Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58301) andyTM válasza CoolBoy323 (#58299) üzenetére


andyTM
senior tag

- feléledt már a gép?

(#58302) SSlyTR válasza Swami (#58298) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy egy normális kínai eladó sokkal segítőkészebb, megértőbb és rendesebb, mint pl. egy magyar. És nem csak azért mert negatívot jelölhetek.
Idehaza nagyon rossz garanciális javításos rossz élményem van. Hiába van 20-30 km-re a szerviz, ha 3szor vissza kell vinnem, hogy még mindig rossz és legyen szíves javítsa már meg. Az időben és pénzben is felér azzal, mintha egyszer kínába elküldöm és rendesen megjavítják vagy cserélik.
Arról nem is beszélve, hogy több helyen alkalmazzák azt, bizonyos termékekre, hogy semmisítsed meg fényképezd le és küldenek egy újat.

Eddig kb 3-4szer vásároltam vateráról és egyszer sikerült is egy hülyét kifognom, megemlítem, hogy németből ipari mennyiségű csomagot küldözget hazánkba, mégis egy mogorva, beképzelt, undorító alak, aki lenézi a vásárlóit. Ebay-en rengeteget vásároltam és semmi gond nem volt eddig, egyszer adták fel késve a csomagot, de vissza is utalta a pénzemet.

(#58303) CoolBoy323 válasza andyTM (#58301) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

él az, csak még romot nem tudtam cserélni, de ma még nem is foglalkoztam vele...
a BF4 jobban lekötött :))

(#58304) Swami válasza SSlyTR (#58302) üzenetére


Swami
senior tag

Köszi! Tudtok ajánlani akkor egy megbízható webshopot illetve készüléket? 4,5 - 4,7 inches HD, qHD kijelzős telefont jó kamerával és jó grafikus gyorsítóval? Abszolút végfelhasználó vagyok, nekem az a lényeg, hogy ne kelljen rootolni, molyolni rajta, jó legyen a kamera illetve a navigáció és tudjak röccenésmentesen mondjuk 720p filmeket nézni rajta (ha éppen utazom). Az alapvető dolgokat nem említem (normális beszédhang, email és facebook kezelés). NFC nem szükséges, 4G esetleg igen mert 30 Euróért itt (Írország) megéri. [link]
Köszi!!!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#58305) Zeki válasza SSlyTR (#58302) üzenetére


Zeki
nagyúr

Anno csak azért vettem Nokiát, mert volt itt márkaszervíze, és a srác nagyon rendes, segítőkész volt.
Akár instant javítás is volt.

(#58306) SSlyTR válasza Zeki (#58305) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Talán nem volt egyértelmű, de nekem az eladókkal vannak problémáim. Az ilyen nagy nevek esetén jobban megy az egész, mert nem engedheti meg magának, hogy ne menj vissza vásárolni. De amikor ilyen relatíve névtelen gyártó termékeit nézegetjük, akkor minden az eladón múlik. És szerintem ez a pixmániás telónak nincs olyan nagy neve, vagy akár saját szervize. Általában a bolt pincéjében (fogvatartott ázsia... ja nem :) ) egy szervizes (elektrozseni) muksó dolgozik heti 1-2 napot az elromlott készülékeken. Ha nem sikerül a javítás, adnak újat (vagy visszaadják hibásan, ez saját tapasztalat :W Miután eleget üvöltöttél velük, hogy adják vissza a pénzedet és tartsák meg a javíthatatlan sz@..jukat, megfontolóra veszik, hogy kicseréljék. Az unjóóóban a fogyasztó védelemnek csökkentett jogköre van, így ha átvágnak semmit se tud tenni, csak annyit mondani, hogy polgári per. Bezzeg régebben össze-vissza bírságoltak. A köszönés után, de még mielőtt rátértek volna a problémás esetre, már ki is osztottak pár százezer forint bírságot a személyes vizsgálaton.)

De ez csak az én véleményem, én ezt így éltem meg. Rá is szoktam arra, ha elromlik valami és nincs rá garancia, akkor megjavítom én. A szervizekben nagy lehúzás megy (főleg a kocsi és motorkerékpárok javításánál húzzák le az embert minimum 2-300%-osan), de ebbe most nem megyek bele, mert nem is ide tartozik.

(#58307) konigjanos válasza Swami (#58304) üzenetére


konigjanos
senior tag

Tökéletesen egyetértek! közel 300 tranzakcióm volt ebay-en, ha 5-el gond volt, sokat mondok.

