Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) AMD Power válasza Magany (#13399) üzenetére


AMD Power
titán

Én nem tudom. De én is kaptam. Miért pont mára mikor dolgozok. :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13402) Dobi 562 válasza AMD Power (#13401) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#13403) AMD Power válasza Dobi 562 (#13402) üzenetére


AMD Power
titán

Ok és ez mi, mert nem tudok angolul. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13404) Dobi 562 válasza AMD Power (#13403) üzenetére


Dobi 562
addikt

A lag problémáért ez az 1 nap prémium a kárpótlás. Akkor kapod meg ha belépsz a játékba március 3. és 9. között.

(#13405) AMD Power válasza Dobi 562 (#13404) üzenetére


AMD Power
titán

Ertem! Ha ezt jobban figyelem holnap leptem volna csak be... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13406) sith7 válasza Dobi 562 (#13400) üzenetére


sith7
nagyúr

Object 140 , két dolog miatt, az egyik, teszten tetszett, a másik, nem akarom a másik ágyút is kifejleszteni 59k xp - ért, hogy a T-62 fele tudjak menni :B

(#13407) Atlantis válasza sith7 (#13406) üzenetére


Atlantis
veterán

Valóban emiatt is jobb választás az O140, de ami miatt jobban szeretik és elismertebb CW-n, mert mozgékonyabb, valamivel jobb a gun depression is mellé (persze még így sem ez a legjobb). Páncél egyiken se jelentős tétel, de egy mednél talán nem is elsődleges, viszont a tűzerejét jobban ki lehet használni, mint a T62-nek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13408) myckey


myckey
veterán

Csöcsi D.Laci!
te is vissza tértél,vagy el se mentél? :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13409) sith7 válasza Atlantis (#13407) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a megerősítést, akkor jó irányba megyek :K

(#13410) #43783936 válasza Dobi 562 (#13392) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat! :C
Számomra rejtély hogy miért csak a 6-os szintű medként van a játékban, amikor ugyanolyan jól lehet vele zúzni a hetesek között mint egy párduccal.
Ha pedig hatosok közé dob be.... ;]

(#13411) Dobi 562 válasza myckey (#13408) üzenetére


Dobi 562
addikt

Volt egy 7 hónapos pihenőm. :)

----------------------------------------------------------------
(#13410) Mogyesz75: köszi, nekem is tetszik a gép. Lassan meg lesz a parancsnoknak a 6. érzék 100%-osan, szerintem onnantól még hatékonyabban fogom tudni használni.

----------------------------------------------------------------
Akkor szerintem én is az O. 140-et fogom választani. És mi a helyzet a 3. szovjet X-es meddel? Az elődeivel, a hátsó tornyos medekkel hogy lehet boldogulni?

[ Szerkesztve ]

(#13412) Atlantis válasza Dobi 562 (#13411) üzenetére


Atlantis
veterán

Azokkal nekem sincs konkrét tapasztalatom, de a klánból van 1-2 ember, aki megszerezte az O430-at és a véleményük alapján nem éri meg szívni érte. Állítólag a legrosszabb a 3 orosz med közül és a hozzá vezető út is mazochistáknak való. Nem tudom, mennyire igaz, de papíron sem túl csábító az az ág, szóval akár még valós is lehet...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13413) sebijani1982 válasza Magany (#13399) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ezért jár a prémium nap

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13414) Magany válasza sebijani1982 (#13413) üzenetére


Magany
tag

Igy mar ertem,koszi szepen.....Amugy olvastam valahol hogy nem ismertek el a lagglast az o hibajuknak, ezekszerint megis :)+ Egy kis erdekeseg

[ Szerkesztve ]

(#13415) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Én a T-44-et is imádom, pedig ezt a tankot sokan szokták szidni. Alig várom már a T-54-et!

(#13416) sith7 válasza Dobi 562 (#13415) üzenetére


sith7
nagyúr

GG :C

a T54 az egy sunyi alattomos pattogós dög :)
szeretni fogod azt is :K

[ Szerkesztve ]

(#13417) Midway


Midway
senior tag

Van olyan mod ami nem szinezi halálra a tankokat csak egyszerűen mutatja , hogy hol sebeszhető jobban?

