Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15012) twine válasza DanielK (#15010) üzenetére


twine
addikt

:R

átolvasva a leírást, mindkét program tetszene és használnám is őket....
De segítséget kérnék,,,,:
Van ezeknél "jobb" ,funkciókban gazdagabb, könnyebben kezelhető,,,stabilabb,,,etc,,etc,,,alkalmazások,,,vagy ezek elterjedt szoftverek mac-en, amit az emberek 70-80%-a használ...?
Tudom ,hogy butaságokat kérdezek...kérlek titeket ne ragadjunk le egy egy szónál, és jelentésénél,,,talán értitek mit szeretnék megtudni...
Funkciójuk szerint valószínűleg használnám őket, de egyelőre úgy tűnik filekezelésre pld a finder nekem tökéletesen elegendő,,és ha jól emlékszem egy egyszerű ftp kapcsolatot is be lehet állítani vele...(vagy legalábbis a "nyers" osx alatt megoldható... :U :F
Nem kell nekem "varázslat",,pld az FTP-t csak és kizárólag a set top boxom filerendszerének elérésére használom,,semmi másra..
(ezt még pld nem próbáltam beállítani otthon)
Szóval érdemes megvenni, ezeket, mert nem élet az élet mac-en nélkülük...vagy "pénzkidobás"?
Szeretem azért ha el vagyok kényeztetve szoftverekkel, még ha nem is használom napi szinten, de jó ha van mihez nyúlni ha szükséges)
(tudom, nem nagy összeg de az ablakon nem szeretem kidobálni) :B
Köszönettel minden segítségért....(nem azt várom hogy ti döntsétek el nekem mire van szükségem,,csak hogy a döntésben könnyebb dolgom legyen)
THX :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.