Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) kelzsoca válasza Mankó (#64148) üzenetére


kelzsoca
félisten

Így van, erről van szó, ha vígasztal akkor én is szívtam ezzel a résszel. :D

https://vertigostore.eu

(#64152) Def26 válasza lmno (#64149) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem normális. Ha gondolod rakd instant on -ba, ugy pár másodperc alatt feláll a rendszer. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64153) bulikavagyok válasza Def26 (#64134) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az a baj, h szerintem a One tulajdonosok nagy része nem is ismeri ezt a szolgáltatást. Kb két hete világosítottam fel erről egyik haveromat -akinek már majdnem egy éve megvan a gépe-, és majd kiugrott a bőréből mikor elmondtam neki, h miről van szó. Én az EA helyében minden gép mellé adnék 15 vagy 30 nap trial-t -és akkor szerintem minimum megduplázódna az előfizetők száma..

[ Szerkesztve ]

(#64154) pzstm válasza bulikavagyok (#64153) üzenetére


pzstm
titán

volt is néhány ilyen bundle emlékeim szerint...

amúgy simán a retaileknek is fel kellene hívnia figyelmet erre szerintem, webshopoknál meg ajánlott termékeknél megjeleníteni és előfizetéshez menne...vagy kártyát lehessen venni a boltban ha valaki épp ott van.....vagy ilyesmi

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#64155) bulikavagyok válasza pzstm (#64154) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, tavaly év végén volt egy FIFA16 bundle, amihez járt 1 hó ingyen EA Access, de ennyi -ha jól emlékszem. Azelőtt nem hallottam ilyen csomagról. Nem értem miért nem promózzák ettől jobban. Tök egyszerű lenne minden One mellé csomagolni egy pár napos trial-t..

[ Szerkesztve ]

(#64156) Something_


Something_
őstag

Na beújítottam egy PS4-et a One mellé, megvettem rá az F1-et és a Driveclub Bikes-t. Toltam F1-et annó nyáron One-on is, sok különbség nincs, talán mintha több lenne a napfény effekt :D
A Bikes pedig egy fasza motoros játék lett így konzolra. Off szezonban tudok egy kicsit motorozgatni, F1-ben pedig készülök a nyári Hungaroringre :-)

Menü sokkal egyszerűbb, gyors is, átlátható. A gép így mattként szép, nem hangos, elfér a TV alatt, nem úgy, mint a One :D
A kontroller számomra szörnyű, kicsit F1-el toltam, ahol a jobbos analógot nem is kell használni, de még így is elzsibbadt a kezem :S (van valahol egy cronusmaxom, majd megpróbálom a napokban rácsatlakoztatni az Elite kontrollert)

Következő héten kipróbálom a CoD: BO3-at és a Battlefrontot. Mindkettő játék meg van One-ra is, kíváncsi vagyok mi lesz a benyomásom, hogyha összehasonlítom őket.

Most meg a Dying Light demoja jön lefele.

[ Szerkesztve ]

(#64157) bulikavagyok válasza Something_ (#64156) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Gratula az új gépedhez! Májusban én is beújítok egy PS-t az Uncharted, illetve az eddig ki nem próbált néhány exkluzív cím miatt. Én leginkább a grafikai különbségekre leszek kíváncsi egyébként.. Ja, a DS4-el szerintem nekem is komoly gondjaim lesznek..:D

(#64158) Something_ válasza bulikavagyok (#64157) üzenetére


Something_
őstag

"Én leginkább a grafikai különbségekre leszek kíváncsi egyébként.."

Hát erre én is, nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. Dying Light-nál remélem mutat valamit, ha nem, akkor csalódott leszek.. :-)

Amíg megengedhetem anyagilag, addig megtartom mindkét gépet. Aztán oda veszem a játékot, ahol olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#64159) ChrisDzsi95 válasza Something_ (#64156) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Érdekes, nekem valahogy minőségileg, méretileg és fogásilag is jobban tetszett a DS4, főleg hogy 8 hónap után sem volt semmi problémája, a One controller meg 3 hónaposan b*szakszik.. :D

(#64160) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt ugye nem itt beszélitek meg? Van erre offtopik pls!

Live-Die-Respawn

(#64161) sch_a


sch_a
addikt

Miért ilyen drága a Storm Island? :DDD Nem 3000 Ft volt megjelenéskor?

(#64162) a.sebi válasza oriic (#64160) üzenetére


a.sebi
őstag

Miért nem lehet egy összehasonlító vitát elkezdeni?
Nagyon szigorú lettél!

