Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) sith7 válasza emre (#13894) üzenetére


sith7
nagyúr

GG :C

szerk.:

Dobi 562
Szintén GG ! :C
Durva a gép, mi ?

[ Szerkesztve ]

(#13902) Dobi 562 válasza sith7 (#13901) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi! Ha a fasza ágyú meg van rá akkor már király, ha a legjobb motor is, akkor istenkirály. Előtte szenvedés.

(#13903) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#13902) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Korábban volt egy olyan időszak mikor a T-54-gyel valamit csináltak és nagyon szenvedés volt vele játszani fullosan is ..úgy látom most megint jó tank lett belőle,szépen lehet vele lődögelni :) ..Grat!

(#13904) Dobi 562 válasza Gaz 78 (#13903) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap este volt vele két olyan csatám egymás után, hogy belefutottam olyan ellenséges csapatokba hogy mindenki arannyal lőtt rá, akkor annyira nem élveztem a játékot vele . :)

(#13905) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#13904) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ja hát igen az arany lőszer az más tészta.

(#13906) sith7 válasza Dobi 562 (#13902) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom :W , nekem is megvan, szívtam is vele eleget, de már csak 31k xp az OBJ140 ... azért az a 264 pen már nagyon jól hangzik :K

(#13907) bullseye


bullseye
addikt

Gratula Rigó Mátyás, ha ezt olvasod: híres lettél!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13908) KisApám


KisApám
addikt

MA sem nehéz a tankász a csudagéppel - Pz.Sfl. V

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13909) Dr_Syrex válasza KisApám (#13908) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ennyire gyengék vele a játékosok? Szép eredmény, de egy T7 TD esetében általában jóval több kell az ászhoz.
Mondjuk a kis csővel egyelőre én is pihentetem a garázban, Sajnos az utolsó centig be van osztva a fee xp-m :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13910) Dr_Syrex válasza Dobi 562 (#13904) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tegnap délután én is összefutottam veletek Swampon. Ha jól emlékszem Patton és AC 48 tankokkal voltatok.
Én Leo PTA-val gurultam. Már eleve nem volt túl acélos a csapatunk és amikor megláttam, hogy ti vagytok az ellen oldalon, lélekben már keresztet vetettem :D
Viszont mikor elhúztunk 6-0-ra, már éreztem, hogy nem lesz baj. Végül be is húztuk a meccset :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13911) emre válasza sith7 (#13901) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13912) Dobi 562 válasza Dr_Syrex (#13910) üzenetére


Dobi 562
addikt

Fú, lehet. Nem emlékszem arra a csatára, a Pattont talán 1-2 kör erejéig erőltettem aztán ráhagytam, mert mindig nagyon csúnyán kikaptunk. :)

(#13913) skopy válasza emre (#13894) üzenetére


skopy
tag

Gratula, szép csata volt :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#13914) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

délután nem tankoztam,gondoltam este nyomok pár csatát ..ó hát mindkét szerver csúcson van,lagolt is 130-cal ..2 csata után kiléptem ..maj hónap jáccok

(#13915) emre válasza Gaz 78 (#13914) üzenetére


emre
veterán

Én simán tudtam menni pár kört és nem volt semmi gondom, épp most hagytam abba.

Ez volt mára az utolsó, itt már majdnem ledobta az agyam az ékszíjat, egyrészt a csapaton, másrészt meg mert olyan melléket lőttem.

Ma csak WZ120 és Borsig volt a terítéken. A múltkor jól elbasztam a win arányomat hogy mindenképpen duplázni akartam a battal meg az E100-al.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13916) Magany


Magany
tag

:)

(#13917) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nekem is kijutott a jóból az előbb. Meg kellett várnom hogy a fél csapat elhulljon, hogy lövéshez jussak. Ott tülekedtek, löködték egymást egy átjárónál, ahová a TD-k is be tudnak lőni. Egyből 4-5 tankunk oda lett. Köztük Foch 155-el remek magyar játékos, aki egyszerűen kigurult 4 ellenfél elé.

(#13918) Patrick76496 válasza Tomi0703 (#13866) üzenetére


Patrick76496
őstag

Lehet azért jött be annyira, mert amikor játszottam vele, pont akkor jött be az extra zoom és úgy azzal már hirtelen nagyon pontosnak hatott az eddigiekhez képest. Plusz anno melty-s célkeresztet használtam, ami a vékony vonalaival megint csak a pontosság érzetet növeli. Nekem nem volt sérülékeny az ammo rack. Valahogy csak össze kellett hozni vele azt az 1750-es átlagsebzést.

A Tigerrel is próbálok barátkozni, mióta ismét felraktam a melty-s célkeresztet, mintha jobban menne. Bár azért még mindig tartom az álláspontomat, hogy nem teljesen jó sidescraperre. Általában nálam úgy van, hogy vagy egyből megy egy tankkal vagy nem. Lehet erre rá kell érezni, majd erőltetem. Mondjuk az is javított rajta valamit, hogy az optikát ventire cseréltem, előbbinek nem sok hasznát vettem.

(#13867) Atlantis: Ha lenne fölös német legénységem, én ezeket venném vissza: E-75, JgPanther, VK3001D, Panther. Meg amúgy is nemsoká jön a historical battle mód, oda meg a német tankok jó része megfelelő lesz.

