Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) beers válasza csepelball (#11196) üzenetére


beers
addikt

A w3+ azért elég jó, de ezt már kitárgyaltuk!
Ez a sok G3-as érdekesség viszont kezd aggasztani.....

M&N

(#11202) fPApi válasza hevizms (#11188) üzenetére


fPApi
őstag

Tehát akkor ezzel sem tudsz rá semmit másolni a telefonra? Mi van, ha telepítesz a play-ről? Az elvileg a belső tárhelyre teszi.

(#11203) isti1968 válasza tlac (#11200) üzenetére


isti1968
csendes tag

Köszi, akkor megpróbálok együtt élni vele .....

(#11204) devast válasza GIJoe (#11193) üzenetére


devast
addikt

Mese habbal... egyes kereskedők szeretik feldobni a szériahibás labdát, majd utána bejelentik, hogy nekik csak kitűnő minőségű cuccuk van. Annyiszor láttam már ezt, hogy már csak röhögök rajta.

(#11205) devast válasza hevizms (#11188) üzenetére


devast
addikt

A belső "tárhely" ami a G3-on 2,5GB az az alkalmazásoknak van fenntartva. Tehát se a telefonon, se usb-n nem fogsz tudni ott matatni, mikor market-ről töltesz le alkalmazást, az fog oda települni. És áldom az istent, hogy így csinálták, majd később Te is rájössz miért. Természetesen egy micro sd alapkövetelmény hozzá, de fityingekért van, és bővíthető.

(#11206) hevizms válasza fPApi (#11202) üzenetére


hevizms
addikt

Odáig el sem jutok.
Beirom a pc-n a kódot és csak gondolkodik,futnak a pontok,de nem csatlakozik.
Play telepités kipróbálva.Telepit.
Szóval úgy néz ki a dolog hogy ezt mutatja az antutu system info:
Memory size(available/total)
2392,4/2557,2 MB

RAM size(available/total)
504,1/970,5 MB

SD card size(available/total)
0,0/0,0 MB

(#11207) devast válasza alázógyík (#11189) üzenetére


devast
addikt

Most nézem csak, ez már olyan régi....
Van egy kínai, aki nem tud angolul írni, és hülyeségeket beszél, meg van a magyar aki szintén nem tud angolul, de legalább elhiszi a kínai hülyeségét.
Így kerekednek az orbitális ökörségek.
Konkrétabban a hiba ez volt : [link] egyszerűen szarul ragasztották a kijelzőt. Tipikus első szériás sz*pás, az összes amit mi kaptunk a 3. vagy a 4. batch-ből van, ha jól tudom, így ilyen probléma nem fog előfordulni.

(#11208) fPApi válasza hevizms (#11206) üzenetére


fPApi
őstag

Akkor úgy néz ki az van, amit devast is írt, hogy a belsőt meghagyták csak a programoknak, az egyebeket a külső SD-re kell rakni. Azért ez talán nem olyan katasztrófa.

(#11209) hevizms válasza devast (#11205) üzenetére


hevizms
addikt

Ja ez direkt van?Akkor nem is szóltam egy szót sem.
Természetesen nem gond belerakni sd kártyát.
Azért örülök hogy nem hiba.

[ Szerkesztve ]

(#11210) Sanyesz. válasza fPApi (#11208) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én a tab-ból áttettem a G3-ba egy 32GB-os SD-t, aztán rendeltem vasárnap egy másikat a mymemory-tól. Ma már meg is érkezett.Igaz Svájcból postázták. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11211) hevizms válasza Sanyesz. (#11210) üzenetére


hevizms
addikt

Na és frankón elkezeli a 32GB-ost?
Pontosan milyet rendeltél?Lehet én is rendelek egyet.Nekem most 8GB-os van és ez is volt az n9770-ben.Tulajdonképpen ez is elég,de annyira nem drágák a kártyák hogy miért ne legyen nagyobb?

