Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) Wesder válasza .LnB (#34192) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnos nem tudod àthozni a mentésedet, mert a SWBF2 nem tàmogatja a cross-progressiont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34202) Ronam válasza belan (#34197) üzenetére


Ronam
addikt

Nem hinném hogy a tv-vel van a baj, más játékokban nincs ilyen probléma. Amúgy most olvastam a topikjában, hogy más is tapasztalt hasonlót..

#toompa: neked a legjobb :D

(#34203) toompa válasza belan (#34200) üzenetére


toompa
őstag

Az még akad. :)
Nem vagyok halmozottan hátrányos helyzetű. :)

(#34204) belan válasza Wesder (#34201) üzenetére


belan
addikt

130 ezerért meg éri újra kezdeni ;] :DDD, Ronam gondoltam nem tv probléma de általában másabb a egy oled tv a látvány mint egy led LCD. Csak ezért írtam kíváncsi vagyok oleden milyen.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#34205) Szajo


Szajo
őstag

Red Dead 2 mentésem PCn át tudom hozni boxra?

(#34206) belan válasza toompa (#34203) üzenetére


belan
addikt

Gondoltam csak vicc volt.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#34207) mike1334 válasza Szajo (#34205) üzenetére


mike1334
veterán

Nem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34208) gduck válasza batmanism2x (#33983) üzenetére


gduck
addikt

2. küldetés: Follow echo leader. Na itt eldöntheted, hogy 5 percet, 1 órát vagy 100 órát akarsz repülni :W Nem most jött ki ez a játék, de ez bug még mindig nincs kijavítva :W

Ötlet valakinek? Ez így jelenleg egy fillért se ér :(

[ Szerkesztve ]

(#34209) NemMo


NemMo
őstag

De sokat kell várni valami értelmes új játék megjelenésére. Nem értem miért uborkaszezon a január-február

(#34210) icemad válasza parandroid (#34184) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencsére, mert különben csak olyan fos headseteket lehetne venni, amik csak iPhone kompatibilisek. Amik jó drágák, cserébe viszont szarok is. De lehet vele fizetni a sarcot az applenak. Azon kívül semmire se jók.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34211) belan válasza NemMo (#34209) üzenetére


belan
addikt

Hát ez van, szerintem még kék oldalon se lesz nagyon semmi érdemes excim, ha már multi címek se nagyon lesznek mostanában jók.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#34212) parandroid válasza icemad (#34210) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fogalmam sincs, miről beszélsz, de utálod az almát. OK. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34213) galaxys80 válasza icemad (#34210) üzenetére


galaxys80
veterán

Fura egy logikád van. Itt inkább valami Apple gyűlölet van a háttérben.
De elővettem a Samsung fülesemet. Fele olyan jó, szét nyomja a fülem. De ez működik.

[ Szerkesztve ]

(#34214) icemad válasza parandroid (#34212) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már ebből kinőttem. Apple headsetek kb kínai kategória. Ezt minek erőltesse az Ms? Rendes headsetből tudsz venni 1 és 1000 euró között bármilyet. Amilyet a pénztárcád megenged. Apple cuccból csak 100+ eurósat, és az meg gagyi minőség. Ha nektek az a jó, hogy apple headset legyen támogatott akkor írjatok az Ms-nek. Durván kiröhögnek majd titeket.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34215) icemad válasza galaxys80 (#34213) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Te is irhatsz ms-nek, hogy szar a mostani rendszer. Változtassanak rajta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34216) hombre[EU] válasza negyven2 (#34196) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Microsoft has announced that Senua's Saga: Hellblade II is being built on Unreal Engine 5 for Xbox Series X.
ez leghamarabb jövōre

