Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91601) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#91600) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, mert MM-ben pl teljesen külön kezelik az online és a bolti készletet! Van amikor online elérhető, de boltban nincs kirakva és ott nem is elérhető, és ez igaz fordítva is...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91602) mike1334 válasza KoNZoLik@ (#91595) üzenetére


mike1334
veterán

Árkádban tényleg nincs, benéztem :D (megfogadtam, hogy akkor veszek, ha le tudok majd venni egyet a polcról)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91603) urbi73 válasza mike1334 (#91585) üzenetére


urbi73
senior tag

Már be is húztam ....Régóta meg akartam venni de elég drága volt számomra. A leírás szerint sx-re már optimalizálva van ,ez akkor már tudja a 60fps ?

-

(#91604) JenciHUN válasza urbi73 (#91603) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Sajnos nem, nincs Series X patch. 30 fps

(#91605) mike1334 válasza urbi73 (#91603) üzenetére


mike1334
veterán

Nem tudja...de így is baromi jó :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91606) KoNZoLik@ válasza mike1334 (#91602) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Már előfordul néha olyan is, de sima gépet már nem nagyon fogsz tudni levenni polcról, mert mindenhol ezeket a bundle csomagokat erőlteti rá a vásárlóra a Sony 240K+ért :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91607) mike1334 válasza KoNZoLik@ (#91606) üzenetére


mike1334
veterán

Nem gond az se, pl egy csucsimával együtt vinném. Na, de tényleg off :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91608) consono válasza mike1334 (#91607) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az a játék nagy csalódás, már egy hónapja játszogatok vele, de nem bír behúzni... Végig toltam két másik játékot közben... Gyönyörű, de ennyi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#91609) mike1334 válasza consono (#91608) üzenetére


mike1334
veterán

Fasza...akkor mégse veszek, köszi :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91610) Madoc válasza mike1334 (#91609) üzenetére


Madoc
veterán

Vedd, platináztam,egy élmény volt. Remek játék. Annyira tetszett hogy gyalog fedeztem fel benne mindent. Ilyen még a days gone is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#91611) mike1334 válasza Madoc (#91610) üzenetére


mike1334
veterán

Egyik vállamon consono, másikon Madoc :D
Az asszony mondta, hogy menjünk el a Duna Plázába, ha annyira kell nekem a ps, de erős voltam, mondtam, hogy majd, ha látom polcon az Árkádban...inkább kibontottunk egyet a sok-sok bontatlan társasjáték közül :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91612) Wesder válasza mike1334 (#91611) üzenetére


Wesder
félisten

Extràs, úgyhogy meg sem kell venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91613) KoNZoLik@ válasza mike1334 (#91611) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jól tetted, hogy inkább társasoztok, sokkal jobb mint ezek a hervadt konzol játékok ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91614) icemad válasza KoNZoLik@ (#91613) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk Ps-nél pont ott vannak a playlinkes játékok, amik kb társasjátékok, csak modern köntösben. És baromi szórakoztatóak. Főleg, ha nagyobb csapat jön össze. ;)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#91615) consono válasza Madoc (#91610) üzenetére


consono
nagyúr

A Days Gone nekem is jobban tetszett, ezt valahogy üresnek érzem. Én is gyalogosok,csinálom a mellék küldetéseket, de nincs benne semmi, csak hentelés... A róka jó pofa, meg a haiku írás is, meg a hangulat nagy, de nem köt le. A családot sem, akik nézni szokták, ahogy sztori központú játékokkal játszom :(
Mondom ezt úgy, hogy a legtöbb PS exkluzív máig a toplistámon van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#91616) vonSux válasza mike1334 (#91611) üzenetére


vonSux
őstag

Jól tettétek, majd holnap mentek ;]

(#91617) Norb79 válasza consono (#91615) üzenetére


Norb79
őstag

Nincs ennek saját topikja?

(#91618) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Xbox Series X mini hűtő:

Konzolgame 62.999 HUF

Konzol Stúdió 64.990 HUF

Előrendelhető, várható beérkezés augusztus.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#91619) Wesder válasza ρσгτσ (#91618) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire bezuhant a forint hogy a 99$€ màr 65k huf?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91620) ρσгτσ válasza Wesder (#91619) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk eléggé össze-vissza árulják. Walmart -nál például 189.99 dollár. Van ahol 99 euró, de egy csomó helyen nincs készleten. Nem tudom honnan vették.

ebay 50+ a kezdő, de ugye onnan a további szállítási díj sem olcsó ilyen cuccnál.

Így gyorsan most ezeket találtam.

Szerk.:
Amazon 149.99 dollár akcióban, plusz a szállítás.

