Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) unravel


unravel
őstag

csataban a moduloknal neha megjelenik egy felkialtojel. az micsoda?
koszonom

¯\_(ツ)_/¯

(#13702) #43783936


#43783936
törölt tag

Ma megint csodás csapatokat kapok, amellett hogy bármivel is megyek, +2T-be dob be a rendszer.
Kínomban elővettem az Fv215b 183-at, azt már nem tudja +2T-be dobni.
Lövés után kiugrik elém egy waffentróger, és rám küldi a teljes tárát.
Az összes lövése lepattant.
Kényelmesen átváltottam HE-re, betöltöttem, és egy lövésből kiszedtem.

Megnyugtat a tény, hogy van akit még nálam is jobban szopat a rendszer. :DDD

(#13703) marked one94 válasza emre (#13698) üzenetére


marked one94
őstag

Ma pont játszottam :)
Megcsináltam nagyjából a mod-okat így holnap is nyomom majd ;)

You'll Never Walk Alone

(#13704) emre


emre
veterán

no comment :DDD replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13705) mefistofeles válasza emre (#13704) üzenetére

Hát ez tanulságos. Ezen a szinten is ekkora különbségek vannak. Ha nem vagy ott a bázisnál akkor 5 perc alatt lerendezték volna a meccset.
Fel nem fogom miért nem akartál szegény gyerekkel szakaszba menni. Hiszen a rajongód...... :DD

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13706) Patrick76496 válasza csoki (#13672) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem azzal a ténnyel van baj, hogy nem ütött át és mégis sebzett, hanem azzal, hogy furán jelzi a játék.

(#13682) Stigma.HC: Nálam az a nagy pozitívum egy játékosnál, ha jól el lehet vele beszélgetni és/vagy hülyéskedni csata közben, addig sem foglalkozok vele, ha pl rosszul megy. Ellentétben mehetek 2 unicummal szakaszba, de minek, ha egyszerűen nem élvezem? :F

Ha ez nincs meg és még a csaták is rosszak, akkor szoktam rendesen kiakadni. :D Persze amikor más embereket látok ilyennek, akkor olyan hülyén érzem magam, hogy néha én is ilyen vagyok. :B
- - - - - - - - - - - -
Csak mert szeretjük a KV-2-t:

Más: Amúgy Pershingen mennyit dob a nagy torony? Valami szánalmasan rosszul megy vele, a T20-al 200-al többet sebeztem átlagban. Érdekes, mert azt nem is bírtam annyira, pont úgy, mint a KT-t (meg az M103-mat is megemlítem már akkor), pedig azzal is jól ment. Viszont itt van a Pershing, viszonylag jó gép lenne és így megy vele, amit pedig imádok, az a Panther, pedig az sem megy jól.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13707) Bingisz válasza Patrick76496 (#13706) üzenetére


Bingisz
addikt

OMG Patrik jössz a nagy HUNSba?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13708) Mister_X válasza Patrick76496 (#13706) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg jó ennyi modot felpakolni? :F Az UI csak nyomokban hasonlít az eredetire... nekem csak a tankok eredeti ikonját színezi be osztály szerint, a célkeresztem kiírja a távolságot (bár minek), a dmg log meg kiírja, hogy ki lőtt rám, mivel és mikor várható a következő lövés. Meg ugye XVM, bár annak a térképes mókolását sokszor nem értem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13709) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Majdnem összejött egy Dimitru medál, de a végén lepattantam az AMX artyról. :DDD

(#13710) Djuree válasza Dobi 562 (#13709) üzenetére


Djuree
félisten

te itt csak artyt voltál hajlandó meglőni? ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13711) Djuree válasza Patrick76496 (#13706) üzenetére