(#64163) sch_a válasza a.sebi (#64162) üzenetére


sch_a
addikt

Hát fene az ízlésedet, ha neked van kedved oldalakon át vitatkozó fanboyokat olvasni. Semmi értelme az egésznek.

(#64164) Bogyi007 válasza hackeeeee (#64150) üzenetére


Bogyi007
veterán

Helló!

Nem is kérdeztem azóta, kontrollerek okésak mind nálad is? A csere Elit kontid már túl van a "bűvös" 10 órán?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64165) lmno válasza sch_a (#64161) üzenetére


lmno
őstag

Szerintem 4 ezer volt alapból.

(#64166) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!Mától vééégre xbox one tulaj vagyok! :D
Az a kérdésem,hogy magyar forrásból lehet valahol matricát nézni a boxra,kontrollerre?amit láttam az mind külföldi rendelés.

(#64167) oriic válasza a.sebi (#64162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert ez az Xbox One szakmai topik. Azon kevés topikok egyike vagyunk ahol viszonylag rend van. A PS4 vs Xbox One szerintem nem ide való, mert eléggé offtopic, arra meg van külön thread. Ez nem szigorúság, csak próbáljunk meg szerintem továbbra is normális közösség maradni itt.

Live-Die-Respawn

(#64168) Ithlos23


Ithlos23
csendes tag

Hali!

Valószínűleg volt már szó arról ami iránt érdeklődök (de én nem találtam :) ). Tavaly, év vége felé vettem egy Xbox One konzolt, előfizettem a Live-ra, etc.. A gondom az, hogy a backward compatibility keretén belül nem tudom letölteni a Ditr Showdown-t, hiába adtam meg fizetési infókat a microsoft webes felületén. Amikor le akarom tölteni ez fogad: "Sorry - Your purchase cannot be completed at this time. Please try again."

+ infó, hátha ezekkel van a baj:
- Nincs, és nem is volt Xbox 360-am/ sose léptem be az accommal ilyen gépbe.
- Az accom egy US acc, keleti parti címmel.

Ha valaki tud megoldást erre a jelenségre, akkor azt nagyon megköszönném!!! :)

(#64169) Döglött Róka válasza Ithlos23 (#64168) üzenetére


Döglött Róka
veterán

probald meg weboldalon megvenni

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#64170) Bogyi007 válasza Ithlos23 (#64168) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tudtommal régiózáras a játék...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64171) Ithlos23 válasza Döglött Róka (#64169) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

Azt próbáltam, ha figyelmesen elolvasod. :) A konzolon nem is engedi, mert azt írja, hogy Bundle Only és nincs bundle. :D

(#64172) Ithlos23 válasza Ithlos23 (#64171) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

Bogyi007 - Akkor nem megoldható?

(#64173) Döglött Róka válasza Ithlos23 (#64171) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ja telleg.:) Bocs. Az usa account az azert mert ott laksz vagy csak ugy? Ha utobbi, akkor minek?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#64174) StLui válasza Ithlos23 (#64172) üzenetére


StLui
veterán

Csomó gond ez a US régióra állított profil, egy két plusz infoért cserébe nem tudom kinek éri meg, bár ahogy olvastam vannak párn, és akkor lehet küzdeni feltöltő vásárlással, vpn-nel meg hasonlókkal. Normál vásárlást meg meg lehet oldani magyar régiós profillal is onnan ahonnan lehet, még US-ból is vásároltam már.

Döglött Róka: azt meg végképp nem értem, hogy nem is volt xbox még de máris fontos a trükközés az accounttal

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64175) Ithlos23 válasza StLui (#64174) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

A "trükközés" az accal reflexből jött, mert eddig csak PS4-em volt és ott ugye csak akkor tudok amcsi store-ból vásárolni, ha amcsi az acc is. Fogalmam nem volt, hogy magyarral is lehet amcsiból vásárolni, pedig igyekeztem informálódni. :) (Ha tudtok ehhez dobhatnátok egy linket). Szóval mivel általában digitális tartalmakat veszek ezért a US store-t preferálom, mert olcsóbb. Azonban ha jól értem, ha átállítom az accom magyar régióra akkor menni fog a dolog és az eddig megvásárolt cuccaim se vesznek el?

