Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) #21346560


#21346560
törölt tag

Érdekes MM, még nem is láttam ilyet, vagy hasonlót...

(#7002) fsb1000 válasza Dobi 562 (#6994) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te szoktad beírni mindig hogy: csitter, hacker.

(#7003) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7002) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, de én csak poénkodok vele.

(#7004) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7003) üzenetére


fsb1000
nagyúr

jójó... csak vicceltem. Nem szmájlizok.

Azért itt a legtöbben túl vagyunk azon, hogy csitterekben meg heckerekben higgyünk.

Max a babonákban.... az én babonám szerint a negatív randomfaktor az észlelési rendszert is befolyásolja.
Egy +10 -10 eltérítés nagyon sokat számít csapatonként. Akár 40-50 métert is. Azonos tankkal állsz szemben és te lövéskor sem látod....

(#7005) Taragas válasza fsb1000 (#7004) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ebben ha logikusan nézzük, van valami igazság. Sok mindent megmagyarázna...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7006) Borote


Borote
addikt

Most terveztem venni az ákcijjóban 3 nap prémiumot, erre mentem egy ilyen kört:

Minden esetre nem panaszkodom.
Mentségükre legyen mondva, mindegyik szép piros volt :D (És én is inkább az átlagos, legfeljebb fejlődő játékosok táborát gyarapítom...)

[ Szerkesztve ]

(#7007) fsb1000 válasza Borote (#7006) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép! prémmel lett volna 80K

(#7008) Borote válasza fsb1000 (#7007) üzenetére


Borote
addikt

Ha az ellenfél többet bénázik nálam, akkor nincs gond :D
Az előbb meg 500-as pingnek köszönhetően elvesztettem egy kört a csapatunknak :( párhuzamosan futtatott youtube megette a netünket, de ez most kárpótolt.

(#7009) Taragas


Taragas
aktív tag

Egy kérdés: Van ugye a legyőzhetetlen medál? Ennél csak a rendes sebzés számít, vagy már a modul sebzés is? Pl lánctalp.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7010) Dobi 562


Dobi 562
addikt

34/34:

[ Szerkesztve ]

(#7011) Bingisz válasza Dobi 562 (#7010) üzenetére


Bingisz
addikt

Ennek nagyobb a a kreditszorzója mint a KV5-nek?
Mert akkor belelépek valakinek a szájába... :(((

Szerk. Nézegettem a képeimet, azok alapján kevesebb a panther/M10 szorzója de nem sokkal. Szóval féláron nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7012) Dobi 562 válasza Bingisz (#7011) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az SP-nél jobban hoz nálam átlagban.

(#7013) kirjak


kirjak
aktív tag

Hogyan tudok venni valakinek prémtankot, de olyat ami nincs benne a gift shopban.
Aranyat nem akarok neki venni csak a tankot. Van erre mód?
A gift shopban lévőknél van az biztos.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7014) fsb1000 válasza kirjak (#7013) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs

(#7015) sith7 válasza Dobi 562 (#7012) üzenetére


sith7
nagyúr

Tehát ha van 5 találat az SP - vel, meg ezzel , akkor ez jobban hoz ?

Vagy ha mindkettő 1000 dmg - et csinál, akkor a Panther jobban hoz ?

(#7016) Dobi 562 válasza sith7 (#7015) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, pantherral jobban megy a játék, az SP-vel nagyon rossz köröket futottam a 8.6 óta. A panthernek olcsóbb a lőszere, kevesebb a javítási költsége, valamint az ő átütése jobb a szintjéhez viszonyítva mint az SP-é.

Nyilván azonos sebzés esetén többet hozna a konyhára az SP.

(#7017) sith7 válasza Dobi 562 (#7016) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ ... már csak azt sajnálom, hogy nincs tesztszerver, ahol ki tudnám próbálni :O

Most van T-44 - em, előtte a T-43 - mal is egész jól ment a játék - mármint az én szintemen - , pedig annak kisebb az átütése.

