Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57401) mdav88 válasza RVR400 (#57400) üzenetére


mdav88
senior tag

Megjött a levélke nekem is :)
Benne vagy, ha minden igaz, azt írta a kérdésemre a fórumon az admin, hogy a dec 21 előtti rendelések benne vannak (még talán a 21-i rendelések is).

Nameg, ha úgyis javítják, akkor valószínűleg házilag is meg lehet barkácsolni majd ;)

[ Szerkesztve ]

(#57402) Zeki válasza mdav88 (#57401) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezek a kínaiak... vagy késve gyártanak, vagy kihagynak ezt-azt véletlen. Vagy a kettő együtt.
Ez ám a minőségbiztosítás!
Na majd a tulajok elmondják mik a gondok még.

(#57403) Guvasi


Guvasi
csendes tag

Sziasztok,

6,5 colos, 1080p felbontású 2 Gb RAM-mal szerelt telefonok közül melyiket ajánljátok, illetve honnan érdemes beszerezni?

Valamelyikre van miui rom, vagy olyan rom, amihez van kernelmódosítás a hívások felvételéhez?

Szerintem ez mind ugyanaz, csak más néven:

inew i6000
ulefone
star u650
thl w300
és a "magyarok közül" a concorde smartphone 6500

köszi a tapasztalatokat, véleményeket.

(#57404) Sanyaman válasza Alone50 (#57394) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Köszi, egyébként jó hogy írtad mert én is asszonynak nézem, de az jó jel hogy női szemmel is tetszik. Egyébként ha Minideales rendelés volt akkor milyen színű az ajándék szilikonos tok? Csak a hátlapok vannak fent képen.

(#57405) czaczaczacza válasza mdav88 (#57401) üzenetére


czaczaczacza
csendes tag

Üdv!
iNew v3
Én dec 24-én rendeltem. 30-án érdeklődtem, válasz a rendelés feldolgozás alatt (milyen meglepő, mintha nem látnám az állapotom) a feladásról e-mail-ben kapok tájékoztatást. 31-én chaten érdeklődtem, jelen pillanatban nincs raktáron ha sürgős akkor esetleg válasszak másik telefont...(Nekem ez kell!!!) 02-én megint chaten érdeklődtem, még mindig nincs raktáron, legyek türelemmel remélhetőleg 5-7 nap múlva szállítani tudják. Szóval :Y :Y :Y

(#57406) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Pandawill-en a "Shipping Method Airmail - Pandawill free shipping"
pontosan milyen szállítási módot jelent?

Ez volt ingyen, ezért ezt rendeltem meg ezzel.
A másik ingyenes a "Registered China Mail" volt, de ahhoz azt írták, hogy nem küldenek akkumulátort azzal.

(#57407) tfalcon96 válasza HXY (#57406) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

[link] - itt megtárgyaltuk.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#57408) iMaverick válasza Saccco (#57369) üzenetére


iMaverick
addikt

Hoppá-hoppá... Ácsi van!

Úgy néz ki lassan jönnek a 4.3-as androiddal ellátott kínai telefonok...

Nos erre azért még várnunk kell, ahogy nézem. Hivatalos TIMMY (besz@rok ezen) oldalon az OS a szokásos 4.2.2!!!

Amit linkeltél oldalon felül is ezt írja: has a powerful quad core MTK6582 processor and supports Android 4.3 operating system

Tehát hogy a SOC támogatja a 4.3-at. Namost a MT6589 gyári oldalán írták ám annó, hogy támogatja a 4.4-et is. Csakhát azóta sem jött ilyesmi egyikre sem.

(Az megint más kérdés, hogy az általad linkelt oldalon alul már "tényként" írja OS-nek a 4.3-at. Én a magam részéről inkább a gyártó adatait hiszem el.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#57409) HXY válasza tfalcon96 (#57407) üzenetére


HXY
addikt

Köszi! És a "Registered China AirMail" tényleg nem küld akkut?

(#57410) RVR400 válasza iMaverick (#57408) üzenetére


RVR400
veterán

A HDC N9000 állítólag 4.3-as Androiddal fut.

(#57411) CoolBoy323 válasza mdav88 (#57399) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az az air gesture tulajdonképpen a közelség érzékelőt használja, ha letakarod, akkor megy egyet jobbra a galériában a kép/home screen stb.
Nem egy nagy ördöngősség, biztos van rá a playen is program!

