Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Sziasztok!

Az akció során: én 2 dolgon gondolkodtam: a bulletstorm on - abból is a duke nukem-es kiadáson, ami egyike a ,,nem COD-battlefield fps" gameknek és még élvezetes is, a másik a transformers devastation. Végül az elsőt megvettem 2,5k ért, a másikat hagytam, na nem azért, mert rossz a graf, meg ugye g1 1980 transformers téma, hanem mert nem játszanék vele, tudom milyen egyszerű, üsd vágd - a játékmenet és picit nekem talán túl anime szerű lett. Ha mondjuk változatosabb lett volna benne a környezet és nem a régi idők zárt, copy paste élet nélküli környezeteit láttuk volna... :U

Azonban december eleje óta egy game van, amit ajánlok másoknak is. A SW Bf2. A storytól nem várjatok mélységeket, bár érdekes élmény egyfajta Episode6 folytatást kapni, egy másik oldal szemszögéből. A második része (az update óta elérhető DLC) ami már az új részek idejében játszódik. Engem nem kötött le sajnos a story. :N

A csata pörgős, de hasonló volt a korábbi részben is. A Űrcsata viszont olyan, élmény, amit eddig más gamekben nem sikerült így visszaadni. Cserébe viszont jó nehéz: célzás, lavírozni a roncsok között, kevés pontot kapunk bármit is csinálunk. ;] A hősök és a gonoszok egy jó kis gyors pörgős lézerkardozós harc (már akinek jut olyan hős, gonosz). Itt ugye a botrányból származó problémával is találkozunk: Luke ot és Darth Vadert pl 15k credit ért tudjuk csak használni. Pár már nem kell pénzt fizetni érte,m mégis egy évtized, ha nem vagy jó player 15000 credit összeszedése. Én amúgy nem vagyok ennek a kiprögetős, kártyás rendszernek a híve, már mobilon se tetszett: sokszor duplikált elemeket kapunk vagy használhatatlanokat (minek darth vader győzelmi póza, mikor kiváltani se bírjuk).

A COD WW2 egyenlőre kimaradt, de talán a SW Bf2 jobb választás volt.

Mások mivel tolják manapság, van valami kevésbé ismert amit érdemes megnézni?

Esetleg van aki szintén SWBFii zik?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.