Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) dhgm


dhgm
tag

irigyellek. :C

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#58502) Bagira01 válasza overland (#58500) üzenetére


Bagira01
veterán

Ne csak a kijelző méretet nézd, hanem a telefon méretét is, van kisebb kijelzősből is tepsi meg nagyból is viszonylag kis méretű. Én is akarok rendelni valamit(bár az valami max 200$ körüli 1 simes lesz, kell a 2 sim meg minden, de valahogy ezek között az mtk-s masinák között már nem látok semmi újdonságot), csak mindent drágállok a mostani 68$-os Tatop W858-amhoz képest :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#58503) overland válasza Bagira01 (#58502) üzenetére


overland
aktív tag

igen, persze azt is nézem,
bár még a 4.5-ből nem néztem, h mennyivel lehet kisebb, mint a g4t

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#58504) iMaverick válasza dhgm (#58498) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem fogunk összeveszni, gondolhatod! A MIUI elterjedtségét nem is vitatom, nagyon sok készülékre portolták is már (többek között az én Amoi N828-amra is meg van).

Nekem továbbra is az a bajom, hogy (szerintem) a Miui egy jól összerakott "launcher", ami az egész rendszert átszövi. Pont. Sajnos azonban a rendszer alapjait ők sem fogják javítani, az általad említett és linkelt changelog-ot megnéztem, és gyakorlatilag a saját felületük dolgait javítgatják. (Miui Zenelejátszó, Galéria, stb.) Persze hetente. :R

A LEWA-nál nem arról volt szó, hogy nem akarják a forráskódot közzétenni és közben meg gyanús, hogy mindenféle személyes adatot továbbít nekik a rendszer? Valami ilyesmi rémlik.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58505) ÁrPi2 válasza iMaverick (#58504) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"gyakorlatilag a saját felületük dolgait javítgatják. (Miui Zenelejátszó, Galéria, stb.) Persze hetente"

Én is linkeltem neked changelogot :) de , igazad van többnyire a saját "launcser"-üket faragicsálják.

Viszont raknak a rendszerükbe pl. Biztonsági központot: Adatforgalom, Tisztítás, Felügyelet, Teljesítmény, Antivirus, meg Engedélykezelés az appokhoz, bootappokhoz - Ezek arra mutatnak hogy kerek Rendszert akarnak faragni.
Az korrekt bennük hogy a forráskódok tudtommal publikálásra kerülnek! Van viszont ambivalens érzésem MITU-hoz a vörös csillagos usankás plüss kínai kutyához való viszonyomban, szóval Pekingi központ és szépen elterjedő Rendszer, nem sokat old bennem ezen az hogy a gugli meg az eneszéj barátja.

(#58506) sandorwat


sandorwat
csendes tag

Végre megjött az inew v3 :))
Első benyomásra rendben van. Jól össze van rakva, és úgy néz ki működik minden (NFC, OTG-t technikai okok miatt nem tudtam tesztelni)

(#58507) raulicio válasza sandorwat (#58506) üzenetére


raulicio
senior tag

aw... az enyémet még vámolják. Rosszat sejtek... :DDD

(#58508) McReay


McReay
aktív tag

Xiaomi Mi3-ról valakinek valami vélemény?
Ha van rá keret megéri rá beruházni?

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#58509) CoolBoy323 válasza McReay (#58508) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

csak a világ legerősebb telefonja :)
körbe h.gyozza a szarszung s4-et, és olcsóbb is tőle...
én biztos azt venném, ha futná rá :U

de nem dual simes, így itt OFF :U

(#58510) sandorwat válasza raulicio (#58507) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Az enyémet is megvámolták :W

(#58511) McReay válasza CoolBoy323 (#58509) üzenetére


McReay
aktív tag

Köszönöm szépen a "kielégítő" választ!

Az offért meg sorry!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#58512) iMaverick válasza ÁrPi2 (#58505) üzenetére


iMaverick
addikt

Tényleg Te linkelted! Sorry! :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58513) Riverboy válasza pècsimunkás (#58492) üzenetére


Riverboy
tag

Neked és (#58485) Atomgeszi
kérdés: ezek a márkák megbízhatóak?
olyat szeretnék ami megbízható.
és amiket leírtam azok mellett jól működő gps-em lenne és a 3g az menjen mert az megy non stop...
és hallottam hogy némelyik telónál elszáll a 3g vagy a gps...