(#57412) Zeki válasza HXY (#57409) üzenetére


Zeki
nagyúr

kínai és hongkongi posta nem küld akkus telefont vagy tabletet, a szingapúri meg csak 1 akkuval küld. ahol 2 akkuval adják, az a csomag megy vissza.
Így aztán mindent átvilágítanak, ellenőriznek, és lassú a posta.

(#57413) gipsztigris válasza szobipeti199 (#57383) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szóval!
Megkövetlek a DHL szállítás ÁFA ügyében, mert sajnos nekem is kiróttak ÁFÁ-t a szállításra is.
Pedig direkt kérték, hogy a vételárat és a szállítási költséget külön tüntessem fel a nyilatkozaton.
31.-én, telefonon úgy tájékoztattak, hogy a fizetendő ÁFA összege nyolcezer párszáz forint lesz (kb. annyit számoltam én is a 146 USD-re) ma pedig a DHL futár kért tőlem 9.645. forintot amiben benne volt a szállítás ÁFÁ-ja is.

Lényeg, hogy megérkezett a Zopo ZP700-as telefon! Első körön egy gyönyörű telefon, 99%-ban Magyar 4.4.2-es szoftverrel. Ha sikerül megszereznem egy időre akkor majd írok róla bővebben....ha lesz rá igény. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57414) KurtCobain válasza gipsztigris (#57413) üzenetére


KurtCobain
őstag

Jó lesz az 4.2.2-ek is. :))

Mmm'kay?

(#57415) bb71 válasza gipsztigris (#57413) üzenetére


bb71
őstag

Én meg már írni sem mertem, hogy DHL-lel a teljes összeg kap ÁFA-t... mindenki mindent tud - azaz inkább gondol és tényként közli. Ezze nem Téged akarlak bántani!

(#57416) gipsztigris válasza KurtCobain (#57414) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igaz! Elírtam. :)
A másik telefonomat babrálom és arról írtam a 4.4.2-őt. Helyesen természetesen a Zopo ZP700 4.2.2-vel érkezett.

(#57415) bb71

Az a baj, hogy megtévesztettek az ügyintézők! :(

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#57417) bb71 válasza gipsztigris (#57416) üzenetére


bb71
őstag

Ok.

(#57418) Zolka73


Zolka73
csendes tag

Megérkezett végre a telefonom a minideal-től. A csomagban nem volt se számla, se kitöltött garancialevél. Hogy lehet így érvényesíteni a garanciát?

(#57419) HXY válasza Zeki (#57412) üzenetére


HXY
addikt

Köszönöm! Egyébként lehet tudni, hogy miért hagytak fel vele? Volt valami tűz? Vagy nem bírták a több millió rendelést?

(#57420) xhege


xhege
addikt

Búék mindenkinek! Azt szeretném megtudni, hogy ez a Hongmi jó teló 189 dodókért? Kissé kapkodva ugyan de berendeltem a minideal-ről. Huawei Honor 3c volt a terv. Meg is rendeltem, de utána mondták, hogy nincs raktáron, ezért erre cseréltettem. Remélem nem volt rossz csere.

(#57421) Zeki válasza HXY (#57419) üzenetére


Zeki
nagyúr

A postázós topikban már milliószor ki lett tárgyalva, itt meg off.
Lezuhant egy futárgép a nyáron, mert egy akku tüzet okozott.
Ősz elején behúzták a vészféket a távolkeleti posták.
Erre jött ráaz egyhetes ünnepük, aztán az aliexpress (alibaba) minden világrekordot alaposan megdöntő értékesítési akciója, aztán jött a Karácsony.
A kinti posták így alaposan meglettek fingatva. Meg a csomagokat rendelők is, 2-3 hónap is lehetett az átfutási idő.
Majd tavasszal talán már nem lesz ekkora káosz.
Vagy DHL expresszel kell rendelni.
Ja, és az itthoni vámosoknak is ki lett adva az ukász, tehát 2 hét is lehet egy vámolás. Amit csak tudnak átvilágítanak, megvámolnak.

[ Szerkesztve ]

(#57422) Zeki válasza Zolka73 (#57418) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha gebaszos, írsz nekik. Gondolom a paypal meg az ő igazolásuk a vásárlásról elég.
Kiküldöd a címükre kínába, és vársz sok hónapot.

