Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Gyuri27 válasza rlazol (#49000) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kell túlélni.
T6-7 lightokat emlegetnek a fórumok. Kb 3k kombinált sebzés ált elég (spot és saját ugye).
Az amx 12 nem a legjobb azt próbáltam. A kicsi wz már jó.
Csak ugye sokszor nem nyerünk még ha top 3 is.
Párszor lecsúsztam 50-100 xp-l.
Meglátjuk a maradékot meg tudom-e majd csinálni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#49002) xAttilax válasza rlazol (#49000) üzenetére


xAttilax
őstag

Én a panther m10-el csináltam meg a nagy részét, az neked is van. Csak nyomjál bele egy kis goldot és kész

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#49003) h1mpi válasza rlazol (#49000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmit nyomj le 50 meccset minden 5.-re csak összehön

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#49004) rlazol válasza xAttilax (#49002) üzenetére


rlazol
addikt

Megpróbálom, köszönöm.
Most KV-2vel is összejött egy. :)
h1mpi: bár összejönne, de kb minden 10. az arány.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49005) e-newsee válasza lacibacsi (#48999) üzenetére


e-newsee
addikt

Abból én voltam az egyik. :) Azért indultam neki én is azzal, hogy hátha, de esélytelen.
Aztán egyet azért összemalackodtam a kis OI-val, egyet meg a Luchs-szal. Vagy 30 meccsből... :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49006) jozefgucci1 válasza rlazol (#49000) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nyugi ez nem egyszerű feladat senkinek sem. Jó a superunicum megcsinálja ,de ott is rá van szorulva a csapatra .Szerintem valami gyors med vagy Light tank ami jó lehet. Nálam T67-T25-CromwellB .Alacsony tier , mert itt gyorsak a csaták és több a ráhatásod.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49007) kchryss válasza e-newsee (#48998) üzenetére


kchryss
addikt

(#48999) @lacibacsi:
Bizony kicsit megszaporodtak ezek a tankok. :D

Nálam ez a 2 csata volt ilyen szempontból a csúcs:
11 b2, 4 valentine II

7 b2, 12 valentine II

(#49008) e-newsee válasza jozefgucci1 (#49006) üzenetére


e-newsee
addikt

Vagy valami valami olyan tank, ami viszonylag mozgékony, és jól pattint.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49009) rlazol válasza jozefgucci1 (#49006) üzenetére


rlazol
addikt

Attól tartok, hogy mégha egész napos játékkal valahogy össze is kínlódom, a következő feladatopk még nehezebbek lesznek. :s

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49010) jozefgucci1 válasza e-newsee (#49008) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért med és light , mert a sok spot dmg hozzájárul és így sok xp-t kapsz.Nálam a T67-T25 combó nyert , mert elég mozgékony és sok sebzést ki tudok osztani+ még spotolni is tudok . Malinovkán T67-el bementem egyböl a spot bokorba és alig lőttem T7-be,de meglett a küldi :DDD

rlazol. Amennyiben a mai küldi is meglenne úgy előrébb vagy szóval szerintem próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49011) rlazol válasza jozefgucci1 (#49010) üzenetére


rlazol
addikt

Csinálom én, csak rohadtul nem haladok. Mindig meghalok, és így hiába az 1500 sebzés M10vel vagy a 2500 spot Leoparddal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49012) jimmy74


jimmy74
őstag

T25 pilothoz a token bármelyik elmúlt napra ami nem lett megcsinálta felhasználható?

WoT:jimmbo

(#49013) Emu


Emu
őstag

Skoda T50. Meccsenként min. 4k kombinált megvan, és mivel a csaták 80%-t T10-ben tolom, ezért általában első is vagyok minden meccsen. Az már más kérdés, hogy nem mindig sikerül lehozni :)

(#49014) rlazol válasza Emu (#49013) üzenetére


rlazol
addikt

lassan ott tartok, h előveszem a PTA-t. Ha rendesen kijön a lépés akkor vagy vesztünk vagy 5-10 XP hiányzik. Ha meg nem, akkor persze győzünk. Idegroham kerülget.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49015) Emu válasza rlazol (#49014) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a PTA ma nem adja, általában lemaradok 50-100xp-vel a top3-ról...

(#49016) rlazol válasza Emu (#49015) üzenetére


rlazol
addikt

én 5-10vel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49017) rlazol


rlazol
addikt

Szerintem élő közvetítésre váltok, olyan frusztrált vagyok. T43-val megvan az ötödik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49018) kchryss válasza jimmy74 (#49012) üzenetére


kchryss
addikt

A 15-napból 13 tokent kell szerezned a tankért. 1 napi küldetés = 1 token, 1 vásárolt token = 1 token.

