Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Richard! válasza Enzolord (#14699) üzenetére


Richard!
addikt

köszi,olvasgatok akkor egy kicsit :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14702) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A lagokhoz: Vasárnap viszonylag még viselhető volt, ma már viszont sokkal rosszabb volt a helyzet. Teszt szerveren ugyan ez, egyedül az oroszt nem próbáltam még, de nem hiszem, hogy jobb. Mindkét EU szerveren 20-30% a packet loss.

(#14652) emre: Tudnál mutatni valami képet vagy replayt arról a csodahelyről? :DDD Végül, de nem utolsósorban: Légyszíves

(#14655) Mister_X: Igen, viszont én is tudom oneshotolni az ellent. :) Ahogy a videókból néztem attól függően, hogy hol találod el, néha kell 3-4 lövés is, hogy megölj valakit. Ami zavar az az, hogy driftelnek a tankok és hogy kilőhetik a vertikális és horizontális lövegmozgást. Bővebb véleményt a saját topicjában írok.

(#14669) Djuree: Pedig ha nincs beforgatva, akkor a hasát egy Tigerrel garantáltan be lehet ütni, kurva nagy mákkal pedig még 175-181 pennel is.
- - - - - - - - - - - - - -
- E-75 6200 sebzés (még mindig a 105 milissel)
- Miért érzem úgy, hogy itt az ideje még egy arty nerfnek? :U Mondjuk nem az volt a halálom oka, hanem az, hogy senki sem jött velem a felső útra, de mostanában ismét nagyon elszaporodtak és egyre többször találnak be...
- Valentine II 1465 sebzés, de vereség.. Még rekordsebzés sem elég a győzelemhez
- Szegény kis ELC-t úgy megküldtem Lorraine-nel, hogy egy emelettel feljebb repült. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14703) myckey válasza Patrick76496 (#14702) üzenetére


myckey
veterán

nekem tegnap este volt katasztrófa
ma egy fokkal jobb...ma csak ugrál ide oda a gép meg a lövés ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14704) emre válasza Patrick76496 (#14702) üzenetére


emre
veterán

Ott volt kettővel korábban :) [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14705) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Ma ugye patch váltás lessz.Ilyenkor meghosszabitják a prém fiokot?Tegnap megzereztem a 3 nap prémet csak azért kérdezem.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14706) dfsz34 válasza Patrick76496 (#14702) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem is feltűnt, hogy mennyire elszaporodtak az artyk újra és a nerf annyit elért ugyan, hogy mozgás közben tényleg nem nagyon szednek ki, de amint le kell álljak harcolni és csak egy kicsit is statikusabbá és kiszámíthatóbbá válik a mozgásom vagy ha lekapják a láncom és még nincs szuper sok skilles legénységem, hogy 4-5 másodperc alatt javítsanak, akkor máris betalálnak.

Régen kiszedték a cromwell-t a forduló manőver közben, most már ilyennel nem találkoztam, de azért 4-5 arty oldalanként megkeseríti a csatát az biztos. Ők lehet, hogy jól szórakoznak csak rajtuk kívül mindenkinek tele van a ....-a, hogy vagy állandóan mozgásban kell maradni még lőni sem szabad leállni vagy állandóan bujkálni kell előlük, de egy hiba és itt nem 3-400 hp veszteség.

Most arról ne is beszéljünk, mikor T95-el kapok egy szép nyílt pályát 4-5 ellen artyval, amiből legalább 2-3 nagy arty. Ez nagyon gyakori eset, az mm fekete humora! Kempelek végig a kevés arty védett helyen, aztán annyi a nagy csata nekem. Ha megmozdulok (próbáltam ezt is még a korai kísérletezős korszakomban a T95-el), akkor garantáltan nem jutok messzire.

A TD-k miatt rinyált mindenki amikor kevés volt az arty, de most ha van 4-5 arty oldalanként, akkor folyamatosan megy a rinya a chat-ben az artyk miatt. Elfelejtették a zemberkék, hogy korábban micsoda kempfesztek voltak az arty védett helyeken és merészelnek egy kicsit játszani, akár -micsoda meggondolatlanság- nyílt terepre kimerészkedni és ráadásul megállnak néha, az artyk meg büntetnek. Kivétel esetleg az a jó játékos, aki bekapcsolja a tempomatot a csata elején és végig teljes sebességen tolja, még lőni se áll le. Őt nyilván nem fogja az arty kiszedni, de egy átlagos emberkét, aki meg merészel állni, amikor lő, hogy célozzon, vagy csak úgy, hogy körbenézzen stb azt meg simán. Lehet riszálni a tankot, meg előre hátra, de ezekkel a nagy és lassú tankokkal nem lehet egységnyi idő alatt sokat elmozdulni és ha sok az arty, akkor valamelyik be fog találni de ha nem is talál, akkor is a splash lekapja a láncot és onnantól szabad a préda.

