Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Máté94 válasza Patrick76496 (#14249) üzenetére


Máté94
addikt

Időzített bomba, nem abban a pillanatban robban, amint földet ér elindul egy rövid számlálás és bumm.

(#14252) Stigma.HC válasza Bingisz (#14250) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Elég vicces volt :DDD Bár én még nem futottam össze benne repcsikkel, igaz még nem vagyok túl csak alig 25 csatán.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14253) Magany


Magany
tag

Sziasztok, akad itt arty kedvelő is? Grilléről Hummelre átlépni érdemes? Úgy látom ugyanazokkal a paraméterekkel bír mint Grille......Aztán ahogy nézelődtem az Angol artyk bármelyiknél pontosabbak. Valaki esetleg tanácsot adni a témában?

[ Szerkesztve ]

(#14254) Máté94 válasza Magany (#14253) üzenetére


Máté94
addikt

Hummel a legjobb Tier VI-os arty, szerintem nagyon jó. :)

(#14255) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Valaki fent van most CT server 2-n és van kedve picit low tierben gyakorlózni? Kíváncsi vagyok, hogy a kis prémek mit tudnak :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14256) Patrick76496 válasza Bingisz (#14250) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tényleg, el is felejtettem, hogy ott repülők is vannak. :B

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14257) Máté94 válasza Mister_X (#14255) üzenetére


Máté94
addikt

Azonnal! Vagy nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14258) Mister_X válasza Máté94 (#14257) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyeljél karót :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14259) Máté94 válasza Mister_X (#14258) üzenetére


Máté94
addikt

Eltart egy ideig, mire elfogynak előlem. :U

(#14260) bullseye


bullseye
addikt

Új RanZar kisfilm*

*náluk a szarvas meg a rák jelenti a powerdonkey-t :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14261) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ezzel a fostalicskával meglesz az, na meg azt, hogy acélfalat kapok vele... A vége kicsit izgalmasra sikeredett. Igazából csak ott van némi izgalom. :DDD

Replay

(#14262) Veatta


Veatta
aktív tag

Ezzel az MM faillel indultunk csatába:

Kicsit csalódott voltam, ennyi toptier előnyt elég nehéz behozni.

Viszont elég jól sikerült:

[replay]

(#14263) mefistofeles

Áh ez hihetetlen.....
Hiába nem vagyok egy ász, mégis minden meccsen olyan érzésem van mint ha a hátamon kéne cipelnem a sok nyomorékot. Most egymásután két meccsem is 5-5 killel vesztes de volt ma 8 killes vesztes csatám is. Mintha rajtam kívül senki nem csinálna semmit a csapatban..... :W

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14264) Szepi1979 válasza mefistofeles (#14263) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Minél jobb leszel annál inkább így fogod érezni.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14265) Djuree válasza mefistofeles (#14263) üzenetére


Djuree
félisten

ezt valszeg mindenki így gondolja, még a paradicsomok is. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14266) mefistofeles válasza Djuree (#14265) üzenetére

...ez nyilván így van, csak az az apró különbség, hogy ők valószinüleg nem 18 killel abszolválnak 3 vesztes meccset......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14267) Djuree válasza mefistofeles (#14266) üzenetére


Djuree
félisten

a kill egy dolog, semmi. tegnap volt egy csatám, sebeztem 4000-et de nem volt csak 2 killem, mert vki mindig az utsó lövés előtt szedte ki akit lőttem. volt 5 killje meg kb. 1000 sebzése. namost ki játszott jobban szted? az 5 killes vagy én?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14268) Magany


Magany
tag

1943: A Szovjetek által zsákmányolt tengelyhatalmi harceszközök kiállítása Moszkvában[link]

[ Szerkesztve ]

(#14269) Angel1981


Angel1981
veterán

(#14270) KisApám válasza Angel1981 (#14269) üzenetére


KisApám
addikt

Ilyet sem láttam még sokat...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14271) Angel1981 válasza KisApám (#14270) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor szerencsés vagy, mert nekem nem ritka! :)
Ez ma a 3. volt a kb. 12-ből, úgyhogy ezt már felraktam!

Mi jóval többet tudtunk volna sebezni, ha a végén nem 8-an jönnek kettőnkre....

