Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) pzstm válasza Rage47 (#40743) üzenetére


pzstm
titán

ez a megosztás dolog valami egyedi lehet...vagy nem is tudom :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40752) medvekutya válasza oriic (#40741) üzenetére


medvekutya
aktív tag

szép fenyőfás háttérképeket 😃😃

(#40753) Mankó válasza oriic (#40741) üzenetére


Mankó
veterán

Akadás mentes játék, funkciók magyar támogatásának megjelenése, Input lag csökkenés stb.

(#40754) papp_no1 válasza oriic (#40736) üzenetére


papp_no1
senior tag

Admin lettem tehát most már figyelek erre :D gyertek nyugodtan :D

(#40755) pzstm válasza Mankó (#40753) üzenetére


pzstm
titán

Inputblagot kifejtened mire gondolsz? Akadasmentes jazek most is rengeteg van...

Magyar nyelv...hát ö...izé...kevés esélyt latok rá

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40756) appleGjuice


appleGjuice
tag

Reggel 1-2 óra játék után figyeltem fel rá, hogy a kontroller jobb ravasza kicsit recseg, kattog, amikor visszaengedem (szerintem a rugók). Elég szomorú lettem, mert fehér kontroller, és nem akartam kicseréltetni, mert elég jól néz ki. Aztán olvastam ezt-azt interneten és végül annyit csináltam, hogy teljesen benyomtam a ravaszt és a tetején a résbe jó erősen párszor belefújtam. És lássatok csodát, recsegés volt nincs. :DD Bár nem hiszem, hogy ez minden esetben működik és végleges megoldást jelent, de ideiglenesen úgy tűnik jó. :D

(#40757) gianni85 válasza appleGjuice (#40756) üzenetére


gianni85
veterán

Enyém nyikorgott mint állat. Most úton van visszafelé hozzám. Kicsit parázok, hogy nem fehéret kapok vissza, de akkor addig basztatom a support-ot, amíg nem küldenek egy fehéret, vagy nem cserélik ki a konzolt is feketére...

(#40758) Mankó válasza pzstm (#40755) üzenetére


Mankó
veterán

Az első kontroller firmware frissítés után mintha kicsit megnőtt volna az input lag. Na nem látványosan, inkább úgy érzésre. Ezen finomíthatnának. Lehet, elég lenne a vezeték nélküli adatátviteli sebesség növelése vagy egyéb finomítás is.

Szerk.
Kizártnak tartom, hogy a tv hibája lenne, mert 360-on pl. jobbnak éreztem. Azon is gondolkoztam, hogy akár az is lehetne a problémája, hogy most box az erősítőbe és azon keresztül megy ki a jel a tv-re és ez lenne a probléma oka, de az erősítőn is van Game mód. Másrészt tényleg a joyok firmware frissítése után éreztem, ezt a mintha lassabban reagálná dolgot.
Egy Sony tv-ről van szó. Lehet csak át kellene neveznem az erősítőből érkező hdmi csatornát játékra? Most épp Media a neve.

tunkiih: Nekem is ez a meglátásom. Túlárazott játékok, arcoskodó tagok.

[ Szerkesztve ]

(#40759) tunkiih válasza papp_no1 (#40734) üzenetére


tunkiih
őstag

Borzasztó ez a csoport, tele tulárazott játékkal, általános iskolásokkal és d.generált kérdésekkel, meg ps4 fikázó képekkel...

[ Szerkesztve ]

(#40760) godzsy2 válasza Mankó (#40758) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az előző kontroller firmware-e mintha nekem is más/jobb lett volna. Jó lenne, ha PC-n valahogy visszatehetném az előzőt, csak úgy próbából. Sajna mindhárom kontrollert lefrissítettem.

Nincs fent valahol az MS honlapján valahol? Ha már PC-hez is használhatom illő lenne ha fent lenne valahol.

(#40761) pzstm válasza godzsy2 (#40760) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk PC-hez nem kell driver neki ;) Rádugod és megy :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40762) tunkiih válasza godzsy2 (#40760) üzenetére


tunkiih
őstag

Még ha fent is lenne, kétlem hogy lehetne downgradelni. :) Nekem mondjuk nincs vele problémám.

(#40763) Mankó válasza Mankó (#40758) üzenetére


Mankó
veterán

A hdmi bemenet átnevezése JÁTÉK-ra hozhat javulást szerintetek?

Nálatok hogy van?

