Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) emre válasza marked one94 (#13250) üzenetére


emre
veterán

Ugye tudod mit szoktam ilyenkor mondani? :U

Más

Mondtam már hogy imádom a nemzeti csatákat? :DDD

A Löwét meg az egyik E100-at vesztettük el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13252) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vannak dolgok amik nem változnak. Gangbang party a sarokban:

(#13253) virkir válasza Dobi 562 (#13252) üzenetére


virkir
veterán

Hát pedig itt ez a egyik nyerő taktika.
Annyi kellene hozzá, hogy a 13 75 csak spotoljon az A-20-at kirugdosni K5-höz egy bokorba és a szigeten lévők ne ölessék le magukat ha már bementek.
Az erdőből ha jól áll fel a maradék lazán szarrá lehet lőni a támadókat úgy, hogy nem spotolódnak fel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13254) Dobi 562 válasza virkir (#13253) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt nem írtam, hogy csupa veres játékos volt. Így aztán taktikáról szó sem volt. Gyanítom nekik mindegy milyen tankkal mennek akkor is mindig ott fognak kempelni.

(#13255) bullseye válasza virkir (#13253) üzenetére


bullseye
addikt

De nem érted, hogy a játék lényege, hogy legutoljára lőjenek ki?! Mert addig egy csomót lehet védekezni, és akár 2-3 lövést is leadhatsz! idiot noob!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13256) Dobi 562 válasza bullseye (#13255) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van amelyik megelégszik azzal is, ha egy sebző lövést le ad. Az igényesebbek törekszenek arra, hogy utoljára haljanak meg. :DDD

(#13257) AMD Power


AMD Power
titán

A győzelmi arányom csak nő és nő... de a WN7 és WN8 értékem folyamatosan csökken. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13258) virkir válasza bullseye (#13255) üzenetére


virkir
veterán

Hát na most felvilágosultam miért vagyok csak középszerű játékos :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13259) Pete55555


Pete55555
addikt

Azért ennyi sebzésre csak 2. osztály :( Persze spot nem volt sok, inkább hátulról csipegettem. Végén ellőttem 4-5 goldot is a JgpzE100-ra, azért lett minuszos. VK72 olyan szépen égett az első lövésemtől... :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#13260) emre válasza AMD Power (#13257) üzenetére


emre
veterán

Mert nem vagy rákényszerítve a kimagasló teljesítményre.
Ilyenkor 1-2 ember hiányát meg sem érezné a csapat, olyan egységesen jó teljesítmény nyújtanak a játékosok, vagy az ellenfél ennyire rossz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13261) marked one94 válasza virkir (#13258) üzenetére


marked one94
őstag

Azt hittem ezzel már rég tisztába vagy :B

You'll Never Walk Alone

(#13262) Steelheart2 válasza AMD Power (#13257) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nálam meg pont forditva van.A wn7 és wn6 növekszik,de a winratet nem tudom 51% felé vinni. :W

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#13263) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Amx 50 Foch (második) tank ász. Hogy én mennyire utálom ezt a szart :(

Másik kedvencem a SU-101:

Ez a tank akkora egy fos, hogy még egy lepattanó lövés is képes elpusztítani. :DDD Komolyra véve a szót, gondolom lepattant a JT, aztán a lövedék átpattant valahova máshova, ahol átütött. Ennél ésszerűbb magyarázatot erre nem tudok mondani.
- - - - - - - - - - - - -
Más: Mighty Jingles 8.0 Test 1 SU-101 Review. Csak szerintem nem lett volna egyáltalán OP az M62-S2-vel? Komolyan, ha a JP2-n megfér a 128-as, akkor erre miért nem jó az IS-4 csöve?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13264) joergie


joergie
őstag

2400 wn8-as játékos ír valamit platoonchatbe, majd kirak a csapatból esélyt nem hagyva arra, hogy elolvassam. hogy lehet valaki ekkora gyökér? azért számítana rá az ember, hogy ilyen eredménnyel némi IQ jutott neki, de NEM!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13265) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#13263) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratula az ászhoz!

------------------------------------------------------------------------------------------
Meg tudnátok mondani melyik mod csinálja azt, hogy kiírja a csetre, itt vagy ott be vagyok spottolva?

(#13266) joergie válasza Dobi 562 (#13265) üzenetére


joergie
őstag

annak szerintem úgy enne értelme, hogy egy gombnyomással ki/be tudod kapcsolni, hogy jelezzen e vagy sem. amúgy passz :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13267) Angel1981


Angel1981
veterán

Hellcat ász 851 bázis XP-re? :F
A kis felugró ablakban meg 1344-et ír - ami nem másfélszerese a 851-nek.