Djuree
félisten

úristen, alig látszik valami a játéktérből. nem zavaró?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13712) Bingisz válasza Mister_X (#13708) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem jó, de legalább eszi az FPS-t.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13713) Atlantis válasza Bingisz (#13707) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahhoz CW-aktivitás kell, nemde? :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13714) Dobi 562 válasza Djuree (#13710) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tökélyre fejlesztettem az ellenfél főerejének elkerülését. :DDD

(#13715) Bingisz válasza Atlantis (#13713) üzenetére


Bingisz
addikt

Valami véletlen folytán felkerült azok listájára akik mennek a HUNS2-ből a nagy HUNS-ba. :)
Tegnap este 46 CW inaktív játékos lett kirakava a HUNS-ból és a helyükre jönnek a legjobb HUNS2 tagok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13716) Atlantis válasza Bingisz (#13715) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, olvastam a híreket, de a listát nem láttam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13717) Bingisz válasza Atlantis (#13716) üzenetére


Bingisz
addikt

Én úgy tudom, hogy akinek solider joga van a HUNS2-ben az mehet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13718) Atlantis válasza Bingisz (#13717) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, engem nem is érdekel különösebben. Mivel sosem jelentkeztem Soldier-nek, ezért maradok a HUNS2-ben, amit most sikerült agyoncsapni ezzel az összeolvadással. Eddig se sokat CW-ztem, ezután meg már nem lesz kivel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13719) Bingisz válasza Atlantis (#13718) üzenetére


Bingisz
addikt

Végülis a HUNS2 azért is lett megalapítva, hogy új játékosokat termeljen ki a HUNSnak. Na most eljött az az idő, hogy a felnevelt játékosok átkerüljenek a főklánba. Mert a HUNS-nak kell a cw aktív játékos. Az előző hónapban úgy kellett összekaparnunk esténként egy csapatot. Miközben két csapatnak fixen meg kéne lennie az eredményes CW érdekében. A HUNS2-t sem kell félteni, jó kezekbe került.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13720) Atlantis válasza Bingisz (#13719) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem pont nem ezért lett létrehozva, hanem a létszámlimit miatt, 100-nál többen ugye nem fértek a HUNS-ba. Sosem voltunk akadémia-klán, sem alklán.

Meglátjuk, de per pillanat mégúgy sincs kedvem maradni, mint eddig, sok olyan ember távozott, akik normálisak voltak, míg maradtak olyanok, akik...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13721) Magany válasza Djuree (#13711) üzenetére


Magany
tag

Szia, esetleg nem lehetnek kakuktolyas a klanodban?

(#13722) emre válasza Magany (#13721) üzenetére


emre
veterán

Csak ha bekapcsolod az automatikus helyesírás ellenörzést a böngésződben. Néha fáj olvasni amit írsz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13723) Magany válasza emre (#13722) üzenetére


Magany
tag

Be van kapcsolva.......senki sem tokeletes......es elmezest a szlovakiai mgyar tájszolásért! Azert annyira nem irok helytelenül . Most kezdjem el figyelni hogy te nem hibazol e, es szolitsalak meg?

(#13724) bullseye válasza emre (#13722) üzenetére


bullseye
addikt

Mit bántod szegényt folyton?! Értsd meg, hogy ő nem a helyesírásért és nyelvhelyességért ír, hanem az élvezetért! Csak azért, mert neked az iskolában nyelvtan ászokat adtak, más még lehet boldog kettes szinten is. ;]

De most komolyan, a 444 arra épít karriert, hogy nem képesek 3 mondatot leírni hiba nélkül, ez a jövő...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13725) Bingisz válasza Magany (#13723) üzenetére


Bingisz
addikt

Ilyen hozzáállás nem való semmilyen klánba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13726) Djuree válasza bullseye (#13724) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen az összes mai fiatal, barátnőm tanár, képtelenek egy mondatot helyesen leírni. de nem is érdekli őket abszolút....

