Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129501) beyruth82


beyruth82
veterán

Szebb grafikát, mint pl witcher 3-nál, ahol szemmel láthatóan szebb lett a játék next gen verziója.

(#129502) .LnB válasza consono (#129500) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Röhöghetsz ezen. De nézd meg, hogy a modderek mit csináltak a játékkal már 8-9 éve is!
Ez a patch megint olyan, amit egy gyakornok csinált. És simán konzolban át van írva pár érték, és ennyi. Ez egy random huszadrangú kis patch, semmi nextgen nincs benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129503) Döglött Róka válasza .LnB (#129502) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Oh igen, biztosan igy történt :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129504) Norb79 válasza .LnB (#129502) üzenetére


Norb79
őstag

Azért a next-genség csak részben jelent csutkára húzott grafikát.
Konzolon nem játszottam a játékkal, meg pc-n is csak keveset, de a fiam pl vagy 8-9x végigvitte nem gyenge pc-n és ő rendszeresen panaszkodott rá, hogy perces töltési idők vannak, ha kimész-bemész zónahatárokon, és ez a tegnapi rövid teszt alapján pl töredékére esett vissza. Én nem hiszem, hogy patch előtt xsx-en töredék töltési idők voltak, mint a combosabb pc-ken.
És azt sem hiszem, hogy a modderek ezen pl tudtak segíteni az évek során, és ilyesmivel azért van egy kis kendácsolni való.

De a grafikára is azt mondta a gyerek, hogy hű, mennyivel szebb lett, pc-n. Szóval azért azzal is csinákoltak vmit.

(#129505) .LnB válasza Norb79 (#129504) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden tiszteletem a fiadé. De tele a net összehasonlító videókkal, és cikkekkel erről a patch-ről. Oké, hogy "szerinte" ez meg az, csak nem igaz..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129506) Norb79 válasza .LnB (#129505) üzenetére


Norb79
őstag

Azért egy 720p-s tömörített youtube videóból aki megfejti, hogy ez hogyan néz ki előtte-utána 4k-ban egy normális oled/qdoled kijelzőn az komoly képzelőerővel bíró személy lehet. :D
Szerintem a komolytalanság csúcsa, amikor ezekből a nulla bitrátás 720p-s cuccokból szakérti vki, hogy hogyan nézhet ez ki valójában, amikor játszhatsz vele normális gépen (ideértve az xsx-et is), normális kijelzőn, normális felbontással.

/szerk: az emberi türelemmel kompatibilis load timeok, meg a többi QOL cucc meg aztán végképp nem tettenérhető a youtube videókban

[ Szerkesztve ]

(#129507) Scholes9 válasza Döglött Róka (#129499) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egy FOV állító jó lett volna. Amúgy számomra rendben van a frissítés :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129508) Bad Pritt válasza Scholes9 (#129507) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számomra is. Kicsit szebb, kicsit gyorsabb, kicsit messzebb látsz, van új content, ingyen ma ennyi várható a játékiparban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129509) Scholes9 válasza Bad Pritt (#129508) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én biztosan újra végig fogom vinni. A hangulat, atmoszféra amúgy még mindig brutálisan jó szerintem, nagyon beszippant a világa :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129510) Wesder


Wesder
félisten

Elindítottam a Fallout 4-et.
Ránézésre jobban néz ki, mint patch elött, és fura mód "Performance Mode = off"-ban is 60ish fps-sel fut. (nem, nincs 1440p-s megjelenítőn a konzol)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129511) Döglött Róka válasza Wesder (#129510) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én inkább a 76-ot tolom, most az valahogy jobban átjön.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129512) Scholes9 válasza Scholes9 (#129509) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Közben a sorozat is pörög, így hatványozódik az élmény ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#129513) válasza Wesder (#129510) üzenetére



tag

Bug miatt mindenkinél performance módban megy. Ez meg is magyarázza, hogy miért nincs mindenkit kielégítően látványos ugrás.

