félek kicsit tőle...
Ok amiért tartok tőle ,hogy fogalmam sincs mennyi megbízatók ezek a mobilok,tényleg azt tudják e amit leírnak róluk (már amennyit értek belőle) és persze a szállítás,hogy ideér e,vámolnak e stb...

(B)I NEW V3 SMARTPOHNE(/B) ---> erről a készülékről van szó

Ha bárki hasznos tanácsokkal tudna ellátni azt nagyon megköszönném!

(#57512) Danecay válasza svgyula (#57505) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm a választ!

(#57513) fateless válasza motrola (#57510) üzenetére


fateless
veterán

Eh, öh... igen, a cseh boltból rendelve nincs vám+ÁFA, de 90k fölött van az ára.
A comebuy-ról per pill 6db készüléket rendelhetsz Németországból (Karácsony előtt 56 db volt).
A comebuy jó bolt, csak fel kell tölteniük a készleteket.
Azért nem annyira olcsó minden esetben ezen helyekről rendelni... De szerintem is fontos megemlíteni őket.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#57514) Zeki válasza dpit9 (#57511) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az INEW V3 annyira új, hogy senkinek sem jött meg, így beszámoló sincs róla MÉG.

Ez minden érdeklődőnek szól.

(#57515) sipi25 válasza mailman (#57488) üzenetére


sipi25
tag

Köszi a linket, közben megtaláltam ez alapján én is: [link]

Valaki megcsinálta már ezt a mod-ot?

(#57516) sipi25 válasza svgyula (#57503) üzenetére


sipi25
tag

Látom írtál Te is az előbb belinkelt forumba... Mennyire nehezen jön szét a telefon a csavarok kiszedése után?
Neked levált a panelról a szalagkábel? Sikerült visszaraknod?

(#57517) Arween


Arween
senior tag

sziasztok
Telefon vásárlás előtt állok egy komolyabb telefont szeretnék (S4,G2 amit nézegetek) van kínai mobilban hardveres alternatívájuk?A kamerák mennyire jók ezekben a telefonokban?Mivel nekem fontos szempont a kamera/videó minősége melyik kínai mobilt ajánlanátok?

(#57518) Terentius válasza Arween (#57517) üzenetére


Terentius
őstag

Xiaomi Mi3.

Poco F5 12/256 Gb

(#57519) CoolBoy323 válasza Terentius (#57518) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

DUAL SIM? :P

(#57520) RVR400 válasza CoolBoy323 (#57519) üzenetére


RVR400
veterán

Az S4 és a G2 sem rendelkezik két foglalattal. :P Csak a kettő együtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57521) Arween válasza RVR400 (#57520) üzenetére


Arween
senior tag

Nem kell dual sim :) Csak ez fontos: erős hardver,magyar nyelv, jó kamera/videó 5" 2gb ram.(és még valami jó lenne ,de nem kinevetni: állapotjelző led :D lehet fura de szeretem ha van)

(#57522) Terentius válasza CoolBoy323 (#57519) üzenetére


Terentius
őstag

Na értettem én,hogy mire gondol :DDD
Anno engem sem a Dual sim hozott ide,hanem a kínai olcsóság :))

Poco F5 12/256 Gb

(#57523) fateless válasza Arween (#57517) üzenetére


fateless
veterán

Állapotjelző ledet nem tudom, de a Thl T100 is lehet egy jó alternatíva...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#57524) CoolBoy323 válasza Terentius (#57522) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de ez a DUAL SIM-es topik :P
le fogják harapni a fejetek :DD

(#57525) Arween válasza Terentius (#57522) üzenetére


Arween
senior tag

Meglestem tetszik :) Gondolom garancia van rá ha gond van?Viszont magyar nyelvet nem találom van-e benne ?

