Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109801) beyruth82 válasza AMD Power (#109799) üzenetére


beyruth82
veterán

A végére értél már? 6, 5 óra alatt?

(#109802) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Keresd a képen a hibát. (HDR miatt halványabb a kép, nem az a lényeg most :D)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109803) AMD Power válasza beyruth82 (#109801) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nem sok van már hátra. Nagyon élvezem a sok extra képességét az ürgének.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109804) gianni85 válasza oriic (#109802) üzenetére


gianni85
veterán

Nem lehet fára mászni?

(#109805) Moby válasza Bep (#109800) üzenetére


Moby
addikt

Azt nem tudom hogyan, nálam úgy megy, mint atom. 4K@60fps@FSR2.1_quality. Nem azt mondom, hogy meg sem röccen, mert van egy minimális traversal stuttering, de az is inkább I/O miatt szerintem, de ilyen pár frém, ha új területre megyek át. Azt leszámítva beton 60. EPIC-en tolom, szerintem nem csúnya. Az animációk lehetnének jobbak, meg az ai kőbuta, cserébe szerintem tök jó a gunplay. Tegnap ért véget nálam a Dead Island 2, ránézésre ez sem tűnik semmilyen szempontból jelentősen rosszabbnak, max unalmas lesz hamar (picit azt is untam már a végére). De hogy ez hol 4 pontos játék meg ilyenek...mindegy, én ezekkel az értékelésekkel már nem foglalkozom abszolút, max röhögök rajta. Mint a 8 pontos szarwarszon.

(#109806) Wesder válasza Moby (#109805) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de neked Paks2 van az asztal alatt, úgy minden is jól nèz ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109807) Bad Pritt válasza Wesder (#109806) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dehogy, alternatív univerzumban létezik. Olyan szinten totálisan ellentétes tapasztalatai vannak szinte minden esetben, hogy arra józan ész által elfogadható magyarázat nem létezik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109808) beyruth82 válasza AMD Power (#109803) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen, ilyen szempontból nagyon jó a gameplay. A harcok, képességek, stb. Mondjuk én youtubeon nézem hol vannak a chronos pontok amikkel a képességeket lehet fejleszteni (jól el van dugva néhány) és így közel maxra van már fejlesztve mindegyik képességem. Magyar feliratos atvezető youtube videokat is nézed vagy szigorúan csak a játék?

(#109809) AMD Power válasza beyruth82 (#109808) üzenetére


AMD Power
titán

Szigorúan csak a játék. Most sokat kell játszanom. Vasárnap megyünk nyaralni. Ki kell használnom az időt. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109810) Bep válasza Moby (#109805) üzenetére


Bep
senior tag

Azt én se....
Ő elvileg: ROG Strix Z490-E; i9-10900k; RTX 4090 WF; 64GB DDR4 3600MHz
Ezen nem biztos, hogy frameket kellene keresni egy ilyen játéknak bármilyen szempontból is.

[ Szerkesztve ]

(#109811) Moby válasza Wesder (#109806) üzenetére


Moby
addikt

Atttt...ökömet. XSX-től egyel jobb a gépem(6900XT+10700+32GB). Nem is értem ezen a 60fps-en mit nem tudtak launchday megoldani a konzolon. Ha gondolják bekonfigolom nekik szívesen. Ingyen! :D

(#109812) homerhamm válasza AMD Power (#109809) üzenetére


homerhamm
addikt

Merre lesz a nyaralás? :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#109813) Moby válasza Bad Pritt (#109807) üzenetére


Moby
addikt

Ugyanez volt a TLOU1-el, meg mindennel. Ami másnál rendszerint szarul megy, azok nálam mind jól mennek. Pedig nem csinálok érte SEMMIT :D Van egy öregedő de normálisan összerakott, normálisan hűtött (custom loop), normálisan használt gépem a mumus windows11-el.

(#109814) Norb79 válasza Voy15 (#109789) üzenetére


Norb79
őstag

Az május 25, ez lehet csak a hónap első fele?

(#109815) Moby


Moby
addikt

Ráadásul gondolom coopban duplán fun, szóval az egész jelenségre én csak megvonom a vállam. Nálam majdnem biztosan végig fog menni, de szegénynek most esélye nincs, mert előbb a Benedict Foxot és a Brumble-t kéne sorravenni, aztán Zelda TotK, és az még bőven forogni fog, amikor beüt a Dio4. Szóval nem mostanában fog ez menni, de fog menni, nem látok én ezen semmi olyat, ami miatt ne kéne neki mennie.