(#7018) scyllarus


scyllarus
veterán

Ezt sem hittem, hogy meglesz valaha ezzel az izével:

Szokás szerint eladás közelében táltosodik meg... Ettől függetlenül örülök, ha túl leszek rajta.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7019) emre


emre
veterán

nekiálltam újra tédézni, lehet nem kellett volna

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7020) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Be tudtok lépni a WG oldalra? Mármint az oldal megy csak a login nem.

Gondoltam veszek egy kis goldot és kipróbálom a Panther/M10-et... de nem megy.

(#7021) Stigma.HC válasza fsb1000 (#7020) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

405 Not Allowed

Nem enged engem se

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7022) Enzolord válasza fsb1000 (#7020) üzenetére


Enzolord
addikt

Én most vettem meg, most vettem aranyat kb 30 perce..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7023) fsb1000 válasza Enzolord (#7022) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megy, de lassu a bejelntkezés. PayPal-al vettem és 10 perc után még nem jött meg a GOLD.

Te mivel vetted? Telefon?

(#7024) Enzolord válasza fsb1000 (#7023) üzenetére


Enzolord
addikt

jaja
Telefonon..
Sajnos kártyám off...:) Hó vége..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7025) Patrick76496 válasza virkir (#6917) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jaja, nem volt valami kellemes Sport KV-val meg IS-el T10-ben játszani.

Azért a HAD felirat befigyel. ;)

(#6942) Taragas: Grat! Ezt a képet nem tudom láttad-e már.

(#6991) emre: MNG klán. :((( :C A kis T-34 kb olyan, mint egy T-50-2, vagy egy 59-16 szóval annyira csak nincs nagy bajban T8-ban.

(#7004) fsb1000:
Nem szmájlizok.

Pedig hidd el, nem szégyen, ha valaki néha szmájlit ír a hsz-ébe. Hangsúly és arcmimika hiányában valahogy közölni kell az embernek, milyen stílusban szeretné előadni gondolatait.

Tudom, hogy elavult az egész Chuck Norris téma, meg minden, de ezt most nem hagyhatom ki. :) Erről most ez jutott eszembe:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7026) fsb1000 válasza Patrick76496 (#7025) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Hangsúly és arcmimika hiányában valahogy közölni kell az embernek, milyen stílusban szeretné előadni gondolatait."

Értem szavad. Tanácsaid nagy hatással vannak rám.

(#7027) Dobi 562


Dobi 562
addikt

3 nap után sikerült nyernem a kis csájna kedvencemmel is.

(#7028) sith7 válasza Dobi 562 (#7027) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép

Rep - et lehet kérni ? :R

(#7029) Taragas válasza Patrick76496 (#7025) üzenetére


Taragas
aktív tag

Láttam már, de azért köszi! :DDD :DDD :DDD

Amúgy erre valaki?

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7030) Atlantis válasza Taragas (#7029) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem már a modulsebzés is megtöri a sort. Ezt csak arra alapozom, hogy a bázisfoglalást is megszakítja. Logikusan nézve az is sebzés, volt/van is olyan elképzelés, hogy a modulsebzés értéke le lesz vonva a tényleges életpont-vesztésből. Tehát tegyük fel 200HP van egy lánctalpnak, te meg lőnél egy 390-es sebzést, akkor csak 190-et von le neki, ha ellövöd a talpát is vele...érdekes lenne, az biztos, ha ezt tényleg bevezetnék, a nagy német vasak jelentősége még nagyobb lehetne.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7031) Dobi 562 válasza sith7 (#7028) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tessék, de figyelmeztetlek nagyon bunkó voltam a közös cseten. :B

(#7032) Gaz 78 válasza Taragas (#7029) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Elég ha leláncolják a tankodat és kezdheted előröl az egészet :/
Szomszédomnak egyszer összejött a 40ezer csatája alatt ez a plecsni,de amúgy elképzelhetetlennek tartom,hogy zsinórban 5 csatán keresztül ne találjanak el.Arty-val összejönne,de azzal nem elérhető :) ..sajna

Atlantis : ..az elképzelésed helytálló :)

[ Szerkesztve ]

