Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130801) mike1334 válasza hackeeeee (#130799) üzenetére


mike1334
veterán

Az, hogy közelebb ülsz a tvhez nem opció?

Chumlee

Szeintem felébrednél rá, ha rád esne :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130802) l.skywalker válasza lanszelot (#130798) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És végül adtál meg fizetési módot?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130803) MasterMark


MasterMark
titán

A Hololens egy különálló gép, nem kell hozzá semmi.

Switch Tax

(#130804) oriic válasza MasterMark (#130803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de attól még működik Xbox One-nal. ;]

Live-Die-Respawn

(#130805) MasterMark válasza oriic (#130804) üzenetére


MasterMark
titán

Hát nem tudom milyen értelemben gondoltátok, de végülis jah. :DDD

Switch Tax

(#130806) l.skywalker válasza MasterMark (#130805) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyilván Forza-val próbálnam ki a budin ülve 🤪

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130807) oriic válasza MasterMark (#130805) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mozi módban lehet használni a konzollal. (Mondjuk minden HDMI kimenetes konzollal de az más tészta. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#130808) kisbago


kisbago
aktív tag

Sziasztok olyanban kérnék segítséget hogy nem régiben vettem egy Xbox one t !
És amelyik fiókon voltak a játékok nem tudom az e-mail címet. Így nem tudok belépni! De viszont telefonszámot adtam meg mikor csináltam. Valahogy nem tudnám kideríteni a e-mail címem a tel szám segítségével?

(#130809) sutibia


sutibia
újonc

Sziasztok!
AC Origins-al játszottam sokat az albérletben, most hazajöttem a szüleimhez és nem ott tart a játék ahol eredetileg tartok. Saját xbox az albiban, másik ugye itthon.
Mindkét xboxon be vagyok jelentkezve, nem tudjátok mi lehet a probléma?
Előre is köszi!

Süttő Bianka

(#130810) l.skywalker válasza kisbago (#130808) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ilyenről még nem hallottam. Ha ez egy teljesen legális vétel volt és nincs benne semmi susmus (!) akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot hétfőn ezzel a problémával.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130811) l.skywalker válasza sutibia (#130809) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha biztos, hogy jó mentést nyitottál meg akkor csak annyi lehet a gond, hogy valamiért az utolsó állásodat az albérletben nem mentette fel a felhőbe. Tenni annyit tudsz, hogy megnézed szinkronizált-e.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130812) RudY válasza kisbago (#130808) üzenetére


RudY
addikt

A Microsoft-fiókhoz tartozó e-mail cím megkeresése
Az itt olvasottaknál többre nincs lehetőség, plusz természetesen az ügyfélszolgálat. Ha regisztráltad is a konzolt és igazolni is tudod, hogy te vagy az, akkor megoldják... de ne lepődj a szigoron, számos szülői fiókhoz próbálnak meg így hozzáférni leleményes ifjoncok, de a lopottakkal is próbálkoznak minden lehetséges módon.
Ja, és mivel játékokat is vásároltál már - amikhez ugye nem férsz hozzá -, az a bankkártyád és a vásárlások alapján is azonosítható, veled együtt.

[ Szerkesztve ]

(#130813) sutibia válasza l.skywalker (#130810) üzenetére


sutibia
újonc

Köszönöm az infókat !
Igen, géphez adták a játékot, úgyhogy lehet a szinkronizálással van a probléma.

Süttő Bianka

(#130814) Jovanny2 válasza sutibia (#130813) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nincs összefüggés a szinkronizálás közt és aközt, hogy a géphez adták-e a játékot. Valószínűleg valamiért nem tudta felhőbe menteni a játékmentéseket, amin előrébb vagy haladva. Online van az a gép? Indításkor nem próbál szinkronizálni a játék?

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#130815) mike1334


mike1334
veterán

Jól tudom, hogy 4 nagy leárazás szokott lenni egy évben? Tavaszi, nyári, fekete péntek és téli? És ebből a fekete pénteki akcióban vannak a legnagyobb kedvezmények ugye?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130816) lanszelot válasza l.skywalker (#130802) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem kell fizetesi modot megadni, ha xbox360 on toltom le. De nem engedi letolteni, es nem tudjak miert. Nekik se engedi. Tehat nem nalam van a baj. Nem is tudtak ra megoldast. Ok megneztek es pc-n sem engedi nekik....azaz nincs ott gomb hogy letoltes, csak a demot lehet letolteni.

Az mondjuk azert egyertelmu lehuzas, hogy hiaba van penz az account omon, csak a bankkartyat keri.

[ Szerkesztve ]

(#130817) DaveHutt válasza mike1334 (#130815) üzenetére


DaveHutt
őstag

Négy van, teljesen random, hogy melyik játéknak mikor a legjobb az akciója. Emellett vannak a heti akciók keddel kezdődőleg, van hogy azok még jobbak, mint a negyedéves.