GameStop -nál (pl. Írország) mondjuk van 99.99 euróért. Illetve ott Series S mellé is ingyen adnak egyet.

Szerk.2.:
Német Amazon 129 euró + szállítás.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#91621) Phoen|x válasza ρσгτσ (#91618) üzenetére


Phoen|x
őstag

Rezsicsökkentéscsökkentés kompatibilis? :))
Nem vicces.

Go Gunners!

(#91622) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#91620) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ki az abszolút alkoholista?

Aki ki akarja nyitni a Series X konzolt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#91623) ρσгτσ válasza Phoen|x (#91621) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az ajtón az Xbox logó ki/be kapcsolható. Lehet vele spórolni. Illetve autós csatlakozó is van hozzá, az is occó'.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#91624) icemad válasza Norb79 (#91617) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos van, minden konzolnak, ráadásul generációkra bontva.... Pedig milyen szép lenne, ha csak egy játékos topik lenne, és ott megférne egymás mellett a PC-s, xboxos, ps-es, switches, oculus-os, androidos, ios-es, stb. mind együtt. :K De ez csak szép álom marad, ahogy nézem...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#91625) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

nem is olyan rossz ez az Aliens Fireteam. de jól érzem,hogy ez olyan játék hogyha láttam az elsō pályát akkor láttam az összeset? :D szūk folyosók, nyitottabb rész,wave...and repeat

Life, Uh, Finds A Way

(#91626) ρσгτσ válasza icemad (#91624) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kb. követhetetlen lenne fél óra után... :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#91627) oriic válasza hombre[EU] (#91625) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

El is mondtad a teljes játék lényegét :D Amúgy roppant hangulatosak a pályarészek, csak egy idő után monoton, unalmas lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#91628) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#91622) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen hangja van működés közben. Pl. nappaliba rakva sem utolsó szempont.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#91629) consono válasza Norb79 (#91617) üzenetére


consono
nagyúr

Ott is elmondtam ;]

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#91630) csuvicsuva válasza oriic (#91627) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mi Fizzie-vel 15 percig bírtuk. De lehet, hogy csak 13. Ötlettelen borzalom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#91631) oriic válasza csuvicsuva (#91630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én végigjátszottam, de alapból csalódás lett. Főleg, hogy van elvileg egy sztori benne ugye, de átvezetők meg nincsenek. MÉg a final boss után sem. :(

Live-Die-Respawn

(#91632) Steve1207 válasza hombre[EU] (#91625) üzenetére


Steve1207
veterán

Kb, viszont nekem 40-50 óra beleszaladt így is. Szórakoztam a fegyverekkel és nehézségekkel is a chapteres végigjátszás után, elég jól el lehet szöszölni. Ezerszer jobb, mint a B4B és hasonló csőjátékok, az alien közeges hangulat pedig korrekt ebben a hentelős formában.
Vicces amúgy rámondani, de az elmúlt év megjelenéseiből számomra a legnagyobb meglepetés, mégha kicsit idejétmúlt is.

(#91631) oriic: én az ilyesmiket el is engedtem (vagyis készültem rá, mert szerintem te írtál róla megjelenés után), a hangulat húzott szerencsére.

[ Szerkesztve ]

.

(#91633) hombre[EU] válasza oriic (#91627) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, így màsfél óra után is már érzem,hogy ugyanazok a csövek,ugyanazok a rácsok köszönnek vissza lépten-nyomon :)
és talán jobb lett volna androidokkal + egykét aliennel kezdeni, mert így az elsō perctōl megszoktad a nagy xeno wave-eket...

Life, Uh, Finds A Way

(#91634) mike1334 válasza Wesder (#91612) üzenetére


mike1334
veterán

De az nem a nemtommilyenedition, nem?

Zolibá69
Lehet hihetetlen, de igen, sokszor jobb leülni társasozni az asszonnyal (még jobb lenne, ha gyerek is lenne). Úgy elszaladt 3 óra, észre se vettük, csak amikor lámpát kellett már kapcsolni.
Szívem szerint csak akkor játszanék videójátékkal, ha az asszonynak nincs kedve társasozni. (Nem monopoly, annál sokkal jobb játékaink vannak, több "pénzem áll" társasban, mint egy ps5 bundle :D

vonSux
Megfordult a fejemben, de megbeszéltük, hogy holnap melyik játékot próbáljuk ki, így nem lesz rá idő :P

Na, de tényleg, ha folytatjuk a ps/társas témát, menjünk át az off topikba :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91635) Wesder válasza mike1334 (#91634) üzenetére