(#7033) sith7 válasza Dobi 562 (#7031) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm :R
engem az nem érdekel :N ... én csak azt nézem, hogy az adott pályán merre mentél, hogyan helyezkedtél, honnan, merre stb.

szerk.:
Este fogom tudni megnézni

[ Szerkesztve ]

(#7034) Taragas válasza Gaz 78 (#7032) üzenetére


Taragas
aktív tag

Köszi a válaszokat! :R Nagy kár, akkor ilyen medálom sose lesz. :DDD
AMúgy nekem eddig az egyetlen negatívum a 8.6al kapcsolatba az hogy az e2 brutális frontpáncélja eltűnt. Az lövi át akai akarja. Az eddig tökéletesen pattogó terminátorom, most sz*rt sem ér.... :O

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7035) Gaz 78 válasza Taragas (#7034) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szívesen!
Hát igen,sok tankot megvariáltak aminek nincs értelme,bár ez szubjektív.Adott egy tank bizonyos képességekkel,akkor azt minek variálni :/
Az Orosz T-150 nagyon szívós lett.( olyan lett mint a KV 4 ) Idáig nem okozott gondot a kis Pz4 S.-nek szemből sem,de most a 8.6-ban már sebezni sem tudom nem ám kilőni :/

[ Szerkesztve ]

(#7036) Tomi0703 válasza Patrick76496 (#7025) üzenetére


Tomi0703
őstag

Most jut szembe, hogy Taragas itt a PH WoT fórumaiban egy igazi celeb. :DDD

Más: Ma van két hete, hogy nem játszok, de ahogy olvasgatok itt, nem is bánom...

(#7037) Taragas válasza Tomi0703 (#7036) üzenetére


Taragas
aktív tag

Fújjjj... Nem akarok celeb lenni.... :)) :DDD
De nehezen megy az e2vel. pedig 10k xp kéne még, gyors megvenni ma még a t20-at akcióban.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7038) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eszembe jutott, hogy egyszer régen le is töröltem a WoT-ot, annyira elment tőle a kedvem.

Ez a grafikonon a 53,5% győzelmi arány tájékán látható törésnél volt, amikor is 2 vagy talán 3 héten keresztül sokkal több volt a vereségem mint a győzelmem. Akkoriban már használtam xvm-et és nem álszentségből mondom, de nem én játszottam rosszabbul, egyszerűen folyamatosan hozzám lettek sorsolva a sötétpiros játékosok (általában top tankkal). Elképesztő csatáim voltak ebben az időszakban: Királytigris: 8 Kill, 1400 xp (vereségért!), Jagdtiger 9 kill, 7500 sebzés, vereség és hasonlók. Sajnos ezek a replay-ek elvesztek egy azóta megszűnt replay gyűjtő oldalon.

Itt van a WN6 grafikonom is, itt nem látható törés, tehát nem én játszottam máshogy:

Hogy ez most miért jutott eszembe? Azért mert a 8.6-os patch óta újra átélem ezt, zsinórban bukok csatákat, ahol én sebzek legtöbbet, mégsem tudok nyerni. Az xvm azt is megmondja miért, folyton teli van a csapatom gyengébb képességű játékosokkal. Szakasztársaim is meg tudják erősíteni, tegnapi nap szakaszoztam először huzamosabb ideig hosszú idő óta és folyamatosan alacsony WN6-os top tankokat dobál fölénk. Egyedül tier X-ben tudtuk ezt kiküszöbölni, hiszen itt már nem tud fölénk rakni senkit, itt a csaták kb 70%-át nyertük is. Más tierekben 2 unicum játékos és én szakaszban az 50%-ot sem tudtuk hozni. Pedig elég szép sebzés és kill mennyiséget hoztunk össze, tehát nem lehet arra fogni hogy bénáskodtunk.

