Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Angel1981 válasza Midway (#14443) üzenetére


Angel1981
veterán

Aranyat lel!
És tényleg! :)
Nagyon köszi! :R

(#14452) Midway


Midway
senior tag

Hogy utálom az ilyeneket.

T2 light tankkal szórja az aranyat a sok paradicsom között. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14453) Midway


Midway
senior tag

Azóta senki? ;]

A premium(+gold) kódot inkább hétfőn váltsátok be , mert aranyláz van ma reggel.
Szórják a gold lőszert mintha ingyen lenne (ingyen is van ;] ez a pár darab).
A profik azért mert máskor is ezt használják , a sok amatőr paradicsom virág , mert ingyen volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#14454) belaazallat


belaazallat
addikt

Hazánk udvarias fia:

más:

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14455) Bingisz válasza Midway (#14453) üzenetére


Bingisz
addikt

Eddig is lehetett venni gold ammot creditért.... :U
Később meg nem lehet beváltani a kódokat, egyedül az alienwarest, mert van egy limit, hogy egy bizonyos számú beváltás után már nem működnek.

De azért oszd még a jó tanácsaidat.

Mondjuk azt meg se említem inkább, hogy miről maradtam le azért, mert most az egyszer éjfél előtt mentem el aludni.... :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14456) KisApám


KisApám
addikt

Valaki írta, hogy a WN8 nem jó pl. az FCM 36 Pak 40 TIER III prémiumnak már, vagy miről volt szó (ha tévedek, bocsánat).
Erre ezt tudom berakni ide:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14457) bullseye válasza Bingisz (#14455) üzenetére


bullseye
addikt

Az Alienes most akkor nem 24 órán belül beváltandó amúgy?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14458) #21346560


#21346560
törölt tag

de hogy 1 csatában 2 top tankunk is ilyen nyomorék legyen...
lejárt az 1 hónap banánom... igazából nem hiányzott a játék, rájöttem miért nem...

(#14459) scyllarus válasza #21346560 (#14458) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap ilyen nap volt. JpzIV-gyel is az első lövésem után utolért a top IS-ünk, nem engedett vissza, még tolt is ki az ellenséges tűzbe. 41% WR, bolgár klán. Rá is írtam csata után, hogy engedjen egy medvét játszani a fiókjával,, az hasznosabb csapattárs lesz...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14460) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Hullanak az ötös heavyk a pzs35-től :DD



Szerzett lehetséges sérülés 1205. Egy 250hp-s tanktól :)

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#14461) J.J. András válasza Mister_X (#14415) üzenetére


J.J. András
őstag

nincs replay, mert ezen opció ki volt kapcsolva és idegességemben még screenshotot sem csináltam.
de DIMA azt írta vissza, ez lehetetlen, ammo rack lövéssel is csak 582 damage max !

"Hallo Panzerkommandant RhymeProject,

Vielen Dank dafür, dass du dich an uns gewandt hast. Ich möchte dir versichern, dass es nicht möglich ist, mit einem KV-1S mit einem nicht Munitionstreffer mehr als 582 Schaden zu verursachen.

Leider muss ich dich darum bitten, uns noch einige Informationen über die Situation zukommen zu lassen, um über diese Situation irgendwelche Aussagen treffen zu können. Ich möchte dich darum bitten, uns ein Replay mit dieser Situation zukommen zu lassen, damit wir uns diese Situation genauer anschauen können.

Dafür bitte ich dich, die Replays in deinen Optionen zu aktivieren. Du brauchst du keine Sorgen zu machen, da die Replays nicht im Videoformat gespeichert werden, und somit jeweils nur ein Paar MBs Platz bruachen.

Hier findest du eine kurze Beschreibung zu den Replays:
https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/320/18/

Solltest du weitere Fragen haben, kannst du dich mit diesen an uns gerne wieder wenden.

Besten Grüße aus Paris und viel Spaß beim Panzerfahren!

Dima Satz"

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#14462) Tomi0703 válasza J.J. András (#14461) üzenetére


Tomi0703
őstag

nincs replay, mert ezen opció ki volt kapcsolva és idegességemben még screenshotot sem csináltam.

Hát persze. Mint minden esetben amikor ilyen "furcsaságok" történnek... Igazából én ezen meg sem lepődöm.