Life, Uh, Finds A Way

(#34217) mike1334 válasza hombre[EU] (#34216) üzenetére


mike1334
veterán

Minden játéknál az szerepel, hogy XSX...az MS nem szólt még miatta? Lehet valaki azért nem vesz XSS-t, mert azt hiszi nem jönnek majd rá játékok...nem lenne egyszerűbb series consols-t vagy xs-t írni?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34218) hombre[EU] válasza mike1334 (#34217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezt valami régi cikkbōl másoltam, lehet még az s be sem volt jelentve

Life, Uh, Finds A Way

(#34219) hombre[EU] válasza galaxys80 (#34213) üzenetére


hombre[EU]
veterán

abban igaza van,hogy azok nem erre vannak(gaminghez sz*r)...telefonálni jó meg 2i/i -t hallgatni a rádióban...ne kínozd magad, vegyél egy fejhallgatót

Life, Uh, Finds A Way

(#34220) galaxys80 válasza icemad (#34214) üzenetére


galaxys80
veterán

Össze vissza beszélsz. Apple cuccaim vannak itthon, ezért Apple fülesek is vannak. Egyszerű kérdést tettem fel, hogy megy-e az Xbox-al. Ez lett volna a kézenfekvő.Te meg jössz itt mindenféle hitvallással. Senki nem szidta se az ms-t, se mást.
Megoldottam egy ezer éves fiókban fetrengő Samsung fülessel.

hombre(EU)
Lehet, hogy igaza van, de nem ez volt a kérdés. Én nem véleményt kértem.
Zenére vezeték nélküli fejhallgatót használok. Drótos fülesek nincsenek is már itthon. Ezt az egy ezer éves samu-t találtam. Arra a heti 1 max 2 alkalomra amire kell tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#34221) mike1334 válasza hombre[EU] (#34218) üzenetére


mike1334
veterán

Nem csak erre gondoltam, ha youtubeon nézel bemutatót, mindenhol ez van...coming to pc, ps5, xsx...kb egy videót se láttam, meg egy cikket se olvastam, ahol feltüntetnék az xss-t.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34222) hombre[EU] válasza mike1334 (#34221) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mert még a fejlesztōk sem tudják a neveiket [link] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#34223) Silεncε válasza hombre[EU] (#34222) üzenetére


Silεncε
őstag

Mondjuk ez inkább őt minősíti..

(#34224) Wesder válasza mike1334 (#34221) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig megvan az elnevezés. Semeddig sem tartama mellérakni egy |S-t hogy Series X|S legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34225) hombre[EU] válasza galaxys80 (#34220) üzenetére


hombre[EU]
veterán

megpróbálhatod OMTP - CTIA adapterrel, ha fontos

Life, Uh, Finds A Way

(#34226) icemad válasza galaxys80 (#34220) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerű választ is kaptál. 3 szó volt, egy mondatban. Szerintem ez annyira nem bonyolult. Semmilyen hitvallással nem jöttem. Írtam egy 3 szavas mondatot, ami igaz. Ezt tapasztalhattad te is. Mi a problémád? Hazudtam? Nem. Neked, meg pár embernek jól jött volna az apple támogatás. Másik pár százezernek meg nem. Ennyi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34227) mike1334 válasza hombre[EU] (#34222) üzenetére


mike1334
veterán

És wesder
Simán XS is elég lenne, vagy Xbox Series...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34228) parandroid válasza icemad (#34214) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az apple más lábkiosztást használ a headsetjeihez, mint amilyen szabványt az MS. Őszintén szólva nem is tudom, hogy a két szabvány együtt (illetve egy eszközben egyszerre) működik-e, gondolom nem, úgyhogy hiába csapkodnám az asztalt a ms-nál (már ha személy szerint érdekelne a dolog, mert nekem még nem jutott eszembe a kettőt együtt használni, bár végülis miért ne lenne jó ötlet?). Ettől nem lesz az apple szar, vagy akár az ms.

A headsetek minőségéhez, vagy hangzásához, meg végképp semmi köze a dolognak. Spoiler: az earpods viszonylag jól szól gyári headsethez képest. Nem csak szerintem, bár én is használtam egy időben.