Kíváncsi vagyok meddig tart még ez a negatív széria, már annyira nem veszem fel a dolgot, mint az előző ilyen ciklusban amikor 2 hétre szüneteltettem a játékot. De azért nekem még mindig a győzelem jelenti a játékélményt, nem pedig az ha két lövés után belefulladok a tóba. :)

(#7039) Steelheart2 válasza Dobi 562 (#7038) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát ugyanigy járok mostanában én is.Akármit teszek,nem birunk nyerni.Olyan dolgokat müvelnek eggyesek a tankjaikkal.hogy szörnyü. Ht vel beáll sniperkedni. Az még ok is volna ha nem kv-1s el probálná,ami nem a pontosságárol hires. Arty az elsö vonalban kezd harcolni és ha kilövik,akkor megköszöni a védelmet. Zsinorban a 4. napja szopoágon vagyok. Nem vagyok egy nagy játékos,de az adott tank tipussal tudom,hogy merre és mit kellene csináljak. Az uj tankokraol,amiket megvettem,pedig az elsö az hogy replayt nézegetek. Szerintem,ha ugy akarsz játszani,hogy élvezd is néha,akkor ez a minimum. De ugy látszik,hogy pár páfránynak erre nem jut ideje.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7040) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hogy milyen játékosok vannak... Csata elején írom: "team focus enemy platoon 1, they are unicum players", erre két T34-ből álló remek szakaszunk elkezd lehordani mindennek: "xvm noob", "stats mean nothing", stb... Nem is foglalkoztam velük különösebben de az egyik elkezdett blokkolgatni, elém állt, lökdösödött, úgyhogy ki kellett lőnöm, hogy lövéshez jussak. ;]

Még garázsban rám írt, hogy bannolva leszek egy napra. Még nem lettem bannolva.

1000%-ig biztos vagyok benne, ha nem lövöm ki, bukjuk a csatát, mert nem tudtuk volna tartani azt az oldalt. Egyébként a T110E5 annyira tetszik, hogy lehet nem is fogom visszavenni az IS-4-et.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Most nézem az egyik parancsnokhelyettes, a másik parancsnoka egy klánnak, jó kis banda lehet két ilyen vezetővel...

[ Szerkesztve ]

(#7041) kirjak válasza Dobi 562 (#7040) üzenetére


kirjak
aktív tag

Deeee vedd csak vissza ! (azóta sem láttam még!)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7042) Dobi 562 válasza kirjak (#7041) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mennyit játszol tier X-ben? Az IS-4 nem egy ritka tank, Maus-ból és FV215b-ből sokkal, de sokkal kevesebbel lehet találkozni.

(#7043) fsb1000 válasza Taragas (#7034) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig simán összehozható....

Találkoztam már 2x is olyan játékossal aki bujkált a pálya másik végén a medál miatt.
Miután meghaltam, néztem mi a fenét keres olyan helyen ahol senki sincs.

Az egyiket reportolták unfair játékért, pedig mondta hogy neki csak a medál kell, szerintem miatta buktuk a csatát. A másik nem is válaszolt, illetve anyázott mikor megkérdeztem mi a fenét csinált. Akkor meg nyertünk.

Mind a kettőnek magas effje volt és 10K+ csata. És mindkettő gyors meddel okoskodott.

(#7044) kirjak válasza Dobi 562 (#7042) üzenetére


kirjak
aktív tag

A 9-es tier miatt látok sok 10-eset (de sokszor 8-as miatt is eleget) akkor sem látok is-4-et , pedig vadászom!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7045) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7038) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nagyon érdekes!
Persze csak babona, de nekem is ilyen töréspontom volt 51%-nál.... egyszerűen nem tudtam átlépni, aztán meg most 53,5%-nál. Csatáim 90%-át randomban egyedül játszom, csak az elején volt sok század + szakasz + CW
Az 51%-os a planetwot grafikonján nem látszik, mert az több napot is egy pontba sűrít.