(#14272) virkir válasza KisApám (#14270) üzenetére


virkir
veterán

Én most se.
Lehet csak rossz a szemem de azon a bélyegképen kb semmi nem kivehető.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14273) KisApám


KisApám
addikt

Megvan az M6-ra az új ágyú -
a nagy ágyúja, ami nem csak meggymagokat köpköd...! :DDD

Az első meccsem vele:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14274) Midway válasza KisApám (#14273) üzenetére


Midway
senior tag

Mi ez a sok löveg meg páncélvadász a garázsban?
Nem vagy az a rush típus úgy tűník.

[ Szerkesztve ]

(#14275) Tomi0703 válasza Midway (#14274) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hogy-hogy löveg? :F

[ Szerkesztve ]

(#14276) Szepi1979 válasza KisApám (#14273) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Szép! Az az ágyú nagyon jó azon a szinten.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14277) Veatta válasza Tomi0703 (#14275) üzenetére


Veatta
aktív tag

SPG self propelled gun, vagy önjáró löveg.

(#14278) Tomi0703 válasza Veatta (#14277) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én abban a garázsban egy darab arty-t nem látok.

(#14279) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sikerült ma akciózniuk pár prémet, amikor még messze a fizetés :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14280) KisApám válasza Tomi0703 (#14278) üzenetére


KisApám
addikt

HA jobban megnéznéd, az elsődleges gépek vannak kiválasztva (bal oldalt beikszelve...)
Van arty-m is (G.W. Tiger), sok tankom, DE most részben csak ezek közül nyomulok.
Az arty meg unalmas, legalábbis a német.

A T49 megy most pl. a Hellcat miatt. (A T18-ból kellene a T49-be majd átrakni személyzetet, ugyanis NINCS 6. érzék a T49-en...)
Az M6 a T29 miatt.
Az AMX 50 100 az AMX 50B miatt.
Valamint pl. az FCM 36 Pak 40 a leendő francia TD miatt (Foch).
8.8 cm Pak 43 Jagdtiger a pénz miatt.
stb stb stb...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14281) Veatta válasza Tomi0703 (#14278) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor csak irónia lehetett...

(#14282) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez a Matilda egy vadállat :Y replay - pedig csak a Matilda BP legénysége lett beledova, el sem merem képzelni milyen lenne 100-as legényekkel, töltésgyorsítóval, célzásgyorsítóval... Bérelt helye lett a garázsban :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14283) myckey válasza Mister_X (#14282) üzenetére


myckey
veterán

nagyon adja a gép,ha úgy jön ki a lépés.
és pénz szerzésre se utolsó ;)
nálam is ott figyel,ha csak ki nem herélik valamikor

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14284) Mister_X válasza myckey (#14283) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát igen, Alectoval meg most egy Top Gunt sikerült bezsebelni, bár sajnos "csak" első osztályt kapott. Jók a britek :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14285) myckey válasza Mister_X (#14284) üzenetére


myckey
veterán

jók-jók
várom a tízes gépeket,aztán remélem jók lesznek

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14286) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Végre befejeztem a játékot azzal a fostaliga M4 45-tel. Ilyen hulladék tankkal én még nem mentem... Mondjuk a régóta gyűjtögetett freemből 20k elment a fejlesztésre, meg az 50 100-ra egyből rátettem a nagy ágyút meg a láncot szóval fullos. :DDD
Első körben 2500 sebzés meg 1200 spot, nem lesz ez rossz. :B

Más: Ez a csapatban nem tudok tankot választani dolog akkor xvm frissítéssel javul meg?
Csak mert februári az utolsó xvm.

[ Szerkesztve ]

(#14287) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#14286) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

TS-en finomabban fogalmaztál :D Amúgy igen, frissítened kell az xvm-et, de ezt is mondtam csak nem figyeltél.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14288) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#14287) üzenetére


Tomi0703
őstag

Írogatok én ide azt ott a TS. :DDD Ja, lehet, de ott is mnodtam, hogy az a tank egy fos.
Amúgy azt már szerintem nem hallottam, mert fürdeni voltam. Köszi. :R

(#14289) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah hát visszatértem. Örömmel hallom klántársaktól, hogy diego itt hagyta(ha nem is végleg) a prohardver fórumot.

