Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) emre válasza Dobi 562 (#13649) üzenetére


emre
veterán

Nagy vonalakban annyit hogy erősen csodálkozok hogy ez így megjelenhetett, meg hogy lassan elérik a Blikk színvonalát.

mod:

Ha már itt vagyok egy tegnapi laza T29-es replay. Elsősorban kezdőknek ajánlom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13652) Dr_Syrex válasza Magany (#13647) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Félreérted, nem rád céloztam, hanem éltalánosságban beszéltem. Nem kell tank ászt mutatnod, hiszen nem az a lényeg. Az idejét sem tudom, mikor volt utoljára ászos köröm, pedig volt azért 1-2 tisztességes meccsem. A saját hibáim vezetnek sokszor a gyenge eredményhez és ezen hibák kijavítására kell törekedni, amennyire az adott játékos tudásszintje engedi :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13653) mefistofeles válasza emre (#13651) üzenetére

Finom kis csata.
Hogy örülhettek a csapatok (ellentétes előjellel) mikor felfedeztek téged..... :DDD két-két citrom volt a legkomolyabb stat rajtad kívül.
Had kérdezzem meg, ezen a pályán általában ez az útvonalad vagy változó a dolog?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13654) Magany válasza Dr_Syrex (#13652) üzenetére


Magany
tag

Mar azt gondoltam meg 1 rajongom akadt aki azt tanacsolja mihamarabb fejezem be a jatekot........ nekem is vannak hibas donteseim amit kesob at gondolok hogy maskepp kellet vona megoldani.......Emre : nem tudom megnezni a replayt mert epp errol a pájárol is kirak a jatek :)

(#13655) bullseye válasza Magany (#13647) üzenetére


bullseye
addikt

- Az összes titkos MM csalásra magyarázat, hogy az MM
1, nem skill alapú
2, nem stat alapú
3, nem szűri a troll szakaszokat
4, bénán lett megírva
- Chuck Norris, az RNG.
- 15:3 RNG együttállás. Én gyanakszom, hogy ilyenkor 3-4 tank jó RNG-je kiakasztja az egész csapatét, de ha valami nem szándékos a világon, akkor az ez.
- WR váltás, sima statisztikai közép, kilengésekkel, meg az emberi psziché gyengesége.
- Killshot szintén RNG, az 1 HP mentés emlékeim szerint szándékos, de mindig csak akkor figyel rá az ember, ha a rossz végén áll
- Lassított/gyorsított töltési idő, valószínűleg csak látszat és pszichés dolog. Replay-ben ellenőrizhető, hogy nem igaz.
- Pontatlan prémium szimpla baromság
- botok: szerintem sima emberi hülyeség, de ezt majd kifejti, vagy valami, hátha mégsem.
szellem
- szellem lövedék: bug, és elég ritka bug
- Hibás ágyú, még soha nem láttam ilyet
- spot: a 6. érzék 3 másodperces. Eddig kb 2 csatám volt, amikor anélkül lőttek rám. az valószínűleg bug. Mellesleg a spot rendszernek ennél komolyabb bugjai vannak, mindig is voltak, mindenki tudja. Aki játszik, elfogadja...

Summa summárum, az egész cikk egy hatásvadász, demagóg marhaság, és tényleg csak arra jó, hogy aki érti a játékot, és rossz benne, az mentséget találjon.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13656) emre válasza mefistofeles (#13653) üzenetére