Bocs ha nem ide való de nem találtam más Kína mobilos fórumot ahol hsz-is van :U

[ Szerkesztve ]

(#57526) kezdő válasza tolvaj! (#57485) üzenetére


kezdő
senior tag

2013.09.12. azért nem most volt :D

(#57527) tolvaj! válasza kezdő (#57526) üzenetére


tolvaj!
őstag

Jogos, csak most lett feltöltve... :B de még így is sűrűbben kap frissítést, mint egy samu....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#57528) GIJoe


GIJoe
addikt

a HYUNDAI Q5-hez, mit szóltok ? :) csinoska
biztos bugzik rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#57529) RVR400 válasza GIJoe (#57528) üzenetére


RVR400
veterán

Vajon mennyi P6 utánzat jön még? :DDD

(#57530) svgyula válasza motrola (#57510) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azért én nem vennék rá mérget hogy ez a cseh cég nem ugyanolyan diler mint a magyar "azolcsosag.hu"!? A másik HA nem akkor biztosan felszámítják a forgalmi adót ott is! Viszont lehet kevesebb mint az itthoni! De majd erre is kitalálnak valamit pl származási díj ;] vagy eu-n kívűl gyártott termék ;] Na de nem akarok ötletet adni.........

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57531) svgyula válasza sipi25 (#57516) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igen sikerült visszarakni! Sajna az a kábel amire elméletileg csomót is lehetne kötni attól is megsérült hogy felemeltük 1,5cm-t. Az árnyékolás azért kell mert kis térerő esetén a telefon megemeli az adóteljesítményt és az antenna(az egyik) pont a mikrofon és a hangszóró felett van és begerjeszti. Ha a kezed odateszed egészen közel és kicsit megszorítod már nem zúg mert a kezed elnyeli az elektromágneses hullámok nagy részét. Tehát ha nem "plázapicsásan" telefonálsz nem igen jön elő. De ha beteszed azt a kis darab fóliát akkor telefonálhatsz bárhogy :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57532) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek melyik készülék a jobb, ha egyáltalán el lehet egzakt módon dönteni?

Huawei G610, vagy Lenovo A706?

Esetleg valami jobb alternatíva a 4,5 - 5"-es 150-160 USD-s kategóriában?

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#57533) GIJoe


GIJoe
addikt

olcsó tepsi ha vki ilyet keres...

(#57534) szili.tamas1 válasza GIJoe (#57533) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Jesszus, kíváncsi lennék ekkora plazmatévén milyen a 800x480 :-D nameg az 512mb ramot is némileg keveslem.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#57535) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogyan lehet, hogy a Lenovo S820 mindenütt min. 210 dolcsi, itt pedig 170-175 dollárért utánam "vágják"...

Mit nem látok, ami buktató lehet? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#57536) bb71 válasza Viktor0610 (#57535) üzenetére


bb71
őstag

Beetető ár, kérj egy actual price-t. ;) A kínai sosem hazudik!

(#57537) GIJoe válasza Viktor0610 (#57535) üzenetére


GIJoe
addikt

+ posta lesz, v csak bank átutalást fogad el...

(#57538) fateless válasza Viktor0610 (#57535) üzenetére


fateless
veterán

FOB-ár: amely megegyezik a termelési költség és a felrakási költség összegével

Tehát ennél nem lesz olcsóbb. erre jön még rá az ő haszna. Ha mondjuk 100 db-ot rendelsz, akkor kb 20USD, de ha ezret, akkor már csak 10USD (persze ezeket az összegeket csak a példa kedvéért írtam, a pontos összeget az eladó közli)
Ha egy darabra szeretnél árat, akkor biztosan nem lesz jelentős eltérés lefelé az átlagtól.