(#13418) Enzolord válasza Midway (#13417) üzenetére


Enzolord
addikt

Van olyan, ahol csak fehéren mutatja kis jelekkel az embereket, meg a modulokat..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13419) Enzolord válasza Midway (#13417) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez a legegyszerűbb szerintem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13420) Mister_X válasza Enzolord (#13419) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És épp a játék lényegét veszi el...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13421) Tomi0703 válasza Mister_X (#13420) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat szvsz nem. Mennyire idegesito mikor a csapattarsad full hp-n pl.: IS-8 vs E 75 100 hp-n, es a bizonyos IS-8 azert sem lone az E 75 hasat hanem a frontjat valamint a lovegpajzsot. Az E 75 pedig kifilezi es ezen bukik el a meccs... Persze hulye pelda, de en mar lattam hasonlot.
Nekem is fent volt jo ideig es sok hely megrogzult bennem (pl. ammorackek).
Persze ha valaki szeret lepattanokat loni...

(#13422) Enzolord válasza Mister_X (#13420) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy bemagolod, hogy a keményeket hol lövöd, vagy használsz segítséget...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13423) Mister_X válasza Tomi0703 (#13421) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érdekes, én IS-2-vel is leállok arcozni E-75-tel (gold nélkül - ugyan egyszer vettem öt darabot hirtelen felindulásból, de túl drága ahhoz, hogy csak úgy ellődözzem). Mert meg tudom sebezni. És nem a tapasztalat visz rá, hanem a józan ész. Valamint ismerem a saját tankom, így védekezni is tudok ellene. Párszpr azért megkérdezem platoonban, hogy mennyi a töltésideje az ellenfélnek, hogy tudjak azzal is kalkulálni.

Aztán tényleg nagy élmény felszerelni az ellenfél tankjait IDE LŐJJ! céltáblákkal...

@Enzolord: néha úgy érzem, hogy inkább ez modern hadviselés már, mert az egy dolog, hogy kap az ellen szép csinos piros körvonalat, megkapjuk az ágyú szórását, de ezt még szépen fel is lehet fokozni hasznosabbnál hasznosabb GUI modokkal, valamint ugye "a központi adatbázisból a kijelzőnkre küldik az ellenfél gyenge pontjait". Hát mondanom sem kell. Inkáb tanulok, mint skineljek.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13424) Enzolord válasza Mister_X (#13423) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, de az a baj, hogy aki nem hajlandó tanulni, az legalább ezt próbálja meg, ne csak az aranyat szórják össze vissza...
Rengeteg paradicsom még erre sem képes, hogy ilyen hit zone skineket töltsön fel...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13425) Mister_X válasza Enzolord (#13424) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én addig örülök, amíg nincs rajtam a céltábla, amit ugye golddal céloznának be :U Eddig egyszer kaptam csak ammoracket, de azt egy 37k csatát járt 3000+ WN8-as lilától kaptam, így "elnéztem" neki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13426) Enzolord válasza Mister_X (#13425) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor Te nagyon szerencsés vagy...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13427) Pete55555


Pete55555
addikt

Muhahahaahahahahahahahah - az első ilyenem :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#13428) Midway válasza Enzolord (#13419) üzenetére


Midway
senior tag

Koszonom. Meglesem.

(#13429) Djuree válasza Pete55555 (#13427) üzenetére


Djuree
félisten

és ezt mind sziklán keresztül :F
nekem még nemigen van ilyenem, a mai pontatlan arty korban nem is lesz, pedig lett vna már lehetőség, de nem oda lő soha az arty ahova kéne.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13430) jano_77 válasza sith7 (#13394) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok....és picit irigykedem is. :B :C

(#47042) Sanya: E szerint az oldal szerint ha semmi mást nem teszel fel, akkor éppen felmegy még a Panther II ágyúja!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13431) Djuree válasza jano_77 (#13430) üzenetére


Djuree
félisten

hú ezt az oldalt nem is ismertem, elég jó. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13432) Enzolord válasza Pete55555 (#13427) üzenetére


Enzolord
addikt

Grat.. De ha 1 nappal korábban csinálod, kaptál volna még 300000 kreditet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13433) sith7 válasza jano_77 (#13430) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R , lesz majd Neked is , csak ki kell fogni egy jó MM - et, amikor 9 - es a maximum tier, és ketten , hárman vagytok csak 9 - esek :K

(#13434) Pete55555 válasza Djuree (#13429) üzenetére


Pete55555
addikt

Dehogyis, kicsit később készült a kép, mert vonultam vissza egyből.
Vegyél KV-2-t :D Artyval nekem sem jött össze, pedig GW-panthernél járok.

(#13432) Enzolord Tudom, de hétvégén sajnos asszonynál voltam. Most jött össze :W

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#13435) Enzolord válasza Pete55555 (#13434) üzenetére


Enzolord
addikt

Az asszony, vagy a medál?? ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13436) Pete55555 válasza Enzolord (#13435) üzenetére


Pete55555
addikt

A medál :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#13437) [HUN]Dani válasza Mister_X (#13423) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Érdekes, én IS-2-vel is leállok arcozni E-75-tel (gold nélkül - ugyan egyszer vettem öt darabot hirtelen felindulásból, de túl drága ahhoz, hogy csak úgy ellődözzem). Mert meg tudom sebezni.

