Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Djuree válasza Dobi 562 (#13750) üzenetére


Djuree
félisten

ez az 50-100 jó gép, szemezek vele, de annyi ágat kéne húzni most, majd egyszer ezt is sorrakerítem tuti. ellenfélként félelmetes eléggé nekem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13752) Enzolord válasza Djuree (#13751) üzenetére


Enzolord
addikt

Jó gép, csak Franciásan szór... Ez elég bosszantó tud lenni, ha kifogysz emiatt, és még él az ellen..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13753) sith7 válasza Dobi 562 (#13750) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y , grat :C

(#13754) farkas26


farkas26
tag

Van valami megoldás arra,hogy ne lépjen ki a játék mikor tölti be a csatát,és csak akkor tudom megint elindítani ha vége van a csatának. :W

"A jövő sem a régi"

(#13755) mefistofeles válasza farkas26 (#13754) üzenetére

Talán valami mod ütközés lesz. Próbáltad az alap játékot, mindenféle mod nélkül?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13756) mefistofeles

ÁÁÁÁ A nap leg tutibb csatája kezdődik... kedvenc pálya, kedvenc pozició, csupa paradicsom ellen, erre felhív asszony, hogy akkor most megvegye e azt a baszott drága LEGO-t a gyereknek! (előtte már megbeszéltük) :W :W
Mire letettem majdnem vége volt a meccsnek. Két kill és szánalmas sebzés lett a jutalmam.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13757) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem hiszem el, hogy megint 3 pályát ad felváltva és folyamatosan a nyolcasainkat tier 10be dobja..
2 napja szopat ez a sz*r..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13758) jimmy74


jimmy74
őstag

Megvan.5 skilles a legénység! :D

WoT:jimmbo

(#13759) farkas26 válasza mefistofeles (#13755) üzenetére


farkas26
tag

Már igen,még újból is raktam,ez azóta van mióta kijött az új patch,de valamikor napokig nem csinálja utána megy egy nap többször is. :F

"A jövő sem a régi"

(#13760) emre


emre
veterán

hogy ez a csörcsill egy mekkora ótvar szar gép :DDD az valami hihetetlen :N

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13761) Mister_X válasza Enzolord (#13757) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is lassan kezdem strigulázni a pályákat és valami törvényszerűséget találni a matchmaking mögött... persze, nincs abban semmi logika, de statisztikának jó lesz. Elseje óta mentem a replayeket, egyetlen egy darab Sacred Valley sincs köztük :((( IS-2, T-34-1, Matilda BP, ez a három leggyakoribb tank. Kíváncsi vagyok, hogy a héten bekerül-e a mapra az M8A1, Hetzer, Stug III, Chi-Nu, M5A1 Stuart, ELC AMX közül kerül-e majd valamelyik oda...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13762) Bingisz válasza Mister_X (#13761) üzenetére


Bingisz
addikt

Én se voltam rajta régóta, de nem emlékszem, hogy ki lenne véve... :F

Szerk.: Megtaláltam a 8.11 patch notesben:

"Sacred Valley" map removed from random battles"
Szóval ki van véve.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13763) Mister_X válasza Bingisz (#13762) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, hogy szakadna rájuk a Kreml :((( Volt egy értelmes map, R.I.P.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13764) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lehet megtartom ezt a tankot is :K Olyan kicsit volt az átütése, hogy inkább kipróbáltam HE-vel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13765) Bingisz válasza Mister_X (#13764) üzenetére


Bingisz
addikt

A múltkor kérdezted, hogy hogyan lehetnél jobb játékos. Nos kezdésnek amit észrevettem, hogy nincs a tankodban fogyócikk.

A képen megjelölt helyre rakj tűzoltót, kis elsősegély készletet, és kis javítócsomagot. Ezeket el tudod használni a csatában.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13766) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nyamíííííí...
Jó ez a tank ,csak még az elődnél is sunyibbnak kell lenni.

És gold ammo nélkül :K Bár szégyelném is magam,ha ezek ellen kellett volna.



[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13767) marked one94 válasza Bingisz (#13765) üzenetére


marked one94
őstag

Azt csak a gyengék használjak :P Gold ammo kell és kész ;]

You'll Never Walk Alone

(#13768) Mister_X válasza Bingisz (#13765) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kis tankba nem mindig rakok. Mondjuk speciel csak ebben nincs, Hetzerben, M8A1-ben, Matilda BP-ben van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13769) Patrick76496 válasza Bingisz (#13762) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja, tényleg eltűnt, de nem hiányzott.