(#129514) válasza Norb79 (#129506) üzenetére



tag

Lehet felbontást állítani a YouTube-on, kevés összehasonlító videót töltenek fel manapság "nextgen" témában 720p maxban. Persze, tömörített, persze, más otthon renderelve reprodukálni, de azért jó pár videó bizonyult már relevánsnak személyes tapasztalat fényében is. Nem kell végletesen YouTube-tagadónak sem lenni, csak helyükön kell kezelni a videókat.

Az említett bug miatt tapasztalhat nagyobb ugrást a fiad, hiszen PC-n őt az nem sújtja.

(#129515) .LnB válasza Norb79 (#129506) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Képzeld el, van olyan videó, amiben beszélnek is. Így nem kell csupán a képre hivatkozni.
Másrészt, ha csak annyi az előrelépés egy játék kinézetében, ami egy 1080p-s videó tömörítésénél elveszik. Az mégis milyen "előrelépés"? :F

De őszintén teszek rá, legyen igazad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129516) Norb79 válasza .LnB (#129515) üzenetére


Norb79
őstag

A klasszikus a szomszédnak hiszel vagy a szemednek problémakör. Nem könnyű. :D

De ha úgy van ahogy Zó írta, hogy egyelőre senki se látta a quality módot, mert be van ragadva performancéba, akkor külön jár a taps az összes youtube szakértőnek. :D

(#129517) .LnB válasza Norb79 (#129516) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A klasszikus a szomszédnak hiszel vagy a szemednek problémakör. Nem könnyű."

Ezt gondolom jól átgondoltad, mielőtt leírtad nekem... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129518) zsocy válasza (#129513) üzenetére


zsocy
őstag

Van erről valami további infó valahol?
Én nem modoltam, ez a része nem érint, így nekem jobb is lett a játékélményem patch után.
Az meg hogy a karakterek rondák nekem belefér a hangulatba, egy postap wasteland-ben leélt élet bárkinél ilyen fejet eredményezne :DDD

Nálam egy olyan bug jött elő egyébként hogy mindenkinek kék meg uv-zöld lett a haja és a szakálla. Így úgy néznek ki a raiderek mint a fesztiválozók Ozorán, de annyiban segít is a dolog hogy nagyon messziről ki lehet szúrni a bújkáló támadókat :)

Bethesda, szóval a patch patche majd megjavítja ezeket a dolgokat.

(#129519) icemad válasza zsocy (#129518) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Erről a "zöld hibáról" csinálhatnál egy képet. Röhögnék már egyet. :D Egyből az Ötödik elem "fűzöld" jelenete ugrott be. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129520) .LnB válasza zsocy (#129518) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk az utolsó napokon Ozorán is, azért vannak ghoul-ok. Szóval simán beleillik a hangulatba ez is. :DDD

Xbox <- na így nem full off most már. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129521) válasza zsocy (#129518) üzenetére



tag

Van: [link]

(#129522) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#129523) negyven2


negyven2
veterán

Vagyis ahogy látom, akkor olyan Bethesda-s lett a Fallout 4 Update. Igazából annyira nem gond (bár kérdés, hogy One X-en is bug-os lett-e). Azt láttom, hogy a Patch Note-ban nem említik, hogy javítva lett-e a Cabot Hause-os bug, mert így mindenféleképpen kell majd még egy végig játszás (vagy ha úgy jön ki akkor több is...). Valószínűleg majd jön úgyis még patch. Addig meg befejezem a Fallout 3-at (4 karma achi hiányzik, meg 4 DLC... de a karmas achi-hoz van elvileg egy exploit, amivel gyorsan el tudom érni a 7 és 14-es szintet)

