Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) emre válasza jr1994 (#40000) üzenetére


emre
veterán

Ja, azzal elég keveset mentem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40002) Enzolord válasza jr1994 (#40000) üzenetére


Enzolord
addikt

Erre gondoltam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40003) zolika15 válasza emre (#39999) üzenetére


zolika15
tag

Ma reggeli 2 korom AX-el es inkabb elindultam meloba. :D

Zoli

(#40004) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy mitől függ az, hogy a személyes stat eredményeket az új tank továbbviszi-e, vagy új lapot kap?
Gondolok itt arra, hogy mikor le lett cserélve az FV a Cent AX-re, akkor az FV-s statjaimat folytattam vele, megmaradt a tank ász, átlag dmg, minden, míg mondjuk az SP I C saját eredménypanelt kapott, nem folytatta az Aufk. Pantherét.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40005) Enzolord válasza Bad Pritt (#40004) üzenetére


Enzolord
addikt

Gondolom, attól, mennyire hasonló a két tank..
A spic nagyon elült az Aufkulától, míg a két tízes med közt nincs ekkora difi.. Szerintem

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40006) jozefgucci1 válasza zolika15 (#40003) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Reggel , hogy tudtok játszani ? Ennyivel előbb csörög az óra ?
Nálam minden paplan alatt töltött perc aranyat ér reggel , nem tudnám rávenni magam a játékra .Arról már nem is beszélve , hogy a harmadik kávéig nem tudom merre van az arcom előre :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40007) munnergep


munnergep
senior tag

Vk2801-el meglett a 3rd mark, meg is untam, haladnék tovább, de adatlap alapján a spic inkább visszalépés. Megéri a Ru251-ért teperni vagy inkább T49 grindbe fektessem az időt?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40008) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#40006) üzenetére


Tomi0703
őstag

Volt olyan elvetemult idoszakom talan 2-2,5 eve mikor hetvegen hajnali 1-ig jatszottam majd reggel 5-kor keltem es folytattam tovabb. Sotet idoszakok voltak ezek... ;]

(#40009) rlazol válasza munnergep (#40007) üzenetére


rlazol
addikt

én a spiccet a táras ágyúval jobban élvezem, mint a Ru-t. T49 nincs meg.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40010) zolika15 válasza jozefgucci1 (#40006) üzenetére


zolika15
tag

Gondoltam megprobalom, de elso es utolso proba volt... Nem lehet igy jatszani felig aludtam meg ki is leptem gyors! :D Ma pedig eladom a VGA-m es minimum grafikan kell jatszanom, eleg rossz lesz es az FV kuldi miatt muszaj tolni!! :DD

Zoli

(#40011) galervin93 válasza Tomi0703 (#40008) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetem... Éjszaka non-stop tanulás, alvás nincs, reggel irány vizsga... Utána pár sör legurít, 11-12-re haza, alvás este 6-ig... Irány a Teszkó, 10-12-15 üveg 3%-os "sör", vagy feleennyi + egy üveg bor meg kóla... Hazaér, bekajál, este nyolctól szobatárssal szakasz másnap reggel 9-10-ig...
Sötét idők, vagy mi... :-D
(best of: reggel 7-kor pizsamában leugrani a kisboltba még 2-3 sörért... december közepén... slattyogós papucsban... :-D )

Ma már nem így megy. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#40012) emre válasza jozefgucci1 (#40006) üzenetére


emre
veterán

Akkor csak arra lennék kiváncsi hogy az első két kávét hogy veszed magadhoz. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40013) virkir válasza emre (#40012) üzenetére


virkir
veterán

Szerinted?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40014) jano_77 válasza mcwolf79 (#39962) üzenetére


jano_77
nagyúr

khm....tényleg nem kötekedni akarok, de vagy WR vagy WN8. :U

(#39976) meunier: Tiger P és VK Aladár jó, használható - első kifejezetten jó - , de ami utána jön az maga a borzalom! Mausig még nem jutottam, de a Béla egy förmedvény! Minden belövi már - korábban csatákban mindig azt láttam, hogy minden lepattan róla - , rohadt lassú, nem ér oda sehova! :W Most copok vele én is, annyira szar, hogy már duplázni sem viszem ki a garázsból. Eladásán gondolkodom.