(#130818) Nandinagy válasza lanszelot (#130816) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nekem ugyanezt csinálta... Megadtam a kártya adataim aztán nem vett le pénzt hanem kiírta , hogy ingyenes és letudtam tölteni. :D

(#130819) sugarforce válasza Nandinagy (#130818) üzenetére


sugarforce
őstag

Mi is ezt mondjuk egy ideje...

(#130820) WinZol


WinZol
aktív tag

Ha Isztambulban vagyok, mikor EA Access-t veszem, utánna
itthon minden működik?

Köszi

(#130821) Madoc válasza WinZol (#130820) üzenetére


Madoc
veterán

Az nem itthon a legolcsóbb? :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#130822) mike1334 válasza DaveHutt (#130817) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, akkor jól tudtam :) Megfogadtam, hogy heti akcióban csak nagyon best buy csábíthat el, és a negyedéveseknél is próbálok valami ésszerű határt kijelölni...másnál is így volt, hogy mikor megvette az xboxot "vérszemet kapott"?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130823) WinZol válasza Madoc (#130821) üzenetére


WinZol
aktív tag

Szerintem Isztambul olcsóbb.
65 TRY > 4900 HUF

Ha ott veszem meg, itt simán megy?

Köszi

Szerk: Nekem úgy tűnik, Isztambul szinte mindig jobb!

[ Szerkesztve ]

(#130824) AMD Power válasza szőröscica (#130791) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja. Ezen en is agyaltam. Jo lenne egy dog nagy 4K tv. De ez most elmarad. Majd ha megvesszuk a lakast akkor egy magy tv es egy kenyelmes fotel vagy szekkel meglepem magamat! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130825) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Más okból adódóan csak nekifutok ennek a Vertical stand-nek.. Komolyan csak amazon-ról lehet rendelni? sehol máshol nem találok..

Véleményem szubjektív...

(#130826) 3L1T3 válasza hackeeeee (#130825) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát vagy megkérdezel itt valakit akinek Scorpio kiadása van, hogy nem-e adja el.

Amúgy amikor a Slim 2TB Gears of War limited gép megjelent (ehhez is volt gyárilag csomagolva) utána 1-2 hónapos csúszással jelent meg külön kapható kiegészítőként a vertical stand.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#130827) hackeeeee válasza 3L1T3 (#130826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amazonon találtam, ott már van. Csak, ~9$ a szállítás pluszban.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#130828) 3L1T3 válasza hackeeeee (#130827) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen csak ez nem a hivatalos gyári Microsoft által gyártatott cucc. Az S-nél is mindenki ilyen után gyártott vertical standet linkelgetett.

Hozzáteszem kétlem, hogy bármi különbség lenne a gyári és ez között! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#130829) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az ára annyi amennyi, de talán egy tökéletes monitor Xbox One X-hez:

LG monitor bejelentése: [link]

27", 4K, HDR, Freesync.

KB 140 ezer Ft.

Live-Die-Respawn

(#130830) hackeeeee válasza 3L1T3 (#130828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőő

About the product

Officially Licensed by Microsoft
Safely positions the Xbox One X vertically to save space
Locks onto the console for extra security
Compatible with the Xbox One X Console
Securely position your Console upright for the Perfect setup and Fit

Véleményem szubjektív...

(#130831) hackeeeee válasza oriic (#130829) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én valszeg 32-re váltok hamarosan, ezért kellene egy stand. :) HDR nélkül, de megleszek nélküle.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#130832) Nandinagy válasza mike1334 (#130822) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ne is mond... December elején megleptem magam egy one s-el és azóta kb. 8 játékot vettem. Valószínű több lett volna ha a home társam a sport játékokon kívül más is érdekelné :D :D

(#130833) mike1334 válasza Nandinagy (#130832) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem most januárban esett le a tantusz, hogy se a fekete pénteken, se a karácsonykor megvett játékokkal nem játszottam még egy percet se, mert a géphez kapott forza horizon 3mal játszok vagy az ea accessből valamivel...szóval kell valami terv, most a heti akciók során való vásárlás leszorítása a cél, illetve a nagyobb akcióknál maximum 2 játék 3-4e forintért vagy egy nagyobb max 8e-ért, de akkor hozzácsapom a névnapom (tavaszi), a szülinapom (nyári) vagy a karácsonyi (téli) ajándékom árát is, és játékot kérek az asszonytól :D (forza horizon 2-t is tőle kaptam karácsonyra :) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130834) l.skywalker válasza oriic (#130829) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na az egész jó!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#130835) szőröscica válasza mike1334 (#130833) üzenetére


szőröscica
addikt

En is sokat porgetem az FH3-at, de be fogom huzni elobb-utobb az FM7-et is egy learazasnal. Karacsonykor a Doomot vettem meg es a Ryset. Elobbivel szepen haladok, utobbit meg nem vettem elo.

EA-bol a Battlefield 1-et porgettem ki. Asszony elkezdett jatszani az Unravellel, de jegelte. Megvettuk az overcookedot, de mostanaban azt se toljuk, eleg nehez, a harmadik szintnel mar folyamatosan vissza kell mennunk korabbi palyakhoz, hogy eleg csillagot gyujtsunk ossze.

