Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) csuvicsuva válasza Moby (#91197) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jó kérdés, mert konzolon továbbra is csak ugyanazt a verziót látom, viszont ott már az Enhanced trailere van, nem tudom, hogy korábban is az volt-e?

beyruth82: a minap linkeltem a pc-s enhanced változásokat, de a játék twitter oldalán is megtalálod. Nem csak grafikai tuningot kapott, a játékmeneten is csiszoltak, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#91202) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ezt a dusk fallst valaki végigjátszotta? érdemes folytatni vagy a többi fejezet is olyan gyenge,mint az elsō volt :D ?

Life, Uh, Finds A Way

(#91203) Moby válasza csuvicsuva (#91201) üzenetére


Moby
addikt

Válaszolok a kérdésemre: igen az. Viszont a pécés verzió akkora határ szar, hogy üvöltve nyomtam rá a deletet :D A minőség pont olyan, amilyet Guptáéktól várnék :DDD

(#91204) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

Farming Simulator 22
Nascar 21 Ignition
Hell Let Loose

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#91205) AMD Power válasza stewe780 (#91156) üzenetére


AMD Power
titán

Ez semmi. Egy ilyen erejű konzolhoz képest! :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91206) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Most látom, hogy megjelent a store-ban a Bright Memory: Infinite Platinum Edition.
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de nem úgy volt, hogy aki megveszi a játék előzetes változatát, az megkapja majd a teljeset?

(#91207) csuvicsuva válasza Moby (#91203) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mire gondolsz? Csúnyább lett és rosszabbul fut, mint előtte vagy maga a játék nem jött be?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#91208) l.skywalker válasza NoOne1976 (#91206) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a Platinum Edition. A simára van annak 20% kedvezmény, akinek megvan az 1.0

FYQD on Twitter:
🔺Bright Memory: Infinite Xbox Series X|S launch on 07.21.2022
🎮5 Free exclusive weapon skins added for XBOX
📀If you own XBOX Bright Memory, you'll get 20% off
💧Supports 4K+60FPS quality mode, raytracing 60FPS, performance mode 120FPS on Series X, 2K+60FPS on Series S. https://t.co/VytHuTrztX" / Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91209) raziel01 válasza l.skywalker (#91208) üzenetére


raziel01
veterán

Remélem jön idén game passba. :D

(#91210) NoOne1976 válasza l.skywalker (#91208) üzenetére


NoOne1976
őstag

Biztos én vagyok béna, de csak az eredeti változatot és az Infinite Platinum Edition találom a storeban. És sehol semmi 20%.

(#91211) oriic válasza NoOne1976 (#91206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De, mint kiderült ez csak PC-n igaz. :W

Live-Die-Respawn

(#91212) NoOne1976 válasza oriic (#91211) üzenetére


NoOne1976
őstag

Akkor ez tök jó, hogy megvettem a "demot", most meg vegyem meg a teljeset. :W

(#91213) oriic válasza NoOne1976 (#91212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam ugyanez, csak én megvettem PC-n és xbox-on is. :(

Live-Die-Respawn

(#91214) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#91215) Steve1207 válasza oriic (#91214) üzenetére


Steve1207
veterán

Az ilyen exkluzív bemutatóknál azért figyelhetnének arra, hogy ne screen tearing halom legyen az egész. Amúgy mintha 5-6 játékot összegyúrtak volna a hibáikkal együtt, mindenhonnan van hasonlóság :D Ettől függetlenül várom és kíváncsi leszek rá.

.