(#49019) rlazol válasza xAttilax (#49002) üzenetére


rlazol
addikt

xAttilax - az M10. :) :R
5 kill, 1653 dmg, 2k spot csak elég lett a hetedikhez. :D

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49020) Gyuri27 válasza rlazol (#49019) üzenetére


Gyuri27
félisten



Amd - Radeon - Ryzen

(#49021) benvolio


benvolio
őstag

Első csata a T20-al, lehet barátok leszünk. :D

(#49022) jano_77 válasza rlazol (#49017) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom ki volt az a retek a WG-nél, aki kitalálta ezt a napi szart, de rohadna el a húsa a nyomoroncnak!
Nyerjünk is és legyek a 3. XP-ben! FUCK :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49023) rlazol válasza jano_77 (#49022) üzenetére


rlazol
addikt

8.
Ez volt az első olyan, h kilőttek, mégis megcsíptem a 3. helyet; M10vel sikerült. :)

jesszusom, 2 óra telt el az utolsó óta, igaz, abból kb 40 percet nem játszottam... Még 2.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49024) e-newsee válasza rlazol (#49023) üzenetére


e-newsee
addikt

Én ma 4 pontig jutottam 31 győzelemből. De 8 top 3-am lenne, ha nem lenne a győzelmi feltétel. :W
Szeretlek WG! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49025) kchryss válasza rlazol (#49023) üzenetére


kchryss
addikt

Én még el sem kezdtem, remélem nekem gyorsabban fog menni. :D

(#49026) jozefgucci1 válasza kchryss (#49025) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem 41 csata kelett a küldihez. Ez igazi szivatás volt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49027) xAttilax válasza rlazol (#49019) üzenetére


xAttilax
őstag

grat!
Nagyon op kis cucc, én most vettem meg, hogy újra bekerült de imádom, éppen így állok vele pár nap után:

még csak 50 csata meg valószínű ezeket az értékeket nem tudom majd tartani, de ha 1400-as átlag dmg és 62-65% WR maradna akkor nagyon elégedett lennék

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#49028) rlazol válasza rlazol (#49023) üzenetére


rlazol
addikt

2,5 órája csak negyedik helyek vagy vesztes csaták... nem hiszem el...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49029) rlazol


rlazol
addikt

hogy T8ban a T43val 2k dmg, túlélés, 2 kill, 4000+ WN8 nem elég az vicc

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49030) rlazol válasza rlazol (#49023) üzenetére


rlazol
addikt

4 órán keresztül adta 4. helyeket, a bukókat, az elején arty általi kilövéseket.
Golyózik a szemem, szédülök, de a 9. után a 10. 20 percen belül meglett, a drága M10vel.
Még sose tűnt fel ilyen, de ma bármi lőtt belém, az első sebzés modulsebzés vagy legény volt. Nem volt olyan csatám, ahol ne használtam volna el a javítót és az eü csomagot is.
De meglett.
És az is eldőlt, hogy NEM fogok tokent venni. Ha ezek után olyan küldik jönnek, amik ugyanennyire esélytelen, akkor a hajára kenheti a WG.
136 csata, ennyit még sose mentem egy nap. 60 győzelem, ez 44,1% WR, 60 csatából 10ben tudtam top 3 lenni, és volt másik 20, ahol 4. Pedig a WN8am nem rossz, a nap folyamán többnyire 1450 körül mozgott, de a végén már a spottereket is elővettem, hátha, de nem. Tudom, nem a legjobb, de rengeteg lila csatát is mentem, ami nem volt elég. 4k WN8, 2 kill, win, túlélés, nem elég.
A végén döbbentem csak rá, hogy mennyivel többet számít a frag mint a dmg, a 9. körben 4 frag mellett alig 1000 sebzésem volt, 4-5. sebző voltam, ráadásul top tier mégis beadta.
Aki ezt kitalálta, az egy igazi geci volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49031) sith7 válasza rlazol (#49030) üzenetére


sith7
nagyúr

136 ??? :Y

Mi vagy Te ? Biorobot ?

Felét se éri az a fos T25 pilot, én neki se álltam ennek a maratonnak :N

(#49032) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mai küldi :

Az orosz oldal szerint a mai küldi annyi, hogy végezz egyszer elsőként a csapatodban sebzés alapján.
Ez elég vicces a tegnapi szivatás után :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49033) e-newsee válasza jozefgucci1 (#49032) üzenetére


e-newsee
addikt

Wotinfo szerint is. Asszem az én szintemen tele leszünk disznóval (O-I, O-I :) ), meg TD-vel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49034) jano_77 válasza e-newsee (#49033) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagy Grille15! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49035) rlazol válasza sith7 (#49031) üzenetére


rlazol
addikt

Elég makacs természetem van. :D
Nekem nincs amcsi prémem, amiben a legénységet húzhatnám pedig a T69 vonalon az nagyon is szükséges. Ezért akarom ennyire. A maival nem lehet gond, pár csatából meglesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49036) jozefgucci1 válasza jano_77 (#49034) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Janó nálad még mindíg Szilveszter van ? :DDD
Bocs ,hogy nem hívtalak tegnap ,de annyire felment a pumpa a sok agyhalott miatt és így inkább egyedül toltam.Aztán végül utolsó három küldinél bejött Xattila innen és áldozati bárányként összehozta nekem :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#49037) szbalogh válasza jano_77 (#49034) üzenetére


szbalogh
őstag

Sok heavy és td fog hátul kempelni? Akkor ha kész a küldi előveszem az MT-15 és LT-15 küldiket ;]