Ez a firmware downgrade engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#40764) tunkiih válasza Mankó (#40763) üzenetére


tunkiih
őstag

Samsung TV-knél van elméletileg az, hogy átszokták irni PC-sre.. de majd 1 tapasztaltabb Samsung tulaj megmondja a frankót.. :D Nekem nem olyan van. :)

(#40765) Grougon válasza Mankó (#40763) üzenetére


Grougon
tag

elvileg akkor kikapcsol minden "képjavító" technikát a tvbe. Input lagg jelentősen kisebb lesz. Legalábbis LG tv-n így van. De guglizz rá és a tesztek írják is hogy kb mennyivel jobb.

(#40766) tunkiih válasza Mankó (#40763) üzenetére


tunkiih
őstag

Közben látom, hogy sony tv-d van neked is. 2 féle játék üzemmód is van nekem, normál és eredeti. Mindkettő tökéletesen bevan alapbol kalibrálva, nem kell mokolgatni. Ha régebbi modelled van, akkor nemtudom.. :)

(#40767) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ez a Game Of Thrones 1-6, megér egy ezrest? Játszik valaki vele? :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#40768) Mankó válasza tunkiih (#40766) üzenetére


Mankó
veterán

Én a megjelenítésnél állítottam Game módra, de valahol olvastam, hogy egyes tv típusoknál csak akkor áll is át, ha a bemenetet Játék-ra vagy PC-re írják. A TV beállításoknál és az erősítőbe is Game módra van állítva, de akkor is érzem ezt a negatív változást a firmware frissítés óta.
Különben egy Sony HX750-ös tv-ről van szó.

(#40769) Jovanny2 válasza Krisz0630 (#40767) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én most megvettem, ha már így rákérdeztél. :) Mondjuk nem tudom minek, ha már holnap jön a Witcher, de 990-et akkor is megér így csomagban.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40770) B3ny00 válasza Mankó (#40763) üzenetére


B3ny00
aktív tag

https://youtu.be/l55SGu3B1js

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#40771) gianni85 válasza Jovanny2 (#40769) üzenetére


gianni85
veterán

És le tudod tölteni? Mert én is megvettem, és másik fórumon azt írják, hogy nem tudják letölteni

(#40772) Jovanny2 válasza gianni85 (#40771) üzenetére


Jovanny2
őstag

A home partner otthon van, és baja van a letöltéssel. Az fasza...ilyenkor mi van? Azt írja, manage game gomb van, de a játék nincs sehol. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40773) tunkiih válasza Mankó (#40768) üzenetére


tunkiih
őstag

Ez a Samsung tévékre jellemző tudtommal. Én Játék-eredetin használom. :) W7es Bravia. Érdemes rákérdezni a Sony Tv-s topikban, ha problémád van. :)

A hétvégén kipörgettem énis a Ryse-t, látványban tényleg erős a mai napig, jó volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#40774) EmThor válasza Jovanny2 (#40772) üzenetére


EmThor
addikt

Azt írják meg kell venni az első epizódot 990 forintért és ez tartalmazza a többit.

De azt is írták h ez egyfajta season pass és a másikat nem szabad akkor megvenni.

Illetve h e 990-es vásárlás mögött karbantartás miatt nincs fájl és majd később lesz.

:F

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#40775) gianni85 válasza EmThor (#40774) üzenetére


gianni85
veterán

remélem az utóbbi, ugyanis méretre tényleg 0-t ír nekem xbox.com-on

(#40776) Jovanny2 válasza gianni85 (#40775) üzenetére


Jovanny2
őstag

Xbox helpdesk: To be honest there is no issue on your end and we are currently aware of this issue. We just received an update that we are having a known issue installing the games. Our top engineers are working on the unscheduled system maintenance and once done, everything should be back to normal. Would it be possible for you to try to sign in at a later time? The good thing is your network and your Xbox is working properly.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40777) gianni85 válasza Jovanny2 (#40776) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor jó. Nem stresszelek, mert így is akkora a backlogom... nem is tudom miért vettem meg a játékot... gondolom azért mert olcsóbb volt mint egy bigmac menü :D