Es itt figyel meg az AC Unity meg az Octodad is. Most az EA-t lemondtam, de a Titanfall2 es a Need for Speed miatt egyszer meg tuti elofizetek ra. Helyette lett gwg, local coopban nyomjuk baratnommel a gow ultimate editiont.

Egyebkent a 4K TV/X vasarlashoz visszaterve: gwg-ben benne van a Sam and Max. Ez a jatek kb az elso xbox grafikai szinvonalan all, megis zsenialis es lekot. Nem minden a tueles, ultrarealisztikus grafika. :)

Egyebkent szerintem most elleszek a mar meglevo jatekokkal, plusz a gwg-vel. Max nagy learazasnal egy Witcher 3-at es egy FM7-et szerzek. Bar sok mas is erdekel (pl a wolfensteinek), de fekezni kell magam.

(#130836) Silεncε válasza mike1334 (#130833) üzenetére


Silεncε
őstag

Fhú, nekem olyan hosszú a végigjátszandó játékok listája, hogy leírni is nehéz: RoTR 20th(ezt valszeg a héten vegigviszem), Doom (mindenki ajnározta, de szerintem semmi extra), FH2 (megvan a 3, szval fölösleges lenne vele játszani), AC:Unity-Black Flag, Halo-sorozat (3-4-5), GoW-sorozat (1-2-3-JM-4), BF1 (multi only), TF2 (multi), ME:A, FM5-6, FH3+exp (haver megvette, úgyhogy co-opban letoljuk), ME:SoM, Sunset Overdrive, Ryse+tonnányi 360 játék.

Mind el van már kezdve, de néhány óra után totál elvesztenek a single játékok. Ha van egy kis időm, inkább tolok néhány kör BF1 vagy TF2 multit, egyszerűen nincs kedvem a történeten vagy bármin gondolkodni, mész-lősz-meghalsz-respawn. Pont elég ahhoz hogy kikapcsoljon.

(#130837) Def26 válasza oriic (#130829) üzenetére


Def26
félisten

Na végre valami. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#130838) insidious_


insidious_
kezdő

Sziasztok

Ha a home tarsamnak augusztusig van goldja,es en most veszek,akkor augusztustol adja hozza,vagy mától?

(#130839) MunezXBK válasza insidious_ (#130838) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Attól függ kinek lesz aktiválva.

Ha neki, akkor augusztustól.

(#130840) AMD Power válasza mike1334 (#130833) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt en aterzem! Nalam kb hasonlo helyzet van. De szerintem ennel nagyobb bajunk soha ne legyen! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130841) DaveHutt válasza Silεncε (#130836) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem hallottátok? Xbox One-ra nincsenek játékok!

(#130842) lacy86


lacy86
addikt

Elfelejtettem, hogy ma jar le a GOLD elofizetes! :)

Emlekeztem, hogy a Konzolvilagnalmvolt akcioban,persze mar nem elerheto! 🤪

Tudtok valakinel olcson 3-6 honaposat?

(#130843) hackeeeee válasza lacy86 (#130842) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

UK store-ban nem akciós már?

Véleményem szubjektív...

(#130844) mike1334


mike1334
veterán

Nekem ott van az fh3 + dlck-nek még jó 85%-a, fh2+dlc, tomb raider def, ac unity, black flag, III, Shadow of Mordor, sleeping dogs, witcher 3 (2 is, de az nagyon nem jön be), fable 2, 3, rayman legend, read dead redemption 30%-a, ea accessből titanfall 2ből még rengeteg, dragon age inq., NFS, Mass effectek, Battlefieldek, Bad Company 2, fifa...meg ki tudja még mi minden...idén max a Forza 6ot, a maffia 3at, a gta v-öt és a skyrimet fogom megvenni. Illetve opcionálisan pár másik játékot ha beesik a 3000-1500as ársávba :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130845) bulikavagyok válasza hackeeeee (#130843) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Erre gondolsz?

(#130846) lacy86 válasza hackeeeee (#130843) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem most kellene :/
Hatha HA!-n talalok ...

(#130847) frankdelgado válasza DaveHutt (#130841) üzenetére


frankdelgado
őstag

100 felett van a telepitendő jàtékaim listàja, plusz pàr db. Lemezes, ha évekig nem jelenn meg rà cucc, az sem érdekelne....;).

(#130848) bulikavagyok válasza lacy86 (#130846) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nem jó amit linkeltem? Plusz a store-ban is akciós.

frankdelgado: Sokan vagyunk ezzel így. A legtöbb játékomat soha nem fogom kijátszani. :B

[ Szerkesztve ]

(#130849) mike1334 válasza bulikavagyok (#130848) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem nem akciós a storeban...fura.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#130850) bulikavagyok válasza mike1334 (#130849) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Be vagy jelentkezve? Bejelentkezés előtt én sem láttam az akciós árat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.