Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14332) Djuree válasza H.O.D. (#14329) üzenetére


Djuree
félisten

ezek azért már durvák. 25 főből mennyi az esély rá hogy ha mindenki need-et nyom akkor pont az enyém lesz a cucc? nem sok :D najó legyen a fele csapat need-es mert a másik felének vagy megvan vagy nem tudná használni, még így is elég kicsi, le kéne menni vagy 30-40x :( habár ott sok xp-t lehet kapni.
zul farrakba lementem vagy 6x, kaptam is rengeteg xp-t érte. azon a részuen megint csak beszartam mikor fent az emelvényen kisabadítottunk 5 embert és lent megjelent vagy 60 mob és mind támadtak. csak lestem hogy itt esély nincs de aztán csak nyertünk mindig :D az ilyen részekért (is) érdemes játszani. ennél már csak razorfen downs-ba volt durvább látvány a csonthegy meg körülötte a rengeteg csonti :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.