(#13877) Bingisz: Fentebb jobbra van még egy, abból hirtelen kétfélét is ki tudnék nézni.
- - - - - - - - - - - - - - - -
- Magyarok, magyarok mindenhol
- Más:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13919) Gaz 78 válasza emre (#13915) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

lehetséges,hogy szolgáltató függő
látom az RHM hozta a formáját szépen zárt egy 160-170ezres kredithozammal :)

[ Szerkesztve ]

(#13920) AMD Power


AMD Power
titán

Miért kaptam 75 aranyat? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13921) Atlantis válasza Patrick76496 (#13918) üzenetére


Atlantis
veterán

Meglátom, mi kell a következő kampányhoz, amiben az eddigiektől eltérően lehet aktívabban részt veszek. Addig nem veszek már semmit.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13922) KisApám


KisApám
addikt

EZ sem volt rossz... 8x annyit sebeztem, mint a csapatunkban a következő, illetve 6x annyit, mint a másik csapatban lévő legjobb. 49% esélyes volt, szóval egál.
A végére 5 lövedékem maradt a 40-ből.
Velem együtt NOOBparádé, de most a jó oldalon. ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13923) Magany


Magany
tag

Sziasztok, melyik a jó célkereszt? Ami oda is hord ahová célzol vele.....

(#13924) Máté94 válasza Magany (#13923) üzenetére


Máté94
addikt

Ezek csak design-ban különböznek, gyakorlati jelentőségük nincs.

(#13925) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

az olyan szűklátókörü kis kö****től megy ki a hajamból a dajer ezesetben a WZ132-es tulajdonosától aki azt hiszik az arty nem csinál semmit ha nincs killje :/ ...csata végefelé őt kilőtték és aztán fel volt háborodva és nekiállt tippeket adni az ellenséges csapatoknak - lőjékk ki az useless artyt így úgy amúgy ..aztán meg is találtak engem :(

[ Szerkesztve ]

(#13926) vJokka válasza Magany (#13923) üzenetére


vJokka
aktív tag

A szerver oldali célkereszt, pl: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#13927) Dr_Syrex válasza Máté94 (#13924) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Így van, azt kell használni, amelyik a leginkább szimpatikus. Ki kell próbálni többfélét.
Szép is lenne, ha befolyásolnák a pontosságot is :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13928) Tomi0703 válasza KisApám (#13922) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jobb felső sarokban miért takarod le mindig a kreditet, aranyat meg freet? Már a másik topikban belinkelt képeidnél is feltűnt. :DDD

(#13929) KisApám válasza Tomi0703 (#13928) üzenetére


KisApám
addikt

Titok, szégyenlem, hogy több százezer aranyam van. :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13930) Djuree


Djuree
félisten

national geographic tankos film. maus stb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13931) #43783936


#43783936
törölt tag

Végre meglett vele az ász.
Az utolsó ellen, az egylövéses JT88 frontja 11 goldskúlómat pattintotta le kb. 250 méterről. :Y
A csapat többi tagja, kb 100 méterről még el se tudta találni. :D

(#13932) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

reggeli 50 arany

kód:
MONOL1THWGLGRANDF1NAL

[ Szerkesztve ]

(#13933) mcwolf79 válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


mcwolf79
veterán

Köszi :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13934) Gorcsev


Gorcsev
tag

Újabb 50 küvecs: MONOL1THWGLGRANDF1NAL

Opsz, megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#13935) belaazallat válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi! bezsebelve! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13936) kicsitrash válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Köszi :)

(#13937) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..örülök,hogy még belefértetek

(#13938) mcwolf79 válasza Gaz 78 (#13937) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ki korán kel, aranyat lel :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13939) Djuree válasza mcwolf79 (#13938) üzenetére


Djuree
félisten

szó szerint. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13940) bullseye válasza Gorcsev (#13934) üzenetére


bullseye
addikt

:R
Nekem még most is elfogadta. És milyen jót aludtam eddig! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13941) Djuree válasza bullseye (#13940) üzenetére


Djuree
félisten

namenja a pi-be! ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13942) Gaz 78 válasza mcwolf79 (#13938) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

..ki korán kel,jobban fárad .)

(#13943) AMD Power válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt ,hogy is kell?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13944) emre


emre
veterán

:))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13945) Djuree válasza emre (#13944) üzenetére


Djuree
félisten

az nice. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13946) Enzolord válasza AMD Power (#13943) üzenetére


Enzolord
addikt

Bejelentkezel a honlapon, rámész a neved melletti ikonra, és ott activate bonus code...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13947) AMD Power válasza Enzolord (#13946) üzenetére


AMD Power
titán

Incorrect code. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13948) Mister_X válasza emre (#13944) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos nagyon szerethetett érte :D Én még csak Bishopot ammorackeltem eddig Excelsiorral.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13949) emre


emre
veterán

Éljenek a fun playerek, amit itt még elmondanék az nem tűr nyomdafestéket, de hogy az on topikban is ezt védik az mélységesen felháborít. Asszem ezentúl hagyni fogom hogy a sok "játékos" egymást hülyítse a jó tanácsaikkal.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13950) Djuree válasza emre (#13949) üzenetére


Djuree
félisten

statisztika. valszeg az on topikban is az oda beírogatók, vagy csak olvasgatók 80%-a maga is paradicsom szinten van...a játékban, nehogy félreértés essék.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.