(#58514) Neck válasza Riverboy (#58513) üzenetére


Neck
veterán

Némelyiknél fel kell tenni egy GPS fixet, illetve ha kínai hálózatosat veszel, akkor nem megy a 3G, de az európaiakkal mennie kell (meg kell nézni, melyik frekvenciasávokat támogatja)

Ez nem egyenlő azzal, hogy "elszáll".

:D

MOD: Tolvaj linkje a frekvenciasávokról:
[link]

Egyébként, az alábbi márkákról nem nagyon hallottam rosszat:
Meizu
Xiaomi
Zopo
Oppo
Jiayu
Huawei
ZTE
Majd a többiek kiegészítik.
Bár természetesen típusfüggő a dolog.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58515) furarroland


furarroland
újonc

Ezt szeretném megvenni, honnan tudom mennyi az ÁFA rá? Vagy ha netán vám-ot is kell fizetni az +-ba menyi? Erről lenne szó: http://www.dhgate.com/product/32gb-ios7-1-1-goophone-i5s-5s-3g-wcdma-nano/176463626.html

[ Szerkesztve ]

(#58516) Neck


Neck
veterán

Végülis Jiayu G3T lesz unokatesómnak.
Első körben innen néztem ki, jó áron van, és kiváló az eladó feedback-je, 4000 eladott termék után 97,5%-os.

Csak azt nem látom, hogy mennyi garit ad rá :B
Valaki, aki jobban ismeri az Aliexpresst, ránézne?
Ha van rá gari, már rendeljük is :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58517) Crytek válasza furarroland (#58515) üzenetére


Crytek
veterán

Cég - magánszemély között:

0 - 22 € között vámmentes
22,1 - 150 € között vámmentes, de 27% ÁFA terheli
150,1 € felett kereskedelmi vámtarifa* és 27% ÁFA terheli

*kereskedelmi vámtarifa: jogszabály alapján egyes áruk, árucsoportok külön kategóriát képeznek, a vám mértéke kategóriánként változó 0-12%-ig terjedhet

Next PC Upgrade: 2022

(#58518) west76 válasza Neck (#58514) üzenetére


west76
aktív tag

+Lenovo

(#58519) Neck válasza west76 (#58518) üzenetére


Neck
veterán

Természetesen a Lenovo :D Nekem az nem is kínai márka, a laptopom is Lenovo :D

Vagy innen? Itt 1 évet írnak a képen...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58520) furarroland válasza Crytek (#58517) üzenetére


furarroland
újonc

Akkor ezt a terméket megkapom áfával közel 30.000 ft-ért és a vámot nem kell fizetni ? Köszönöm az infót! :)

(#58521) detroitrw válasza furarroland (#58520) üzenetére


detroitrw
addikt

a 8gb-os 135$
135*~220= ~30000 * 1,30 ( 27% áfa+kezelés és egyéb költség) = ~39000
szal amit a magyar királyságnak kellene fizetni az cirka 10k :K

[ Szerkesztve ]

(#58522) Relax23 válasza sandorwat (#58506) üzenetére


Relax23
csendes tag

Szia! :) Air Gesture működik benne? Mennyit megy az aksi? :)

(#58523) pècsimunkás válasza Riverboy (#58513) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem ZTE telefonom van,az nagyon frankó. Májusban vettem,azóta 1x fagyott le,aksi ki,aksi be ,és azóta is problémamentes.
A Huewei is a megbízható telefonok közé tartozik, a Honor 2 meg 300 dollár felett volt nyitásnak,valaki írta,hogy sok helyen még mindig annyi. Gondolom nem véletlenül. Nézd végig a specifikációt. Még ha ÁFA-t is számolsz, akkor is 60-70 között lesz az ára,ami nem kevés pénz ,de ár érték arányban verhetetlen a telefon.
Persze az lenne a legjobb,ha írna ide valaki,akinek van-volt Honor 2-je.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#58524) Riverboy válasza Neck (#58514) üzenetére


Riverboy
tag

olyat tudtok ami már volt is nektek?
hosszú távon se jönnek elő a hibák?
egy megbízható 4,5-4,7 kellene szép képpel kamera is jó legyen... vaku és előlapi
és jó gps/3g(utóbbit leellenőrzöm majd)
és gyors legyen :)

amúgy 4magos de 1Gb ramost érdemes próbálni vagy inkább 2gb ram?