(#39987) emre: mit nevezel ratyinak? Mennyi az átlag sebzésed az AX-el!? Félek, hogy vmi nagy számot fogsz írni. :B Nekem 2k felett van, az nem tudom milyennek számít - átlagosnak?

(#39992) zolika15: a goldra gondolsz!? Én az AX-el max akkor lőttem eddig goldot, mikor vagy kifogyott az alap lőszerem, vagy a csata hevében véletlenül átváltottam a lőszert. Sajnos többször is előfordult már, azóta sem tudtam megfejteni, hogyan váltott át, mert nem rémlett, hogy rányomtam volna a 2-es vagy 3-as gombra. :F A lényeg, hogy az AX-el szerintem nem kel a gold!

(#40009) rlazol: nem is tudtam, hogy már meg van Neked a Ru is!? Mikor szerezted meg?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40015) zolika15 válasza jano_77 (#40014) üzenetére


zolika15
tag

En folyamat 3 as gombot nyomok es jon a meglepodes. :DD :DDD

Zoli

(#40016) emre válasza jano_77 (#40014) üzenetére


emre
veterán

Annyi nekem is, 2k körül. De ennyit kilences medekkel is lehet csinálni. 10-essel 2,4-2,6 körül tartom elfogadhatónak, és e fölött jónak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40017) zolika15 válasza emre (#40016) üzenetére


zolika15
tag

Tegnap lerontottam 3050-re 3300-rol, vagy nagyon jo koroket megyek az AX-el vagy nagyon rosszat ugy vettem eszre.

Zoli

(#40018) Bad Pritt válasza zolika15 (#40017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hány meccsre van 3050 átlag dmg?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40019) Emu válasza munnergep (#40007) üzenetére


Emu
őstag

SPIC táras ágyúval egyelőre nekem is jobban bejött mint a RU, bár még nem fullos. Ha meglesz Leo, lehet visszaveszem...
Tegnap kipróbáltam tesztet, de nekem nagyon nem jönnek be az új hangok, mintha bekapcsolnám a porszívót a gardróbba, és rácsuknám az ajtót...a találatok meg kb. olyan mintha egy konzervdobozt ütögetnék fakanállal. Részemről sok megszokást fog igényelni. Viszont az új fizika tetszik.

(#40020) zolika15 válasza Bad Pritt (#40018) üzenetére


zolika15
tag

313 ha jol emlekszem!

Zoli

(#40021) h1mpi válasza zolika15 (#40020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az korrekt dmg átlag annyira meccsre :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#40022) #84221696


#84221696
törölt tag

Mi folyik itt Gyöngyösön? 24 órára 50% lett a wr-em! 36% után ez üdítően hatott! :DDD

(#40014) jano_77: A mausig még elmegyek valahogy. Közben a Leo1 ágon is haladok lassan, aztán amint megvannak, hagyom is a francba a fricceket. Nézek valami másik nemzetet. Lehet, orosz medek lesznek. De az még nagyon a jövő zenéje. Talán jövő ilyenkorra lesz is T62A. :)

[ Szerkesztve ]

(#40023) rlazol válasza jano_77 (#40014) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - elég régóta, már fullos és javában megek a Leo felé. A karácsonyi akcióban vettem meg, azáta Ru-SPICC köröket nyomok, ha lightozok.
A Bélával nekem az a gondom, h ha szög alatt tudják lőni, akkor belövik. Full szemből nem. Ergő a folyosókat kell keresni vele és az nem mindeny pályán van elég szűk.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40024) szbalogh


szbalogh
őstag

Kezd elegem lenni ebből az MM-ből. Mindig núbokkal sorsol össze :D

Nick: HE_Storm

(#40025) PengeBaby válasza Stigma.HC (#39915) üzenetére


PengeBaby
újonc

Tuc tuc...szerintem a replay leírasa nem kifogásolható. Tök korrekt. Perdöntő jelentőségűek a spotterek, kivéve,ha felbújtó kerestetik.