(#58308) Swami


Swami
senior tag

ZTE Nubia Z5S az Etotalktól esetleg?

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#58309) hermit


hermit
tag

Hi,

van egy mar tobb mint 1 eves Jiayu G2-m (single core), parszor mar leejtettem.
A legutobbi utan a hanszoro csak akkor szol, ha egy kicsit megnyomkodom/csavarom a telefont, sajnos hivasnal is ez van, altalaban ott sincs hangja, csak rezeg.
Tudtok esetleg valakit, ami meg tudna nezni?

Kosz!

(#58310) Swami


Swami
senior tag

Bocs, ZTE-t benéztem, mert single sim-es. Lenovo P780 szintén Etotalktól 250 dollarért?

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#58311) fateless válasza Swami (#58310) üzenetére


fateless
veterán

Legtöbb helyen olcsóbb :U (Antelife, minideal, Pandawill), de ettől függetlenül ajánlott készülék.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58312) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Zopo 998 CII 320dollárért szerintem eléggé megéri nem?

Ilyen szintű telefonok kb 2x ennyibe kerülnek.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#58313) huszakricsi válasza Echoo (#16167) üzenetére


huszakricsi
újonc

Hali, általában egy com.android.vending-verziósz.apk fájl szokott lenni, egyébként tudnál segíteni?mobilarena.hu/tema/myaudio_phone_series_4_q404/hsz_1-50.html

(#58314) Zeki válasza Swami (#58310) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az etotalk plusz postát is számol.

Aki esetleg nem tudná milyen kínai webshopok vannak, pár darab:

minideal, antelife, geekbuying,, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, dx, etotalk, to2c, buyincoins, ttmalls, vopmart, spemall, tmart, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop, dealsprime, lightake, cellphonemic, mcbub, pandawill, dinodirect, tomtop, priceangels, coolseason, lenteen,

illetve eladói piac
aliexpress.com

[ Szerkesztve ]

(#58315) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Erről az LG E455 Optimus L5 II Dual SIM telóról mi a vélemény? Most elsősorban a szoftveres oldal érdekelne mert a használat nagyon általános és light-os lenne amihez tök felesleges kemény hardver.

(#58316) Swami válasza fateless (#58311) üzenetére


Swami
senior tag

Köszi! Pár Euro ide vagy oda nem érdekes, a lényeg, hogy korrekt cégtől jöjjön és legyen rajta normálisan angol meg Play Store... A topicot figyelemmel kísérve régebben az Etotalkot ajánlották a fórumozók. Vagy most már mindegy kitől rendelem? Pl minideal? Ha van tapasztalat, azt megköszönöm, mert akkor meg is rendelem még ma. Ja és a fizetési módra mit ajánlotok? Bankkártya vagy PayPal? Kb mennyi idő, míg Európába ér? És érdemes kérni előre telepített appokat. pl GPS, skype, facebook, stb. (Etotalknál) Kösz!

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#58317) konigjanos válasza Swami (#58316) üzenetére


konigjanos
senior tag

csak és kizárólag paypal! a geekbuying-ot is ajánlom, nekem bejött.

(#58318) KurtCobain válasza huszakricsi (#58313) üzenetére


KurtCobain
őstag

Azt ugye tudod, hogy egy 1 évvel ezelőtti hsz-ra reagáltál? :DDD

Mmm'kay?

(#58319) Zeki válasza Swami (#58316) üzenetére


Zeki
nagyúr

gps alapból google, a többit meg magad is letudod tölteni a play áruházból.
Angol minden telón fasza. A magyar szokott kevéske lenni.

(#58320) Swami


Swami
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget! Lenovo P780 megrendelve a geekbuying-tól. :-)

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#58321) furarroland


furarroland
újonc

Esetleg valaki ért ezekhez az IPhone klónokhoz? Meik a legjobb ami ilyen 30.000 ft ÁFA beleszámítás nélkül? (5, vagy 5s klón érdekelne)

(#58322) motrola válasza Killerlaca (#58312) üzenetére


motrola
aktív tag

http://www.jsxltech.com/collections/c1-cellphone-c2-brand-c3-zopo/products/zopo-zp998

Van ahol olcsóbb.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#58323) doongoo válasza Killerlaca (#58312) üzenetére


doongoo
addikt

Várj 1 hónapot és tele lesz minden ilyen kaliberű telókkal, ahogy felfut az MTK6592 gyártása. Még esni is fog az ár

(#58324) Upo válasza TKey7 (#58276) üzenetére


Upo
addikt

Néztem már én is, zte v889s helyett kellene valami de még nem mertem rendelni. Képben van még a zopo zp700 és a thl w100s de nem tudok dönteni. Ja meg amoi a826w-t is néztem, régi qualcomm 4 magos 1g rammal 105 dolcsi körül. Az F9006-ot láttam már Star néven is, nemcsak ZLR-nek.