(#109816) AMD Power válasza homerhamm (#109812) üzenetére


AMD Power
titán

Egyiptom Hurghada.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109817) Bad Pritt válasza Moby (#109813) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Normálisan összerakott konfigokon néz ki szarul és fut még szarabbul. Jó neked, hogy nálad megyeget, de nevezzük nevén a gyereket, ez egy félkész hulladék, az Arkane szégyene.
Ja és koopban duplán szar a nonexistent AI miatt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109818) hombre[EU] válasza Moby (#109805) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ejj de rosszul fog ez öregedni 4-5óra gameplay után :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#109819) Moby válasza hombre[EU] (#109818) üzenetére


Moby
addikt

Nem tud most ennyi kapni sajnos. Fogalmam sincs mikor fog tudni kapni ennyit. Nincs annyi játékra fordítható időm, ami az összes végigjátszásához kéne, ami érdekel.

(#109820) Elderath válasza Moby (#109805) üzenetére


Elderath
őstag

Én nem tudom mostanában mit szedsz, de ez a redfall ez valami förtelem. Olyan mint egy concept phaseben lévő pre pre alpha játék 15 évvel ezelőtti grafikával meg szánalmas 30fpsel konzolon. Starfield lesz az utolsó szög ebben a koporsóban, mert a 10 hónapos halasztás semmi másra nem utal csak arra, hogy vállalhatatlan állapotban volt amikor meg akarták jelentetni és le merném fogadni, hogy szeptemberben se lesz sokkal jobb a helyzet

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#109821) Scholes9 válasza Elderath (#109820) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos a Starfield esetében nekem is ez a megérzésem. Nem tudom megmondani miért, de így van :( :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#109822) Wesder


Wesder
félisten

A Redfall nagyobb szègyen az MS-nek, mint Pearl Harbor volt az USA-nak.

Akár úgy is fogalmazhatnèk hogy pearlharborító, amit művelnek a Microsoftnál.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109823) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#109824) Moby válasza Elderath (#109820) üzenetére


Moby
addikt

>concept phaseben lévő pre pre alpha játék 15 évvel ezelőtti grafikával meg szánalmas 30fpsel konzolon.
Hát ugye nem konzolon tolom, de arra világosan emlékszem...itt van előttem máig, amikor 15 éve ez (vagy ehhez nagyon hasonló) kigurult a PS3-ból :D
[link]
[link]
Sajnos nyomtalanul telt el az emúlt 15 év. Ez van. :(

[ Szerkesztve ]

(#109825) S e t h válasza Wesder (#109822) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez jó volt. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109826) negyven2 válasza Wesder (#109822) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy mi van ha a Microsoft szemében ez a játék kb. ugyan azon a szinten van mint a Bleeding Edge volt?
Vagyis látták már előre, hogy ebből nem lesz semmi, de mivel már a felvásárlás előtt dolgozott rajta az Arkane Austin, így hagyták, hogy azt csináljanak amit akarnak. Elvileg van is egy ilyen pletyka, hogy igazából a Microsoft mindig is tudta, hogy ebből jó játék nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#109827) Wesder válasza negyven2 (#109826) üzenetére


Wesder
félisten

Igazából semmi bajom a Redfallal, max az bánt hogy nem lett egy jó looter, amit vártam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109828) Moby válasza Wesder (#109827) üzenetére


Moby
addikt

Mert abból amúgy hiány van? :D Atomic HEart, Dead Island 2, etc..etc. Nyomtam azóta még egy kicsit. Két óra után a legnagyobb bajom (és ez tényleg eléggé dealbreaker dolog), minibossfight fight közben kivágott arknet connection lost-al, majd ahubon találtam magam...
Viszont ez a Bramble eszméletlenül egyedi, és nyomasztó cucc. Ilyen tilt shift lenses kamerakezelést utoljára talán valamelyik nintendo játékban láttam.

