Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kipróbáltuk a Tetris Effectet.Tényleg szép meg minden, de sajnos a sok(k) csillogás, villogás miatt nem merem játszani, mert megfájdúlt tőle a szemem/fejem... kár érte.
A másik "áldozat" a Hotshoot Racing.Na ez már döfi! A rajzfilmes grafika nagyon adja.A régi időkben, játékteremekben játszottam hasonló arcade játékokkal. Csapatom a driftet ezerrel.

(#34752) pzstm válasza Wesder (#34750) üzenetére


pzstm
titán

jaja, csak RT lesz benne

RTX Nvidia Ray Tracing-je :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34753) FollowTheORI válasza Wesder (#34750) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

UPDATE: Ray-Tracing is confirmed by Bloober Team. - XboxEra

De elvileg lesz, de hogy milyen meg mennyi... az majd kiderül, ha itt lesz. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34754) Norb79 válasza modflow (#34748) üzenetére


Norb79
őstag

Ahova az xbox appban kéred. :)

(#34755) kharpi


kharpi
csendes tag

Sziasztok!
XsX-en játszok a warzone-nal és folyamatosan újraindul(kifagy) nevezzük bárhogy a játék bizonyos interakciókkor. Eddig az volt a jellemző, hogy heartbeat elővételre fagyott ki, utána c4 robbantásnál is, mostmár ammo felvételkor, pénzfelcételkor is kifagy természetesen full random időközönként. A hétvégén még semmi baja nem volt, pedig nagy unalomban belement pár 10 óra. Tapasztalt esetleg valaki hasonlót, vagy tudna valaki megoldást? Próbáltam xbox cache törléssel is, újraindítani rendesen a játékot, de semmi nem segített. :(

(#34756) MrPeekaboo válasza batmanism2x (#34747) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én rendelkezem ilyen fejhallgatóval, viszont egyelőre csak OX-en használom, ha meg tudom rendelni valahára az SX-et, akkor majd beszámolok hogyan viselkedik vele. Korábban is kérdezett valaki erről a fülesről, akkor megírtam pár dolgot vele kapcsolatban. Szerintem könnyen rá tudsz keresni.

(#34757) modflow válasza FollowTheORI (#34753) üzenetére


modflow
veterán

Kiderülhetne, köszi. :)

(#34758) modflow válasza Norb79 (#34754) üzenetére


modflow
veterán

Közben megtaláltam, köszi.
Viszont c-re tette. :( Simán át lehet tenni F6 áthelyezéssel mondjuk az E meghajtómra, ami a játékok SSD meghajtója?

Csak ki szeretném majd próbálni XSX-en és PC-n is, hogy lássam mi a különbség.

(#34759) FollowTheORI válasza modflow (#34757) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valami olyasmire kell szerintem számítani max, mint ami az új Call of Duty-ban van (ilyen PC hez képest van is meg nincs is kb). :)

De mindegy, napok kérdése és minden kiderül, meg jön a DF elemzés majd. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34760) Wesder válasza FollowTheORI (#34753) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azt mondtam hogy nem lesz benne Ray-Tracing, hanem hogy RTX nem lesz benne, mivel az RTX az az Nvidia 20-as GPU szériàja. Az Xbox meg egy AMD konzol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34761) FollowTheORI válasza Wesder (#34760) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, hogy te az RTX-en rugóztál betű szerint. :D

Jó, hát én nem értettem "direkt" félre a kérdést... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34762) modflow válasza FollowTheORI (#34761) üzenetére


modflow
veterán

Szerencsére. :)

(#34763) RZozo válasza krx21 (#34749) üzenetére


RZozo
aktív tag

Urak!
Köszönöm az észrevételeket, hozzászólásokat. Mindenkinek igaza van.
Xbox-erősítő-TV sorrendben volt eddig bekötve az XOX, illetve most az XSX. Erősítő papíron átengedi a HDMI jelet, a 4k 60Hz HDR képet (120Hz-et nem tudja már), még ha csak HDMI 2.0 csatlakozós is, de ebben az esetben mégsem tette.
Érdekes, hogy a PS4 Pro-nál nem volt ilyen gond. Ott simán a küldi PS4 erősítőn keresztül a 4K HDR képet (sőt ott a VR szemüveg miatt van még egy közbeiktatott kütyü, az sem probléma).
Korábban Plazma TV volt a képmegjelenítő az OLED előtt, az nem tudott HDMI ARC-t, így nem jöhetett szóba közvetlen TV-be történő csatlakozás pl. az Xbox-ról. A Denon erősítőben pedig 8 db HDMI bemenet volt, így az lett a központja és elosztója az összes nappaliban lévő szórakoztatóelektronikai eszköznek, sőt további képet tudott küldeni HDMI-n a hálószoba tévére is.
Sajnos eljárt az idő a HM erősítő felett, valóban HDMI 2.1 kihasználásához itt van a probléma. Így most hogy már HDMI ARC képes TV lóg a nappaliban, meg lehetett végül oldani Xbox-TV-HM erősítő sorrendben is a bekötést, így a hang szépen eljut a hangfalakig.
Most minden működik rendesen, csak nekem kell megszoknom, hogy az Xbox HDMI-n nem az erősítőhöz csatlakozik, hanem közvetlenül a TV-hez. TV pedig átengedi a Dolby Atmos hangot az erősítőnek és minden jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#34764) kory24 válasza batmanism2x (#34747) üzenetére