Még két közgazdaságtani fogalom a FOB-ár értelmezéséhez, aztán nem okoskodok tovább:
Termelési költség: a gyáron belül a gyárkapuig felmerülő összes termelési (alapanyag, bér stb.) költség, másképpen végponti költség,
Felrakási (átrakási) költség: az esetleges csomagolási, konténerbe pakolási költségek, amelyek a szállítási módtól függően eltérhetnek,
A szállítási költség pedig a rendelt termék volumenétől függ értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#57539) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek a helpet, írtam neki. :)

Samsung Galaxy A54

(#57540) gulupeti


gulupeti
senior tag

Újabb pofás, mtk6582 chipes, dualsim készülék tűnt fent a kínálatban, bár egyelőre csak presell, talán január 15-től lesz elérhető.
Szemből hasonlít az Inew V3-ra, a hátulja, a hátlap anyaga, a gombok elhelyezkedése azonban más!
Ez csak 5,5 mm vastag vagy 6,3 mm, kínai jó szokáshoz hűen, a készülék legvékonyabb részén mérve. :D
Kíváncsi vagyok mennyi lesz a tényleges ára.

Bejövős!

Doogee Turbo DG2014
Itt már meg tudja nézni, akit érdekel:
1949deal
Tinydeal
Hivatalos oldal.

[ Szerkesztve ]

(#57541) tesco3


tesco3
újonc

Helló
Van egy ZTE GEEK V975 Intel Atom Z2580
És az sd kártyát folyamatosan eltávolítja random időközönként.
4 DB kártyát próbáltam ki 2db -all mindig ezt csinálja a többit pedig nem is látja.
A beállításokban->tárhelynél látja hogy van benne kártya ,de nem olvassa és írja.
(Ha újra indítom a telefont egy ideig látja majd újra eltűnik)

(#57542) vadkörte válasza RVR400 (#57498) üzenetére


vadkörte
addikt

A zöldkabátosok az 1220 Ft mellé írták, hogy a postaimportos raktában való tárolás költsége.

Üdv. V. Körte

(#57543) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Öcsém szeretne _itthon_ venni _új_, dual sim-es, lehetőleg 4"-nál nagyobb kijelzőjű telefont max. 45k-50k-ért. Mit ajánlanátok? Prestigio 5151 vagy 5500 esetleg vállalható?

(#57544) RBJ válasza Ereshkigal (#57543) üzenetére


RBJ
addikt

overmax vertis 01

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#57545) mdav88 válasza gulupeti (#57540) üzenetére


mdav88
senior tag

jól néz ki, és az előzetes ára is baráti...

(#57546) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#57539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megkaptam a választ... A készülék ára még barátibb: 135 USD!!! Sőt, ezután kaptam egy 120(!!!) dollárról szóló árat... :F Nem írnak semmilyen egyéb költséget... :U

Ezt hogy??? :Y

Samsung Galaxy A54

(#57547) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,
Rendelnék 5,7-6 col környékén telefont, elsősörban Geeksbuying-ról, mert jókat hallottam róla. Jelenleg egy Asus Fonepadom van, ami ugyebár a telefonom is, csak már nagynak érzem, kellene valami ami még a zsebemben elfér. Akinek van tapasztalata 6 colos gépekkel: elfér egy farmer zsebben? :D Nyílván szempont a méret, mert szeretem ha mindent egy gépről tudok csinálni (film,zene, játék, net, olvasás, és telefonálás). Ezt néztem ki: Blackview JK809
Visszaolvastam kicsit, és voltak bajok az akksijával, azaz akksi jelzőjével, ezt sikerült orvosolni? Milyen telót tudnátok ajánlani, az se baj ha kicsit (15-20 USD) drágább. Az üzemidő is szempont, hozzászoktam a jóhoz, persze nem várom el az Asus féle 4270 Mah teljesítményt, de jó lenne ha csak esténként kellene töltőre tenni.

Előre is köszi a válaszokat! :)

(#57548) fateless válasza Viktor0610 (#57546) üzenetére


fateless
veterán

Ez már nagyon gyanús... :U
Gyártási költség alatti ár eddig mindig becsapás volt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#57549) Ereshkigal válasza RBJ (#57544) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi! Jónak tűnik.

(#57550) Viktor0610 válasza fateless (#57548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asszem, írok neki egy mailt, hogy mégis miképp' tudja ilyen áron adni a készüléket, ha mindenhol másutt majd' a duplája. :D

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.