IS-2-vel teljesen esélytelen, hogy egy fullos E-75-öt szemből bárhol is átüssél.

Valamint ismerem a saját tankom, így védekezni is tudok ellene.

Az IS-2 pont egy olyan tank amivel esélytelen pattintani bármit is egy ekkora tankkal szemben.

magyarsrac

(#13438) Tomi0703 válasza Mister_X (#13423) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat azt megneznem en is, mert szembol csak a kupolan tudod sebezni, de azzal a pontatlan agyuval nagy szerencse kell hozza. Persze, he-vel tudsz rajta valamit sebezni. IS-2-vel nem a te feladatod leallni az E 75-tel face to face.

(#13439) Mister_X válasza Tomi0703 (#13438) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az új havas-városos pályán sajnos előfordul olyan, hogy a lemmingtrain a hegyekbe megy, így csak az artyra, egy-két társra számíthatok, illetve magamra. Most hirtelen nem ugrik be, hogy mennyi a penem, de szemből is sikerül sebezni, plusz inkább direkt láncolásra megyek rá, az is pont nekem.

@[HUN]Dani: sidescrape-pel nem lehetetlen védeni, plusz folyamatosan mozgok, rejtem el magam, lövés után elbújok, nem rám figyel, majd aztán kap egyet, ha a tornyát rosszul forgatja, mert a két tömbbel lentebb lévő heavyre fordult vagy épp tolat vissza és sikerül elkapnom az oldalát.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13440) Enzolord válasza [HUN]Dani (#13437) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért nem játszani jössz?
Hol a túrósban vagy? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13441) Magany


Magany
tag

Sziasztok, vakaki nrm tud sniper modot ami mukodik is? Mert mar van 3 fajta is nekem 30x os zummal es egyik sem mukodik....

(#13442) Mister_X válasza Mister_X (#13439) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, hogy mikor kapcsoltam be a replay készítést, majd áttúrom a mappát, hátha van replay (négy sebző ment az E-75-be a hét lövésből, ebből egy lánctalp volt).

@Magany: én egy Loretai modpacket raktam fel, csak a többsoros garázst iktattam ki (mert bugos volt), abban volt zoom is, bár 8x-et is ritkán használok.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13443) Gaz 78 válasza Magany (#13441) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Küld el privátban az emilcímed,és elküldöm az enyémet ami tuti működik! .)

(#13444) Tomi0703 válasza Mister_X (#13439) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat en azt nagyon megneznem. :D

(#13440) Enzolord: Meghalt az alaplapja, de irta facsere is. :DDD

(#13445) Enzolord válasza Tomi0703 (#13444) üzenetére


Enzolord
addikt

Azóta már vehetett volna...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13446) Pete55555 válasza Mister_X (#13439) üzenetére


Pete55555
addikt

Érdekes, én IS-2-vel is leállok arcozni

majd aztán kap egyet, ha a tornyát rosszul forgatja, mert a két tömbbel lentebb lévő heavyre fordult vagy épp tolat vissza

Akkor az nem arcozás ember, csak lopkodod a dmget, míg más arcozik az E-75-el.
Az arcozás az, hogy 1V1-be szembe állsz vele, és adjad neki. Skillből levered. nem az, hogy elbújsz, aztán ha nem figyel, és elforgatja a tornyát pelepukkantasz egyet.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13447) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#13438) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

E-75-ön, ha fejlesztett torony van akkor még a kupolát sem lehet belőni.

(#13440) Enzolord: Szar az alaplapom, meg hát tartok egy kis szünetet legalább. :K

magyarsrac

(#13448) Mister_X válasza Pete55555 (#13446) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én voltam vele szemben, arról nem tehetek, hogy másfele figyel :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13449) bullseye válasza Mister_X (#13448) üzenetére


bullseye
addikt

No offense, de hátulról meglőni egy tornyot, amíg valaki másra figyel az ellenfél, azért nem ugyanaz, mint 1-1 ben megölni egy IS2-vel egy E75-t. Az arcozás (amit én pl. arctámadózásnak értettem, aminek ilyen helyzetben nem lenne sok értelme).

Mindenki ölt már nagy erős tankokat 2-3 tierrel kisebbekkel ilyen helyzetben. Ez nem akkora kunszt, néha ugyan skill jókor jó helyen lenni, de sokszor inkább csak szerencse, amit kihasznál az ember.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13450) Mister_X válasza bullseye (#13449) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még sosem láttam hátulról ellenfél E-75-öt, még a tornyát sem :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.