(#91216) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#91217) Gennon


Gennon
friss újonc

Valaki tudna ebben segíteni, hogy mi a megoldás?
Az újonnan megjelenő Multiversus játékkal szerettem volna játszani de nem tudtam online játékra váltani és a bal felső sarkon jelezte a játék hogy offline vagyok, pedig az xbox konzolon amin játszok, hozzá van adva egy ultimates profil, amivel tudnom kéne az összes hozzátársíott profillal játszanom online. Az ultimates fiókon tudok is játszani online, de a többin meg nem és nem tudom, hogy miért nem.
(Otthoni Xbox konzolra vannak állítva a profilok, a hálózati kapcsolat is rendben van.)
Ráadásul ez a hiba már megtörtént más játékokban is
Mint pl.: F1 20, F1 21, Farcry5
Ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném! :)

(#91218) 3L1T3 válasza oriic (#91214) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez továbbra is 💩

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#91219) Steve1207 válasza Gennon (#91217) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem az van, hogy a játék az xbox profilodat hívja meg és csak azzal tudsz játszani, amiért ahhoz van társítva a warner account (főleg, hogy még csak behívás alapú béta)? Más xbo accountot más warner accounthoz kellene társítani, amin szintén be van redeemelve a beta Multiversus, hisz alapból egy fiókhoz csak egy acc társítható. Mint egy Fall Guys vagy Fortnite-nál, (ott szerintem más xbox acc alól egy új epic acc-ot fog generálni. EA se különb szerintem sokkal, ott is kért acc-ot úgy emlékszem), persze csak tipp.

.

(#91220) Gennon válasza Steve1207 (#91219) üzenetére


Gennon
friss újonc

2 külön accounton néztem meg. Mindkét hozzá van társítva egy-egy külön wb-s accounthoz.

(#91221) IntelKiller7 válasza oriic (#91214) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Olyan érzésem van, mintha a WD2-vel játszanék. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#91222) Steve1207


Steve1207
veterán

Na megnéztem ezt a Multiversus-t, régóta vártam, de eddig nagyon bejön, gépen maradós kategória. Mondhatni 4 órán keresztül folyamatosan csapattam, egy erős szinttel jobb, mint a korábbi hasonló free to play játékok, a karakterek kedvelhetőek, jópofa az art (még azok is,akiket azt se tudom kicsodák). Meccsek közben nem zavaró, ha kikapsz, egyszerűen mész tovább és élvezed a harcokat és egész pörgős a menü, betöltés, minden.
Most össze is gyűlt Arya Stark-ra, még megnézzük mit tud.

[ Szerkesztve ]

.

(#91223) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sracok,

Esetleg másnál is b.ziskodik a Store app? Nálam állandóan frissíteni akarja magát, mintha beragadt volna. Vagy létezik, hogy napi szinten jönne hozzá frissítés? Hogy lehet alapra lőni az appot?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#91224) Bazsi1987 válasza Steve1207 (#91222) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én néztem egy órát twitchen hogy kapjak kódot beváltottam a dropkoknál de onnantól semmit nem kaptam se kódot semmit, hogy tovább hogy tudjam tolni?

[ Szerkesztve ]

(#91225) pzstm


pzstm
titán

Avatar csúszik, valamikor 2023-ban jelenik meg...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#91226) .LnB válasza pzstm (#91225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

IGN szerint 2023-2024. Nincs pontosan meghatározva.

"Hasít" az Ubisoft megint. Nem baj, meg is érdemlik. Hátha nyomnak egy nagy reboot-ot az egész cégre. Rájuk férne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91227) NoOne1976 válasza .LnB (#91226) üzenetére


NoOne1976
őstag

Vagyis az Ubisoft is lenyomja a 2022-es évet igazi AAA megjelenés nélkül?

(#91228) homerhamm válasza NoOne1976 (#91227) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk én nem bánom, ha idén nem lesz új 1001. ugyanarra a sémára épülő AC.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#91229) .LnB válasza NoOne1976 (#91227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt muszáj lecsapnom. ;]

Nem mindegy már ez az év? Hosszú évek óta ezt csinálják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91230) darkstreet89


darkstreet89
tag

Én honnan szedtem, hogy ez a Multiversus ingyenes lesz.. :F

(#91231) .LnB válasza darkstreet89 (#91230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már az első "First Look" trailer végén is írták.
Szóval hivatalos forrásból szeded.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91232) beyruth82 válasza .LnB (#91226) üzenetére


beyruth82
veterán

Kedvenc játékfejlesztő/kiadó cégem. :D

(#91233) .LnB válasza beyruth82 (#91232) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vitán felül a legjobbak! Gondolkodom egy óriási Ubisoft logo tetováláson a hátamra. Csak még gyúrnom kell, mert akkorát szeretnék, ami most rá se férne a hátamra. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91234) beyruth82 válasza .LnB (#91233) üzenetére


beyruth82
veterán

A játékaikat szeretem. Far cry, AC, Tom Clancy's és a most az új kedvencem a watch dogs. Eddig minden játekuk amihez szerencsém volt tetszett.