Nagyobb az átütésem, mint nekem.... Szecsi rá a tanúm. )

(#40026) Stigma.HC válasza PengeBaby (#40025) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ahogy nézem sajnos nem mindenki szerint :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#40027) rlazol válasza PengeBaby (#40025) üzenetére


rlazol
addikt

ezért a hszért reggeltél? lol, gratulálok!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#40028) PengeBaby válasza rlazol (#40027) üzenetére


PengeBaby
újonc

Bevallom ez a brutalchat-szint annyira nem jön be, amint megszólalok leoltanak :D ha ez ilyen nyílméregbéka fórum akkor inkább kösz nem. :)

Nagyobb az átütésem, mint nekem.... Szecsi rá a tanúm. )

(#40029) Stigma.HC válasza rlazol (#40027) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Valahol el kell kezdeni nem? Miért is ne ennél a témánál :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#40030) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Most ettem popcornt, de úgy érzem készíthetem a következő adagot ;]

(#40031) Enzolord válasza SoulReaver (#40030) üzenetére


Enzolord
addikt

Én pálinkát ittam, de erre iszom megint.. :)
De igazi kis kópék vagytok, itt tobzódtok WOTba meg senki.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40032) Atti777


Atti777
senior tag

Nem tudom mi van ma, de 3 csata a Cent AX-szel, 3 győzelem, és a harmadikban meglett a 750+ xp és a 40 arany.
Tegnap ehez kellett vagy 3 óra játék

Путин, иди нахуй!

(#40033) PengeBaby válasza SoulReaver (#40030) üzenetére


PengeBaby
újonc

Szecsi szakasz?

Nagyobb az átütésem, mint nekem.... Szecsi rá a tanúm. )

(#40034) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Juj! Az csattanhatott. ;]


Persze buktunk, nem tudok minden kilences meccset lehozni. Csak minden másodikat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40035) zolika15 válasza Atti777 (#40032) üzenetére


zolika15
tag

Jo neked behivhattal volna szakaszba, nalam a gyozelmi arany siralmas volt 30-bol 11 gyozelem, de 350 ezer dmg korul jarok, hetvegen ossze is szedem a maradekot!! :)

Zoli

(#40036) jano_77 válasza zolika15 (#40035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ma 5 csatát mentem AX-el, abból 4 nyertünk is. Meg lett elsőre a 750 XP és 5-re a 40 gold is. Elég is volt mára, még a WN8 is elfogadható 2,5K felett van. :K

baromi jó ez az FV küldi, de az eddig is egy fos MM, most még szarabb lett:


[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40037) bigobert válasza jano_77 (#40036) üzenetére


bigobert
tag

Mit jelent a % mellett a "h"? Adott tankkal játszott óraszámot?

(#40038) zolika15 válasza jano_77 (#40036) üzenetére


zolika15
tag

Azt hiszem kovetem a peldad, addig jatszok AX-el amig nincs meg a 750xp-s kor aztan huzom a 7-8 tankjaim, 100k dmg-et konnyen ossze szedek szerdaig.