Wesder
félisten

A fullos, milyen Edition-t szeretnél?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91636) mike1334 válasza Wesder (#91635) üzenetére


mike1334
veterán

Director's cut, vagy mi a neve.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#91637) Scholes9 válasza hombre[EU] (#91574) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Félő :( Persze ne így legyen :B Öcsémmel nagyon várjuk :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#91638) Wesder válasza mike1334 (#91636) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, abban minden benne van, ès extràs is Google szerint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91639) KoNZoLik@ válasza mike1334 (#91634) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaj én elhiszem, nem is rosszból írtam :N Az a kis ördögfej a végén, csak viccből kerekedett oda, hisz én is szívesebben "játszom" este az asszonykámmal, mint egy konzolgéppel👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91640) hombre[EU] válasza Steve1207 (#91632) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha annyit nem is,mert a gunplay annyira nem jön be,hogy hardcore fokozaton sárga dropokat grindoljunk, de a 4 missziót biztosan megcsináljuk :)

Life, Uh, Finds A Way

(#91641) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Razer Kaira Pro vagy SS Arctis 9X? :C Utóbbi ~22 ezerrel drágább :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#91642) mcwolf79 válasza Phoen|x (#91599) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen , megvan a játék és játszottam is vele . Próbáltam szeretni , az elődöket imádtam (én még a sokak által szidott 2. résszel is jól elvoltam) , de ez a nyílt világ a majdnem copy-paste dungeon-ökkel és a sok bandukolással nagyon nem bírt berántani .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#91643) Phoen|x válasza mcwolf79 (#91642) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ok. Ízlések és pofonok. Ezt a játékidő kitolást viszont nem értem. Ebben a játékban nem kötelező semmi. Ha akarsz meztelenül is leverhetsz mindenkit. + vannak olyan opcionális helyszínek (egész zónák és szvsz elég egyediek) amiket ha nem figyel az ember full ki is tud hagyni.

Go Gunners!

(#91644) KoNZoLik@ válasza mcwolf79 (#91642) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez pontosan egy olyan játék, hogy van akit beránt van aki meg dobja már az elején, és pontosan ez a baj, mert ennek a játéknak időt kell adni nem keveset, gyakorlatilag az első 10-15 óra tutorial 😅 Sokkal később mutatja meg a benne lévő potenciált és,hogy mennyire zseniális játék :K Amúgy milyen 2. részről beszélsz :F Ha az Elden Ring-ről beszélgetünk az nem tartozik egyetlen egy Souls játékhoz sem, nincsenek elődök stb..., az egy külön álló cím :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91645) Wesder válasza KoNZoLik@ (#91644) üzenetére


Wesder
félisten

Sorozat, mint FromSoft játékok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#91646) KoNZoLik@ válasza Wesder (#91645) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Maximum stílusában az igen, de egyik DS játékhoz sincs köze, tehát ilyen formán sorozatnak nem lehet mondani, mivel pont ezzel akarta a From kikerülni, hogy a DS játékokhoz hasonlitsák, ezért is lett openworld többek között, és, hogy emészthetőbb/elérhetőbb legyen a mezei gamer számára is, ne csak a hardcore DS fanok számára!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91647) Bad Pritt válasza KoNZoLik@ (#91646) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Simán hasonlítható a korábbi From játékokhoz. Annyi, hogy sokkal könnyebb (több a segítség).
Sztori új, világ új, open world új, játékmenet DS3 easy mode. Lazán beleillik a sorozatba, egy evolúciós lépcsőfok a Fromtól.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#91648) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#91647) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én ezt értem amit írtok nem vagyok gyenge elméjű 😉 Viszont mcwolf amit írt arra reflektáltam,hogy az Elden Ring-nek nem volt sem első sem második sőt egy része sem, stílusában olyan igen, DE nem volt a játéknak előzménye vagy több része! Igen a DS az volt/van 1-2-3, de ezeknek semmi közük az Elden Ringhez, remélem most már ti is értitek mit akartam az egésszel 🤔

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#91649) Bad Pritt válasza KoNZoLik@ (#91648) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is sorozatról írt, azt mondta elődök, a DS-ek meg tök egyértelműen azok.
Mondjuk én DS2-nél jobbnak tartom az Elden Ringet, de lehet nem így gondolnám, ha PC-n kellett volna szenvednem vele. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#91650) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#91649) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem meg tök mindegy csak ez a stílus legyen :K Mindegyiket imádtam és mindegyiket platináztam is, The Surge1-2 is nagy kedvenc, még a nemrég megjelent Dolment is imádtam és platináztam,pedig az igen megosztó lett...viszont nálam a favorit és az első az a Bloodborne, minden vitán felül :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.