[ Szerkesztve ]

(#11212) Sanyesz. válasza hevizms (#11211) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez volt az, de akkor még 3 fonttal olcsóbb volt. :K Viszont az előzőt még ebay-ről vettem postával 17$-ért. :C

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11213) cappa72 válasza hevizms (#11195) üzenetére


cappa72
nagyúr

Egy kérdés.
Mi van az /etc/fstab.vold-ban ?
Lehet, hogy csak ott van valami elírás. Csak vagdalkozok, kapálódzok, de hátha.

szerk: most a többi hozzászólást is elolvasva, ez feature, nem bug ;) Tehát kell neki a külső sd, hogy pl. a kamera működjön.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11214) devast válasza fPApi (#11208) üzenetére


devast
addikt

Nem, az a katasztrófa amikor kettészedik, adnak ~500 megát a programoknak ami nem lesz elég a későbbiekben és adnak 2 gigát az /mnt/sdcard csatolási pontra, ami megint nagyon vicces, mert az összes játék ide tölti le a hülyeségét ami játékonként több giga is lehet... Utána meg szívhatsz a csatolási pontokkal, meg újrapartícionálással, hogy a rendes, külső micro sd-t lássa az /mnt/sdcard -on.

(#11215) cappa72 válasza Sanyesz. (#11210) üzenetére


cappa72
nagyúr

A tiédet is? :DD Nekem is Ch-ból jött, de EU-s. :D

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11216) cappa72 válasza devast (#11214) üzenetére


cappa72
nagyúr

+1

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11217) devast válasza cappa72 (#11213) üzenetére


devast
addikt

Ez van benne:

## Vold 2.0 Generic fstab
## - San Mehat (san@android.com)
##

#######################
## Regular device mount
##
## Format: dev_mount <label> <mount_point> <part> <sysfs_path1...>
## label - Label for the volume
## mount_point - Where the volume will be mounted
## part - Partition # (1 based), or 'auto' for first usable partition.
## <sysfs_path> - List of sysfs paths to source devices
######################

## Example of a standard sdcard mount for the emulator / Dream
# Mounts the first usable partition of the specified device
#dev_mount sdcard /mnt/sdcard emmc@fat /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-sd.0/mmc_host
dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-sd.1/mmc_host
## Example of a dual card setup
# dev_mount left_sdcard /mnt/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-sd.0/mmc_host/mmc0
# dev_mount right_sdcard /mnt/sdcard2 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-sd.2/mmc_host/mmc2

## Example of specifying a specific partition for mounts
# dev_mount sdcard /mnt/sdcard 2 /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1

(#11218) szpali válasza sasa311 (#11187) üzenetére


szpali
addikt

Az az érdekes, hogy sem az SE X8, Defy és Defy+, RAZR, Speria Sola kijelzőjén nincs ilyen.

Ez valami olcsósított okosság, hogy a kínai telefonokra ilyet tesznek?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11219) hevizms


hevizms
addikt

Ja még nem is irtam a telóról semmit szinte.
Jiayu G3.
Nagyon király.
Tetszik a kinézete.A kijelzője nagyon szép.Betekintési szög ahogy egy IPS-hez illik közel 180 fokos.
A kijelző érzékenysége jó.
Gyors.
Szóval eddig én azt mondom jó vétel volt.Na persze még hátravan az akku milyensége.
Ha az is jó akkor az maga a tökély.
Örülök neki.

(#11220) cappa72 válasza devast (#11217) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi!

Ez ugyanaz - logikusan - mint az átparticionált ZTE V970 fstab-ja.

Akkor tényleg nem bág, hanem fícsör. (valakinek a kedvéért: nem hiba, hanem tulajdonság).

Na ezért járt a +1

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11221) devast


devast
addikt

Lefekvés előtt az akkuról.
Itt egy kép, mellé van rakva a zte blade akkuja (1350mah). Nem tudom mennyire jön át a képen, de élőben simán hihető a valós 2750mah. Blade akku vékonyabb is (kiszedve is megnéztem, csak nem fényképeztem le).

[ Szerkesztve ]

(#11222) fa4hu válasza devast (#11221) üzenetére


fa4hu
őstag

Tényleg bika az aksi, két simmel, 3G-n, folyamatos szinkronizációval, közepes használattal is valószínűleg vinni fogja a 1,5 napot (ami ugyebár gyakorlatilag két nap).

(#11223) feca81 válasza hevizms (#11195) üzenetére


feca81
aktív tag

na jó, látni akarom azt a tokot, amit adnak vele, mert én külön rendeltem hozzá, és ha olyan, gyorsan visszamondom!

G3 tulajok! volt itt egy vita anno, hogy full fém-e a fekete ház. itt az igazság pillanata, most már látjátok a valóságot, osszátok meg velünk!