(#14463) Magany


Magany
tag

Magyar testvéreink :)

(#14464) Mister_X válasza Magany (#14463) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bevezetjük a statok után a napi hungarikumot vagy mi? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14465) Magany válasza Mister_X (#14464) üzenetére


Magany
tag

Külön helyiség dühöngésre...........

(#14466) Mister_X válasza Magany (#14465) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De most komolyan, mindig ki kell rakni a magyar pistikék billentyűpróbálgatásait? Én is hány ilyet tudnék kirakni.. mégsem teszem. Nekem ez furcsa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14467) bullseye válasza Mister_X (#14466) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig jó látni néha, hogy mennyivel normálisabbak vagyunk :)

Mert ez még csak nem is tehetség, vagy tapasztalat kérdése, csak egy döntés. (Na jó, neveltetés is.)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14468) #21346560


#21346560
törölt tag

WTF?! :Y

(#14469) mefistofeles

Húúú de imádom a kis stugomat!

Ha csak közelítőleg ilyen jó lesz a JagdpanzerIV akkor azt is szeretni fogom. Mondjuk egy picit nagyobb csúzli egy T6-os TD-re szerintem ráférne de így is bizakodok!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14470) scyllarus válasza mefistofeles (#14469) üzenetére


scyllarus
veterán

Csalódni fogsz, nem kicsit. Azon az ágon a JPzIV a szivatós tank, ami minden ágon van legalább egy és túl kell élni. A Stug nagyságrendekkel élvezetesebb, azt imádtam én is. A JpzIV-et egyszer eladtam, nemrég visszavettem, már megbarátkoztam vele, de előtte-utána sokkal jobbak vannak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14471) mefistofeles válasza scyllarus (#14470) üzenetére

:(( ...na majd meglátjuk....
Ami biztos az az, hogy a Stug III-nak örök helye van a garázsomban.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14472) Steelheart2 válasza mefistofeles (#14471) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A stug 3 nagyon franko td.Nekem is a garázsban van és nem sajnáltam rá az örökös álcafestést sem mind a 3 fajtát.A JagdpzIV meg tényleg egy szivatos tank.Vizszintes kitérithetöség nagyon kicsi azon a tankon.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14473) Magany válasza mefistofeles (#14471) üzenetére


Magany
tag

Szóval én nem vagyok egy tan ász de az elöttem szólóknak igazuk van. Az tényleg egy szivatós tank, túl kell élni :K

(#14474) Magany


Magany
tag

50 arany HFR4SD839C

(#14475) Máté94 válasza scyllarus (#14470) üzenetére


Máté94
addikt

Szerintem nagyon jó, Hellcat után a második legjobb, ami tetszett. :))

(#14476) Magany


Magany
tag

Megint 50 arany MB746VDM89

(#14477) wrett


wrett
csendes tag

http://wothungary.hu/news.php?extend.827

:D

(#14478) Magany


Magany
tag

HGF879FDR5

(#14479) scyllarus válasza Máté94 (#14475) üzenetére


scyllarus
veterán

A 0 vízszintes lövegkitéríthetőség hazavágja az egészet, egy lapuló TD, amin semmit sem ér a háló meg a csigaszem, mert folyton mozgatni kell...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14480) belaazallat válasza Magany (#14478) üzenetére


belaazallat
addikt

inkorrect kód

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14481) Midway válasza belaazallat (#14480) üzenetére


Midway
senior tag

:K Igen sajnos.

(#14482) Magany válasza belaazallat (#14480) üzenetére


Magany
tag

Igen, nekem is írta. Meg azt is hogy próbáljam késöbb és mégis kettö müködött....a hiba a rendszerben volt.

(#14483) jimmy74


jimmy74
őstag

[13 kill 7 medál]

WoT:jimmbo

(#14484) Magany válasza jimmy74 (#14483) üzenetére


Magany
tag

Es netán ehez mindenki asszisztált?

(#14485) jimmy74 válasza Magany (#14484) üzenetére


jimmy74
őstag

miért? :F na igy töltsön fel az ember valamit....

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#14486) Bingisz válasza jimmy74 (#14485) üzenetére


Bingisz
addikt

Hagyd, k*csög irigy tomato player.... GG :Y :R :C

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14487) #21346560 válasza jimmy74 (#14483) üzenetére


#21346560
törölt tag

grat!

(#14488) bullseye válasza Magany (#14484) üzenetére


bullseye
addikt

Mondhatjuk úgy is. Kell hozzá a saját csapatban 10-14 olyan játékos mint te. Meg egy olyan jó, mint ő, és kis szerencsével összejöhet.