kory24
őstag

Szia!
Én használok és teljesen elégedett vagyok vele.
Bár viszonyítási alapom nincs...
Kényelmes szemüvegesként is, hangja is jó. Talán annyi, hogy kialakulása végett nem szűri ki annyira külvilágot.

(#34765) Seat18


Seat18
tag

Üdv!

Esetleg tudtok ajánlani nem horror áron S|X hez egy kisebb billentyű egér kombót?
:R
Bocsi ha már volt, de képtelenség lekövetni titeket :D

(#34766) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Series X előrendelve, várom a futárt. :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34767) AMD Power válasza Bogyi007 (#34766) üzenetére


AMD Power
titán

Jó döntés volt! Imádni fogod! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34768) Bogyi007 válasza AMD Power (#34767) üzenetére


Bogyi007
veterán

Be kell még fejeznem az Ori első részét is, de már be vagyok sózva hogy a folytatását a Series X-en játszhassam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#34769) zozika84 válasza kharpi (#34755) üzenetére


zozika84
őstag

Hali.
Nalam nem csinal ilyet XsX-en. Torold le es töltsd le ujra hátha az segít. Amit meg irtak, hogy a 100-as szinten megkapott operátort senki ne használja, mert kifagy tole a jatek....mar ha neked az van berakva, akkor cseréld le

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#34770) pzstm


pzstm
titán

[Hitman 3 PS5 vs Xbox Series X|S Comparison: An Xbox Advantage At 4K]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34771) zozika84 válasza pzstm (#34770) üzenetére


zozika84
őstag

Tuti lefizették a fejlesztőket :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#34772) batmanism2x


batmanism2x
tag

Kedves MrPeekaboo és kory24, köszi szépen az infókat!

(#34773) pzstm válasza zozika84 (#34771) üzenetére


pzstm
titán

nyilván. Vagy digitalfoundry-t :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34774) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Helló,
Beregisztráltam egy javítási kérvényt a kontrollerre az MS oldalon, kaptam és ki is nyomtattam csomagcimkét. Ezek után kell még valamit tennem és kb. mennyi idő múlva esedékes hogy jön a futár?
Előre is köszi a válaszokat

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#34775) zozika84 válasza pzstm (#34773) üzenetére


zozika84
őstag

Majd tele lesz ilyen alairasokkal a video meg a face. Mindig ez van ilyenko :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#34776) kharpi válasza zozika84 (#34769) üzenetére


kharpi
csendes tag

Köszi, estére berakok egy reinstallt akkor hátha.. :R

(#34777) Raga válasza Bogyi007 (#34766) üzenetére


Raga
senior tag

Honnan??
Hol van esély rá hogy normál árban időben kap az ember?

(#34778) akooos válasza mukisrác (#34774) üzenetére


akooos
veterán

Fel kell hívni az UPS-t, maguktól nem mennek.

(#34779) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Lengyel MS storeban ismét van XSX, elvileg szállítanak Magyarországra onnan is.
XSX Lengyel store 2249zl = 178000huf

[ Szerkesztve ]

(#34780) Steve1207 válasza pzstm (#34770) üzenetére


Steve1207
veterán

Talán az első játék az új generációban, ahol végre minden úgy megy, ahogy az adott konzolokon kell és ténylegesen pont látható a hardveres különbség a gépek között a specifikált erő szempontjából is.
Az éjszakai jelenetet látva amúgy a Legion pl el is bújhat, hogy 60 frame ilyen textúrák és fények mellett kijön belőle, ott meg vergődnek 30-nál (a 3 hónap alatt a mentés is bug-os dolgot felejtsük is el :D )
SS-en is tök jól néz ki és ahhoz képest szép, hogy kijön belőle a 60 fps, jó munkát végeztek, bár sose érdekelt egy Hitman játék sem.
(Az viszont vicces, hogy amikor átszalad az őrök előtt a mezőn akkor kb alig veszik észre, aztán meg csak bámészkodnak tovább, mert nem lőnek rá 2m-ről :D )

.