Utána meg jön a New Vegas, de ott meg most tudtam meg, hogy abban nincs Post Game opció. Mondjuk nem gond, mert a Hardcore mode-ot eleve külön terveztem végig vinni (meg eleve talán többször is kell azt végig vinni az összes Achi miatt... de a Hardcore Mode-ra meg van elvleg leírás, hogy hogyan lehet 2-4 óra alatt teljesíteni).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#129524) persil válasza Bad Pritt (#129508) üzenetére


persil
nagyúr

Ezekkel egyet is ertek valamelyest, de a toltesi idok nem valtoztak/hosszabbak lettek(szemre nehez megmondani), az egesz jatek joval lassabban indul es, ami a legfajobb, hogy a bugok gyakorlatilag erintetlenul megmaradtak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#129525) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Hello!
Remélem nem csak nálam nem jó a Horizon 5.
Eventlabot nem tölt be, nem látom az árveréseket Forzathont se.

(#129526) icemad válasza Schizoka (#129525) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Geci mentalitás, hogy másnak is legyen szar, ha nálad nem jó. ;] :DDD :C

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129527) Norb79 válasza persil (#129524) üzenetére


Norb79
őstag

Ja, pc-n is csak az elején jobbak, mikor benne van a sűrűjében, és ezer item van már ide-oda-amoda lerakva, akkor ugyanolyan végeláthatatlan töltési idők vannak. :(

(#129529) Schizoka válasza icemad (#129526) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Nem,hanem reménykedek hogy központi hiba és nem a gépemmel van gond! :R :)

(#129530) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nálam érzésre jól működik . Quality módban 40 fps körül van , és azért látványosan szebb , mint a patch előtt .
Percekig kerestem hogy hol az NPC . Ott toporogtam percekig , hogy hol van , mire megtaláltam .
Még jó , hogy tudtam építeni hozzá lépcsőt .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#129531) NJanika


NJanika
aktív tag

Valaki nem tudja, hogy a következő játékokhoz van Xbox-on a modoknak köszönhető magyarítás ? Feliratra gondolok természetesen. Fallout 3,New Vegas,Fallout 4, ES Skyrim, Anno 1700,1800,2200. :R

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#129532) Wesder válasza mcwolf79 (#129530) üzenetére


Wesder
félisten

Dolgozik. Tefőfedő/bádogos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129533) zozika84 válasza oriic (#129528) üzenetére


zozika84
őstag

Pofásan fest :K

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129534) negyven2 válasza mcwolf79 (#129530) üzenetére


negyven2
veterán

A DF szerint jelenleg nem működik a Quality mode. Mindkettő opció simán csak a Performance mode.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#129535) beyruth82 válasza NJanika (#129531) üzenetére


beyruth82
veterán

Falloutokhoz biztosan nincsen magyarítás konzolra, többit nem tudom.

(#129536) parandroid válasza Schizoka (#129529) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az elmúlt két napban pont oké, előtte héten botrányos volt, valami folyton nem működött benne (nem töltött be a hét, nem mentett progresst, lassan, vagy nem indult, sok perces töltések, hiányzó nevek, verseny közben betöltődő festések multiplayerben, volt itt minden). Persze sanszos, hogy én it a németeknél más szervereken avgyok, mint amik ott keleten mennek. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#129537) negyven2 válasza NJanika (#129531) üzenetére


negyven2
veterán

Fallout 3 és a Fallout New Vegas esetén nincs mod támogatás Xbox-on, lévén ezek X360-as játékok. Fallout 4-nél sincs magyarítás, hiába van mod támogatás. Viszont, a Skyrim esetében van magyarítás Xbox-on, vagyis elviekben lehetséges lenne egy Fallout 4-es magyarítás is. Bár itt attól függ, hogy mit lehet és mit nem lehet modolni az Xbox-os Fallout-ban (hiába van szintén mod támogatás a PS4-es Skyrim-ban is, ott nem lehet magyarítani a játékot).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#129538) GoTReX válasza negyven2 (#129537) üzenetére