(#40778) Rage47 válasza Krisz0630 (#40767) üzenetére


Rage47
veterán

Telltale játékok dupla annyit is bőven megérnek

(#40779) Jovanny2 válasza gianni85 (#40777) üzenetére


Jovanny2
őstag

Detto. Jon holnap a Witcher, a Destiny dlc, stb... Megutotte a szemem a 990, na. A tobbinek reszenkent 990 az ara. Mondjuk betojatott a support, amikor megkerdezte, hogy PCre, vagy boxra akartam telepíteni a moviet? :Y Aztan megegyeztunk, hogy ez jatek... Azert adnak az udvariassagra: Since everything has been done from both of our ends, we will now be tagging the case as fixed. Thank you!  I admire your professionalism. Thank you for being polite and kind to me.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40780) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Most megakartam venni a Game Of Thrones-t és már 6 ropit mutat. Akkor ez valami elírás volt... :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#40781) EmThor


EmThor
addikt

USÁKOK azt írják redditen hogy visszament az ára és hogy aki megvette olcsóért már tudja tölteni :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#40782) gianni85 válasza EmThor (#40781) üzenetére


gianni85
veterán

:C :R
Végre egyszer én is szemfüles voltam

[ Szerkesztve ]

(#40783) Def26 válasza gianni85 (#40782) üzenetére


Def26
félisten

Játszani is fogsz vele? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40784) Jovanny2 válasza gianni85 (#40782) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ja, néha nekünk is lehet szerencsénk. Mondjuk azt már ellőttem múltkor a CDKEYSen a 4000 forintos Ryse-zal. :D Mondjuk Krisz volt szemfüles, aztán szegény mégis lecsúszott róla. :(

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40785) gianni85 válasza Def26 (#40783) üzenetére


gianni85
veterán

Ha befejeztem még előtte 5 játékot, és nem jön közben valami jobb, akkor igen. Szóval nem :D

(#40786) Robcsa válasza oriic (#40741) üzenetére


Robcsa
tag

Olyan media playert, ami képes kezelni a felíratokat. Vagy esetleg belehet rajta valahogy állítani csak nekem nem tünt fel ?

Robcsa

(#40787) plejik


plejik
addikt

Heti akcióról tudni már valamit? :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#40788) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Project cars-t ki nyomja?

(#40789) B3ny00 válasza oriic (#40741) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Fiatal thai lányt. Ingyen játék, ingyen gold. :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#40790) gianni85 válasza plejik (#40787) üzenetére


gianni85
veterán

Nem, de remélem olyan lesz ami nem érdekel. :D

(#40791) plejik válasza gianni85 (#40790) üzenetére


plejik
addikt

:DDD Engem álltalába nem szokott, de hátha.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#40792) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Witcher 3 mikortól játszható?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#40793) gianni85 válasza plejik (#40791) üzenetére


gianni85
veterán

Az a baj, hogy sok kicsi sokra megy, és összességében már túl sokat költöttem játékra.... még mindig be kéne fejeznem a DA:I-t, DR3-at, Metro LL-ot, az MCC-t meg az utolsó 2 GwG játékot meg el sem indítottam még. 40órás napok kellenének, hogy jusson idő rendesen játszani is :O

(#40794) plejik válasza B3ny00 (#40792) üzenetére


plejik
addikt

Holnaptól.

gianni85

Ja, az idő az ami mindig kevés, meg az asszony se nagyon örül neki.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#40795) medvekutya válasza B3ny00 (#40789) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nem a benzin az első ? 😆😆

(#40796) TheHUNgunner


TheHUNgunner
csendes tag

Sziasztok nem tudom, hogy jó helyre írok, de remélem tudtok segíteni. Xo -t szeretnék venni. Előtte 360 -on ütöttem el az időt egy 720p -s lcd Sony Bravia KDL 37U4000 tv -n. Egy dolog viszont kérdéses számomra, hogy 720p -n mennyivel "csúnyább", mint 1080p -n érdemes-e így is meg venni? Sajnos nem tudok most tv-t is beújítani. Utána olvastam és elvileg 37" alatt nem igen van sok különbség. De egy hozzáértő fórumot is szerettem volna megkérdezni ez ügyben. :)

(#40797) a.sebi válasza TheHUNgunner (#40796) üzenetére


a.sebi
őstag

Ne aggodj a gamek is 720 psek :DD
Viccet felreteve nyugodtan vedd meg ! Szebb lesz mint a 360sokkal !aztan majd intezel egy tv t....

(#40798) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Doom teaser

:C

Live-Die-Respawn

(#40799) medvekutya válasza oriic (#40798) üzenetére


medvekutya
aktív tag

no és a bétakulcs mikor lesz hasznos ? 😎

(#40800) oriic válasza medvekutya (#40799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy E3 után. Vagy jobb esetben már alatta is. Na az lenne a király bejelentés.

szerk:

40 800. hsz. \O/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.