[ Szerkesztve ]

(#109829) Wesder válasza Moby (#109828) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy van, csak jó ha jön egy új, ès vèletlenül pont nem sz@r.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109830) Mephike válasza Moby (#109828) üzenetére


Mephike
senior tag

Beletettem a Redfallba 4-5 óra játékot.
A grafika iszonyú helyenként. A legszebb az, amikor a textúra nem élesedik ki egy felületen, tehát betölti a játék az alacsony felbontásút, de nem képes betölteni a később a magasabb felbontásút és egy mosott valami marad ott textúra címen.
Az animációk többsége darabos, de olyan szinten fosch, hogy az már-már művészet ennyire rosszul megcsinálni.
Az NPC-k olyan szinten rondák megjelenésre, hogy az már nekem okoz fizikai fájdalmat. Arról nem is beszélek, hogy mennyire érdektelen/unalmas karakterek kivétel nélkül. Részemről mind ott hallhat meg a kis városukban...
Az tárgyak, főleg az autók, kb olyan, mintha baltával faragték volna ki őket.
Az ellenfelek iszonyúak. De minden téren... Ha fogsz egy mesterlövész puskát és távolról nézed őket, az felér egy önkínzással. Elakadnak minden tereptárgyban járőrözés közben, elakadnak egymásban. Ha melléjük lősz messziről észre sem veszik. Ha kilövöd az egyik társukat és látják, hogy az meghalt, van, hogy nem foglalkoznak a halottal, de konkrétan lexarják...
Letoltam két Bossharcot. Az egyikben a boss beragadt egy házban a konyhaasztalba, easy kill. A másikban a fal mögül kilépve majd visszalépve lecsipegettem a Bosst, aki végig fel alá rohangált, mondta a magáét, megígérte, hogy megnyúz és megissza a vérem, de igazából egyszer tudott csak megkarmolni...
Mindez hagyján lenne, a gunfight rész a legalja az egésznek, ami azért gond, mert ez egy lövöldözős játék... Ilyent én már nem tudom mikor láttam utoljára. Borzasztó.
Ezt a játékot én még pár hónapja nagyon vártam. (Persze amikor megjött az első hosszabb ingame videó hamar kijózanodtam.)
Mai napig a Dishonored az egyik kedvenc fps-em, nem értem, hogy ezt hogy voltak képesek összerakni és még azt sem mondhatjuk, hogy sürgették őket, mert az MS adott nekik bőven időt és gyanítom pénzt is. Ezt a játékot el kellett volna kaszálni, mert jelenleg ebben a formában az emberiség ellen elkövetett bűnként tartom számon...

(#109831) Wesder válasza Mephike (#109830) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt úgy tudták összehozni hogy a Dishonored-öt a Lyon csinálta, ès nem az Austin.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109832) Wesder


Wesder
félisten

"I can do this forever!"

Itt lènyegèben az AI helyesen működik nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109833) Steve1207 válasza Moby (#109811) üzenetére


Steve1207
veterán

Na megnéztem én is, ez tényleg a kenyérpirító szint, rettenetes optimalizáció, de még egy SS-nek is képesnek kell(ene) kitolni a 60-at 1080p high-on, nem pedig amit kaptak, hogy még tükröződés is le van kapcsolva teljesen. Bedobom off topikba, de kiábránító a konzolos teljesítmény.

.

(#109834) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hittem hogy ezt mondom, de a Redfall helyenként úgy néz ki, mint egy Xbox 360-as játék. o.O

Live-Die-Respawn

(#109835) IntelKiller7 válasza oriic (#109834) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet, hogy az is. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109836) oriic válasza IntelKiller7 (#109835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk akadnak momentumok, amikor már inkább a classic Xbox jut inkább az eszembe, amikor ilyeneket látok (újratöltésig ilyen maradt)

Amúgy a küldetések felépítését én nem tudom ki találta ki, de ez, hogy menj vissza minden misszió után a bázisra, hogy vegyél fel egy újat roppant rémes megoldás. :W Aztán az olyan apróságokról nem is beszélve, hogy a játékban én eddig még nem láttam rendes átvezetőt, csak ilyen álló képsorokból álló valamiket, amit a kiválasztott főszereplő narrál...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109837) ρσгτσ válasza oriic (#109836) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Red fail.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#109838) hombre[EU] válasza Wesder (#109832) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az éjjel ránéztünk coopban,mert ezt a saját szemünkkel akartuk látni...és oh boy :D a cp2077 day1 jobb AI-val rendelkezett,mint ez :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#109839) oriic válasza hombre[EU] (#109838) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN egyelőre a coop részét még ki sem tudtam próbálni, mert ismerősök elhajtottak, hogy ne vicceljek már :DDD