Nick: HE_Storm

(#49038) jano_77 válasza jozefgucci1 (#49036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Semmi gond.....olvasok a sorok között! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49039) munnergep


munnergep
senior tag

Type64-ben ülve meglepődve találkoztam olyan MM-el, hogy T49 és Amx1390 nyolcas, azaz VIII-as tierű meccsben voltak felderítők. Mentem vagy 12 ezer meccset lájtokkal de a Luch-on kívül nem kaptam olyan kört, hogy scoutként saját tierben mehettem volna.
Ez bug vagy új feature?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49040) lacibacsi válasza munnergep (#49039) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezer (vagy 12ezer?) csatánként egyszer beadja. Néhány hete Bulldoggal mentem top tier-ként, majdnem tisztán T7 csatában. (Sokkal többre nem is nagyon emlékszem az utóbbi időből...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49041) jano_77 válasza munnergep (#49039) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem szerintem még sosem volt olyan csatám, ahol light-al top tier lettem volna. :(
Mindig a táplálék lánc legalján, jobb esetben vhol középen foglaltam helyet. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49042) jr1994 válasza jano_77 (#49041) üzenetére


jr1994
addikt

Lighttal az egy szinttel nagyobb csatában te vagy a tápláléklánc teteje.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49043) munnergep


munnergep
senior tag

Az új sandboxos 10-es light-okról van már valahol camo érték nézegető?
Ha majdnem 3k dpm mellett még nem is lehet őket látni, jó móka lesz :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#49044) rlazol válasza munnergep (#49039) üzenetére


rlazol
addikt

Elvileg létezik olyan pl T8-as csata, ahol nincs 8-as tank, csak a 7-esek, köztük lightok. Rikán, de előfordul.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#49045) jano_77 válasza jr1994 (#49042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi van?!? Te folyamatosan csak kötekedni tudsz vagy esetleg vmi értelmeset is írni! Gyanítom tökéletesen tisztában vagy vele, hogy mire gondoltam! Max rosszul fejeztem ki magam, de azért nem kell rögtön okoskodni. Nem néztem vissza, de az utóbbi időben csak ilyen megjegyzéseid voltak - kötekedőek!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49046) e-newsee válasza munnergep (#49039) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez jó kérdés. Régebben belinkelte nekem valaki ezt az oldalt. Akkor, amikor megvettem a Luchsot, és meglepődtem a +3 tieren.
Ez alapján nem lehetne top tier, mert a kivételek között sincsenek, viszont mindkettőt "scout" típusúnak tekinti az MM, szóval lehet, hogy emiatt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#49047) Dewri


Dewri
aktív tag

Tegnap talán a szokásosnál is ganyébb volt a játék, itt is írták páran. 80%-ban +2 tier, aranyeső mindenhonnan, stb. Föl is ***sztam magam, kiléptem, mentem inkább youtube videókat nézni. Van egy magyar arc, Hawk, éppen élő adása volt, kínlódik ő is a T25-ért. Prémfiókos, tele van prémtankkal.

És azt láttam, hogy ő is folyamatosan kapta a +2 tiert, ugyanúgy agyhalott csapatokkal, ugyanúgy nem segített neki senki, ugyanúgy bedarálták 15-5-re párszor, ugyanúgy nem ütötte át 5x egymás után arannyal se az ellenfelet...

Ilyenkor kicsit megnyugszom, mert tényleg azt látom élőben a saját szememmel, hogy a keményen fizető emberkék is ugyanúgy szenvednek, mint az ingyenélők... Ha csak úgy mondanák, azt úgyse hinném el... :D

(#49048) lacibacsi válasza jano_77 (#49045) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem vagy te egy kicsit nagyon szenzitív? Nem akarom védeni a druszám, de ebben speciel semmi kötözködés nincs és még igaz is (főleg az olyan jó játékosokra vonatkoztatva, mint amilyen te is vagy). :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#49049) jr1994 válasza jano_77 (#49045) üzenetére


jr1994
addikt

Nem kötekedek, csak nem bírom a hülyeséget. Ha sok ezer csatából egyszer beadta volna hogy top tier legyél lighttal akkor boldogabb lennél? A :U smileyból arra következtetek hogy igen. Amikor a bot sír aki fel sem fogja hogy egy jó játékos mit miért csinál, de azért a lilákat tudja szidni, az rendben van? Elkezdtem lolozni de mégsem sírom tele a topikját hogy 3 másodperc alatt meghalok a gép ellen.

[link] :U

(#49050) munnergep: az meg a másik, nyilván :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#49050) munnergep válasza jr1994 (#49042) üzenetére


munnergep
senior tag

Én lighttal tiertől függetlenül a tápláléklánc tetejének érzem magam :)
Csak az oroszlán sem megy neki egy bivalycsordának egyedül, ha a csapatomban pedig csak vak dögkeselyűk vannak, akkor b@szhatom a táplálékláncot :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.