(#91235) consono válasza .LnB (#91226) üzenetére


consono
nagyúr

Gondolom megvárják vele, hogy mekkorát bukik a film... ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#91236) .LnB válasza beyruth82 (#91234) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudnak hibázni mi? :D Durva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#91237) beyruth82 válasza .LnB (#91236) üzenetére


beyruth82
veterán

Azt nem tudom de amikkel en játszottam azok nekem tetszettek. Illetve egy játekuk volt amit félbehagytam a far cry primal. Abba beleuntam. Az is tetszett csak unalmassá vált számomra. 9 játékukkal játszottam eddig és abból egyet nem játszottam ki végig.A többibe több száz órákat beleöltem és jól szórakoztam velük. Igaz en nem vagyok profi gamer aki a legeldugottabb, legjelentéktelenebb bugokat is megtalálja vagy szuperintelligens ai után áhítozik és akkor boldog ha vért kell izzadni minden egyes kis sikerért. Szeretek leülni egy könnyed kis szórakozasra az xbox elé és gyönyörködni a szép grafikában, akció jelenetekben és egy minimális erőfeszítéssel a játékok végére jutni.

(#91238) homerhamm válasza .LnB (#91236) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a világ legjobb autós játéka a Crew 2. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#91239) Norb79 válasza homerhamm (#91238) üzenetére


Norb79
őstag

A Driver:San Francisco után!

(#91240) hombre[EU] válasza beyruth82 (#91234) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a raymant még nem is próbáltad :D pedig az tényleg egy jó ubi

Life, Uh, Finds A Way

(#91241) beyruth82 válasza hombre[EU] (#91240) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem azt még soha de utána is nézek most, hogy írtad :D

(#91242) hombre[EU] válasza beyruth82 (#91241) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az Origins most akciós, a Legends pedig majd lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#91243) Scholes9 válasza .LnB (#91233) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#91244) kill_switch válasza hombre[EU] (#91240) üzenetére


kill_switch
senior tag

A Trials sorozatot meg soha senki nem említi, pedig az valóban egy kincs! :D
Legalábbis én minden résszel jól elvagyok, kicsit visszahozza a régi Elastomania emlékeit.

(#91245) Steve1207 válasza kill_switch (#91244) üzenetére


Steve1207
veterán

Én egyszer kétszer említettem, de a kutyát nem érdekelte :D De ott van még a South Park is a két részével, ami szintén kiváló. Ettől függetlenül nekem a legemlékezetesebb széria tőlük még mindig a Prince of Persia.

.

(#91246) kill_switch válasza Steve1207 (#91245) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja igen, a South Park részek is hibátlanok. Csak divat szidni az uborkát. :U

(#91247) Norb79 válasza kill_switch (#91246) üzenetére


Norb79
őstag

És akkor meg a pc-s címekről nem is beszéltünk, mint Heroes of might and magic, maga a might and magic vagy anno, settlers sorozatok, imperialism, stb

(#91248) l.skywalker válasza Norb79 (#91247) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért a HOMM legjobb részeit még nem az Ubi csinálta hanem a New World Computing és a 3DO

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#91249) hombre[EU] válasza kill_switch (#91244) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az sem rossz :) és ha már Ubi gyöngyszemek akkor ott az Outland(x360)...igaz a Housemarque fejlesztette, de akkor még a Ubi beállt ilyenek mögé és részese volt

Life, Uh, Finds A Way

(#91250) cactuar válasza Norb79 (#91247) üzenetére


cactuar
aktív tag

+ Ott van Switchre a Mario + Rabbids. Ha nincs a játék előtt az Ubi logo, elhinném, hogy a Nintendo csinálta, olyan jó lett :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.