Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) L4mie válasza Flayer (#14799) üzenetére


L4mie
veterán

Stug miatt esett nekem is majdnem 50 et.
mert olyan mintha x meccset mentél volna dmg nélkül vagy mi, picit benézte, remélem javítják, nem akarok megint 50 pontot tornászni fölfelé.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14802) Flayer válasza L4mie (#14801) üzenetére


Flayer
senior tag

Na megnéztem a wotinfo.net oldalon a statisztikám!Ott jól írja még!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14803) Tomi0703 válasza mefistofeles (#14795) üzenetére


Tomi0703
őstag

XVM-ben eddig benne volt. Most viszont? Felrakom az XVM-et, minimapon tankokat jelzi, meg hogy hol volt utoljára felspotolva. Lövegirány, stb. nem működik. Stat se megy. Ja, ugye 2 célkereszt van, az egyik a lövegé, a másik meg az egéré. Nos, az egéré sem műküdik, pedig az alap célzókát használom. Táras tankoknál sem írja ki, hogy hány lőszer van a tárban. Letöröltem minden felrakott modot majd gondoltam megpróbálom a sokak által preferált Aslain's modot. Felraktam, repaly elindít (0.9-es még mielőtt valaki hülyének néz :DDD ), nem tölt be. Na letöröltem újra minden modot, és ugyanúgy nem tölt be a replay... :W
Nem tudom mi a jó isten van, de tegnap jó sokat baszakodtam feleslegesen, szerintem rakhatom újra...

[ Szerkesztve ]

(#14804) emre


emre
veterán

Egy egész jól sikerült duplázó.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14805) isti101


isti101
tag

udv
Miért van az ,hogy a történelmi csatak előtt 24000 kreditért kell állandóan ahányszor mesz lőszert venni. az írja hogy az elköltött kredit, arany, után kompenzációban részesülsz, mit jelent ez? csata végen nem jön vissza a kredit amit a lőszerre költöttem , valaki ha tudna erről valami biztosat
koszi.

(#14806) Enzolord válasza isti101 (#14805) üzenetére


Enzolord
addikt

Csata után visszaadja az el nem lőtt lőszerek árát, plusz kapsz kreditet is csatánként...
Nézd meg, hogy hogy alakul a csata után az ezüst...
Azért kell minden csata előtt külön beállítani, mert történelmi csatában szabott a lőszer összetétel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14807) emre


emre
veterán

Tud valaki valami normális garázs skin-t?
Feltettem a régit, de úgy néz ki mintha atomvillanás lenne....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14808) unravel válasza emre (#14807) üzenetére


unravel
őstag

Az, hogy normális, elég szubjektív. Lehet ami nekem tetszik az neked nem.
[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#14809) emre válasza unravel (#14808) üzenetére


emre
veterán

Tőled nem is vártam mást. :(((
Mondjuk nekem legalább van annyi eszem, hogy a verziót is beleírom.... :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14810) unravel válasza emre (#14809) üzenetére


unravel
őstag

Mit vártál, hogy valaki megmodnja neked hogy szerinted melyik a neked tetsző garázs, letölti és feltelepíti? :D
A verziószámot az első kérdés nem tartalmazta. :R

¯\_(ツ)_/¯

(#14811) emre válasza unravel (#14810) üzenetére


emre
veterán

Elég ha megmutatja, nagy fiú vagyok, a többit megoldom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14812) Gaz 78 válasza emre (#14809) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nekem anno ez a hangár skin nagyon tetszett,azóta már nincs meg sehol :( ..google-ban rákerestem 9.0-ás hangár modokra és a képeket megnyitva mindenféle távoli oldalakra kalauzoltam el magam,ahol rengeteg garázs mod található - nem csak azok melyek a Magyar oldalakon vannak fenn ..biztos találsz magadnak valahol :)

[ Szerkesztve ]

(#14813) emre válasza emre (#14811) üzenetére


emre
veterán

Azt el is felejtettem, hogy már volt rá példa amikor a winter modból vettük ki a garázs cuccait, és olyan szép kékes árnyalatú lett az egész. Szóval valami sötétebb árnyalatú dologra lenne szükségem, párat már próbáltam, köztük a régi prémium hangárt is, de az eredmény siralmas.

mod: Ja, a gamma csatában pont jó, csak itt olyan mint atomvillanáskor. Ez látszik is az ikonokból.
Az eredeti meg nem jó mert a lámpa belevilágít a szemembe, és nem találom a kapcsolóját. Ha meg elforgatom akkor a napsütéstől kapok agyfaszt.... :DDD