[ Szerkesztve ]

(#13268) emre válasza Angel1981 (#13267) üzenetére


emre
veterán

Itt valami anomália van, az utolsó ablakban mit ír?

Egyébként ezt ma lőttem M18-al, és csak első osztályt ért, 6kill, 3220 dmg, és 1168 base xp-re. replay

Ja a T-54-el meg 2700 spot meg 4200dmg-ra megadta 5 kill mellett.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13269) #43783936 válasza Angel1981 (#13267) üzenetére


#43783936
törölt tag

A kis ablak összege a prémmel elérhető XP+ a szabad XP együttes összege.

(#13270) Cucuska2 válasza Angel1981 (#13267) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mivel van plecsnid, ezért az alap XP az a 851*1,5.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13271) Midway


Midway
senior tag

Az ilyenek miatt szép ez a játék.
Szórja a gold lőszert , mint pók a lisztet és egyből tier 6 premium tankot vesz. Csaták száma :36
Ez kell a WOT gazdáinak. :((( És milyen jó nekünk is..... :W

(#13272) TESCO-Zsömle válasza Midway (#13271) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szórja a gold lőszert , mint pók a lisztet és egyből tier 6 premium tankot vesz.

Ha tudnád hány SuperUnicum játékossal találkoztam, akikre tökéletese illik ez a leírás...

Neki se áll kis tier-nek, egyből két-három 6-8-as prémiumot, és azokkal farmolja ki a pénzt és az XP-t a használható tankokig.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13273) bullseye válasza Midway (#13271) üzenetére


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13274) Midway válasza bullseye (#13273) üzenetére


Midway
senior tag

Nem látom benne az vásárolt aranyak összesítését. Nálam nulla lenne, de nála vajon mennyi?

(#13275) Midway válasza TESCO-Zsömle (#13272) üzenetére


Midway
senior tag

Lejárt a szerkesztés. Melyik a használható tank?

(#13276) Djuree válasza Midway (#13271) üzenetére


Djuree
félisten

miért, a pók szórja a lisztet? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13277) scyllarus válasza Midway (#13274) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ez a lényeg. Jobbak a WN értékeid, több az átlagsebzésed (az több kreditet jelent alapvetően). Tehát te jobb játékos vagy nála, és te ingyen elérted. Erre próbált utalnia fórumtárs, nem vagy rákényszerítve a pénzköltésre. Igen, a WG pénzéhes, ők egy piaci cég, kiadásaik vannak és bevételt szeretnének. De mint a példád mutatja, nem mindenkitől, mindenáron. Félreértés ne essék, ingyen játszom én is, egy fillért nem költöttem még rá. Prémem csak eventekből-küldikből, aranyam csak promo kódokból-wg ajándékokból volt. Abban egyetértek veled, hogy amíg a legtöbb bosszúságot (nekem) a játékban előforduló bugok okozzák, addig nem fizetek érte. De ettől még más megteheti, sőt tegye is, mert ezért működteti még a wg, nélkülük már leállították volna, mert ráfizetés lenne. Úgyhogy örülj a linkelt játékosoknak, ha ellened van, ingyen frag, ha veled, akkor nem lopja előled a sebzést, közben meg fizet helyetted is a játékért :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13278) Midway válasza scyllarus (#13277) üzenetére


Midway
senior tag

Köszönöm a választ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Esetleg azt tudja valaki, hogy hogyan lehet "feladni a harcot"?
Többször láttam már az utolsó játékosnál, hogy nem kellett kilőni,mert feladta.
Legalább is ezt írta ki: "a játékos feladta a harcot" és vége lett.
Ez néha jó lenne , ha egyedül maradok 5-10 tank ellen.

[ Szerkesztve ]

(#13279) Djuree válasza Midway (#13278) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem lehet feladni. max belehajtasz egy nagyobb tócsába (értsd tóba :D ) és megfulladol. vagy leugrasz valami magas helyről :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13280) Midway válasza Djuree (#13279) üzenetére


Midway
senior tag

Pedig van ilyen. Pont ma éjjel láttam megint.