[ Szerkesztve ]

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#11224) devast válasza feca81 (#11223) üzenetére


devast
addikt

Nem fém, műanyag. Majdnem az egész műanyag, két kis fém van rajta, szinte csak dísznek :D Ettől függetlenül, nekem nagyon bejön a formája. A tok... az pont olyan mint egy tok :D Olyan mint a képeken, nagyon kemény műanyag, belerakni könnyű, kiszedni belőle már annyira nem. Nem lenne egyébként rossz, de:
1, én kéket kaptam a fekete telefonhoz, hülyén néz ki
2, a bekapcsoló/hangerő gombok alig állnak ki a telefonból. Ha rajt van a tok, annyira nem egyszerű művelet ezeket benyomni.

(#11225) ztibor válasza hevizms (#11219) üzenetére


ztibor
senior tag

Egyelőre még próbálgatom ezerrel a G3-at, a Wifiről még nem szakadt le egyszer se.
Gps holdakat pár perc után talált, letöltött tesztprogramban működött az iránytű. EPO-t valamiért nem sikerült frissíteni.
Kártyákat még nem tettem bele, majd ha megjön a mikrosd a mymemorytól, egyszerre.

Azt próbálta már valaki hogy sima fülessel megy e?

A hozzákapott agybadugós, rádión tesztelve elég gagyi volt, viszont a jack nem szabvány, és nincs a közelembe normál hogy kitudjam próbálni.

Más: belehet azt állítani hogy ne csak a nyomógombokkal lehessen a képernyőt elővarázsolni?

(#11226) pmikloska


pmikloska
aktív tag

EtoTalk-nál mennyire normális az, hogy tegnap előtt rendeltem, és még mindig csak Processing állapotban van a rendelésem (Singapore Post-tal vettem)?

(#11227) hevizms válasza feca81 (#11223) üzenetére


hevizms
addikt

A tok önmagában jó lenne,csakhát a színe!Sárgát kaptam a fekete telóhoz.Amúgy nem lenne rossz,csak hülyén néz ki sárgában.

(#11228) devast válasza ztibor (#11225) üzenetére


devast
addikt

Sorban...
EPO nálam sem megy, nem tudom miért.
Sima fülessel simán megy. A hangminőségről fm rádió alapján nem nyilatkoznék :) RDS van, be kell kapcsolni. A hozzá kapott fülest azzal a lendülettel repítheted is a kukába... $1 vagy annyit sem ér, én ki se bontottam. Viszont ahogy néztem van rajt mikrofon, ha telefonálásra használnád, arra talán jó.
A képernyőt csak a fizikai gombbal fent lehet bekapcsolni/lezárni.

(#11229) hevizms válasza ztibor (#11225) üzenetére


hevizms
addikt

Sima fülessel is megy.
Mit értesz a gagyi alatt?
Minőségileg szerintem elmegy,viszont a hangereje éppen elég.
Full hangerőn is lehet hallgatni,nem repeszti szét a dobhártyát.

Milyen navit próbáltál?

(#11230) hevizms válasza devast (#11228) üzenetére


hevizms
addikt

Lezárásra van program.Feloldásra nem tudok.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11231) ztibor válasza hevizms (#11229) üzenetére


ztibor
senior tag

köszi mindkettőtöknek.

Nekem nem volt meggyőző a füles rádióval, de megnyugodtam ha lehet normált is használni. A mikrofonos rész nem érint, mert kékfogas cuccot használok

Letöltöttem a playről egy GPS Test nevü progit, arra jó volt hogy kipróbáljam, aztán ha megjön az sd kártya, akkor majd megy rá az én-megyek program.

(#11232) ztibor válasza ztibor (#11231) üzenetére


ztibor
senior tag

Ja és még1 kérdés. A Skype nem megy fel a telefonra, van valami megoldás?

(#11233) fPApi válasza pmikloska (#11226) üzenetére


fPApi
őstag

Nálam is ez volt, de én pont az időeltolódás miatt úgy rendeltem, hogy épp a délutáni műszak után volt, így nekem is közel két nap után indult be a dolog. De egy nap után már jelentkeztek, hogy OK-e a cím?

(#11234) fPApi


fPApi
őstag

Aki a DHL-el szállít, segítsen nekem:
- kérik a küldő címét, mert persze nincs a számlán. Megkértem az Etotalk-ot, hogy küldje el, de eddig nem reagáltak. Mit csináljak ilyenkor? Nektek volt cím a számlán?