emre
veterán

Változó, ha felfelé sokan mennek az azért nem jó mert csak zavarjuk egymást, meg a hulldown-t itt jobban ki tudom használni mint fenn. Erős tornyú géppel szeretek ide menni, de ha az ellenfélnél van 2-3 gyorsabb szerkezet akkor simán körbelőttek volna. Mert pl átjön egy középen, az oldalba kap, kettő meg a szembeni két bucka mögé hogy amikor elfordítom a tornyomat tudjanak rám lőni és már végem is van mert nem töltök be olyan gyorsan. Ezért is nyomtam help-et az elején elég sűrűn. Top tankként ezt simán lehetett vállalni még egyedül is, de mennyivel jobb volt hogy az ellenfél tudott a csiri-re lőni, így legalább elfoglalták magukat és nem jöttek rám. Pedig két tigris a T43-al közösen simán lenyomott volna. Szóval ez arra is jó példa hogyan nem szabad tigrissel játszani.
De volt hogy top tankként végigmentem a sínek mellett. Vagy battal beálltam alul a tetőt lőni, aztán a maradékot levadásztuk. Szóval elég sok mindentől függ hogy mikor merre indulok, de ahogy Virkir egyszer megjegyezte nem villamossal közlekedünk hogy ne tudjunk irányt változtatni ha úgy alakul a helyzet.

A stat nem minden, mostanában van pár gép amivel bénázok rendesen, meg van pár amivel az átlag felett vagyok, és rengeteg játékost látok szar stattal akik egész értelmes dolgokat tudnak művelni és lehet rájuk számítani. Nekem az xvm igazából csak arra kell hogy tudjam kire érdemes fokozott figyelmet fordítani, meg lássam az adott tankkal mennyit ment valaki, és milyen arányú win-je van vele. Szerintem ezek azt sem tudják mi történt.

itt is írtam a statról Egy batmobil, gyalázatos értékekkel, baromi jól dolgozva. Csak miatta lett top gun-om

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13657) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Tegnapi kép. Nem tudom, hogy ezt most nekem írta amiért halála előtt még hátba lőttem vagy annak aki kilőtte, de jót derültem rajta :D Végre valami változatosság beszólásnál

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13658) mefistofeles válasza emre (#13656) üzenetére

Mondjuk ebben a stat dologban tényleg van valami....
Az utóbbi időben észrevettem, hogy a csapatunkból általában (jó persze akadnak üdítő kivételek is) a legmagasabb stattal rendelkezők a csata első harmadában esnek el, általában tök haszontalanul.
Himmelsdofon sosem megyek a hegyre (tuti nem is fogok) inkább a sinek felé. Kis tierben a te útvonaladon pillanatok alatt szétkapják az embert. Ott szinte mindig hihetetlen a zsúfoltság, megy a hirig rendesen.
Jól jelzi milyen noob vagyok, hogy sokáig egyáltalán nem néztem replayokat, mostanában pedig rá kell jönnöm, hogy pl. a te és diegho meccseiből mennyit lehet tanulni..........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13659) scyllarus válasza emre (#13651) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra majd otthonról ránézek. A T29-nél minden segítség elkél nekem :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13660) emre válasza mefistofeles (#13658) üzenetére


emre
veterán

Amikor a zöldek az első percekben elhullanak annak általában (személyes tapasztalat) az az oka, hogy megpróbálják kompenzálni azt a csapat taktikai hiányosságot amit a pirosak okoznak. Egy csomó esetben az első percben lehet látni hogy az egész banda elhelyezkedésével lehet-e hozni a csatát, vagy eleve kudarcra van ítélve a dolog. Ha lesz még ilyen köröm ami erre jó példa teszek fel replay-t. A tegnapi T44-es köröm ilyen volt, nem hittem az xvm által jósolt esélyben, és dupla vagy semmit játszottam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13661) emre


emre
veterán

Na ezt nem gondoltam volna hogy megnyerjük. Mondjuk ide most mentem először.
A tetőre a löveg negatív kitéríthetősége miatt nem megyek, meg még ellőtt ágyúval is viszonylag sok sebzést ki tudtam osztani.
E-50 Ausf. M, Winter Himmelsdorf, Encounter

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13662) bullseye válasza emre (#13660) üzenetére


bullseye
addikt

Én épphogyzöldként sokszor abba halok bele, hogy megyek a helyemre, pl meddel mines hegyre, és mire felfogom, hogy nincs mögöttem senki, aki érdemben segítene (vagy egyáltalán), addigra már ott áll négy röhögő ellenfél. Még mindig nem sikerült rászoknom, hogy kivárom, mit tesz a csapat, és tojok a taktikai hátrányra, amit a lassúság okoz, meg megyek a lemmingekkel, stb. Amennyit mostanában játszom, talán már nem is fog összejönni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13663) mefistofeles válasza bullseye (#13662) üzenetére

