Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Magany válasza fsb1000 (#5000) üzenetére


Magany
tag

Mondjuk vehetnenk alapnak a te gepedet? Erdekelne hogy mit kell elernem a jatekelmenyhez.....Van egy ket ismerosom akit megbizhatnak az epitesel, sot az egyik nagyon benne van a dolgokban.... Nem gondolkodom tovabb laptpban, egyszeruen nem tudom fejleszteni mert minden adott. Csak addig fogom kinozni a sajatomat a jatekkal mig szukseges, azthiszem kell egy asztali gep!

(#5002) fsb1000 válasza Magany (#5001) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az én gépem nem a WoT-hoz van méretezve. De szívesen leírom hogy X összegből mit érdemes összeválogatni.

Én azt gondolom, hogy a megfelelő játékélményhez el kéne érni WoT-ban az átlagos 40fps-t max látótávval és közepes beállításokkal. Nem kell teljes képernyőn játszani elég a Windowed 1440x900-as felbontás, de talán még az 1280x800 is elég lehet. Ehhez elég egy közepes teljesítményű PC is.

********
Egyébként a "nagyobb" gépek előnye, hogy a VSync-et bekapcsolva szinte minden pályán fix 60fps-el lehet játszani elég magas beállításokkal, miközben a VGA kihasználtsága csak 30-40%-os és a GPU 1-es magjának a terheltsége sem éri el a 60-70%-ot.
Ennek következménye a kisebb fogyasztás, abszolut akadásmentes játék, de főleg az hogy zajtalanul működik a gép, mert nem pörögnek fel a ventik, nem melegednek az alkatrészek.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Magany válasza fsb1000 (#5002) üzenetére


Magany
tag

Ertem, ossze fogok hozni egy asztali gepet.....koszonom a tanacsot.....Jatszol most,van kedved par korhoz?

(#5004) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#4978) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, de ezt a két képet nem bírom ki, hogy ne linkeljem be. :DDD Egy. Kettő.

Ahogy érzed, csak egy tipp volt. Akkor jó egyedül játékot. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5005) fsb1000 válasza Magany (#5003) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Most nem vagyok benn a játékban. Később is max pár körre lépek be... ha nem leszek túl fáradt.

(#5006) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#5000) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem ugyanilyen procim van, ugyanígy 2gb rammal, mellettük egy sapphire hd4670. Látótáv magas, többi beállítás közepes és alacsony, átlag 25-35fps, de sajnos vannak olyan esetek amikor pl. porzik minden akkor lemegy 15-17-re..na az már kissé gáz. Talán lehetne több is, ha nem 1920*1080 felbontáson játszanék, de én minden játékot a legnagyobb felbontáson játszom, szerintem így a menő. Egyébként csúnya is lesz a kép, ha egy 61 centis monitoron pl. 1280*1024 felbontáson játszanék valamit is.. Tervezek nyáron vásárolni egy erős gamer konfigot, de addig jó ez. :))

(#5004) patrikgtaivs: :C :C

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#5007) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#5006) üzenetére


Tomi0703
őstag

wot tweaker-t (ha, jol irom) tedd fel. abban ki tudod kapcsolni az osszes fustot.

(#5008) robogo81 válasza [HUN]Dani (#5006) üzenetére


robogo81
aktív tag

A monitoron mindig a natív felbontás a legszebb,a kisebbek mindig homályosabbak tűnnek.
A monitorom 1680x1050 tud,a wot. max látótávval, vegyes beállításokkal(főbb látványos,de belassító effektek levétele,alap árnyék,látótáv javító mód,ami tisztítja a látótávot),50-60 fps-al fut,kivéve amikor a lemingtrain megindul 1 felé,és felverik a port,de az összes extrát nem akarom kikapcsolni,de 30 alá nem szokott menni.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#5009) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Nekem hagyományos 17 colos CRT monitorom van.1024x768-ban játszom.
Szerényebb mint a többieké :)
Minden be van kapcsolva ill. maxon van,amit normal grafikánál engedélyez a játék,kivéve a speciális efektek sniper mod-ban,és a lánctalp efekt mert az engem zavart :/
Intel® Core™2 Duo E6550 Proci
(4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB),2 Gb ram és egy HD 5450-es Radeon kártya 1 gb ram-mal :)
Arty-val 110 fps,tankokkal 50-60 fps-t biztosít nekem ez a rendszer.Meg vagyok vele elégedve :) ..nincs teljesítmény csökkenés ha bokor mögül lövök,ill. ha épp becsapódik mellettem egy lövedék és porzik a táj körülöttem
.