(#58525) SSlyTR válasza Neck (#58519) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

én hanyagolnám az ali-t, lehet hamisítvány is, bár az máshol sincs kizárva
a jiayu-król nem tudok nyilatkozni, de a xiaomi-kat nagyon hamisítják, a szomszéd topicban is most jött rá egy srác, hogy nem eredetit kapott.

nézd meg ezeket:
http://www.etotalk.com/jiayu-g3t_p4304.html
http://www.jiayu-store.com/jiayu-g3s-quad-core-android-4-2-smart-phone-4-5-inch-gorilla-glass-screen-dual-camera.html
http://www.minideal.net/jiayu-g3s-smartphone-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-quad-core-gps-4-5-ips-gorilla-glass-silver.html
http://www.merimobiles.com/jiayu-g3st-gorilla-glass-dual-sim-smartphone_p/meri7839.htm
http://www.pandawill.com/jiayu-g3t-smartphone-mtk6589t-15ghz-android-42-45-inch-ips-gorillla-glass-screen-silver-p79460.html

de érdemes még pár helyen megnézni

(#58526) Neck válasza Riverboy (#58524) üzenetére


Neck
veterán

Én az enyémet tudom ajánlani :)

SSlyTR:
Tudom, én is rettegtem, hogy az enyém hamis lesz, mivel én nem is weblapról rendeltem, hanem egy kollégám hozta el kínából, a tesója rendelte meg közvetlenül a Xiaomi-tól :D
Szerencsére az enyém 100% köles :D

Megnézem, köszi!

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58527) Neck válasza SSlyTR (#58525) üzenetére


Neck
veterán

Az etotalk az nagyon tetszik, csak nem találom mennyi garit ad rá.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#58528) dethroner


dethroner
veterán

Srácok! Van egy feiteng h9500 telefonon, amiből ma kiesett a bekapcsoló gomb. Letört az egyik szélén a kis fül, ami bent tartja a készülékházban. Itt van róla 2 kép.

Járt már így valaki? Mit javasoltok, küldjem vissza garanciába, vagy van rá valami gyors és olcsó megoldás?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58529) KurtCobain válasza dethroner (#58528) üzenetére


KurtCobain
őstag

Cellux. :DDD

Mmm'kay?

(#58530) dethroner válasza KurtCobain (#58529) üzenetére


dethroner
veterán

Kevésbé gány megoldás? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58531) fateless válasza dethroner (#58530) üzenetére


fateless
veterán

Ragasztópisztollyal nyomj egy kis műanyagot a gomb szélére. Miután megköt, akkor egy szikével formáld meg, majd rakd vissza a helyére.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#58532) dethroner válasza fateless (#58531) üzenetére


dethroner
veterán

Á, sajnos én ilyesmire nem vagyok képes. Nem lehet valahol bontott cuccot venni és azzal pótolni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58533) dethroner válasza dethroner (#58532) üzenetére


dethroner
veterán

Meg amúgy is ha jól látom csak belülről lehet berakni, én meg tuti nem nyúlnék hozzá, mert akkor téglává változik.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58534) SSlyTR válasza dethroner (#58533) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

nem egy nagy kunszt szétszedni - összerakni egy ilyen telefont, kb az ilyen gombok cseréje a legegyszerűbb.
Gondolj bele a kis 11 éves Hing Yuang is képes rá :DD

szerk
Szednél szét egy slide-es telót kijelzőcsere miatt, megtudnád milyen kínlódás.

[ Szerkesztve ]

(#58535) sandorwat válasza Relax23 (#58522) üzenetére


sandorwat
csendes tag

Üdv!

Air gesture nem megy, hardveresen elvileg tudja, szoftveresen viszont nem (legalábbis jelenleg).
Az akksiról majd később, csak pár órája nyúzom.

(#58536) dhgm válasza furarroland (#58515) üzenetére


dhgm
tag

vételár és szállítási költség összegének 27%-a.