(#13721) Magany: nem. asszem nem szabtam elérhetetlen követelményeket.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13727) Magany válasza Bingisz (#13725) üzenetére


Magany
tag

Mert, mi a baj a hozzallasomal szerinted? Bullseye, ertekelem a cinizmusodat. Mindig olyan frappansan kozlod velem a dondolataidat :) Ja, es akkor akoromat mar el sem arulom mert kozutalat targyt kepeznem itt :)

(#13728) Bingisz válasza Magany (#13727) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem vagy hajlandó elfogadni mások véleményét és tanácsát. Amint mond neked valamit, például azt, hogy a helyesírásod olyan szinten borzalmas, hogy percekig tart mire az ember kibogarássza a mondataidból a tartalmat, nemhogy elnézést kérsz, hanem még neked áll feljebb. Na az ilyen hozzáállás nem való semmilyen közösségbe. Hány éves vagy amúgy?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13729) bullseye válasza Magany (#13727) üzenetére


bullseye
addikt

Disc: Nem cinizmus, irónia! (Legalábbis annak szántam, de akkor is max. szarkazmus, ha nem jött be)
And now you know!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13730) Mister_X válasza Magany (#13721) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én direkt rá sem kérdeztem, inkább a statom javításán fáradozom. Allergiás vagyok arra, hogyha bármerre is dől a mérleg nyelve, egyébként sem érdemli meg senki sem, hogy kivételezzenek vele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13731) Magany válasza Bingisz (#13728) üzenetére


Magany
tag

Azt birom az emberekben hogy rokton velemnyt mondanak a masikrol, bezselgetel mal velem, kezet fogtal mar velem szemtol szembe? Keretik nem jellemezi a masikat! Igazad van az Emrenek igaza volt van gond az irasommal es nem allt feljebb csak nem az volt a tema hogy irok.hibam hogy figyelmetlen vagyok, pl. visszaolvashatnam a szoveget es siman kijavitom.... A hozzallas, ha visszaolvasol altalaban igyekeszem mindenkinek megkoszonni a segitseget aki reagalt a problemara. Nem biraltam felul senki tanacsat velemenyet, mivel amihez en nem ertek nem okoskodom benne. Korom,mondjuk legyen eleg annyi hogy nem vagyok fiatal.......minek aruljam el,hogy az kovetkezen ennyi evesen es ilyen a helyesirasa......? Azt is irtam mar hogy voltam klanba, es senkinek semmi gondja nem volt velem. Jokat szakaszoztunk, szazadoztunk csak az a klan sajnos felbomlott...Bullseye, vegul is vicces gyerek vagy te valahol a magad modjan :)

(#13732) bullseye válasza Magany (#13731) üzenetére


bullseye
addikt

"Bullseye, vegul is vicces gyerek vagy te valahol a magad modjan"

Azt birom az emberekben hogy rokton velemnyt mondanak a masikrol, bezselgetel mal velem, kezet fogtal mar velem szemtol szembe? Keretik nem jellemezi a masikat!

And the hits just keep on coming. Lassan inkább abbahagyom, mert nincs sportértéke, max. moderai.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13733) Mister_X válasza bullseye (#13732) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért olvastam spotértéket? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13734) bullseye válasza Mister_X (#13733) üzenetére


bullseye
addikt

Tipikus addikciós tünet :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13735) Magany válasza bullseye (#13732) üzenetére


Magany
tag

:C :R KERLEK LEGYEL A PSZIHIATEREM...... ;]

[ Szerkesztve ]

(#13736) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Másnak is magas a latency játékban? T-home-os netem van 30MB-s, de mindenhova alacsony sávszélességet mértem, még országon belül is. 250ms körül mozgok játékban. Más is tapasztal ma ilyesmit?