(#13749) Mister_X: Azt a stat modot, ami most neked van fent én is próbáltam 8.11 elején, de amikor megláttam, hogy kicseréli az ikonokat (amit persze később magamtól megoldottam, hogy az a része ne legyen benne), megfogadtam, hogy soha többet nem teszek fel magyar modot. :) Ami még zavart benne az az, hogy hülyén jelezte a napi keresetet (nem vonta le belőle a csatán kívüli vásárlásokat), na meg az is, hogy magyarította az egész játékot.
Az orosz oldalakon van a legnagyobb választék (drongo-lab.ru, mirtankov.net, res_mods.ru), ráadásul minden oda kerül ki először, szóval már csak ezért is érdemes ezeket nézegetni. És van, hogy felrakják pl a statisztika mod angol változatát is, de láttam már pl mod magyar változatát is drongo-lab-on.
Szerintem a tank ikon mod sokkal átláthatóbbá teszi a csapatokat, így nem kell találgatni az árnyképből, hogy ki mivel van.
- - - - - - - - - - - -

Á csak 3 T10-essel volt több az ellenségnél és csak 5 arty volt csapatonként.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13770) Mister_X válasza Patrick76496 (#13769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem nem kifejezetten zavar, mondjuk lecserélt még pár dolgot. De jó ez, nem rontott az átláthatóságon, így megfelel. Egyedül az ázsiai kliensből kéne kiszednem, mert azt azért szedtem le, hogy japánul menjen, erre azt is magyarította... Amúgy, melyik akkor az olyan statisztika mod, ami nem nyúl a nyelvi beállításokhoz és ikonkészletekhez?

Szerintem totál feleslegesek a tank ikonok. Nekem kiírja a tiert, beszínezi osztály alapján és ott van mellette a neve. Ha ezek alapján nem tudnám azonosítani a tankot, az az én bajom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13771) Magany válasza farkas26 (#13754) üzenetére


Magany
tag

Gondolom az új pályákon rak ki.........vagy mindenhol?

(#13772) emre válasza Mister_X (#13770) üzenetére


emre
veterán

Én is az egyszerű kinézet hìve vagyok, de fontos hogy ki is legyen írva a tank neve. Majd délután linkelem az ikonokat amiket használok.
Mod: A 13688-as hozzászólásomban benn a screen, nézd meg ha tetszik kikeresem honnét van és linkelem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13773) Dobi 562 válasza emre (#13772) üzenetére


Dobi 562
addikt

Olyasmit használok én is.

HARDicons by Andrey_Hard

(#13774) emre válasza Dobi 562 (#13773) üzenetére


emre
veterán

Csak ennél a tier római számmal van jelölve ami nem tetszik. Ha jól emlékszek nekem Betax colored white van fenn.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13775) Mister_X válasza emre (#13772) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem is mutatja a tank nevét, a szintet és a színezett ikont. Mondjuk neveket nem látok, de az le is van csinálva magasról, csata elején átfutom, ha akarom.

@Dobi: oroszra hogy tudom átállítani a játékot? Oda is elég felrakni a "statösszesítő" modot? Az nekem állította át angolról magyarra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13776) Dobi 562 válasza Mister_X (#13775) üzenetére


Dobi 562
addikt

A launcherben tudod kiválasztani a nyelvet. A statösszesítő modos dolgot azt nem tudom.

(#13777) emre válasza Mister_X (#13775) üzenetére


emre
veterán

Azért mert valószinüleg a stat összesitő eleve magyar nyelvi fájlokkal dolgozik. Lehet le kellene szedned egy eredetit pl a drongo lab.ru-ról.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13778) Stirlitz válasza emre (#13704) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Üdv!

Akinek van még, kérdezném Super Pershing milyen mostanában? Spanom kérdezi tőlem, de én visszaváltottam amikor lehetett, nem tudom milyen lehet most. Az viszont biztos, hogy most le van árazva.

flying_dutchmen magyar játékosokra specializálta magát? Engem is betalált egy hete, valszeg orvosra lenne szüksége..

[ Szerkesztve ]

(#13779) sith7 válasza Stirlitz (#13778) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Nekem megvan, 1500+ csatán vagyok vele túl, ha beforgatod jól bírja még mindig a lövéseket, közelről az IS3 is belőhető szemből, én szeretem, jól tolja a pénzt, prém nélkül, ha van 2000 dmg -ed, akkor már ad 45-50k kreditet.

9 -eseket sűrűn nem látok, szemből csak gold - dal tudom sebezni őket.