Én úgy játszok, hogy nem is remélem, hogy jön mögöttem valaki......
Nem érzem magam olyan jónak, hogy én hívogassak másokat de annyira meg igen, hogy nagyon ritkán (szinte soha) állok be a lemmingekhez tizediknek. Aki meg eddig hívot, hogy tartsak vele (nem tettem) az az esetek döntő töbségében 0 sebzéssel elhullot 50 másodperc múlva.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13664) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Szeretem én a kihívásokat, de ezt azért egy kicsit túlzásnak érzem. Persze a csordaszellem itt is beindult, nem is értem miért indultam el a zászlóhoz, végül is nem fontos bevédeni :DDD Maradtam volna inkább én is sarokban, de visszafordulni már nem volt idő ezzel a géppel ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13665) emre


emre
veterán

Sajnos Diegho kicsit magasra tette a mércét a T57-el. 7200dmg csak az első osztályhoz volt elég. replay

Győzelem!
Highway 2014.03.10. 20:17:45
T57 Heavy Tank
Bevétel: 2132xp, 93 399 kredit
Mérleg: 93 399
Acélfal, Nagy kaliber, Szárnysegéd, Kiváló Lövész, Elit lövész

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13666) sith7 válasza emre (#13665) üzenetére


sith7
nagyúr

Állat .. akarom mondani, nagyon szép ! :D

(#13667) Magany válasza bullseye (#13655) üzenetére


Magany
tag

Azert azt meg hozza tennem hogy aki ezt kozz tette nem az en szintemen jatszik es nincs ra szuksege hogy valamire is mentseget talaljon :) De azert a te velemenyed is velemeny.

(#13668) bullseye válasza Magany (#13667) üzenetére


bullseye
addikt

Hát nem tudom milyen szinten játszik, remélhetően jón, de nem is saját mentségnek szánta a cikket, inkább hatásvadász kattintásvonzásnak, ami be is jött. Amíg le nem vették...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13669) mefistofeles

Hát van amikor legszivesebben én is összeesküvés elméleteket gyártanék.....
kb. 5 csata ment el zsinórban úgy, hogy a minimumom 3 kill volt, aztán megszakadt a kapcsolatom.... mire visszaértem épp kilőttek. 0 kill, 0 sebzés de persze abban a körben győztünk..... röhej.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13670) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#13637) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az, hogy lepattant és mégis sebzett. Értem én, hogy felrobban a páncélon, de akkor legalább jelezze úgy, hogy átütött, vagy nem tudom. :F

És ha már a TD-k, és "Tier 12 Battle level has been removed":

Igen jól látod, ez egy T12-es csata és ma készült a kép. :K

(#13648) emre: Pont így hívják az egyik tanáromat is, nem te vagy az véletlenül? ;]
- - - - - - - - - - -
Jól megaszondta :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13671) Flatron710 válasza emre (#13660) üzenetére


Flatron710
tag

Ez nagy igazság!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#13672) csoki válasza Patrick76496 (#13670) üzenetére


csoki
senior tag

ha átütött volna akkor nem annyit sebzett volna :D szóval jó ez így :)

(#13673) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lenne vajon esélyem valami klánba bekerülni? [link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13674) emre válasza Mister_X (#13673) üzenetére


emre
veterán

Itt nézz körül

Egyébként sose értettem meg mi szükség van klánra a játékhoz, pláne ha valaki vagy nem akar vagy nem tud CW-re járni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13675) scyllarus válasza emre (#13674) üzenetére


scyllarus
veterán

- Jobb hangulat meccsek közben
- Könnyű társat találni szakaszozáshoz
- Gyorsan kapsz segítséget, ha kérdésed van