[ Szerkesztve ]

(#5010) fsb1000 válasza Gaz 78 (#5009) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez is lehet megoldás, mert 1-2 ezer forintért lehet venni hagyományos CRT-ket.
Sőt olyat is ami jó minőségű 19" és 75 HZ-et is tud (ez fontos lehet, ha nem LCD)
A te konfigod meg összedobható 30-40K körül egy jobb táppal. Esetleg egy kis tuning a CPU-nak, hogy menjen 2,6-2,8GhZ körül.
Szóval nem kell vagyonokat költeni WoT-os gépre, bár az igaz hogy 2 éve sokkal kevesebb volt a hardver igénye. Asszem nekem ment integrált VGA-val is. Meg közepes P4-es gépen is.
Aztán szép lassan beépültek a dizájn elemek...

(#5011) bullseye válasza fsb1000 (#5010) üzenetére


bullseye
addikt

sőt, aki leveszi a szekrény tetejéről, az tőlem elvihet egy 19" monitort...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5012) kirjak válasza fsb1000 (#4994) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én is!

A 200%-os legénység az hogy készül?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5013) kirjak válasza Gaz 78 (#5009) üzenetére


kirjak
aktív tag

Kapcsold be a vertikális szinkronizációt és nem hajtod annyira a kártyádat.
61fps nél limiteli az enyémet, tovább nem hajta, minek is.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5014) kirjak válasza fsb1000 (#5010) üzenetére


kirjak
aktív tag

i3-as procit van értelme húzni?
Sokat nő a fogyasztás/csökken az élettartam?

Más: ez isteni meccs volt!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5015) fsb1000 válasza kirjak (#5012) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát úgy, hogy sokat játszol velük, és az elsődleges skill után kifejleszted a másodlagos skilleket is.
javítás, camo, egyebek.

Az i3-akat nem nagyon lehet tuningolni, mert szorzózárasak. De az a 5-10% is számíthat amit asszem a turbóval lehet elérni.

(#5016) bullseye válasza kirjak (#5014) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem csak akkor érdemes húzni a rendszert, ha vagy a húzást magát szereted, vagy egy kedvenc játékodat nem tudod megfelelő sebességgel futtatni (és nem akarod vagy nem tudod tovább visszavenni a grafikát...). Ellenkező esetben kevés értelme van, mert a százalékos növekedés nem megy át egy az egybe a rendszerteljesítménybe, csak ha mindent sikerül gyorsítani, viszont több alkatrészt is stresszelhet, nem csak a processzort. És persze húzott gépen sosem tudhatod, hogy egy rendszerhiba sima szoftveres gond, vagy éppen a gép készül felrobbanni :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5017) Arpee78


Arpee78
senior tag

Ért valaki az Androidhoz?

Van egy alkalmazás amit kipróbálnék. Nincs androidos eszközöm, ezért egy Bluestacks nevű emulátorral próbálkozok. Rendben működik, csak a szövegmező helyén egy fehér téglalap van. Próbáltam nyelvet váltani, de javult meg.

(#5018) fsb1000 válasza bullseye (#5016) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A WoT a PC-k nagy százalékéban CPU limites. Egy magot 95-99%-osan terhel.
Ezért a CPU tuning ez esetben majdnem arányosan növelheti az fps-t.

Ott ahol az erőforrás korlát megoszlik, nyilván az általad leírt módon van összefüggés a tuning és a játékban jelentkező eredménye között.

(#5019) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Van valakinek tapasztalata a T-34 el?Az lessz május honap tankja.Érdemes megvenni?Ki van fejlesztve.Bár megfogadtam,hogy TD-zni fogok csak,de ha jol lehet vele kreditet farmolni,akkor megveszem.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#5020) Gaz 78 válasza fsb1000 (#5010) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ahogy mondod!
Ezt a gépet még 2010-ben vettem,akkor volt 1 éves.Még 1 évig volt rá gyári DELL garancia,de elvesztette a gariát mert raktam bele egy videokártyát - korábban említett Radeon-t!
Anno a gép 45e Ft-ba került + ajándék Win XP SP3,ma már monitorral együtt lehet venni egy ilyen Dell Optiplex 760-ast.
...85Hz-en megy 1024x768-ban,ez a max frekije a monitornak :)

kirjak : Köszi, kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#5021) kirjak


kirjak
aktív tag

Az új HD7770-es kártya megvétele óta továbbra is fenn áll az a probléma hogy villognak a visszaszámlálás közben a fák tankok stb. mi lehet ennek az oka?
Van valahol a prohardveren olyan rész ahol ezzel foglalkoznak?
Lehet ezt a problémát valahogy diagnosztizálni?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5022) Tomi0703 válasza kirjak (#5021) üzenetére


Tomi0703
őstag

driver frissites esetleg?
nekem anno a regi gepem crysis warsba meg talan wotba is csinalta ezt, de meg lett az uj gep es azota nincs problema.