Zoli

(#40039) PengeBaby válasza zolika15 (#40038) üzenetére


PengeBaby
újonc

Azzal kapcsolatban pedig, h=hundred. Azaz,ha 15 h=1500 csata.(bigobertnek)

[ Szerkesztve ]

Nagyobb az átütésem, mint nekem.... Szecsi rá a tanúm. )

(#40040) Enzolord válasza zolika15 (#40038) üzenetére


Enzolord
addikt

Én most kezdek agybránert kapni az AX küldetés miatt.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40041) szbalogh válasza zolika15 (#40038) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap nekem is leesett, hogy jobban járok ha 8-as prémekkel farmolom a sebzést. Komolyan, többet szedek össze, mint tier 10-ben :B Ráadásul a kredit és wn8 is gyűlik :D

Nick: HE_Storm

(#40042) Enzolord


Enzolord
addikt

4443 sebzés plusz 400 assistra nem adta meg 1 killel a 750 xp-t ez a tetves sz*r játék...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40043) emre válasza Enzolord (#40042) üzenetére


emre
veterán

Valamit rosszul csinálsz. :DDD (945xp, csak hogy korán reggel ne kelljen osztanod)

Mivel ma nincs gold-os küldi, lehet ennyi is volt mára. :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40044) zolika15 válasza Enzolord (#40040) üzenetére


zolika15
tag

Meg jo hogy meloban vagyok es csak este tudok jatszani a hetvege meg ratesz egy lapattal, AX-el annyit megyek csak amig a 750xp meg lesz es a tobbi kor alacsonyabb szinten inkabb huzom azokat a tankjaim meg ha nem is lovok veluk 3000-es koroket, mellesleg kicsit jon a kredit is, ahogy Szbalogh mondja!! :DD

Zoli

(#40045) Enzolord válasza emre (#40043) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Nekem 699-et adott erre..
A mai legjobb 744 volt.. Ott majdnem bezúztam a monitort.. ;] ;]

(#40044) zolika15 Hidd el, hogy én is csak addig megyek vele, míg meglesz.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40046) emre válasza Enzolord (#40045) üzenetére


emre
veterán

Biztos csak sznájpolsz vele. Asszem beszélnem kell a mestereddel....... ;]
Azt én csak a csaták elején szoktam, amíg fel nem térképezem hogy az ellenfélnél mi merre van. Utána belevetem magam a sűrűjébe. Közelharcra jobban fizet. :D

Ja, ha végképp nem megy esetleg kérd el Szbalogh modpakkját. :P

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40047) Enzolord válasza emre (#40046) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Sikerült..
Belevetettem magam, és majdnem túl is értem, csak egy bránercibáló unikum gyökér csapattársam belém hegyezett valamiért... a B2B klánt erősítette ez a vérparaszt nyomorék

Ja, Vezíremnek ugyanabban a csatában 1000-rel kevesebb sebzésre, meg kb ennyi spotra megadta... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40048) zolika15 válasza Enzolord (#40045) üzenetére


zolika15
tag

Szeretem magat a tankot, de most kaosz van a magasabb szinteken!! :)

Zoli

(#40049) szbalogh válasza zolika15 (#40048) üzenetére


szbalogh
őstag

Ma hajnalban kaptam is egy óra tiltást. CDC-vel egyedül próbáltam 3 tankot feltartani egy szikla mögé beszorulva míg a nyomorék Löwe 50 méterrel mögöttem röhögött és képtelen volt kilőni egy Caernarvont amit már félig leszedtem. Utolsó lehelletemmel kilőttem a nyomit. Persze előtte tier 10-ben meg egy debil 13 75 behozott egy cromwellt és egy T34-85-öt. Mindekttő kapott egyet az obj 260-amtól. Egy percre rá valami arty belémlőtt 1800 körül. A maradékot meg a kis nyomorék 13 75 lőtte le rólam.... nem voltam ideges.

Nick: HE_Storm

(#40050) Atti777 válasza zolika15 (#40048) üzenetére


Atti777
senior tag

Nekem nem tetszik az AX :( Marha nagy, a hullnak gyakorlatilag nincs páncélja, a torony is teljesen kiszámíthatatlan és tízből hét csatában ellövik az ammoracket.
Egyetlen előnye hogy a sebessége jobb lett

Путин, иди нахуй!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.