De legalább volt egy jó estéd, lehetett köpködni az almára. Ja, és megtudtuk, hogy neked fájna, ha működne a dolog, de szerencsére nem ez a helyzet. Priceless info.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34229) l.skywalker válasza parandroid (#34228) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

EA DICE DEV TALKS ABOUT 2021 XBOX EXCLUSIVES

Chiming in on the recent Microsoft announcement, EA DICE developer Angel Kavazov said: “There are quite a few things that are not yet announced.”

Szerk.: Nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34230) galaxys80 válasza icemad (#34226) üzenetére


galaxys80
veterán

“Neked, meg pár embernek jól jött volna az apple támogatás. Másik pár százezernek meg nem. Ennyi.”

🤣
El is engedtelek inkább. 😁 Értelmetlen lenne minden további kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#34231) Wesder válasza galaxys80 (#34230) üzenetére


Wesder
félisten

Annyiban igaza van, hogy a kétféle bemenet miatt, jobb minden màst tàmogatni, mint egyedül az Apple fülhallgatóit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34232) paisacha válasza Ronam (#34195) üzenetére


paisacha
tag

Éppen ma gondolkodtam rajta - reggelre le volt töltve a Dragon Quest 11, amit tegnap még csak listára tettem.

Nincs is ezzel baj, de valahol nagyon nem ok hogy nem lehet ténylegesen leállítani a rendszert - max a tápkábel kihúzásával...

További szép napot!

(#34233) galaxys80 válasza Wesder (#34231) üzenetére


galaxys80
veterán

De állította itt bárki is az ellenkezőjét? Mondta bárki is, hogy az ms miért nem támogatja? Egy egyszerű kérdést tettem fel amire jött az a jóindulatú válasz, hogy szerencsére nem. Érdekes módon egy másik fórumtárs képes volt értelmes választ adni. De elengedtem tényleg. Ez pont olyan, mint a ps-Xbox fanok-háterek csatája. Gyerekes és szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#34234) parandroid válasza paisacha (#34232) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert instant onban van a gép (kb fordítás: mindig bekapcsolva). Ha energiatakarékos kikapcsolásra teszed, akkor nem fog letölteni semmit. Egyébként minden elektromos hálózatra kapcsolt tápegység fogyaszt valamennyit kikapcsolt állapotban is. Bár ebben rengeteg fejlődés volt az utóbbi időben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34235) mike1334 válasza paisacha (#34232) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem be van állítva, hogy x óra tétlenség után kapcsoljon ki. Ennyi általában bőven elég, hogy leszedje az adott játékot.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34236) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már régebben láttam ezt a Brawhalla játékot. Gobdoltam majd megveszem. Aztán most láttam, hogy ingyenes. :) Holnap kipróbálom.

Láttátok, hogy mi a legújabb karakter neve? Magyar :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34237) oriic válasza .LnB (#34236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsőre egy jó kis Smash Bros. klónnak tűnik.

Live-Die-Respawn

(#34238) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#34239) .LnB válasza oriic (#34237) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azzal se játszottam sose. Alapból nem szeretem a bunyós játékokat. De úgy nézem, itt talán a movement a fontos, talán nincsenek is kombók. Majd meglátom.
Nem értem, hogy nem esik le sokszor a karakter, arra kíváncsi leszek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34240) .LnB válasza hombre[EU] (#34238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha létezik fapados op rendszer konzolon, akkor ez, ami most van az Xbox alatt, az egy darab furnérlap.
Baromira ráfér a frissítés (átalakítás).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34241) hombre[EU] válasza .LnB (#34240) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elōször a kontroller bugot javítsák, mert ha mégegyszer el kell dobnom miatta a progresst akkor rálépek :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#34242) Zoleee83 válasza .LnB (#34240) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez legalább általában stabil (volt mindig is) meg nem laggol(t) mint a túloldalon.
PS4 alatt egy hányás volt az OS, a Store használathoz meg sokszor újra is kellett indítani pl. mert el sem indult.
Mi kellene még bele? Gyors, átlátható, arra a minimális időre amit a dashboardon töltök tökéletesen megfelel. Nekem nem hiányzik az eyecandy PS menü.
Egyedüli ami hiányos/fejlesztésre szorul, az a játékokban töltött idő, trófearendszer.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#34243) Hunt3r22 válasza Zoleee83 (#34242) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Játékokban töltött időt 1-2 update óta kivették a statisztikából, nem tudom miért. Trueachievementen követhető amúgy.
Trófearendszerrel / achievementtel mi a baj? (leszámítva, hogy "néhány" játékban bugos?! ;] )