(#5023) kirjak válasza Tomi0703 (#5022) üzenetére


kirjak
aktív tag

Honnan tudom én azt frissíteni?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5024) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok. A Stugra érdemes rakni a ventit?
Tudom számít,de mivel td,az álcaháló vagy a periszkóp/távcső közül kéne választani(a töltés gyorsítót nem szívesen venném le).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#5025) kirjak válasza robogo81 (#5024) üzenetére


kirjak
aktív tag

Én álcahálót tennék mindenképpen rá, 25% az nagyon sok !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5026) [HUN]Dani válasza robogo81 (#5024) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én td-n venti + rammer + periszkóp párosítást használom.

magyarsrac

(#5027) Imilenni


Imilenni
addikt

Bullshit terjeng néhány helyen...hogy a Type 59 (a prémium) megvehető lessz 7.-én.
Valaki tudná nekem linkelni azt, ahol levan írva hogy SOHA többé nem lehet majd megvenni a Typeot?..csak megnyerni.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#5028) Dobi 562 válasza Imilenni (#5027) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez lehet, hogy az akar lenni?

Q: Why are replacement premium tanks for the Chinese Type 59 and WZ-111 being created as opposed to placing them back in (or implemented on other servers)?

A: Type 59 was removed from the sales, because for a premium tank, it was overpowered (it was as good as a regular tank). WZ-111 is scheduled to remain exclusive on Chinese server. Both will be replaced by a proper heavy and medium hightier vehicle (the heavy tank was named "112" and it's possible it will appear in 8.7. Nothing is known of the medium tank.

Forrás.

(#5029) Imilenni válasza Dobi 562 (#5028) üzenetére


Imilenni
addikt

Lehetséges.
A vicc, hogy megvan pár ember arról győződve hogy 7.-én igenis megvehető lessz... és ezért szeretném megtalálni azt, ahol lelett írva hogy nem lessz már megvehető a T-59.

Press "F" to pay respects.

(#5030) Tomi0703 válasza kirjak (#5023) üzenetére


Tomi0703
őstag

amd oldalarol. :D

(#5031) kirjak válasza Tomi0703 (#5030) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ainek HD7770 es kártyája van és a gyári telepítővel használja Win7 64 bit mellett az sürgősen telepítse fel ezt a 3 programot !

Kiküszöböl minden hibát + fps növekedést fog tapasztalni !

Remélem segíthettem másoknak is!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5032) KaYaK


KaYaK
tag

ehhez kell még valamint hozzátenni? lehet a klán nem ilyen de azért mégis :)
Jahh és ráadásul előzmény nélkül!

élni és élni hagyni...

(#5033) kirjak válasza KaYaK (#5032) üzenetére


kirjak
aktív tag

Keress rá a klán lapján egy vezetőre és küldd el neki ezt a kedves megnyilvánulást!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5034) Imilenni válasza KaYaK (#5032) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem az volt az előzmény hogy az ISU kilőtte xD
(Én utálom amikor orosz szarok lőnek ki)

Press "F" to pay respects.

(#5035) Steelheart2 válasza robogo81 (#5024) üzenetére


Steelheart2
senior tag

SZia.Ha érdekel az én véleményem is,akkor én álcahálot,periszkopot és töltésgyorsitot raktam rá.Nekem nagyon megfelel igy.A soförnek kuplungégetés 100% on és nagyon fürgén mozog TD-hez képes.
(#5031) kirjak
Nekem is 7770 es kártyám van,de nem tapasztaltam vele semmi hibát.13.4es driver van fennt.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#5036) Arpee78 válasza KaYaK (#5032) üzenetére


Arpee78
senior tag

HUNS tag, szégyen.

(#5037) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Értelmes kör M103-mal:

Ma a matchmaker vicces kedvében volt:
(1.) (2.)

Egy kis 10 éves gyerek, aki jót érez. Csatája sincs még, kíváncsi vagyok, hogy talált rám.