Nos hát rávettem magam hosszas huzavona után, hogy megvegyem a chirit. Tomi ha hulladék tankkal akarsz játszani, akkor ezt próbáld ki. Nagyon nem akartam amúgy neki állni. Akár mennyire is bejön a tízes japán, eddig nagyon visszatartott a hetes(nagyon megelőzi a híre). Végül rávettem magam, hogy túl esek rajt. :DDD Hát tényleg egy hulladék.... :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#14290) Bingisz válasza Taragas (#14289) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ja végül is minek megfogadni a tanácsot egy jobb játékostól. Sokkal egyszerűbb addig b*szogatni amíg el nem megy.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14291) Taragas válasza Bingisz (#14290) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ne érts félre, én nekem nem diego tudásával van a bajom, hanem a kialakult légkörrel, amiben agyon ajnározzák, illetve a stílusa sem jött be mindig. Kurva jó játékos, sokkal jobb nálam, de köszönöm nem kérek belőle.
Mellesleg nekem nem adott eddig tanácsot. Szimplán miatta nem jöttem fel a fórumra jó ideje. nem akartam baszogatni, szimplán miatt nem olvastam a fórumot, nem akartam veszekedni ennyi. Megtudtam, hogy elment, visszajöttem.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#14292) virkir válasza Taragas (#14289) üzenetére


virkir
veterán

Hazudtak.
De nem baj, ha kell segítség szívesen adok én is tanácsot acount reset ügyben.

Más.
Akinek sikerült működésre bírnia azt a rüdvedék razercom programot esetleg intézne nekem is egy kódot?
Adok email-t meg jelszót.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14293) Tomi0703 válasza virkir (#14292) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mi a gond? Nem jelenik meg az ablakban a kód?

(#14294) Taragas válasza virkir (#14292) üzenetére


Taragas
aktív tag

Jaj, nyaljátok még egy kicsit a fényes seggét. Jah és úgy döntöttem ez volt az utolsó hozzászólásom a fórumon. További kellemes játékot. :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#14295) Enzolord válasza Taragas (#14294) üzenetére


Enzolord
addikt

Na mi a fitty van, hiszti hétvége? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14296) virkir válasza Tomi0703 (#14293) üzenetére


virkir
veterán

Még ablak sincs.
Első installra nem indul, illetve egyszer megjelent feladatkezelőben aztán kabát kalap.
Lepucolva revo-val.
Másodikra meg kizárólag hiányosan hajlandó települni .exe sehol.
Lepucolva lásd mint fent.
Közben ráleltem némi maradékra, azt is letakarítottam és itt egyelőre meguntam.
Namost ugye amíg ezzel a szarral legalább egyszer nem lépek be a hajamra kenhetem a razer ID-et nem ad be kódot.

Taragas :O

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14297) scyllarus válasza virkir (#14296) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a gameboosterrel próbáltam, ami amúgy is fent volt a gépen. Simán ment vele. Ne Firefoxszal próbáld, ennyit tudok még

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14298) Djuree válasza virkir (#14292) üzenetére


Djuree
félisten

nekem razer id-t alig sikerült regelnem, az a szaros capcha nem akart megjelenni sehol, ipad-ról sikerült csak regelni. :DDD

Taragas: hát volt egy stílusa, ezt asszem nem csak én vettem észre, bár jó játékos azt elismerem én is. de ha ez az ára inkább maradjak "csak" zöld. érdekes módon mióta a T-54-ben goldot lövök azóta minden nap kék meg lila a statom. :C így gyorsan javulni fogok, a lilák 90%-a is így lett lila. bár azért a társak miatt így se könnyű, tegnap 5k+ dmg, 3 t9 volt a csatában, mindhármat én lőttem ki, ja nem, egy m103-nak hagytam 21! hp-t. :DDD írtam h lőjék ki mert jó köröm van, de nem voltam benne biztos h sikerül a nooboknak, összejátszás, neadjisten flankelés ezeknek magasiskola. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14299) virkir válasza scyllarus (#14297) üzenetére


virkir
veterán

Namégegyszer.
Ahhoz, hogy éljen a razerID egy programjukkal be kéne logolni.
Ez nem sikerül mert az a retkes com még futni sem akar.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14300) Djuree válasza Mister_X (#14284) üzenetére


Djuree
félisten

jók a lóf*szt jók, az at-2-ig jók, aztán hullik majd a hajad, annyira nem jön majd xp, mert nem érsz oda sehova. simán hátbatámadnak mert a csapat nem fog segíteni, tudják a weak spotokat is. minden 10. jó kör lesz, talán. van T95-öd? na ezeknek az fénysebesség lenne. :DDD

vki ebben a razer comms regben segíthetne nekem is, adok mailt meg jelszót. :R razer id van.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.