(#57424) Zeki válasza freelancer68 (#57423) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tepsifón.
Nem kellene.

A Lenovo leégette magát előttem, mivel tavaly nyár végén azt ígérték, év végén jönnek ide is a kétkártyás mobiljaikkal.
Nem jöttek.

[ Szerkesztve ]

(#57425) Saccco válasza iMaverick (#57408) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már semmin sem lepődök meg. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57426) CoolBoy323 válasza Zeki (#57424) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem biztos, hogy rajtuk múlott... :U

(#57427) Alone50 válasza freelancer68 (#57423) üzenetére


Alone50
csendes tag

Öhö :)
Azért elgondolkodtat, hogy szemben a többi itt hirdetett telefonnal, erről csak azt az egy árva képet bírták feltenni kínai barátaink. Egy nyomorult screenshot-ra sem voltak képesek. Vajon miért? Szerintem nem lustaságból...

(#57428) rabtibus válasza Zeki (#57424) üzenetére


rabtibus
tag

Ez nem a szolgáltatókkal történt - azaz nem történt - megegyezés miatt maradt el ?

(#57429) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok van egy JIAKE P6 telefonon nálam! Gyárilag rendszer elég rossz volt ezért ezt kijavitottam!

Most már teljesen jól müködik minden funkcioja a telefonnak! Hogyan tudnám lementeni ha nincs CWM? És nem tudok portolni sem mert nem rendelkezem LINUX-al.

Válaszokat elöre is köszönöm!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#57430) hunior válasza Saccco (#57425) üzenetére


hunior
csendes tag

http://www.pandawill.com/ubtel-s1192-smartphone-mtk6592-octa-core-1gb-16gb-android-42-50-inch-3g-otg-with-gift-p85031.html

Nyolcmag 199ert. presale.

(#57431) Zeki válasza rabtibus (#57428) üzenetére


Zeki
nagyúr

A szolgáltatók aligha árulnak valakitől csak 2 simes telókat.

(#57432) Krinyo válasza Zeki (#57424) üzenetére


Krinyo
senior tag

Nem jöttek... még. Nem lefutott a téma tudtommal, talán már nem kell sokat várni...

(#57433) apeelme válasza laslie92 (#57429) üzenetére


apeelme
addikt

"Gyárilag rendszer elég rossz volt ezért ezt kijavitottam!" - Lehetne részletesen tudni hogy pontosan mit is csináltál?
"És nem tudok portolni sem mert nem rendelkezem LINUX-al." - Nem igazán érthető ez a mondatod. Portolni? Mit? Mire? Miért? :F

Az ilyen jellegű segédprogramok minden esetben windows-t használóknak készül, ha a keresőt használatba vennéd már találtál volna infót.[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#57434) tvamos válasza Zeki (#57431) üzenetére


tvamos
nagyúr

A Lenovo K900 nem ket kartyas... es nagggyon popec!
(De ez csak egy pelda...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#57435) rabtibus válasza Zeki (#57424) üzenetére


rabtibus
tag

Nekem már ideértek a kétkártyás telefonjukkal, 11.29-én rendeltem 12.30-án meg is jött :) :DD

(#57436) mdav88 válasza Zeki (#57402) üzenetére


mdav88
senior tag

Az első gyártásból vannak már tapasztalatok, ott ugye az otg és az air gesture nem működik.
A második gyártás az most futott be a pandához, így ezeket már kezdik lassan kiküldeni.
Itt az otg már működik, és valami szoftveres hiba van az air gesture-ral, később javítani fogják állítólag. :)

Ámen.

(#57437) laslie92 válasza apeelme (#57433) üzenetére


laslie92
senior tag

Köszönöm ha hiszed ha nem rá kerestem mert feleslegesen nem szoktam irkálni, de nekem nem dobta ki! De lehet rosszul irtam valamit! Mindegy is nagyon köszönöm!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#57438) Zeki válasza mdav88 (#57436) üzenetére


Zeki
nagyúr

Első gyártás meg második gyártás.
És a kettő közt mit gyártottak azon a gépsoron? Nyomokban mogyorót tartalmazhat?