(#13281) [HUN]Dani válasza Midway (#13280) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor írja ki, hogy feladtad a harcot, ha olyat csinálsz amit Djurre az előző hszben leírt.
szerk.: Akkor is kiírja, ha artyzol, oda állsz egy sziklához és kilövöd magad.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#13282) Midway válasza [HUN]Dani (#13281) üzenetére


Midway
senior tag

Ha vízbe esik valaki akkor kiírja , hogy megfulladt. Tehát az nem.
Senki sem látta ezt még? :U

[ Szerkesztve ]

(#13283) Angel1981 válasza Cucuska2 (#13270) üzenetére


Angel1981
veterán

Tudom a szabályokat, de a 851*1,5 az nem 1344. :)

mogyesz: ez már valóban nagyon közelít, de mivel tudtommal 20 XP-nként kap az ember 1 szabad XP-t, így 851*1,5 + 851*1,5 / 20 = 1340

Meg egyébként is; azt kell kiírnia a nagy infóképernyőre, amit a kicsibe - legalább is én a 4800 csata alatt ezt figyeltem meg. :)

Marad az anomália verzió, ahogy emre is mondta.

[ Szerkesztve ]

(#13284) TESCO-Zsömle válasza Midway (#13275) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindegyik, ami OP.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13285) #43783936 válasza Midway (#13275) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mire akarod használni, és milyen stílusban vagy jó?
Mert ugye először ezt kell eldönteni.

Az OP-ság nem minden.
Állítólag a Hellcat is OP, de nekem a Jackson jobban bejött. :)

[ Szerkesztve ]

(#13286) ako001 válasza Midway (#13280) üzenetére


ako001
aktív tag

Simàn kilèpsz a csatàbol.akkor irja ki.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#13287) #43783936 válasza ako001 (#13286) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem biznisz simán kilépni.
Egyszer megcsináltam.
Volverine. 1200 sebzés, 2 kill, győztes csata, de csak 100 xp-t kaptam rá, mert a vége előtt ki kellett lépnem. :W
Azóta ha mennem kell, akkor inkább kilövetem magam, mert úgy legalább megadja az addigi teljesítményemre a normális lóvét és xp-t.

(#13288) Enzolord válasza ako001 (#13286) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja.. Ha él még a tankod, de már ütsz egy esc, vissza a garázsba, akkor kírja, hogy feladtad...
Sokan nem várják meg azt az 5-10 mp-t sem, és ekkor látod, hogy kiírja ezt a játék...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13289) scyllarus válasza Midway (#13282) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, ha a csata vége előtt lép ki, akkor írja ezt. Ahogy írták, az xp és kredit bukó, plusz, ha sokszor csinálod, banolhatnak is érte, akár örökre is! Én mindig lövök, amíg tudok, ha 9 ellen maradok, akkor is, annál több xp-t és kreditet kapok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13290) Bingisz válasza Enzolord (#13288) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezért kell alt+f4-el kilépni, ha mindenképpen menni kell.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13291) Enzolord válasza Bingisz (#13290) üzenetére


Enzolord
addikt

Ravasz.. ;] ;] ;]
Bár mostanság a játékból máshogy ki se tudsz lépni.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13292) Tomi0703 válasza scyllarus (#13289) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ismerek egy ilyen legendas jatekost akinek nullaztak az accjat. ;] Bar gondolom ti is. :DDD

(#13293) Enzolord válasza Tomi0703 (#13292) üzenetére


Enzolord
addikt

Forgattak is róla egy filmet, a Hunting for Red Obj263, ha jól emlékszem.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13294) [HUN]Dani válasza Enzolord (#13293) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

De gonoszak vagytok. :DD

magyarsrac

(#13295) Tomi0703 válasza Enzolord (#13293) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jól emlékszel. Itt a borítókép:

(#13294) [HUN]Dani: Há mér? igazunk van vagy igazunk van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13296) Djuree válasza Tomi0703 (#13295) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13297) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#13295) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Menny már erre a képre nem is emlékeztem. :D

magyarsrac

(#13298) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#13265) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi!

(#13295) Tomi0703: Fú, épp most akartam berakni ezt a képet, már fel is töltöttem. :D
- - - - - - - - - - - - -
- 4485 sebzés ezzel a foch Uralmash-1-el, még a kis csővel. Szerencsém volt, hogy beadta ezt a pályát, bár nekem a régi Redshire jobban tetszett. Azóta már megvan a nagy cső. Sokkal jobb, de az a 2°-os gun depression csak 2°. Előtte már örültem, ha összejött 1000 szebzés. :O
- Bot of (yester)day

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13299) Enzolord válasza Patrick76496 (#13298) üzenetére


Enzolord
addikt

Antibrute? Biztos pacifista...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13300) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Aki esetleg gondolkodik hogyan szoktassa le magát a wotról annak esetleg megoldás lehet idiótákkal való játék.
Saját ELC befut elém (T29) 120hp-n miközben célzok, bekékültem. köv. kör. M6 mindenáron ki akarja lőni azt a Cruseder-t, amit le akarok rammolni, be állt elém meghalt. :C

Eredmény:

Köszönöm WG!

:D

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.