(#14814) Gaz 78
És merjek nem ehhez a verzióhoz készültet kipróbálni? Átnéztem ezt az oldalt is a mirtankov-ot, wotsmods meg talán az összes magyar oldalt. De ha nem lesz más lehet egy régebbivel fogok próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14814) Gaz 78 válasza emre (#14813) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

nézz el erre a linkre:
[link]
18 oldalon keresztül garázsmodok tömkelege :) ..remélem le lehet tölteni,bár a verzió az kétes mint a legtöbb esetben,hiszen előferdül az is,hogy az aktuális verzión sem megy az aktuális hangár mod

[ Szerkesztve ]

(#14815) Bingisz válasza emre (#14813) üzenetére


Bingisz
addikt

Szvsz. pár napig még nem lesz garázsmod kint a neten.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14816) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

hiába az új cscsás menu,a hd modellek ..van ami nem változik :/
persze a lag nem állandó,napi 1-2 alkalom de attól még fárasztó nagyon

(#14817) mrszitya válasza emre (#14813) üzenetére


mrszitya
senior tag

Régi prémium hangár 9.0-ra (nem próbáltam)

(#14818) emre válasza mrszitya (#14817) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
De nálam ez úgy néz ki, mint az ezt megelőző egyik hozzászólásomban. (4-el feljebb pont erről van screen) Meg még ezeket próbáltam

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14819) mrszitya válasza emre (#14818) üzenetére


mrszitya
senior tag

Értem. Az új alap garázst nézted egyébként? Az nem jó esetleg? link

[ Szerkesztve ]

(#14820) emre válasza mrszitya (#14819) üzenetére


emre
veterán

De, az alap hangár lehet jó lesz. :K
Na ezért kérdeztem, mert itt például eszembe nem jutott keresni, ahogy a Heineken mondja mindenki profi valamiben. :))

Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14821) mrszitya válasza emre (#14820) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nincs mit :)

(#14822) emre válasza mrszitya (#14821) üzenetére


emre
veterán

Frankó lett, köszi még egyszer :R ez már nem süti ki a szemem. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14823) Magany


Magany
tag

(#14824) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Régen sírtam de most megteszem!
A többiek hol voltak sebzésben+ még spot DMG sem volt mindent magamnak kellett csinálni! :O

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14825) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"AAARGH" - az érzés, amikor Malinovkán az ellenfél oldalán lelánctalpalva tartanak AT-2-vel :C

replay

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14826) Mister_X válasza Mister_X (#14825) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyire alacsony az ász AT-2-nél? :F Bár az lett volna az érdekes, ha errenem adja meg.

replay

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14827) Flayer válasza Mister_X (#14826) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Igen most úgy néz ki sok td-re még alacsony!Én a jp2 kaptam meg a ászt olyan 1109 xp körüli eredményre!Be sem raktam ide nem volt nagyon kiemelkedő!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14828) scyllarus válasza Flayer (#14824) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap az idióta KV-1/KV-1S-ek napja volt. A Cromwellhez és az A-43-hoz húztam az elődöket, a legtöbb csatában 0-150 sebzéssel hullottak el. (Persze csak a mi oldalunkon). Nem tudom, mi volt az oka, tegnap feltűnő volt, hogy az amúgy jó tankokkal mennyi béna ment tegnap.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14829) mtade válasza scyllarus (#14828) üzenetére


mtade
aktív tag

Az áprilisi küldetéshez a lightgyőzelemsorozat hiányzik, tegnap ráálltam, de csak kis tierű gépem van hozzá. Bevérzett a szemem, mert hiába a spot, ha rajtam kívül senkit nem érdekel.... :(

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14830) #43783936 válasza mtade (#14829) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én ezért csináltam inkább artyval.
Bishop és Fv304 - Még szórakoztatóak is voltak, mert közel kell menni velük az ellenhez.

Tegnap lenyomtam életem spottját Karélia támadásban, de mivel csak egy TD volt fent középen, és lőtte a célokat, azért alig 4000 spot sebzés lett belőle. :O

(#14831) mtade válasza #43783936 (#14830) üzenetére


mtade
aktív tag

Nincs arty-m... :) A hétvégiaccount-on bohóckodok vele, de nem az én világom...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14832) #43783936 válasza mtade (#14831) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is hamar ráuntam az artykra, de egy FV-t be kellett szereznem szórakozni.
Ez az artyk e-25-je. :D

(#14833) mtade válasza #43783936 (#14832) üzenetére


mtade
aktív tag

Kollégám kifarmolta, és mondogatja, hogy kínlódjam ki... Kipróbáltam az ő accountján, és nem tetszett annyira. Bár így voltam az ELC AMX-szel is, azt utána nagyom megszerettem.... :DDD