(#64176) Ithlos23 válasza Ithlos23 (#64175) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

A feltöltő vásárlás meg nem szenvedés. Csinálsz egy Amazon accot és veszel digitális kód formájában feltöltőkártyát és már töltheted is fel a kis pénztálcádat. :D

(#64177) StLui válasza Ithlos23 (#64175) üzenetére


StLui
veterán

Átállítás után 3 hónapig nem állíthatsz, eddigi játékok valószínűleg menni fognak.
US strore nem természetes hogy olcsóbb.
Összefoglaló?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64178) Ithlos23 válasza StLui (#64177) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

Innen tájékozódok és a nagyobb címek és előrendelések 90%-a olcsóbb. http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php

(#64179) StLui válasza Ithlos23 (#64178) üzenetére


StLui
veterán

Összefoglaló?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64180) Ithlos23 válasza StLui (#64179) üzenetére


Ithlos23
csendes tag

Milyen összefoglaló? :D

(#64181) red6t6


red6t6
tag

Sziasztok! Dél-Afrikából sikerült már valakinek vásárolnia? VPN-nel, magyar kártyával nem megy. Paypal náluk nincs. Egyéb lehetőségről tud valaki? Köszi!

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#64182) Def26 válasza Ithlos23 (#64180) üzenetére


Def26
félisten

Első hozzászólást olvasd el. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#64183) Buster17 válasza Buster17 (#61527) üzenetére


Buster17
addikt

Nem jött rá válasz :(

(#64184) oriic válasza Buster17 (#64183) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs róla még infó. Bármi lehetséges.

Live-Die-Respawn

(#64185) StLui válasza Buster17 (#64183) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem kicsi az esély rá, mert többségben csak azoknak érdekes az FM4 akik 360-on maradtak, One-on a tömeg akit érdekel szerintem már 6-tal játszik. Itt nincs történet semmi értelme a régi részeknek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64186) Buster17 válasza StLui (#64185) üzenetére


Buster17
addikt

Ez az összes 360as játékra igaz :)

(#64187) a.sebi válasza oriic (#64167) üzenetére


a.sebi
őstag

:F
Te vagy a főnök!

(#64188) StLui válasza Buster17 (#64186) üzenetére


StLui
veterán

mi, hogy nincs történetük? Pl AC sorozatnak?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64189) a.sebi válasza Ithlos23 (#64168) üzenetére


a.sebi
őstag

Olyan régiora rakd az xbox oneod amilyen regis az accod , nekem a régi 360 an on magyar volt és ahoz hogy tudjam ezeket a szarokat letölteni , migráltam 360 on ausztriába és a boxot beállitottam osztrák regiora , igy már ment! Mondjuk én most itt lakom ausztriában....

(#64190) StLui válasza a.sebi (#64187) üzenetére


StLui
veterán

Most mire gondoltál? Ez a One topic, amit te szeretnél arra ott van még a milyen konzolt vegyek topic is pl, ott lehet vitatni melyik a jobb és miben

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64191) lmno válasza StLui (#64185) üzenetére


lmno
őstag

Én pl. játszanék vele, mert van egy csomó jó pálya mit kiszedtek az 5/6-ban. Plusz több kocsi van, megvettem hozzá a Porsche pakkot stb.

(#64192) hackeeeee válasza Bogyi007 (#64164) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hali.

Elvileg már igen, bár nem számoltam...Eddig rendben van. Majd látjuk a továbbiakat, hogy mit bír.

Most kapja rendesen, esténként halo parti van.. :)

Véleményem szubjektív...

(#64193) b_alazs válasza Medocsabi (#64166) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Itt a legolcsóbb.

Ha visszakeresed akkor láthatod, hogy valaki írta, hogy nem túl jó a minősége.
Néhány rendelést megejtettek a kollégák, ha nem sűrgős várd meg a tapasztalatokat.

[link]

Továbbá van egy másik oldal, itt kb. 5eFt a skin, de lehet, hogy minőségibb.
Ha valakinek van tapasztalata akkor ossza meg feltétlen! :)

[link]

Üdv,
Balázs

[ Szerkesztve ]

(#64194) StLui válasza lmno (#64191) üzenetére


StLui
veterán

Akkor hajrá, én inkább PC, vagy ha muszáj FM6, FM4-ben már egy éve alig jöttünk össza 4-5e-n egy FRH versenyre, gépi ellenfelek meg olyan buták még az FM6-hoz képest is, hogy az fáj.
szerk: Pontosítok, FM6-ban kifejezetten tetszenek a gépi ellenfelek, életszerűek lettek.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64195) L_YKing válasza L_YKing (#64082) üzenetére


L_YKing
addikt

Ennyire hulyeseget kerdeztem vagy leszartok? :F :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64196) bulikavagyok válasza L_YKing (#64195) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én lesz@rlak! ;] :D Anélkül, h bejelentkezne a profiloddal a gépre nem fognak menni a játékok, mivel azok a Te accountodhoz vannak rendelve. Szerintem, ha belép egy másik profillal, látni sem fogja őket -de ebben nem vagyok biztos. Hacsak meg nem veszi őket lemezesen. De szerintem törölj mindent a gépről mielőtt eladod (teljes gyalulásra gondolok).