Így hirtelen ennyi jutott eszembe

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13676) emre válasza scyllarus (#13675) üzenetére


emre
veterán

Hmmm, szakaszba is csak ritkán vágyok, a válogatatlan társaságtól meg agyfaszt kapok.
Az első ph klán lehet túl mély nyomokat hagyott bennem. :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13677) Mister_X válasza emre (#13674) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most küldik vannak ammik megkövetelik a tagságot, plusz gondolkodtam korábban, hogy lehessen kikkel csapatozni rendesen, meg ilyenek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13678) Magany válasza scyllarus (#13675) üzenetére


Magany
tag

Na igen, en is voltam klan tag.......jo kis barati tarsasag volt nem nagy kovetelmenyekel......azota csak olyan klanokat lattam ahol nagy a kovetelmeny....

(#13679) scyllarus válasza emre (#13676) üzenetére


scyllarus
veterán

Jó klánt kell választani :D
És randomban milyen a válogatás? Én most kezdek rákapni, a randomhoz képest mindenképp előny a -1 agyatlan csapattárs, komolyabb dolgokra meg nincs időm. (Mármint mennyiségre megvan, csak az eloszlása nem kedvez a kötöttségekkel járó játékmódoknak)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13680) emre válasza Mister_X (#13677) üzenetére


emre
veterán

Ja, azokra magasról teszek, de nekem már könnyű, mert prém fiókkal amúgy is dől a lé. De ha csak ezért kell akkor ajánlom szeretettel az alábbi Urat.

(#13679) scyllarus

Akkor lehet velem van a baj, mert a KH-ban sem éreztem túl jól magam, illetve a szakasztársaimmal szemben is elég magas követelményt állítok. Sajnos volt rá példa hogy győztem mondani mikor mit kellene tenni, vagy éppen leszarta hogy segítenie kellett volna. (Virkir, Zsolt ne szóljál be most épp nem rólatok van szó)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13681) scyllarus válasza emre (#13680) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem hiba, te jóval jobb játékos vagy, magasabb követelményekkel. :)
De én vagy a fórumtárs szerintem beérjük kevesebbel is. Meg aztán minden klánban van ilyen is, olyan is a társak között. Én szerencsés vagyok, jókat találtam.
De én sem értek egyet azzal, ha csak a küldi miatt akar belépni, különben.
És a ph!-s klánba kevés lesz a wn6-ja, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13682) Stigma.HC válasza emre (#13680) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Még anno az első cod megjelenésénél volt egy klánom amiből még ma is tartjuk a kapcsolatot pár emberrel, mikor időnk engedi (ez az amiből sajnos egyre kevesebb van) összeülni kicsit sörözni és társalogni, pedig van aki az ország másik végében lakik.

Szakasztársaknál én annyira nem szoktam figyelni ki milyen játékos, ha szimplán ezt nézném akkor elég sok embert kiszórhatnék magam mellől. Na nem lennék akkora bajban mint mondjuk diegho, de még az ismerősök között is vakarnom kéne a fejem. Nekem elég annyi ha tudja merre van a tank eleje és értelmesen lehet vele kommunikálni.

Akkor szeretek igazán egyedül játszani, ha valami nagyobb grindbe fogtam, mert társak mellett azt nem tudom rendesen csinálni. Vagy a játék mellett még mással is foglalkozom és nincs időm figyelni a másikra.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13683) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Oldalba vágtam az ellenséget. :)

(#13684) Mister_X válasza emre (#13680) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs 1000 wn6-om :N Azt se tudom hol kell megnézni :F Bár az áttlag effimből és wn7-emből kiindulva...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13685) emre válasza Mister_X (#13684) üzenetére


emre
veterán

Például itt.

Akkor még ezt tudnám javasolni, de szerintem ha megbeszéled Djuree-val simán felvételt nyersz.

(#13682) Stigma.HC

Nálam feltétel a magas eff, és szintén lényeges a kommunikáció. Hang chat nélkül a mai napig nem vagyok hajlandó szakaszban játszani.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13686) Tomi0703 válasza Mister_X (#13684) üzenetére


Tomi0703
őstag

7 meg a 6 szinte ugyanaz, sőt.