Kicsit kezd már idegesítő lenni az arty nagy tier-ben, nagyon pofátlanok. Bírom, hogy már egy szimpla 47%-os pléjer is képes 5 ezret sebezni 7-es arty-val. Gondolom azért van ilyen sok SPG, mert aki normál tankkal nem tud játszani, az ezzel szeretné szopatni a játékostársait. Sajnos nagy részüknek megy is. Éppen ezért arty-zok én is, AMX13F3AM tank ász:
ű

(#5034) Imilenni: Én imádom amikor a német szarok elégnek. :C Öröm nézni amikor a, full hp-s Jagdtiger 1 lövés szemből M103-mal, mert lángra kap. Meg az a Tiger H, akitől először 1000 hp-t kap le az F3 arty-m. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5038) KaYaK válasza Arpee78 (#5036) üzenetére


KaYaK
tag

kirjak; Imilenni azért tudjátok mi a legjobb az egészben, hogy olyan gyorsan nyomtam meg a print screent hogy a minimap mögött pont elkaptam a szétrobbanását a tankjának!
Lehet elküldöm a klán egyik vezetőjének de nem hiszem hogy sokat érek el vele!

élni és élni hagyni...

(#5039) fsb1000 válasza KaYaK (#5038) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valóban nem sokat érsz vele. Egy ilyenért a legtöbb klánból nem rúgnák ki.
Talán egy funny klánból, ahol a Commander túlérzékeny az ilyesmire, és már amúgy sincs szüksége a tagra.

(#5040) KaYaK válasza fsb1000 (#5039) üzenetére


KaYaK
tag

Gondoltam ezért hagyom is a fenébe! Csak azért itt veletek megosztottam hogy ilyen is létezik random meccsekben :) De azért LOL :) ;]

élni és élni hagyni...

(#5041) fsb1000 válasza KaYaK (#5040) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyugodtan, panaszláda dicsőségfal, egy kis vita... minden belefér.

****
Erről jut eszembe. Félúton járok a Great playerség felé. A cél WN6 = 1500 pötty.
De nagyon lassan haldok, van mikor 3-4 napig tart 1 pontot javítani.

(#5042) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#5041) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezeket a statokat hol is nézed? Volt már linkelve régebben, de ha nem probléma nem keresném vissza. :R

magyarsrac

(#5043) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#5042) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(#5044) bullseye válasza fsb1000 (#5043) üzenetére


bullseye
addikt

Vagy simán ez: http://wot-news.com/stat/calc/en/eu
:)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5045) fsb1000 válasza bullseye (#5044) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Eddig nekem mindig átváltotta ru-ra a végét.
Mostmár nem.

(#5046) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Felraktam az XVM-et, ebben a csatában nem lett volna rá szükségem:

Ezekre a szájbabaszott EFE-sekre nem hat a random faktor, vagy mi? Conqueror alig célzott rám több szár méterről és gond nélkül eltalált, átütött és sebzett (nem 0 dmg!).

Ez lett a végeredény:

Az ilyen mit képzel magáról? Ez normális? A másik meg, hogy ezek a játékosok mindig az ellenségnél vannak, egyik nap pl 3 UNICA-ssal találkoztam, persze nem a saját csapatomban. A T-54-et 3 lövésből egyszer ütöttem át a hull-on, nem volt hozzám képest rossz szögben, Tier 10-es gun rulez. Ha egy EFE-s teljesen véletlen még hozzánk is kerül, az nagy valószínűséggel egyedül van.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5047) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#5046) üzenetére


Dobi 562
addikt

Vagy megtanulod feldolgozni, hogy az ellenfélhez is kerülnek unicum játékosok, vagy ne használj xvm-et. :)

Mostanság nekem is megváltozott a játékhoz való hozzáállásom, nem görcsölök annyit a játékban tapasztalt butaságokon és így jobban élvezem az egészet.

(#5048) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#5047) üzenetére


Patrick76496
őstag

Épp azért raktam fel, hogy csata után ne kelljen nézegetni, melyik csapattársam milyen hülye, stb. Az ilyen komolyabb klánneveket ismerem, ezekről alapból tudom, hogy tartani "kell". EFE, OM, CSA, UNICA, EPIC mind töröljék le a játékot. :C

Inkább elkezdek kis tier-ben játszani, elindulok a VK2001 felé, úgy is kell az E-50M + a verseny miatt is.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5049) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#5043) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi. Most nézem, hogy elértem az 1400 fölötti wn6 értéket. Következő cél az 1500.

magyarsrac

(#5050) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#5048) üzenetére


Dobi 562
addikt

322, HAMI, PTS, KAZNA, PANDA, őket is nyugodtan ide lehet sorolni, mert nagyon jó játékosállománnyal rendelkeznek.

Én most az új 6-os tank a 3001D személyében leltem új kedvencre. Aztán még a délután folyamán felszerelem a felderítő panthert, amiről eddig csak rosszat hallottam de nekem tesz szerveren tetszett.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.