(#57439) svgyula válasza Zeki (#57412) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nos az én telóm is 2db akkuval jött! A rutinosak az egyik akkut beteszik a telóba egy kis darab fóliával az érintkezőn a másikat meg mellékelik a dobozban! Ha átvilágítják a telefonost nem valószínű, hogy észrevenni! A "pót" akkumulátor meg látszik!
Kibontás után én is pislogtam: na most mi van? amikor levettem a teló hátsó borítóját ott virított benne a másik akku! :Y

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57440) mdav88 válasza Zeki (#57438) üzenetére


mdav88
senior tag

Bizonyára a gyártás itt is ütemezett... a nagy gyártók sorairól sem egyforma telefonok jönnek le, az más kérdés, hogy mit adnak ki...
(lásd sony ericsson mini pro sk17i, volt egy idő, amikor a telefon ciripelt, a gyártás folyamán észrevették, és kicseréltek egy bizonyos alkatrészt... de akinek cicergett a telefonja b@szhatta...)

(#57441) laslie92 válasza svgyula (#57439) üzenetére


laslie92
senior tag

Nekem is ugyan igy jött 2 akkuval egy benne volt a telefonba egy kis sárga szalaggal leragasztva

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#57442) sodokan válasza hunior (#57430) üzenetére


sodokan
tag

260K szín, ne röhögtess

(#57443) rabtibus válasza laslie92 (#57441) üzenetére


rabtibus
tag

Én nem kértem plusz akksit a telefonhoz, de nekem is így jött meg a telefonom (az akksi a telefonban kis sárga szalaggal leragasztva az érintkezési pontoknál)

(#57444) whitedenim válasza cappa72 (#57387) üzenetére


whitedenim
csendes tag

x920e (clon) nem lehet ezt valahogy rá venni egy resetre???mint a normális telefonokat!!már minden combot próbáltam!? rom cserét nem merem meg próbálni hátha tégla lesz,bár most is csak nehezéknek jó.motorola defy,nokia lumia, és még több márkán már cseréltem romot és a reset se volt gond,de ez a típus kiborító.

(#57445) cappa72 válasza whitedenim (#57444) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha be lehetne lepni recovery-be, akkor ott igen (altalban power + hangero fel)
Ott van factory reset. De azt mondom most is hogy probald menteni eloszor.

Viszont azt nem tudjuk hogy _mitol_ lett ilyen. Ez pedig fontos lehet.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57446) apeelme válasza whitedenim (#57444) üzenetére


apeelme
addikt

Recovery eléréséhez:
Ha root-olt a telód, akkor Play-ből telepíts fel egy Terminal Emulator-t, indítsd el, és írd be oda a következőket:

su

majd ENTER, ezután felugrik az aktuális root kezelő app (SuperSU, vagy SuperUser), ahol Engedélyezd a Terminal Emulator root hozzáférését!

majd

reboot recovery

és újfent ENTER!

A készülék nagy valószínűséggel újraindul recovery módban...ha van ilyen rajta. :U

[ Szerkesztve ]

(#57447) Saccco válasza hunior (#57430) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezen sem.

Egy újabb mód a kamatmentes kölcsönre. Btw only what we touch is real. :DDD

Amúgy a 850-es 3G is kizáró részemről.

(#57442) sodokan:
Az ilyeneken nem kell fennakadni.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57448) whitedenim válasza cappa72 (#57445) üzenetére


whitedenim
csendes tag

sajnos nem tudom pontosan mitől lett ilyen!úgy sejtem egy program feltelepítése után keletkezett,power+hang fel recovery-be belép, de csak a kis 3szög a felkiáltójellel a közepén jelenik meg utána bármilyen gomb lenyomásával se jut tovább,hogy kiírja a menü variációkat factory reset stb.Fizikai gombok pedig csak a hangerő fel le és power,a home az érintő felület,így csak kevés kombináció van,próbáltam úgy is mint pl a nokia lumiáknál van hogy egyenként használom a gombokat a felkiáltó jel után,de semmi.Pedig egy próbát megérne resetelni lehet helyre állna,mint a legtöbb telefonnál hasonló szituban.x920e.

(#57449) cappa72 válasza whitedenim (#57448) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na az mar eredmeny! De komolyan mondom.
Most akkor probald meg hasonloan ehhez a power + hangero le kombot.
Ha kinai factory mode- ba megy akkor meg jobb.
Szoval val'szeg kozelebb vagyunk a megoldashoz.
Csak ne kapkodj, lepesrol lepesre lehet csak haladni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#57450) drr


drr
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.