Evvan, az egyetlen jó hír, hogy bizonyos napszakokban kevesebb az arty és ha lehet, akkor kell a lassú dögökkel játszani. Amúgy pl a T95 tetszik, csak sok arty mellett keserves vele játszani. Mi lehetett az arty nerf előtt? Mindenki átugrotta szabad xp-ből? El nem tudom képzelni, hogyan játszottak vele akkoriban.

(#14707) mcwolf79 válasza dfsz34 (#14706) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nagyon remélem,hogy csak a havi küldetés miatt van ennyi arty (nyerj meg 35 csatát arty-val vagy lght tankkal)
Megj. ha célom lenne a küldetés, én is inkább arty-val mennék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14708) Djuree válasza Steelheart2 (#14705) üzenetére


Djuree
félisten

hnap lesz...és igen, meg szokták hosszabbítani.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14709) jano_77 válasza Steelheart2 (#14705) üzenetére


jano_77
nagyúr

Holnap lesz patch váltás. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#14710) myckey válasza mcwolf79 (#14707) üzenetére


myckey
veterán

az 75 csata
szal még jobban kell nyomatni a zartyt :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14711) jimmy74


jimmy74
őstag

ejh

WoT:jimmbo

(#14712) L4mie válasza jimmy74 (#14711) üzenetére


L4mie
veterán

valamit elszúrtak odabent...

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14713) Máté94 válasza L4mie (#14712) üzenetére


Máté94
addikt

Hátulról belelőttek. :))

[ Szerkesztve ]

(#14714) Bingisz válasza L4mie (#14712) üzenetére


Bingisz
addikt

Bent nem szúrtak el semmit.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14715) L4mie válasza Bingisz (#14714) üzenetére


L4mie
veterán

ohh akkor ezért posszant a csövén ki a betöltött lövedék :] baromira úgy néz ki mintha a lövés pillanatában durranna bent is valami, de látszik megállítva, hogy kint ről robban bal-hátul.

szép kis tüzijátékot rendez a t72 utána :]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14716) emre


emre
veterán

Ezzel is megvan. :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14717) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#14718) Steelheart2 válasza Djuree (#14708) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.
Jano neked is. :R

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14719) jimmy74 válasza jano_77 (#14709) üzenetére


jimmy74
őstag

nem lehet előre letölteni ahogy szoktuk?nincs link?annyival rövidebb lesz.

WoT:jimmbo

(#14720) emre


emre
veterán

Napi skill, 2 E3 HE-vel lövi egymást :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14721) dfsz34 válasza emre (#14720) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért ha E3 rátolja az arcát az emberre, akkor nem sok gyenge pont marad, amit lőni lehet. A púpját múltkor 50120 stock ágyúval de arannyal nem bírta belőni, a balra löveg feletti gyenge pont elméletileg jobb, gyakorlatilag nagyon nehéz meglőni.

Én más lőhető helyet nem is ismerek ezen a szörnyetegen. Persze az alja, de ahhoz tolatni kell és ha jön előre folyamatosan, akkor nincs esély.

Van valami trükkös pont, amit ilyenkor lehet és érdemes lőni ezen a dögön?

(#14722) Bingisz válasza dfsz34 (#14721) üzenetére


Bingisz
addikt

Ott a bal oldalán a kukucskáló. könnyebben be lehet lőni, mint a kupolát szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14723) Bingisz válasza Bingisz (#14722) üzenetére


Bingisz
addikt

Nah szóval itt:

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14724) dfsz34 válasza Bingisz (#14723) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, erről beszéltem, de nekem ennek a meglövése nem megy igazán nekem csak közvetlen közelről, mert nagyon pontosan kell eltalálni, kicsi a gyenge pont.

Már 100-150m távolságból is nehéz, mert az rng miatt soha nem megy pontosan oda, ahova célzok.

Na mindegy, gyakorolni kell, mert az akció miatt elszaporodtak nagyon.

(#14725) Djuree


Djuree
félisten

eddig ma 18/15 win. méghogy nincs szopóág meg nem szopóág. most bizonyosodott be h van 100%-ig. mindent nyerünk, de tényleg mindent, a 30% win esélyes csatákat is. nagyon brutál, úgy kapja az xp-t a fos brit 6-os td h még ma meglesz a 7-es :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14726) sebijani1982 válasza jimmy74 (#14719) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Én ezt az oldalt találtam.