(#34781) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Srácok, van valami teendőm, ha a series s mellé érkezne egy x is? Ilyesmire gondolok, hogy kell e home-olnom vagy csak belépek az accountommal és minden működik? (Egyszerre csak egy gép működne az s ilyen hurcolászós gépnek lesz tervezve, vagy eladom).Köszi

(#34782) soundsonic válasza soundsonic (#34781) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Mind a kettő az én ms fiókomhoz lenne rendelve.

(#34783) ρσгτσ válasza soundsonic (#34781) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én is home -olom a két Xbox -ot. Így nem okoz problémát neked sem, ha alkalmanként mégis egyszerre menne a 2 gép.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#34784) FollowTheORI válasza pzstm (#34770) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ajjajj, kezdődik... :DD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34785) FollowTheORI válasza soundsonic (#34781) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs teendő, belépsz és megy.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34786) pzstm válasza FollowTheORI (#34784) üzenetére


pzstm
titán

amúgy száomra sokkal érdekesebb/izgalmasabb, hogyaz a Series S megint mennyire szépen helytállt és bizony hozza a 60 FPS-t.

Egyébként:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34787) chipesz válasza partytime25 (#34736) üzenetére


chipesz
őstag

Szia!

Ezzel menni fog, ma is játszottam így.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#34788) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

Még amikor benne volt a Gamepassba a Tekken7 leszedtem. Miután kivették a kínálatból még akkor is tudtam játszani vele. Tegnap volt egy kis időm és mondom akkor csapatok pár menetet de jött a fekete leves. Nem indult el hanem kérte,hogy vegyem meg. Volt egy másik játékom is ami ugyanúgy Gamepassos volt de már rég kivették de működött az Untitled Goose Game, na most már az sem megy. Ezt a featuret mikor vették el tőlünk?

Forget about it

(#34789) prokxy válasza DJosef (#34788) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy tudom, ha nem 360-as a cím és kiveszik a GP-ből, akkor nem tudsz vele játszani, amíg újra be nem kerül vagy meg nem veszed. De majd kijavítanak, ha hülyeséget írtam. :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34790) ρσгτσ válasza DJosef (#34788) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pont ezért szokta mindig megosztani a Topikgazda a kikerülő játékokat. Mert azok kikerülnek a GP -ből, egy idő után már nem tudsz velük játszani, csak ha megveszed.

Egyébként szerintem random, hogy meddig érthető el még utána. Legalábbis nekem úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#34791) vendingo


vendingo
veterán

Cod-nál mennyi idő után szoktak kiürülni a szerverek?
Pár évig szokott lenni játékos, mi a jellemző?
Ha új codnál kezd lehalni az előző játék, akkor nem veszem meg.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#34792) S@c@ válasza vendingo (#34791) üzenetére


S@c@
őstag

A cyberpunk 1.1 es 1.2 patch pontos dátumáról van info?

(#34793) .LnB válasza S@c@ (#34792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az 1.1 elvileg 2 napon belül esedékes, mert Marcin 13-án azt mondta, hogy 10 napon belül jön. De itt a videó amiben beszél róla: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34794) pauliboy23 válasza vendingo (#34791) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Szokott lenni. WW2-ben is vannak még, a cross platform miatt pedig biztos, hogy vannak a modern warfare-ben is, meg jobban sikerült, mint a cold war.

(#34795) parandroid válasza DJosef (#34788) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sosem volt ilyen feature. Ami kikerül a gp-ből, azzal nem tudsz már játszani, hacsak nem veszed meg.

Ami történhetett, hogy offline volt a profilod egy ideig, és nem ellenőrizte a jogosultságot. Ez korlátozott ideig működhet, de előbb-utóbb bejelentkezik a gép az ms szerverre, és onnét nem megy tovább.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34796) .LnB válasza parandroid (#34795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindig online a profilom. Az Untitled Goose Game napokkal korábban kikerült a GP-ből, nekem le volt töltve. És el tudtam indítani. Azt hittem ez normálos. 1-2 hétre rá megint próbáltam, akkor már nem indult el, store-ba dobott, hogy vegyem meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34797) Norb79 válasza .LnB (#34796) üzenetére


Norb79
őstag

Szerintem úgy dolgoznak, mint a hentes, hogy kérsz 20 deka szalámit, 24 deka lett, maradhat? Ezek is, hogy kapcsoljátok le ezt vagy azt a GPU-ból 15-én, aztán 18 lett, oups.
Szóval ez is sima szakmai igénytelenség miatt van itt, a precizitás teljes hiánya.

(#34798) l.skywalker válasza prokxy (#34789) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a Live Gold :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34799) prokxy válasza l.skywalker (#34798) üzenetére


prokxy
veterán

Nabazzeg, mindig tanulok vmit! :D :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34800) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Frissült a GP, elérhető újabb pár játék.
A Desperados III nagyon hangulatosnak tűnik, tesztek alapján is nagyon jól sikerült story driven stealth western tactical game.
Nyomok is rá egy letöltést. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.