Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#399) interstate76 válasza DoItYourself (#395) üzenetére


interstate76
addikt

Felhasználófüggő. Így, hogy bőven 100 USD alatt vannak windowsos mini pécék, és hogy androidon nem lehet Plex Media Szervert futtatni, én is leépítettem itthon a droidos kütyüket, de évekig használtam őket nagy megelégedéssel: mentek rajtuk a letöltések, néhanap androidos játékok, LAN-on belül médiaszerverként is használtuk őket, rengetegszer ment rajtuk a Tune In Radio, az asszony tornázgatott a fitvideo.hu-ra, kismillió sorozatepizódot megnéztünk rajtuk, és a Horizon Go-t és a Digi Online-t is sokkal jobb androidon futtatni, mint windowsos gépen böngészőből nézni. De van még egy csomó dolog, amire használhatók, mindez úgy, hogy még kevesebbet fogyasztanak, mint pl. a wintelem.

Az, hogy teljesen médiaplayer-topik lett az amlogic cpu-s eszközök topikjaiból, az egy másik dolog: én pl. egy MK808B Plus-on ismerkedtem meg az OpenELEC-kel/Kodival, ami szintén tök jó, de teljesen másik kávéház.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.