Viszont még ugyanúgy csak a 0.8.11-et akarja leszedni 0:28-kor. Reggelre fog változni valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#14727) Djuree válasza Djuree (#14725) üzenetére


Djuree
félisten

meg is van! :)) 1 nap alatt! :DDD :C

AT 7 jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 56000  .
Elköltött szabad tapasztalat: 0 

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14728) #43783936 válasza Djuree (#14727) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat! :C
A 7-es viszont a legútálatosabb angol TD.
Nem rossz, mert jó a statom vele, de utáltam.
Bezzeg az AT-8-ba 600 csata körül toltam. :D

(#14729) xenom0rph válasza Djuree (#14708) üzenetére


xenom0rph
őstag

És hány óra marad ki? (mennyivel hosszabbítják meg?)

halahala

(#14730) Djuree válasza #43783936 (#14728) üzenetére


Djuree
félisten

én ezzel a lassúsággal nem vagyok kibékülve, de legalább jönnek az acélfalak, megdöbbentő mennyire nem tudják még sokszor t7-ben sem hol kell lőni. :U

xenom0rph: jó kérdés, jó lenne még ma is dupla ikszpével tolni. bár elvileg ma még van, nem tudom a peccs miatt adnak-e plusz időt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14731) Szepi1979 válasza sebijani1982 (#14726) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Leszedtem innen az EU patchet ( 988 mb ), lejött egy .patch kiterjesztésű fájl. Hogyan tovább?

“ nem kell mindig nyerni “

(#14732) #43783936 válasza Djuree (#14730) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az AT-8 a stock KV-1S-t vagy a T28-at, Protót simán állva hagyja. :D
Néha még az AT-15 tulajok is balfékek vele szemben, pedig nekik ismerniük kéne.
Volt mikor kettőt szedtem ki vele egy csata alatt.
Már filózom egy ideje hogy vissza kellene venni.
Hiába, jó a hatos angol vasakkal menni.
Na jó, a GC a kivétel. :DDD

(#14733) sebijani1982 válasza Szepi1979 (#14731) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Elvileg be kell másolni a játék Updates mappájába. Utána a WoTLauncher-t indítva frissít.

DE! Mivel a full telepítő sem érhető el a megadott linkeken, nagy a valószínűsége, hogy még ez is csak a 8.11-es hiába az a neve a linkeknek, hogy 9.0.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#14734) Szepi1979 válasza sebijani1982 (#14733) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszi!

“ nem kell mindig nyerni “

(#14735) AMD Power


AMD Power
titán

9.0 frissítés mikor jön ki?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14736) Djuree válasza AMD Power (#14735) üzenetére


Djuree
félisten

ma? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14737) mefistofeles válasza AMD Power (#14735) üzenetére

A tegnapi visszaszámlálásból az jött ki, hogy ma 9-kor......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14738) AMD Power válasza mefistofeles (#14737) üzenetére


AMD Power
titán

Az baba. Este WOT munka után. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14739) Dr_Syrex válasza mefistofeles (#14737) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nálam még nem kezdett frissíteni, de 10 percenként ránézek azért.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14740) L4mie


L4mie
veterán

eu weblap is off.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14741) mefistofeles válasza Dr_Syrex (#14739) üzenetére

..szintén zenész.....
Mondjuk ez megint tipikus...... először beharangozzák a 15.-ét, abból lesz az utolsó pillanatban 16 (és ugye kirakták a visszaszámlálót is) és akkor sem indul a letöltés ....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14742) Dr_Syrex válasza mefistofeles (#14741) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem kerget ugyan a tatár, de nem bánnám ha lassan elfrissítgetne a háttérben :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14743) mefistofeles válasza Dr_Syrex (#14742) üzenetére

...persze nem is az a helyzet, hogy az életünk függ tőle.... de ugye az ígéret szép szó......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14744) Richard!


Richard!
addikt

worldoftanks.eu ezt írja: Wednesday 16th April from 04:00 until 15:00 CEST (GMT +2)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14745) Dr_Syrex válasza mefistofeles (#14743) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A WG jó az ígérgetésben :) De ebben a másodpercben el is kezdte az update letöltését :))

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14746) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#14738) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem-nem. Este szenvedés az új bugoktól munka után. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14747) Richard! válasza Dr_Syrex (#14745) üzenetére


Richard!
addikt

nekem is elkezdte.2,3 giga :o bár nyilván ez nem oldja meg a ping problémámat :((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14748) Djuree válasza mefistofeles (#14741) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom mit szenvedtek, du. 3-ra van írva a befejezés, addig nem is próbálkozok belépni se, minek? foglalkozzatok addig a párotokkal, gyerekkel, házimunka, tanulás, kutyasétáltatás stb, nem hiszem el h semmi dolgotok a wot-on kívül. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14749) Dr_Syrex válasza Djuree (#14748) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez igazán remek beszéd volt, köszönjük. Nagyon szépen általánosítasz, holott nem lenne indokolt :U
Nem szenvedett itt senki, csak vártuk, hogy mikor kezdi el végre a letöltést. Belépni nyílván nem tudunk délután 3 előtt, szóval nem fogjuk 5 percenként a nyitóképernyőt bámulni.
Értem, hogy mit akartál mondani, de most talán felesleges volt ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14750) Djuree válasza Dr_Syrex (#14749) üzenetére


Djuree
félisten

csak unom h minden 2.hsz a sírás, h miért nem enged csatlakozni, kötsög wg, stb. nézd meg az on-topikot...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.