Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109847) krokk válasza oriic (#109834) üzenetére


krokk
senior tag

fú én is adtam egy esélyt neki. asszem 20percem van benne de törölni fogom a fenébe... az első küldit lenyomtam de asszem elég is volt.
A játszható karakterek egyike sem nyerte el a tetszésem... rég volt olyan amikor úgy választottam karaktert, hogy na melyik tűnik kevésbé rossznak mint a többi... :DDD
Ez még a 4 pontot sem kellett volna hogy megkapja 10ből..
Engem a legjobban a karakterekkel való interakció akasztott ki, lenyomod, hogy beszélj vele, más játékoknál ilyenkor eltűnik az interakció lehetősége amíg beszélnek mondjuk. itt kinn volt még mindig az X... na mondom akkor nyomogatom hátha gyorsabb, de semmi.
A következő feladat jelző is elég fura... az egyik csajszit simán kikerültem mert azt hittem a másik szobában van mivel ott benéztem az ajtón és nem volt a feje felett semmi jel, hogy na vele kéne beszélni. Persze az ellenfelek feje felett lehet millió kérdőjel de egy nyamvadt jelölő az nem kell az aktuális "célpontra"...
Na jó nem puffogok tovább: 2/10 ;]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.