GoTReX
őstag

Magyarrá lehet tenni a Skyrimet? Ez nekem új :)
Ma vagy holnap kipróbálom milyen a gép egér+billentyűzettel. :DD Valakinek tapasztalata? Használjátok így?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129539) NJanika válasza negyven2 (#129537) üzenetére


NJanika
aktív tag

Köszönöm szépen a Skyrim-et már töltöm is :))

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#129540) mcwolf79 válasza negyven2 (#129534) üzenetére


mcwolf79
veterán

. Nem tudom a felbontás mekkora , de fps-ben van különbség .
Perf biztos 60 , quality 40 körül van . És látszik is , nem csak érzetre.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#129541) negyven2 válasza NJanika (#129539) üzenetére


negyven2
veterán

Én is gyorsan ránéztem, hogy működik-e a legújabb kiadásban is, de igen:

Ugye rá kell keresni a Hungarian mod-ra a Creation részen. Az Achievementeket letiltja ilyenkor, de attól még működik.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#129542) Moby válasza mcwolf79 (#129540) üzenetére


Moby
addikt

Nincs különbség. Fix60fps-en megy minden létező módban. Nem tudom mi a bánatot nézel :D

(#129543) zsocy válasza GoTReX (#129538) üzenetére


zsocy
őstag

Az xbox menüben nem megy az egér, a billentyűvel lehet lépkedni. Böngészőben megy mindkettő, de youtube appban megint csak nem.
Én a Halo Master Chief collectiont játszottam egér+bill kombóval mert az támogatja, teljesen olyan volt mint PC-n, szóval ahol akarják ott használható.

(#129544) icemad válasza Schizoka (#129529) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Értem én, bocsi a durva viccért. :)
Én a downdetector.com oldalon szoktam ránézni a játékokra, ha valami éppen nem működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129545) frankdelgado válasza oriic (#129528) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hú ez is johetne magyarul, mint a pokolpenge 2

(#129546) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na jó... miközben odaát megy a vihar a biliben meg az óvodás sírás-rívás, mert kevesebb csöcs és vér került a végleges Stellar Blade-be, addig itt megjelent Game Passben az Another Crab's Treasure, ami simán hozza néhány nagyobb költségvetésű soulslike minőségét és cakkpakk 4.3GB helyet foglal.
Gyökér humor, környezetvédelem, Naruto running crab boi, mi kell még? Semmi, azt mondom. 10/10.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129547) gianni85 válasza Bad Pritt (#129546) üzenetére


gianni85
veterán

Néztem én is, lehet előbb nekiállok, mint a Jedi Survivor-nak :B

(#129548) mcwolf79 válasza Moby (#129542) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lópéniszt .
Azért meg tudom különböztetni , hogy valami 60 fps -sel fut vagy kevesebbel . Látványos a különbség a két mód között fps-ben.
Helyesbitek :
PS5-ön van különbség . XSX -en tényleg ugyanúgy fut mindkét mód .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#129549) Wesder válasza Bad Pritt (#129546) üzenetére


Wesder
félisten

Első kagylóig mentem még csak el tegnap este, de máris imádom. Várom hogy folytathassam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129550) hombre[EU] válasza .LnB (#129497) üzenetére


hombre[EU]
veterán

wow. nesze semmi :D akkor már inkább remastert

meanwhile modokkal így nézett ki 60fps mellett sx-en

Life, Uh, Finds A Way

(#129551) Moby válasza hombre[EU] (#129550) üzenetére


Moby
addikt

Nincs jelenleg quality mode X-en, de pörögjetek még ezen :D

(#129552) hombre[EU] válasza Moby (#129551) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem értem. a nextgen patch csak egy xone verzió...60fpssel?

Life, Uh, Finds A Way

(#129553) Moby válasza hombre[EU] (#129552) üzenetére


Moby
addikt

Nem. Nincs quality mode, mert eltoszták a patchet, és nem működik a kapcsoló. Kapcsolni lehet, csak hatástalan. A kapcsoló mindkét állásában performance módban fut. Egy fél oldal szól lassan itt erről :D
Várunk a javítás javítására...