@jimmy74
Már azért le a kalappal, hogy nem lettél öngyilkos bánatodban az elején. De nagyon durva kör volt. GG!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14489) emre válasza jimmy74 (#14485) üzenetére


emre
veterán

Gratulálok, nagy volt. :R

Azokkal meg ne is törődj akik nem hogy értékelni nem tudják, de még be is szólnak, egyébként a bennem is felmerült párszor hogy mi a fenének mutogatok bármit is. És mostanában megint inkább félrevonulok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14490) jimmy74 válasza bullseye (#14488) üzenetére


jimmy74
őstag

köszi mindenkinek :R .Volt egy holtpont mikor foglaltak beragadt(nem biztos) a gombom és ment a tank befele a sinen át a bázisunkra,na akkor vesztettem elég sok hp-t.Mintha nem én irányitottam volna a tankot...érdekes utána meg jobbra elyett balra ment.. :F
Elég sokat játszok az M4-gyel naponta többször van meg a tankász vele.5 skilles a legénység benne.
Nagyon sokszor volt már ennek ellentéte föleg 6.-7 tierben mikor ugyanigy állok csak elba@om a végén.
Most sikerült igaz az enemy gyenge volt meg a tier sem volt nagyobb.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#14491) mefistofeles válasza jimmy74 (#14490) üzenetére

Ez mindenképp figyelemreméltó, grat :C :C

..én meg egyre jobban imádom a Stugomat.

Voltak tufa csapattársak és sokáig kétséges volt az eredmény, sőt (életemben először) kifogyott a lőszerem is de imádom a kis talicskát!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14492) emre válasza jimmy74 (#14490) üzenetére


emre
veterán

És a nerf ellenére még mindig a troll gunnal tolod?
Azért párszor elég jól adta a sebzést. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14493) emre válasza emre (#14492) üzenetére


emre
veterán

Elábrándoztam kicsit, amikor még nem kellett gold hozzá, de szép is volt. :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14494) Szepi1979 válasza jimmy74 (#14483) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Életed meccsét játszottad le. Grat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14495) jimmy74 válasza Szepi1979 (#14494) üzenetére


jimmy74
őstag

szerintem jobbat futottam többször is csak a vég nem sikerült.

WoT:jimmbo

(#14496) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem hiszem el, hogy mindig azért szopok ki 1v1-en, mert végig átlag alatti dmgt ad, és hiába kerülök lövéselőnybe, ha az enemynek 5 lövésből beadja a teljes életerőmnyi HP sebzést, nekem meg nem... :U :W :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14497) myckey válasza jimmy74 (#14483) üzenetére


myckey
veterán

a kurva életbe!
nekem 11 a legjobb vele :O

fasza volt,jó hogy bírtad vérnyomással :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14498) Patrick76496 válasza scyllarus (#14479) üzenetére


Patrick76496
őstag

Biztos ugyanarra a TD-re gondolunk? A JagdPz IV-nek +12/-12 a gun arc-ja, ami nagyon jó. A TD-k csak ~20%-a rendelkezik ezzel megegyező, vagy ennél jobb értékkel. Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem szívatós tank, nekem nem volt még (asszem pont amiatt fejeztem be az ágat).

(#14496) Bingisz: Nem hiszem el, hogy ilyen kis dolgokon tudsz nyavalyogni, amikor már így is több 10 ezer goldot nyertél... :U Mellesleg full grafikán játszol 100 fps-sel, egyéb probléma?
- - - - - - - - - - - - - - - - -
Bírom ezeket a kitartó játékosokat:

- OP hely gyors light tankoknak Arctic Region-on, plusz egy kép a végeredményről. Szecska, ezt asszem neked mutattam még régebben. :)
- Tiger I 4600+1200 sebzés, 1600 pure xp
- T71 14 ezer spot sebzés, itt a replay, akit érdekel. Haver köre, de szerintem megérdemli, hogy kirakjam.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14499) #21346560


#21346560
törölt tag

A nyomorék büdöslábú f@szok... persze támadtunk és kikaptunk... még felderíteni is magamnak kellett :((( (3 arty-t öltem, abból 2-t TD módban)

[ Szerkesztve ]

(#14500) Bingisz válasza Patrick76496 (#14498) üzenetére


Bingisz
addikt

Most volt goldosztás, szóval kapnod kellett neked is goldot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.