(#13737) Dr_Syrex válasza Magany (#13723) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Általános 6. osztályig én is beszáltem némi tájszólással, de ez a környezet változásával gyorsan elmúlt :). A helyesírást viszont mindenhol tanítják és az alapokat nem nagy kunszt elsajátítani. Hidd el, hogy ha folyamatosan rossz helyesírással alapozod meg a kommunikációdat, akkor nem fognak komolyan venni. De ez csak az első lépés,..... ;)
Lehet itt fórumozni kérem szépen, de akkor úgy is kell hozzáállni a többi emberhez és a játékhoz is. :)

(#13736) KISDUCK
Mostanában egész normlis értékek vannak játék közben, de persze előfordulnak kilengések.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13738) Magany


Magany
tag

(#13739) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#13708) Mister_X, (#13711) Djuree: Engem inkább az zavar, ha stock a játék (még ha videót nézek akkor is). Modok nélkül a játék egy játszhatatlan fos, mindegyikre szükség van, fontos információk maradnának ki a csatáról nélkülük. Ha a sok okos miatt betiltanák az xvm-et és/vagy a max zoom in/out-ot, biztos itthagynám a WoT-ot.

Ami feltűnően szemet szúr, az az, hogy néha a hitlog egybelóg a players-panellel. Ez elsőre nem is gond, max akkor, ha meg kell nézni, hogy valakinek mennyi hp-ja van, akkor Ctrl+Tab. Amivel szerettem is volna valamit kezdeni az az, hogy ne lógjon egybe a dmg panel és az info panel, de sajna nem bírtam átrakni a térkép mellé. Egyébként azért is tűnhet kicsit túlzásnak, mert rendesen fel van nagyítva a térkép és ugye az MSI afterburner is megy... Sajna 1366x768 a max felbontás a laptopon, szívesen játszanék Full HD-ban, ha engedné a gép.

(#13709) Dobi 562: Te artyvadász. :P

(#13712) Bingisz: Amikor kijött a 8.11, teljesen újraraktam a játékot. Direkt kipróbáltam modok nélkül, semmivel sem volt jobb az FPS. De ha rontana is rajta (mondjuk 60-ról 40-re), még akkor is megérné az FPS veszteség, hogy ne csak ennyit lássak a csatából.

(#13736) KISDUCK: Nekem 25 megás T-Home netem van és ha nagy ritkán van is lagg, az inkább a játék szervereinek a hibája.
- - - - - - - - - - - - - - - -
- Amúgy a nagy orosz videósok (Amway, Jove), miért golddal fizetnek a gold ammo-ért és a prémium fogyócikkekért? Ennyire megéri feláldozni 400 goldot egy T3-mas körért?
- Mezei normális random orosz videó. Kinek mi tűnik fel 0:35 után? :DDD

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13740) Pete55555 válasza Patrick76496 (#13739) üzenetére


Pete55555
addikt

DAT zene !!!!

...Szeretem leracsniztatni...

(#13741) Enzolord válasza Patrick76496 (#13739) üzenetére


Enzolord
addikt

Magyar/Cigány nóta szól? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13742) dfsz34 válasza Patrick76496 (#13739) üzenetére


dfsz34
őstag

Az feltűnt neked, hogy 14. skill van a parancsnoknak ?

Mi a jó élet, mennyit játszott ez ? Ezt nem tudom elképzelni, komolyan mondom, szerintem ezek kapják valahogy ezt a legénységet, ez szinte képtelenség.

(#13743) Mister_X válasza Patrick76496 (#13739) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nem tudom, az én modpackem szerintem letisztultabb és ugyan úgy látok elég információt.
Mind kattintható.

[link]

A felbontásom 1440*900, tehát nem sokkal nagyobb a tiednél és szerintem az enyém sokkal átláthatóbb. XVM, zoom, jóféle célkereszt távolságmérővel, tankikonszínezés, damage panel (kettő is, ahogy látom), a mod amúgy megkülönbözteti a goldammot meg az alapfelszereltség APCR lövedéket is, tehát megvan kinek lehet beszólni - a KV-1 csak goldot spamelt egész végig, tuti statpadder.