(#11235) cappa72 válasza hevizms (#11230) üzenetére


cappa72
nagyúr

Feloldásra is van: auto screen on. Ez a g vagy a közelitö szenzorra nyit.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#11236) hevizms válasza cappa72 (#11235) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt nem tudtam.Kösz.Azt hittem azt nem lehet megoldani.

(#11237) hevizms


hevizms
addikt

G3

(#11238) szpali


szpali
addikt

Átlag mennyi időt tölt egy eszköz a vámon?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11239) fPApi válasza szpali (#11238) üzenetére


fPApi
őstag

Ahogy én kivettem, ez igencsak változó: van, akinek 1-2 nap alatt átmegy és van, akinek jóval hosszabb idő telik el. Szerintem függ attól is, hogy ki a szállító, mennyire valósak a számla adatok, valamint mekkora szerencséje van az embernek. És lehet, hogy a feladó és a címzett légnyomás különbségének a köbgyöke is beleszámít...

(#11240) turkburk válasza fPApi (#11171) üzenetére


turkburk
tag

Én próbáltam szerkeszteni, de nem tudtam, szürke volt a szerkesztés.

(#11241) pmikloska válasza fPApi (#11233) üzenetére


pmikloska
aktív tag

Nekem már vissza is jeleztek, hogy a címet ellenőriztem, és köszönik, de még mindig várok...:-( Lehet, hogy csak most szerzik be? Vagy éppen a MOD ROM-ot töltik rá. :))

(#11242) Sanyesz. válasza hevizms (#11227) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én ugyan nem kaptam szilikon tokot, de vettem egy sima fekete "beledugós" tokot 1.500 Ft-ért. Teljesen jó, mert az S3 mérte éppen megfelel a G3-nak is. Ehhez teljesen hasonló.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11243) xhege válasza Sanyesz. (#11242) üzenetére


xhege
addikt

Az enyémen van szilikon tok, fólia, és az megy bele a hasonló beledugós tokba :D Szóval ha eladó lesz egyszer, akkor érdemes lesz megvenni, mert a karcmentesség biztosított :D

(#11244) fPApi válasza turkburk (#11240) üzenetére


fPApi
őstag

"Én próbáltam szerkeszteni, de nem tudtam, szürke volt a szerkesztés."

Már nem a régi táblázatot kell szerkesztgetni, hanem az első hozzászólásban lévő űrlapot kell kitölteni!

(#11245) fPApi


fPApi
őstag

Most valamit nem értek: két vámkezelés van? A DHL nyomkövetésben még a kínai helyszínen ír egy vámkezelést.

(#11246) turkburk válasza fPApi (#11244) üzenetére


turkburk
tag

Jaaa, akkor azért. :U

(#11247) fPApi válasza pmikloska (#11241) üzenetére


fPApi
őstag

Akkor hamarosan kapni fogsz a föladásról mailt (én kb. 8 óra múlva kaptam, de gondolom ez változó).

(#11248) hevizms válasza Sanyesz. (#11242) üzenetére


hevizms
addikt

Sose bánd hogy nem kaptál.Most próbából rátettem az enyémre.Hát baromi hülyén néz ki a szép fekete telefonon a sárga tok.
Viszont a fóliát amit küldtek mellé azt rátettem.
Nagyon nagy pozitiv pont a gyártónak/boltnak mert annyira jó ez a fólia,hogy nekem ez az első(pedig párat raktam már fel)ami tökéletesen felrakható.Kimondottan ehhez való szépen becsomagolva kendővel,simitó lemezzel.
Ez igy korrekt.Ha a védőtok nem sárga lenne egy szavam sem lehetne a kiegészitők miatt.Na jó a füles az nem egy világverő,de azért az is használható.

(#11249) devast


devast
addikt

Még egy megjegyzés G3-al kapcsolatban amire nem számítottam.
A play store kompatibilitás nagyon jó, még nem futottam bele olyan alkalmazásba, amit ne tudtam volna telepíteni. Ez a kínaiaknál nem jellemző. Persze akinek ez az első kínai eszköze annak ez fel sem tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#11250) mikrofon válasza fPApi (#11234) üzenetére


mikrofon
addikt

Ha még mindig nem reagáltak, akkor itt a feladó címe. Nekem sem volt úgy kellett bekérnem!

120 Yu Gui Yuan, Xinhui District, Jiangmen City,
GuangDong Province, P.R.China, 529100

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.