Live-Die-Respawn

(#109840) hombre[EU] válasza oriic (#109836) üzenetére


hombre[EU]
veterán

menj ki 40percre az openworldbe aztán rájössz,hogy nincs benne semmi,és ezt ōk is tudták. tehát a gameplay loop: fast travel, objective->fast travel haza...&repeat. az a borzasztó,hogy ilyen farcry fetch questekbōl áll az egész játék, a fészkek pedig mind ugyanazok :D katasztrófa

a state of decay2 szerintem sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#109841) oriic válasza hombre[EU] (#109840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbáltam kicsit felfedezgetni, két safe house-t kinyitottam, a hozzájuk tartozó egyik quest bebugolt és a boss ott állt, de nem támadott, nem lehetett sebezni. Aztán a lockpickeket max ládákra szabad használni, én két házba is bementem, amiket ezekkel kinyitottam, konkrétan SEMMI lootolható cucc nem volt bennük. :D

Az AI borzalom, volt hogy a két méterre álló katonát lelőttem shotival, majd a társa elsétált mellette ügyet sem vetett rá, de rám sem, holott a hullán álltam...stb.stb.stb...

Live-Die-Respawn

(#109842) laracroft válasza Wesder (#109822) üzenetére


laracroft
aktív tag

Pontosan 😁

(#109843) AMD Power


AMD Power
titán

A Quantum Break végig könnyű volt szerintem normálon. De a végét nem tudom megcsinálni. Valószínűleg azért mert a játék kezelhetősége , főleg a speciális tulajdonságok kezelhetősége nagyon el lett @urva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109844) gianni85 válasza AMD Power (#109843) üzenetére


gianni85
veterán

Végére már teljesen ki kellene hogy legyenek fejlesztve a képességeid. Annyi a trükk, hogy a piros pulzáló területről menekülnöd kell az időlassítós gyors futással, mert oda robbant Paul. 1-2 ilyen után van időablak mikor sebezhetővé válik ott fent. Na legnehezebb fokozaton én is vért izzadtam mire meglett :)

szerk. Kb fel-alá kell a raktárban rohangálni, miközben elárasztanak a katonák is, és figyelni mikor tudod a boss-t sebezni :C

[ Szerkesztve ]

(#109845) AMD Power válasza gianni85 (#109844) üzenetére


AMD Power
titán

Meglett. Érdekes jó játék volt. De a kezelhetősége nem volt a legjobb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109846) frankdelgado válasza oriic (#109841) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor nem lett jó az ms vàmpíros l4 dead?
Mièrt nem vagyok meglepve.....

(#109847) krokk válasza oriic (#109834) üzenetére


krokk
senior tag

fú én is adtam egy esélyt neki. asszem 20percem van benne de törölni fogom a fenébe... az első küldit lenyomtam de asszem elég is volt.
A játszható karakterek egyike sem nyerte el a tetszésem... rég volt olyan amikor úgy választottam karaktert, hogy na melyik tűnik kevésbé rossznak mint a többi... :DDD
Ez még a 4 pontot sem kellett volna hogy megkapja 10ből..
Engem a legjobban a karakterekkel való interakció akasztott ki, lenyomod, hogy beszélj vele, más játékoknál ilyenkor eltűnik az interakció lehetősége amíg beszélnek mondjuk. itt kinn volt még mindig az X... na mondom akkor nyomogatom hátha gyorsabb, de semmi.
A következő feladat jelző is elég fura... az egyik csajszit simán kikerültem mert azt hittem a másik szobában van mivel ott benéztem az ajtón és nem volt a feje felett semmi jel, hogy na vele kéne beszélni. Persze az ellenfelek feje felett lehet millió kérdőjel de egy nyamvadt jelölő az nem kell az aktuális "célpontra"...
Na jó nem puffogok tovább: 2/10 ;]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#109848) l.skywalker válasza krokk (#109847) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ki akartam próbálni PC-n. Láttam, hogy 100+GB, otthagytam a fenébe :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109849) AMD Power válasza krokk (#109847) üzenetére


AMD Power
titán

Ma reggel pár perc erejéig belenéztem. Ami szembetűnő az a grafika. 2023-ban hozzák a kb Xbox 360 szintet. Kis túlzással.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109850) Moby válasza oriic (#109836) üzenetére


Moby
addikt

Na igen, itt picit más :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.