(#13687) Mister_X válasza Dobi 562 (#13683) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csinos. Nekem meg erre nyugodtan megadhatta volna az ászt. Nem hittem, hogy egy Malinovkát lehet top tier heavy tankok nélkül is megnyerni.

[link]

[link]

Replay

Remélem, hogy majd a T-34-2 is hasonlóan jó lesz :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13688) emre válasza emre (#13685) üzenetére


emre
veterán

uppsz az kimaradt hogy nem feltétel :D

De ha már helyesbítenem kell megmutatom hogy engem hogyan lehet felidegesíteni. Azt mondta elfoglaltam a helyét.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13689) Dobi 562 válasza Mister_X (#13687) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oda egy jó spotter kell meg jól helyezkedő (nem a sarokban kuksoló) csapattársak. :)

(#13690) scyllarus válasza emre (#13688) üzenetére


scyllarus
veterán

Direkt olyan képet raktál fel, ahol takarjátok a helyet, mert különben látszana, hogy oda fel volt festve, hogy "BerserkDK-T34". A múltkori patchben jött, hogy kijelölhetsz magadnak helyet, amik csak a tied! Nem volt szép, hogy nem tartottad be :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13691) emre válasza scyllarus (#13690) üzenetére


emre
veterán

Én kérek elnézést, akkor biztos a rokkant kártyája is volt, meg felmentése torna alól. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13692) scyllarus válasza emre (#13691) üzenetére


scyllarus
veterán

Megszereztem az eredeti, retusálatlan képet. :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13693) mefistofeles válasza Mister_X (#13673) üzenetére

Itt körülnézhetsz. Mind magyar klán és le is írják a feltételeket. Mondjuk a 90%-nál nincs sanszod se. Ahova mehetsz ott meg nagyon ki kell fogni. Mikor én akartam klánozni, a tiednél egy picit jobb stattal akkor eléggé belenyúltam. Az egyik klán azt mondta oké, aztán kiderült, hogy csak egy rövidítést kaptam a nevem elé mert olyan kis tankokkal senki sem szakaszozott mind én (bár a feltételeknek megfeleltem), a másik szintén felvett, aztán 3 napig könyörögtem, hogy legalább a TS3 címüket megadják......., innen azt mondtam köszi nem kell, .... aztán két hónap múlva jelentkezett a hamadik klán, hogy jéééé csak most olvasták a jelentkezésem és hogy jöhetnék. Meg voltak sértődve, mikor mondtam, köszi nem érdekel.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13694) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Most csináljatok Ászt Hellcattel, mert nagyon alacsonyan van a mérce.

1276 xp. :Y Régen simán 1400+ körül adta be...

[ Szerkesztve ]

(#13695) emre


emre
veterán

Szerintem hoztam nekik a csatát. replay

Győzelem!
Airfield 2014.03.11. 18:59:23
WZ-120
Bevétel: 4 094 (x2)
Mérleg: 80 422
Nagy kaliber, Szárnysegéd

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13696) marked one94 válasza emre (#13680) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig én beakartam szólni szokás szerint :D ;]

You'll Never Walk Alone

(#13697) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

A nagyobbik 128mm-es löveggel szépen szól a Pz4
..vesztes csatára is 2002 xp .)

Vereség
Csata: Ensk 2014.03.11. 19:14:25
Jármű: Waffenträger auf Pz. IV
Szerzett tapasztalat: 2 002
Szerzett kredit: 65 187
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kaszás, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#13698) emre válasza marked one94 (#13696) üzenetére


emre
veterán

Tudom ezért is írtam. De hiába az off topik, azért jobban örülnék ha ide is játékosok írnának. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13699) virkir válasza marked one94 (#13696) üzenetére


virkir
veterán

vagy éppen leszarta hogy segítenie kellett volna.
Erről a mondatról meg pont TE jutottál fejembe.
höhö...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13700) emre válasza virkir (#13699) üzenetére


emre
veterán

Na a jóindulat. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.