-

Aztán, sikerült egy ilyen menetet is összehozni M8A1-gyel, második menet - tetszeni fognak ezek az agilis tornyos TD-k :D

Replay

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13744) Bingisz válasza dfsz34 (#13742) üzenetére


Bingisz
addikt

Pro league acc. Valamiért a ruszkik használhatják random csatákban is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13745) Bingisz válasza Bingisz (#13744) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja és ezért fizeti az utánpótlást is golddal. Ha elfogyna az arany az accról akkor simán kérhet még.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13746) Djuree válasza Patrick76496 (#13739) üzenetére


Djuree
félisten

hát én azért nem hagynám abba, de biztos nehéz lenne visszaszokni. nekem az xvm is kell, ha látom h szar a csapat akkor sem játszok máshogy, nekem az csak info, semmi következtetést nem vonok le.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13747) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#13740) Pete55555, (#13741) Enzolord: Igen. :D El nem tudom képzelni, hogy/hol találta, szerintem nem tudja, milyen zenét (ha ez annak nevezhető) tett be.

(#13743) Mister_X: Így tényleg sokkal több látszik a csatából, a legtöbbet a kiterjesztett player panel veszi el (ehhez ugye még nem kell mod). De nekem ennyi látás is bőven elég, az fontosabb, hogy lássam, ki kivel van platoon-ban, meg így látom a listán, (jelen esetben) melyik KV-1 melyik. Bár jó a szemem, a minimapot is szeretem felnagyítani, hogy ne csata közben kelljen bogarászni.
A sok spotjelző kislámpa pedig az egyik legfontosabb mod, abból lehet kalkulálni, hogy pl mennyire üres egy flank, mennyire lehetek agresszív azon az oldalon. Az info panel csal azért kell, hogy lássam milyen cső van az ellenen, ergo ugyan azt a célt szolgálja, mint az előző. Egyébként már régóta használom hasonló GUI mennyiséggel a játékot, ez pl egy 7.5-ös kép.
Amelyik mod engem nagyon zavar, az a lőszertípus, fogyócikk, felszerelés és legénység skill ikonokat kicserélő, szerintem az már tényleg túlzás.

(#13745) Bingisz: Az konkrét, jól megy. Amúgy mire fel? Egyébként ha megnézed, ő is goldért vásárolja, pedig nem pro league acc-ről játszik. Régebben azt hittem, hogy az ilyenek (itt most Amway921) rajongói pénzből finanszírozzák.

(#13746) Djuree: Nem feltétlen a statkijelzés az xvm legfontosabb feladata. A kistérkép és a (korábban említett) kislámpa mod miatt nagyon hasznos, plusz még a hitlogért és a sok menün belüli funkciójáért szeretem nagyon. Plusz még a 6th sense modom is abból működik. :)

Amúgy már csak azért sem lenne nagy tragédia befejezni, mert nemsoká jön a WT:GF és ott még az FPS-sel sincsenek gondok, mert sokkal jobban meg van csinálva. Az más dolog, hogy a játékmenet sokkal másabb ehhez képest, de biztos meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13748) Bingisz válasza Patrick76496 (#13747) üzenetére


Bingisz
addikt

Mire fel? Mert annyira jó a csapat amiben van, hogy szponzorálják.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13749) Mister_X válasza Patrick76496 (#13747) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én felraktam valami napi statösszesítő modot, az cserélte ki az ikonokat. Nincs sok bajom vele, magamtól biztos nem cseréltem volna ki. Hogy ki kivel van platoonban, azt látom betöltés közben (a visszaszámlálás előtt be szoktam tölteni). De az a kicserélt tankikonos zavarja a legjobban a szemem, ami nálad van :F Mindegy is, nem én játszok vele.

Viszont a modok egyik járuléka, hogy kajánul tudok vigyorogni, hogyna IS-2-vel látom a lepattanó goldammo-t ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13750) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hihetetlen izgalmas csata volt. A végén királytigris és IS-6 ellen egyedül, mindenkinek kb 200 hp-ja, nekem meg 2 lőszer a tárban.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.