[ Szerkesztve ]

(#64197) StLui válasza L_YKing (#64082) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem erre még nincs tapasztalat nagyon. Én 360-at így adtam el, töröltük a profilom, a vevő felrakta a sajátját, és minden ok, még a külsőt is átmásolta a saját külső hdd-jére, és azok is mennek.
Raksz egy profilt rá, törlöd a sajátod és kipróbálod, ennyi. Utána még újra lehúzhatod a sajátodat.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64198) pappzo


pappzo
csendes tag

Sziasztok!

Potenciális Xbox ONE vásárló vagyok.
Jelenleg egy 360-as boxom van, de ugye arra minimális program jön ki már.

Több kérdésem van, mivel ONE területén teljesen tapasztalatlan vagyok.

1. alapvetően gyerekeimnek venném (és részben magamnak is), érdemes itt is kinectest venni? 360-on van pár játék, de az első hullám után egyre kevesebb értelmes Kinect játék jött.

2. Mindenképpen 1 TB-ost vennék. Azt hiszem nekem kényelmes a letöltő kódos vásárlás. Árban van különbség a "dobozos" és letöltő kódos között?

3. Ha nem elég az 1 TB lehet-e pl USB-n további meghajtót hozzá tenni? Látva a majd 40-50 GB-s méreteket előbb utóbb tetőzik.

4. Ha letöltő kódosom lesz kell-e hozzá gold tagság? Letölthetem e többször is ugyanarra gépre, pl hely hiány miatt törlöm időlegesen?

5. Ha jól tudom PS4-nél van egy olyan funkció ha standby-ban van a gép és pl telefonon bejelentkezve megveszem a játékot, akkor a gép elkezdi automatikusan leszedni és akár mire haza érek a játék fent van?

6. Mire jó leginkább a gold tagság? Ok tudom multiplayer-hez szinte ajánlott. Így van? Illetve havi 2-3 ingyenesen letölthető (persze nem A+ besorolású) játékot ad. Pl ad-e kedvezményt a ténylegesen nagy nevű játékok (Forzza 5, NFS, SW BF, Witcher 3, Fallout 4) esetében? Milyen más előnyei vannak a gold tagságnak?

7. Játék magyarítások jelentek-e meg ONE-ra? Fel lehet -e tenni (nem hivatalosokat is), 360-on HDD-re telepítve megoldható volt. Azért kérdezem mert tudtommal Fallout 4-hez készül a házi magyarítás.

8. A Witcher 3 tudtommal magyar felirattal jelent meg. Letöltő kódosnál, ezt külön le kell tölteni hozzá vagy hogy fog menni?

Köszönettel venném a válaszokat, lévén itt teljesen tapasztalatlan vagyok.

Köszönettel:
Papp Z.

(#64199) bulikavagyok válasza pappzo (#64198) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

1. Gyerekeknek talán. Illetve én például elég sokat használom a fitness programmal.
2. Digitálisan olcsóbbak a játékok általában, de néha "trükközni" kell egy kicsit a jobb árakért.
3.Tudsz hozzá csatlakoztatni külső HDD-t (ezért nem is érdemes szerintem 1 TR-os gépet venni)
4. Nem kell hozzá Gold, letöltheted többször is.
5. Itt is van ilyen funkció.
6. Ennyi amit leírtál.
7. Csak azoknál a játékoknál van magyar nyelv, amik hivatalosan így jelentek meg (max 4-5 cím eddig ha jól emlékszem)
8. Fog menni magyarul. Magyar régióra kell állítani a boxot a letöltés kezdetekor.

[ Szerkesztve ]

(#64200) oriic válasza pappzo (#64198) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"7. Játék magyarítások jelentek-e meg ONE-ra? Fel lehet -e tenni (nem hivatalosokat is), 360-on HDD-re telepítve megoldható volt. Azért kérdezem mert tudtommal Fallout 4-hez készül a házi magyarítás."

Nincs ilyenre lehetőség.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.