****
Ja... erről jut eszembe meg a grafikonk értelmezéséről, hogy a másik topikba is benézek néha, tegnap a randomfaktorral kapcsolatban született egy olyan hsz, ami elnyerhetné az idei citromdíjat (hogy finoman fogalmazzak):
[link - "Kellemes szórakozást a szopóágatokhoz "]

Több mint egy év után majdnem írtam oda is, de aztán meggyőztem magam, hogy alulképzett, woton hizlalt arcú emberekkel tök felesleges vitatkozni statisztikáról, vagy bármi értelmes dologról.
No nem a randomfaktor létezéséről, hanem arról, hogy egy olyan grafikonból nem lehet semmiféle következtetést levonni a győzelmi arányok eloszlásáról, mint a mi a linken van.
Korábban mutattam több részletes grafikont is a winráta ciklikusságáról, de 8.6 után is van mit elemezni.
Naponta kb. 50 csatát játszottam. Megmagyarázhatatlan szélsőséges napi átlagokkal 35-72% között.
Olyan nincs, hogy a mindig a "hülyék" vannak velem és miattuk veszítek, mert a játékosok 90% jóval gyengébb mutatókkal rendelkezik mint én, tehát az eloszlásuknak egyenletesnek kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#7046) Taragas válasza fsb1000 (#7043) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát, én nekem is megfordult a fejemben, de múltkoriak miatt gyors el is vetettem. Minden estre megpróbáltam kicsit óvatosabban játszani, így 1 kört sikerült t25/2vel lenyomni mindenféle sérülés nélkül(pedig csatáztam rendesen), de ezt megszakította a kövi csata eleje, ahol fogalmam se nincsen honnan kaptam egy 200hp mínusz sebzést az első percben. Ekkor fogadtam meg, hogy nem akarok még egy bannt véletlen sem.... így inkább hagyom a fenébe az egészet.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7047) Dr_Syrex válasza kirjak (#7044) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én mostanában viszonylag sokat megyek az E-75-el és tény, hogy nem túl gyakori az IS-4, de azért lehet velük találkozni. Valamiért Maus gyakrabban jön szembe :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#7048) Taragas válasza Dr_Syrex (#7047) üzenetére


Taragas
aktív tag

Múltkor belefutottam egy is4 3-as platoonba. Noobok voltak(xwm alapján), gondoltam lelepok egyet, csak mire oda értem bedarálták őket. :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#7049) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7045) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én elfogadtam, hogy vannak ilyen időszakok amikor teljesítménytől függetlenül nehéz nyerni, csak általában ezek 1-2 naposak szoktak lenni. Az ilyen több hetesek a ritkábbak és ezt tényleg nehéz megmagyarázni. Ráadásul a matematikához és a statisztikához tök hülye vagyok.

Az elmúlt 7 napot érdemes nézni, hogy 0,03%-ot csökkent a győzelmi arány, majdnem hasonló játékbeli teljesítmény mellett. Különben nem aggódok, mert tudom hogy majd visszatér minden a normális kerékvágásba. Legalábbis bízok benne.

(#7050) fsb1000 válasza Taragas (#7034) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még nem mentem végig a tankjaimon, de a hivatalos pecsnotestől függetlenül a következőket tapasztaltam.

Maus - sokkal jobb lett. Szinte már élvezet vele játszani. Felderítő tanknak is jó, most hogy nincs arty
T150 - szinte "kilőhetetlen" (érti aki érteni akarja), ellenben pontosokat lő. Régebben a lövege miatt hanyagoltam, de lehet újra használatba veszem.
E100 - picit jobb lett nem pattan annyira a nagy löveg
M18 - szintén javult, vagy csak én lettem óvatosabb
Alacsony tierben nehezebb vigéckedni. Főleg t1 csatákban látványos, hogy a régi taktika nem müxik: megyek-megyek és arra számítok engem nem találnak el, közben mindenkit kilövök, akivel találkozom.
Gondolom az az oka, hogy az új regesek 100%-os legénységgel kapják.

A francia H35 meg egy betonbunker lett. Tierjénben nem tudnak vele mit kezdeni. Legutóbb konkrétan rám állt egy tank és hátsóját lőtte sikertelenül. A szemben lévőket leszedtem, aztán a tornyot hátrafordítottam....
Csak olyan lassú, hogy nem szeretek vele menni. Az angol TD-k minden türelmem elvették ilyen téren.
2 hónapot csesztem el velük....

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.