[ Szerkesztve ]

(#129554) hombre[EU] válasza Moby (#129553) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a performance mód=xbox one?

Life, Uh, Finds A Way

(#129555) oriic válasza hombre[EU] (#129552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hibás a kapcsoló. :D

Live-Die-Respawn

(#129556) Moby válasza hombre[EU] (#129554) üzenetére


Moby
addikt

Azt nem tudom, mert nem tudom az milyen beállításokkal ment. Egyet tudunk, hogy a performace módra az a mondás, hogy az a standard settings, a nem létező quality mode meg az ultra settings, de most ezek után már semmiben nem lehetünk biztosak :D

/szemre amúgy nem, látótávolság, meg ez az szebb perf módban is. Gyak amit a videón látsz. Csak a vakparasztja odaírja, hogy ez most a quality mode, és ennek kapcsán kiderült, hogy fél világ TÉNYLEG nem tud különbséget tenni a 60, 40 és 30fps-ek között :DDD

[ Szerkesztve ]

(#129557) zozika84 válasza hombre[EU] (#129554) üzenetére


zozika84
őstag

Ez komoly? :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#129558) hombre[EU] válasza Moby (#129556) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a linkelt videó alapján még a foliaget is megvágták a onex verzióhoz képest a 60-ért...a felbontás sem biztos,hogy 2160p.
és ha az ultra quality 30 lesz az meg nevetséges egy 10éves játéknál :D

Life, Uh, Finds A Way

(#129559) Moby


Moby
addikt

Amúgy ez már nem is tudom hanyadik alkalom, amikor a MS-es fejlesztők épp az xboxos verzák tosszák el... Ez a fil nagyon szeret rendet tartani odahaza az ólban :D

(#129560) Bad Pritt válasza Wesder (#129549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én most vagyok az első bossnál (Nephro), hát rendesen megizzaszt. :D Nagyon más a harc üteme itt, mint a Fromnál vagy Team Ninjánál, elég hosszú támadások után a recovery time, szóval okosan kell csapkodni. De még ezzel együtt is viccen kívül már most azt érzem, hogy ez lesz az egyik legjobb soulslike kezdőnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#129561) Moby válasza hombre[EU] (#129558) üzenetére


Moby
addikt

Neeeem, ez náluk tradicionálisan a mozis élmény, és a dizájnerek döntése.

(#129562) Moby válasza Bad Pritt (#129546) üzenetére


Moby
addikt

Megnéztem tegnap, belement egy óra, elég is volt. Sok jót nem találtam benne, pedig ha soulslikeról van szó, nem a grafra recskázok(tails of iron nagy kedvenc).

(#129563) hombre[EU] válasza Moby (#129561) üzenetére


hombre[EU]
veterán

biztos cpu limitbe futnak a zenek...4. gen i5-re írták a kódot ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#129564) GoTReX


GoTReX
őstag

[Ilyen] helyekre nem túl biztonságos beregisztrálni Xbox accal, ugye? :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129565) icemad válasza GoTReX (#129564) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Trueachivements-re? De, biztonságos. Kb a topik 90%-a használja. Nem kell aggódni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#129566) oriic válasza GoTReX (#129564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én több mint 10 éve regisztrálva vagyok ott, szinte napi szinten használom.

Live-Die-Respawn

(#129567) homerhamm válasza GoTReX (#129564) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is be vagyok regisztrálva, itt szoktam nézni a statisztikáimat. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#129571) GoTReX válasza oriic (#129566) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a gyors választ! És ez kéri a rendes Microsoft jelszót vagy csak a linket és engedélyt a hozzáféréshez a statisztikákhoz? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#129572) oriic válasza GoTReX (#129571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem az MS fiókod jelszavát kell megadnod, nem azt fogja kérni.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.