Azt, hogy medium, azt el kell felejteni, csak a neve az, inkább heavy a mozgása

(#13780) emre válasza Stirlitz (#13778) üzenetére


emre
veterán

Passzolom, nekem nincs Super Pershing, Type59-em meg T25-öm van, de viszonylag keveset megyek velük.

Ezt a jóembert meg most láttam először, simán tiltólistás lenne nálam ha nem tellett volna be már régen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13781) Magany válasza Bingisz (#13765) üzenetére


Magany
tag

A témához kapcsolódva egy kérdés, megtudom változtatni a fogyócikkeknek a sorrendjét?

(#13782) scyllarus válasza Magany (#13781) üzenetére


scyllarus
veterán

Meg tudod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13783) emre válasza Magany (#13781) üzenetére


emre
veterán

igen

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13784) Magany válasza scyllarus (#13782) üzenetére


Magany
tag

És hogyan? Egy másik kérdés, miért van az hogy pillanatok alatt torolni tudtam a játékot a gépből és újra instalálni meg egy fél napba kerül? Azt hiszem a netem gyorsaság befolyásolja ugye? Még egy dolgot nem értek, elindítottam a telepítést és azt írja a kliens frissítése. Az nekem jó? Újra települ a játék és nem csak frissül? Régen telepítettem már, nem emlékszem......

[ Szerkesztve ]

(#13785) ako001


ako001
aktív tag

wehehe hétvége :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#13786) Djuree válasza Magany (#13784) üzenetére


Djuree
félisten

a törlésnek semmi köze a nethez. törölni mindent gyorsan töröl, de a winyó sebességétől függ amúgy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13787) Tomi0703 válasza Magany (#13784) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahogy berakod. Katt az egyikre és kiválasztod a másikat.

(#13788) csoki


csoki
senior tag

bonus code: HOWWEROLLWGLGRANDF1NAL

50 aranyért első 100E felhasználónak

(#13789) Mister_X válasza csoki (#13788) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13790) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Replay

Két kérdés: a KV-4, aminek a seggébe eresztettem konkrétan mellőle három lövést, az direkt szart le? Másik, az a Ferdi bot volt? Mert addig nem nagyon mozdult, míg meg nem látott engem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13791) belaazallat válasza csoki (#13788) üzenetére


belaazallat
addikt

már nem él

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13792) Atlantis válasza Mister_X (#13790) üzenetére


Atlantis
veterán

A botok ritkán lőnek beléd két sebzőt, a KV-4 meg bölcsen nem kezdett el forgolódni, mert a szemben lévő két tank és te is simán oldalba lövöd, míg átfordul. Veszett fejsze nyele volt neki...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13793) Mister_X válasza Atlantis (#13792) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Értem, csak furcsa volt, hogy ott maradt a kezdőhelyen, amíg meg nem látott engem. A KV-4 meg elkezdhetett volna akkor hátrálni, amikor belelőttem az M6-ba, akkor maximum egyet kapott volna az oldalába.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13794) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

igazán kellemes a mostani eventek keretein belül csatázni :) ..megy a kredittuning :)

Győzelem!
Csata: Sand River 2014.03.14. 18:38:18
Jármű: M12
Szerzett tapasztalat: 1 606
Szerzett kredit: 160 512
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2014.03.14. 18:51:14
Jármű: IS-7
Szerzett tapasztalat: 3 519 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 195 927
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Megszálló, Acélfal, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#13795) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mi a statösszesítő mod neve? Oroszul?

Nyolc RU szerver van?! :Y Mi az isten, fél Oroszország ezzel játszik?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13796) emre válasza Mister_X (#13795) üzenetére


emre
veterán

Ha nem tudod minek neked orosz nyelven? :W

Мод расширенной статистики за сессию

MÁSa:

Ma batmobil napot tartok :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13797) Bingisz válasza Mister_X (#13795) üzenetére


Bingisz
addikt

Amíg nálunk egyszerre 200.000 játékos van fent esténként, addig az oroszoknál egymillió. Meg a nagy terület miatt több helyen kell szervert üzemeltetni, hogy jó legyen a pingjük mindenhol.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13798) Mister_X válasza emre (#13796) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Honnan szüljem, hogy mi az angol neve? :U Onnanstól meg az oroszt se tudom... ti írtátok ezeket az orosz WoT-os oldalakat, ott még szerintem keresni se tudnék.

De kösz :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13799) Antonius1978 válasza csoki (#13788) üzenetére


Antonius1978
addikt

:R ez epp jol jott, tudtam venni +1 helyet. Koszi.

(#13800) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tökpiros S35 francia TD belém lő, leveszi a fél HP-m, kap egyet visszakézből (-100dmg csak), egyből bekékülök :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.