F9006-tól az tartott eddig vissza hogy mini note3-nak emlegetik, a note3 klónok meg olyan kamu kernelesek hogy semelyik lényeges paraméter sem igaz, lehet ez is 2 magos,512ram,2g tárhely csak azt írja ki ami az adatokban van...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58325) Hali1975


Hali1975
tag

Szia ,
en ajanlom a xiaomi hongmi red rice-t.
Minidealtol .
Jo minosegu 4,7 telo mtk6589T-1,5gigas.
Frissites folyamatos.

Max root es egy ujabb miui rom ra, aztan tokeletesen hasznalhato telo, vallalhato kameraval es uzemidovel/1simmel mersekelt 3g-vel sok wifiel 2,5 nap utan 61%os akku:-)!
GPS a tobbi MTK-s telohoz kepest popec.

Erdemes elolvasni a tesztet rola.
illetve a tobbi tulajt is:-)
http://prohardver.hu/tema/re_xiaomi_hongmi_hd_kijelzo_es_negymagos_processz/hsz_801-850.html

en mar sok telot hasznaltam es sok mtk-s dualsimest, a cubot gt99 mellett ez meg az ami nagyon megeri sztem az arat:-)
remelem segitettem
Udv

(#58326) gipsztigris válasza tibcsiworld (#58234) üzenetére


gipsztigris
addikt

Itt van a kérdésedre a pontos válasz. Zopo ZP980+ Antutu: 27071 pont

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58327) iMaverick válasza Hali1975 (#58325) üzenetére


iMaverick
addikt

Frissites folyamatos.

Ezt hogy kell érteni? A rajta lévő 4.2-es droid-ot folyamatosan frissítik?

(#58303) CoolBoy323: ITT feliratkoztál már? (BF4 kapcsán kérdem)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58328) silver10 válasza gipsztigris (#57776) üzenetére


silver10
aktív tag

Én is szemezgetek eggyel. A lányomnak lenne jándékba. A belinkelt képeiden látszik, hogy OTG képes készülék. Ha jól láttam a zopo webololdalának képein, MIRACAST vagyis tükörkijelzőmód is van benne (lásd még wireless display). A beállítások> Megjelenítés menüpontban megtalálható a vezeték nélküli kijelző opció? A lányom tvje is tudja, én a zp990emmel ki is próbáltam már. Remek kis funkció. Gondolom, az SU-t a Zopo tette bele alapból. (nem a webshopnál :-) ) Még applikálnám bele a GravityBoxot és lenne egy egész jó teló.

(#58329) hermit


hermit
tag

Az 58309-hez meg hozzatennem azt, hogy sem a hivasjelzo (kihangositaskor aktiv), sem ami normal mondban hangszorokent mukodik nem mukodik addig, amig meg nem nyomkodom/csavarom a keszuleket. Ha viszont "megjavul" akkor mind a ketto jo lesz.
Nem csak olyan hibaja van, hogy a kormok nem ernem hozza a piezohoz, hanem inkabb a panelen lesz vmi kontakt...

(#58330) gipsztigris válasza silver10 (#58328) üzenetére


gipsztigris
addikt

Így igaz! Elvileg OTG képes, a youtube-os videók is alátámasztják, csak kipróbálni nem tudtam, mert eltűnt az OTG kábelem. Ebből az is következik, hogy nem adnak hozzá alapból. :)

Részemről még mindig ott van az "ajánlott" plecsni a készüléken. Lassan két hete, hogy megérkezett a telefon. Eddig egyetlen akadásról, fagyásról, kényszerű újraindításról sem számolt be a lányom. Az iskolában a szünetekben mindenki az Ő telefonját akarja megnézni, kipróbálni. :D
A gyerekek körében nagyon "trendi" Samsung Galaxy S3 Mini-től fényévekkel jobb készüléket kapunk 30%-kal kevesebb összegért.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58331) BullZeye válasza Hali1975 (#58325) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor már inkább THL W200, az 5", méretekben 4 és 4 mm hosszabbés szélesebb, és olcsóbb is jelentősen.Súlyra ami a leglényegesebb meg változatlan.