[ Szerkesztve ]

Xr

(#34244) MrPeekaboo válasza matex (#34194) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én is mindig energia takarékosan használom a konzolt és korábban, amíg nem volt ilyen módban is rendszer frissítés, addig sokszor belefutottam abba, hogy a konzol bekapcsolása után rendszer frissítést talált és azt muszáj volt felrakni. Főleg úgy, hogy insider vagyok és sűrűn jönnek ezek. Azóta ilyenbe nem szaladtam bele. Egyébként a GP app-ból a letöltésisorba állított játékokat már nem húzza le teljesen egyhuzamban ebben a módban, csak részlegesen akkor tölti őket, amíg frissítéseket keres.

(#34245) belan válasza Zoleee83 (#34242) üzenetére


belan
addikt

Egyedüli ami hiányos/fejlesztésre szorul, az a játékokban töltött idő, trófearendszer ez így van! Jó lenne ha a trófearendszer nem csak pontokbol állna, valami hasonló megoldás kellene mint psn, csak még is másabb kénne és valami kis jutalom ha összes kupát ki szeted egy játékból, sok ember van a világon aki meg van örülve a platinazasert! A op redszer nem rossz de lehetne jobb is! Még átláthatóbb, ps5-ön már nincs akadás laggolás.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#34246) NJanika


NJanika
aktív tag

A Series X a sima One kontroller töltöttségi szintjét nem jól érzékeli . Már a harmadik eset, hogy jelzi és 5-6 órát még simán bírnak az elemek. A Series kontrollerrel nem tapasztaltam hasonlót . Mondjuk abban már 1 hónapja akkumulátor van . Ez egyedi probléma nálam vagy más is tapasztalta ?

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#34247) paisacha válasza parandroid (#34234) üzenetére


paisacha
tag

Nem - éppen az a fura hogy energiatakarékos módra van állítva.

Instant on állapotnál ez a néhányszori bekapcsolás belefér, de a másik módnak épp az lenne a lényege hogy ne tegye...

Más is tapasztalt ilyet aki energiatakarékosban használja...?

További szép napot!

(#34248) AMD Power válasza Hunt3r22 (#34243) üzenetére


AMD Power
titán

Ami számomra érthetettlen. Visszafejlődés több ponton is az app. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34249) vacs válasza Zoleee83 (#34242) üzenetére


vacs
veterán

" mi kell még az xbox os-be?"

Pl jó lenne, ha végre megjegyezné a korábban már beállított wifi jelszavakat!
Ha átviszem a haverhoz, akkor újra be kell állítani, pedig már volt ott a gép, ha újra haza viszem, akkor szintén újra be kell állítani... :(((

(^)(>.<)(^)

(#34250) balazs025 válasza paisacha (#34247) üzenetére


balazs025
senior tag

Nekem most one x van itthon, de annál is az elmúlt napokban volt, hogy az egész nap folyamán hajnalban egyszer bekapcsolt (nem rendesen, nem világított a xbox logo, csak úgy, mint ha instant on-ban lenne). Azóta full shutdown-nal kapcsolom ki, így még nem tapasztaltam a jelenséget. De roppant bosszantó, hogy az energy saving mód nem úgy működik, ahogy kéne, a full shutdown miatt meg állandóan a settingsbe kell lépne.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.