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14834) #43783936 válasza mtade (#14833) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kábé minden harmadik kilövésemet td üzemmódban csinálom.
Imádom, amikor jön valaki vidáman kiszedni az artyt, és én meglepem egy laza oneshottal.
Egyszer egy egész Hellcat szakaszt sikerült így elfogyasztanom, mert még a harmadik sem tanult az elődei sorsából. :D

(#14835) L4mie válasza Mister_X (#14826) üzenetére


L4mie
veterán

az vicces, mert vasárnap héten csináltam én is egy 1300 as kört és 1. osztály talán,..de ász biztos nem

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14836) emre


emre
veterán

azt hittem több kell hozzá

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14837) myckey válasza emre (#14836) üzenetére


myckey
veterán

az szép.
nekem meg még mindig nincs meg vele az ász,pedig már jó párszor leosztottam 4-5K sebzést.
igaz top gunom még nincs vele :(((

5 a top-

kurva élet hogy ennyit számít xp-ben a kilőtt ellenfél

az a baj,hogy sose marad annyi kill,mire abba a fázisba ér a csata hogy én tudnék menni fragekért ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14838) mefistofeles

Na megvan a tökéletes modpack, működő minimappal de ezt a tetü XVM-et hogy a vérbe aktiváljam?
Már beléptem, kiléptem, deaktiváltam, aktiváltam, de nem műxik sehogy...... :W :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14839) emre válasza mefistofeles (#14838) üzenetére


emre
veterán

Nálam is eltelt két csata mire magához tért.
Lehet nem kellet volna az új pack készítésekor az xvm/db/tokens mappát kitörölnöm....

Én meg most raktam össze a véglegeset az új nightly xvm-el erre már harmadszor fogad fekete képernyő csata végén. Mikor végre minden más úgy működik ahogy szeretem. :O

(#14837) myckey
Magyarázat helyett itt a replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14840) mefistofeles válasza emre (#14839) üzenetére

Én a kodos-féle cuccot használom, (az első olyan minimap ahol van pl. löveg irány jelző) semmi csicsa, de minden benne van (na jó még egy napi stat kell) de az xvm halott.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14841) mefistofeles

más....
Ezeket a hangokat komolyan gondolják? Mikor kilőnek egy tankot az olyan, mint egy tompa lufipukkanás. Az az igazság, hogy nagyon határeset a konfigom és nem akarom egy hangmod packel terhelni de az eredeti holmi elég kiábrándító.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14842) myckey válasza emre (#14839) üzenetére


myckey
veterán

kösz szépen! ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14843) emre válasza emre (#14839) üzenetére


emre
veterán

Nnna, a nightly xvm nélkül egész jó a cucc, játszottam párat és nincs fekete képernyő csata után.
Ezentúl semmi javítást nem teszek fel, csak a véglegeset mindenből.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14844) besti válasza emre (#14843) üzenetére


besti
csendes tag

Tegnap este én is próbáltam a nightly-t, de ugyanez lett az eredmény, mint neked. Abban már működött a spot kör, ezért akartam feltenni. Remélem a stabilban is hamarosan megjavítják a minimap vonalakat.

Szerk.: most látom már van Test 2-es új verzió. Abban már működik a minimap ahogy kell? Most nem tudom megnézni....

[ Szerkesztve ]

(#14845) mefistofeles

Ha esetleg valakit érdekel, most pakoltam fel az új aslain packot (nem ami a wothungaryn van) és tadámm, egyenlőre minden rendben. Az XVM "feléledt" a minimapon van látótáv, lövegirány stb. szóval minden müxik. Igazából egy napi stat kell mellé és kész!
Itt leszedhető...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14846) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

a jó kis IS3 :)

(#14847) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Figyelem !
[link]
Ezen az oldalon valaki javasolja, hogy hogyan lehet segiteni a jatekon...
Elolvastam a hozzaszolasokat is, es valaki ajanlja ezt a progit lefuttatni :
[link]
Mindenfele marhasagokat atnez a gepen, es a toredezettseget is javitja...Amint ezt irom - milyen erdekes - epp a WOT-os .PKG allomanyokkal kuszkodik.Lehet ez is okoz gondot a palyak betoltesenel, ha ezek az allomanyok toredezettek...

(#14848) Mister_X válasza Antonius1978 (#14847) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én inkább bízom a gépem a CCleaner és Defraggler kettősére, nekem nincs gondom a géppel így.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14849) mefistofeles válasza Mister_X (#14848) üzenetére

Hát ja.. igazából ezek a módszerek csak azoknak érnek valamit akik amúgy nem tartják karban a gépüket!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14850) mefistofeles

Skacok! Melyik hang mod zabálja legkevésbé az erőforrásokat? Még mindig nem tudok/akarok megbarátkozni a 0.9 zajaival......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.