1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

(#58537) tolvaj! válasza SSlyTR (#58534) üzenetére


tolvaj!
őstag

Jaja! Nokia N95 komplett ház csere...az volt ám a mókás :DDD

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#58538) b0bcat válasza deadbody (#58458) üzenetére


b0bcat
addikt

A Cubot C11 pl. jó "kis" (5 colos) készülék. ;) (Csak nem tud ajrópai 3G-t. :U)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#58539) Guvasi


Guvasi
csendes tag

Sziasztok,

innen ezt szerintetek jó vétel? Lesz hozzá frissítés és nem gyári rom vajon?

http://www.orientdeal.com/orientphone-n3-n9000-fhd-advanced-2gb-ram-32gb-rom-best-galaxy-note-3-alternative-android-4.2-mtk6589t-quad-core-5.7-inch-fhd-ips-screen-otg-gesture-sensing-13.0mp.html

köszi

(#58540) OberMotz válasza citkar (#58408) üzenetére


OberMotz
aktív tag

A Moto G 50k-ért elég jó ajánlat, de azt is figyelembe kell venni csak 8GB flash van benne és nem lehet bővíteni.

(#58541) Zeki válasza Guvasi (#58539) üzenetére


Zeki
nagyúr

Frissítést a needrom.com oldalon keress.
Erről a telóról itt még nem írtak, szóval keress rá a neten.
Az egy dolog, hogy adatokban mit tud, a másik dolog a minőség, meg a szoftveres optimalizáltság.

(#58542) deadbody válasza b0bcat (#58538) üzenetére


deadbody
tag

Azt is néztem, és nekem annyira nem is fontos 3g úgyis wifin netezek általában, és 2g hálózaton is van mobilnet csak ha jól tudom max 200kb/s sebesség körül, jelenlegi telómat is 2g-n használom energia tartalékossági szempontból és mobilnet arra pont elég hogy megnézzek menetrendet vagy elolvassak pár hírt. úgyhogy megfontolandó a C11 is számomra, de most hó végét mindenképp meg kell várnom telefon vásárlási szempontból.

(#58543) tolvaj! válasza OberMotz (#58540) üzenetére


tolvaj!
őstag

de tudja az OTG-t és ez már nagy plusz. arra a 8 gigára felteszed a zenéid, amikor utazol azzal el vagy, aztán fogsz egy OTG pendrivot, vagy OTG kábellal bármit és bővítve is van a kicsike :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#58544) dethroner


dethroner
veterán

Antelife-nál gariztatott már valaki?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58545) ggiiddaa válasza raulicio (#58507) üzenetére


ggiiddaa
csendes tag

jó nektek, az enyém még ott sem tart, pedig dec. 20-án rendeltem, de volt egy kis zűr pandán...

(#58546) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

A cubot gt99-ről tudtok valamit mondani?
Ami érdekelne, hogy mennyire működik jól a gps-e.
Mennyire jó az android, ami rajta van? (4.2.1) Mármint mennyire működik a telefonnal? Lassúságok, fagyás van-e?

A hongmihez képest hiányolok róla pár dolgot (4,7 kijelzőt, gg2, otg, ezt a vezeték nélküli kijelző cuccot), de 50 dollárral olcsóbb is. Ez így már megfontolandó. És a kamerája sem tűnik rossznak.

(#58547) Zeki válasza SSlyTR (#58546) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, rendeltek már páran. Talán topikja is van.

(#58548) raulicio válasza Relax23 (#58522) üzenetére


raulicio
senior tag

nem működik az air gesture, mert még nem tudja a rom. Ezt látatlanban is megmondhatom neked.

(#58540) OberMotz
tényleg tök jó az a moto G, csak nem ebbe a témába való! :W

[ Szerkesztve ]

(#58549) SSlyTR válasza Zeki (#58547) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Nem találtam. Lehet én néztem el valamit. 130 dodoért meggondolandó. Bár én sztem a hongmu mellett maradok.

(#58550) Zeki válasza SSlyTR (#58549) üzenetére


Zeki
nagyúr

itt a topikban írtak róla sokan.
Írd be a fenti keresőbe, hogy gt99

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.