(#58332) Hali1975 válasza BullZeye (#58331) üzenetére


Hali1975
tag

Szia,

en nem vitat nyitonak irtam,hanem kerdezett egy telot javaslatnak:-)!
en csak a sajat tapasztalatom irtam meg:-)!
Nem mindenkinek jo az 5". En is ugy voltam,hogy a 4,5-4,7 a max.
Hasznaltam mas 4,7est ,ami fizikai mereteiben mar nagyobb volt es az nem volt nekem kenyelmes.
Ez meg pont jo.
Es tudom ,hogy par mm-rol van szo ,de a napi hasznalatban ezt erzi az ember, hogy azt mar pont nem tudod egy kezzel hasznalni, nem ered at a kepernyot, stb.
Ha jol emlekszem nem irt meretet.

Udv
A

(#58333) silver10 válasza gipsztigris (#58330) üzenetére


silver10
aktív tag

Szia! Ezekre is tudnál majd válaszolni?: "Ha jól láttam a zopo webololdalának képein, MIRACAST vagyis tükörkijelzőmód is van benne (lásd még wireless display). A beállítások> Megjelenítés menüpontban megtalálható a vezeték nélküli kijelző opció? Gondolom, az SU-t a Zopo tette bele alapból."
Néztem a Minideal-t, ahonnan rendelted és ott nem láttam , hogy volna hozzá tok, fólia stb. Ezért valószínű(sajna) drágábban rendelek a Zopo-ról, vagy esetleg csak a kiegészítőket a ZopoMobileShop oldaláról, mert azért 20$ a különbség. Bár a 2x es szállítással már lehet ugyanott vagyok költségben. Ezért kérdeztem rá a rootolásra is. Bízom benne, hogy gyári...

(#58334) SSlyTR válasza BullZeye (#58331) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Én még a hongmi-t is nagynak találom, ez az egyetlen negativuma. Jó lenne -4 -4 mm a magasságából és szélességéből, persze ugyanakkora kijelzővel. :) (na ez a jiayu g4t)
143 x 72 x 11 mm elég nagynak számít már, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#58335) gipsztigris válasza silver10 (#58333) üzenetére


gipsztigris
addikt

A root ROM szinten került bele, tehát gyári, a Miracast-ot este megnézem. Most nincs itthon a leányzó.
Tokot csak a Zopo oldaláról vagy az Aliexpress-ről [link] lehet rendelni. Egy fólia rajta volt a készüléken (a szállítási fólián kívül) egy pedig a dobozban volt.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58336) Upo válasza silver10 (#58333) üzenetére


Upo
addikt

Tmallboxon is van, 130 dolcsi + 4%paypal =135,20 + a szállítás (van 4$-ért sg vagy swiss), annyira jön ki mint a minis, de a miniseket talán jobban megfogják a vámon (??).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#58337) overland válasza SSlyTR (#58334) üzenetére


overland
aktív tag

Én is ezekkel szemezgetek, megér + 40$-t a jiayu g4t-ért a w200-hoz képest?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#58338) overland válasza Hali1975 (#58332) üzenetére


overland
aktív tag

ez így jó, hogy mindenki a saját tapasztalatát írja le...

sok apró szempont számít néha, pl. van akinek nagyobb a keze, rosszabb a szeme stb...
nem könnyű dönteni ha az ember nem akarja folyamatosan cserélgetni a telókat

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#58339) Fater38


Fater38
csendes tag

Sziasztok!

Régóta olvasom a topikot,mert érdekelnek ezek a telefonok.A "régi" ZP100 -as telefonomnál sok hasznát vettem ennek.
Most sikerült beszereznem egy újabbat-Myphone Next néven fut,illetve Allview P5 Quad néven is.
Cappa mester írását követve sikerült menteni Mtkdroidtools-al a romot,sőt a root is meg maradt.
Próbaképpen betöltöttem Flashtool-ba a kapott scatter file-t és ez az üzenet fogadott.
Valamint a flashhtool így néz ki.
Kérdésem az lenne,hogy így is neki merjek állna a rom frissítésnek,mert van hozzá jó pár darab,vagy valami nem stimmel?
Ezek ellenére a Flashtool vissza tudja állítani a mentett romot?

Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#58340) cappa72 válasza Fater38 (#58339) üzenetére


cappa72
nagyúr

Átalakítottad a fájlokat MTKDroidtools-zal a flashtool számára?
To Prepare blocks for flashtool (asszem)
(Általában akkor dob a preloader-re hibaüzenetet.)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#58341) silver10


silver10
aktív tag

gipsztigris, Upo - kösz a válaszokat!
Igyekszem megfontoltan, okosan megoldani.
Este majd meglesem a vezeték nélküli kijelző opcióval kapcsolatos választ.

(#58342) SSlyTR válasza overland (#58337) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

valakinek igen, valakinek nem :))
Neked megér + 10-11 ezer forintot, hogy kisebb telefonod legyen?
De a jiayu-knál a fényképezők elég fapadosak. Tudom, hogy nem azért veszünk telőt, hogy fotóművszeket szégyenítsünk meg velük, de a 13 MP hallatán felcsillan az ember szeme. De nem azt kapja amire számít.

Még én is vacillálok a hongmi és a g4t között. Felsorakoztathatok rengeteg észérvet, de mégis az az egyszerű szempont fog dönteni, hogy külsőre melyik jön be jobban.

(#58343) herdsman12 válasza SSlyTR (#58334) üzenetére


herdsman12
őstag

A Hongmi nem 137x69x9.9mm?
A Jiayu G4T 133x65x8.2mm, valóban csinosabb a keskeny kerettel, viszont a 3G WCDMA csak 2100MHz (?).

[ Szerkesztve ]

(#58344) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Sziasztok.
ZTE Nubia Z5S MIni van valakinek ilyen telója, vagy vélemény, hallott információ?
Nagyon esedékes a teló vásárlásom és a Jiayu S1 szerintem vagy soha többet nem lesz, vagy csak a ~400-as áron.
G4T Advanced tetszik, de akkor már a Nubia Mini a hw miatt és a "minimális" árkülönbség miatt.
G2F is tetszetős, de mire kijön addigra szerintem már elfelejti mindenki :)

Előre is köszi!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#58345) Zeki válasza Upo (#58336) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szinte mindenre cuppannak a vámon.

(#58346) gipsztigris válasza ZeUS2140 (#58344) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Z5S és a Z5S Mini single SIM-es! Egyébként jó telefon, csak számomra nem érne meg ennyit. ÁFÁ-val együtt cca. 107 ezer forintra jön ki. 115-ért már kapsz itthon Nexus 5-öt ami szintén Snapdragon 800-as. És azért a két készülék adta support között van "némi" különbség, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#58347) SSlyTR válasza herdsman12 (#58343) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Én a w200 méreteit írtam oda :) Az alap, hogy mindenki fejből tudja a hongmi és a g4t dimenzióit :))
A g4t-nél azt meg kell említeni, hogy a kicsi akksival ilyen vékony, a nagyobbal 10 mm-esre hízik. És úgy még olcsóbb is,
naszóval:
w200 143 x 72 x 11 mm
hongmi: 137 x 69 x 9.9 mm
g4t 133 x 65 x 10 mm
Hogy egy helyen legyen.

(#58348) Fater38 válasza cappa72 (#58340) üzenetére


Fater38
csendes tag

Nos igen ott kéri a files.md5 -ot és az erdmény az,hogy

"A fájlok előkészítése a FlashTool számára nem lehetséges, fájl nem található : D:\zopo\MtkDroidTools2.4.8\mentés\NEXT_130904_backup_140112-081408\MT65??_Android_scatter*.txt"

pedig van scatter file.

[ Szerkesztve ]

(#58349) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék van-e valakinek személyes tapasztalata a következő készülékekkel?? (privátban is írhattok!)
Minden érdekel! (akku idő, gyorsaság, rom támogatás, használhatóság, megbízhatóság)
-Utime X1 MTK6589 Quad-core 1.2GHz 5.0Inch 1280 x 720 1GB/4GB Dual Cam. 2.0MP + 8.0MP (148$)
-Umi X1 Pro MTK6582 Quad-core 1.3GHz 4.7inch 1280x720 1GB/4GB 5.0MP (120$)
-ZOPO ZP700 CUPPY MTK6582 Quad-core 1.3GHz 1GB/4GB 4.7Inch 960 x 540 Dual Cam. 2.0MP + 5.0MP (150$)
A készülékeket az antelife.com-n néztem.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#58350) overland válasza SSlyTR (#58342) üzenetére


overland
aktív tag

A W200-nak jobb a fotója lényegesen?
nálam a w200 141.5 X 71 X 9.3mm

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.