Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) #21346560


#21346560
törölt tag

Úgy döntöttem, CSAK azokat ölöm meg artyval (saját csapattárs), akik ugyan abban a kockában ücsörögnek, amiben én vagyok. Azokat, amik már legalább a szomszédos kockában vannak, nem bántom..
Végeredmény:

(#26002) h1mpi válasza #21346560 (#26001) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt a hozzá állást sose értettem....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#26003) szbalogh válasza h1mpi (#26002) üzenetére


szbalogh
őstag

A feleségem szokta mondani, hogy ne akarjam megérteni miért csak csináljam! :D

Runo: én együtt érzek veled.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#26005) #21346560 válasza h1mpi (#26002) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mihez is tudnám hasonlítani?!

Amikor a szúnyog röpköd körülötted, az baromi idegesítő, de csak legyintesz (elhessegeted), de amikor rád száll, akkor kíméletlenül lecsapod...

No meg azt se felejtsük el, hogy engem kevésbé idegesít a banán, mint az idióta csapattársak.... :DDD

Arról meg már tényleg nem én tehetek, hogy 1 lövés volt mindegyik ;]

[ Szerkesztve ]

(#26006) myckey válasza #21346560 (#26001) üzenetére


myckey
veterán

mindig is mondtam, hogy a zartysták kocsog clickerek :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26008) #21346560 válasza szbalogh (#26003) üzenetére


#21346560
törölt tag

Okos feleséged van! :K

(#26009) #21346560 válasza myckey (#26006) üzenetére


#21346560
törölt tag

Volt már megnyalva a hátad?! :DDD

(#26010) myckey válasza #21346560 (#26009) üzenetére


myckey
veterán

mivel én lájtokkal veretem minden mennyiségben, így külön -moderálva- mikor -moderálva- az arty
legjobb a full hápés, fénysebességgel száguldok cikázva és halálpontos találat :C

szeressem a clickereket, FUMORONMONKEYGAYCLICKER :DDD

____________
Inkább ne így, finomabban! - Köszönöm.

[ Módosította: #40993792 ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26012) rlazol válasza #21346560 (#26005) üzenetére


rlazol
addikt

én lecsapom a szúnyogot akkor is, ha körülöttem zizeg, mert az a célja, h bántson.
a csapattársnak nem az a célja, max alkalmatlan arra, h a célját beteljesítse.

más - hol van itt az ászhatár? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26013) emre válasza #40993792 (#26011) üzenetére


emre
veterán

Ez szerintem maximum Stronkholdra lesz jó full gold lőszerrel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26014) Stigma.HC válasza rlazol (#26012) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem mondanám, hogy a csapattársnak néha nem az a célja, hogy bántson :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#26015) jozefgucci1 válasza diegho (#25998) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi jöhet még ilyen visszajátszás. Bár azon a mapon nem is nagyon lehet máshová menni E100-al . Mire ad ászt amúgy ha ez kevés volt ? :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26016) diegho válasza jozefgucci1 (#26015) üzenetére


diegho
nagyúr

Xp kell az ászhoz és nem sebzés. A JT-t és a batet is úgy lőttem, hogy spotolták őket, ezért nincs ász, amúgy 6k sebzésre is megadja városi pályán.

(#26018) Szepi1979 válasza #40993792 (#26011) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem áll össze. Azt írja d-25T és 225 mm átütés. Az a BL9 adata. Mitől autoloader? Nem látom hogy táras lenne, nem látom hogy gyorsabban lőne. Valamit megint benéztem?

Szerk: látom már, azért autoloader mert 3 fős a legénység.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#26020) SoulReaver válasza Szepi1979 (#26018) üzenetére


SoulReaver
veterán

Újratöltés: 11.455

Szerintem csak annyi, hogy nem töltő tölti be, hanem automata.... Fölösleges pénzkidobás :S

(#26022) #21346560 válasza rlazol (#26012) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem azzal bánt, ha nem véd meg... ha ugyanabban a kockában áll nehéz tankka, meddel, amiben én artyval, akkor nem véd meg...

(#26010) myckey Majd a te kedvedért külön postolni fogom azokat a visszajátszásokat, amikben a rohanó könnyűeket full hp-ról pofáncsapom.
Amúgy meg én nem tudom miért nem veszik ki a játékból a sok nyomi könnyű tankot, csak a baj van velük mindig ;]

[ Szerkesztve ]

(#26023) jr1994 válasza SoulReaver (#26020) üzenetére


jr1994
addikt

Elvileg csak 3 legénység van benne, parancsnok, lövész, vezető. Ami kellemetlen mert még az IS6-ba sem fér az IS7 öt fős legénysége, ebben az új csodában meg csak 3-mat lehet képezni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#26024) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Egy kis E-penis:

A csapatunk kitett magáért:

RNG velem volt, négyszer gyújtottam ki tankot

WN8: 12394
[t-25 replay]

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#26025) fradi81 válasza Szepi1979 (#26024) üzenetére


fradi81
veterán

:C

moto g72, Ninebot d28e

(#26026) Flayer válasza Szepi1979 (#26024) üzenetére


Flayer
senior tag

Grt hozzá!
Az melyik mod ami a garázsodban kiírja a tankoknál a winratát!?

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#26027) Magany


Magany
tag

Ma le ültem kicsit. Ezzel is meg lett az ász de nem örülök neki. Mindenkit megtaláltam és nem figyeltem a hp émra. Le rammolt az arty. Ha teszel még egy kört és hátba támadom nyerünk. Ez van :W

(#26028) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ilyen se volt még,...

Citromsárága játékos, kapáslövés, 50b tornya repül... Sok kis idiótának mindent bead..

(#26029) zozyk válasza Flayer (#26026) üzenetére


zozyk
addikt

xvm-ben a carousel.xc fájl-ba kell az "extraFields" sor alá:

{ "x": 2, "y": 67,
"format": "<b><font face='$FieldFont' size='12' color='#FFFFFF'>WinR:</font> <font size='10' color='{{v.c_winrate}}'>{{v.winrate%2d~%}}</font></b>",
"shadow": { "color": "0x000000", "alpha": 1, "blur": 2, "strength": 5, "distance": 0, "angle": 0 }

Persze a pozíciót oda teszed,ahová akarod,színeket úgy írod,ahogy akarod.:D

Amit írtam,ezt mutatja:

[ Szerkesztve ]

(#26030) egyedülülő válasza SoulReaver (#26028) üzenetére


egyedülülő
őstag

Tehát már a citromsárga, ami nem piros és nem is narancs egy idióta. Tehát a lilákon kívül mindenki hülye és noob lassan. :W

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#26032) Tomi0703 válasza egyedülülő (#26030) üzenetére


Tomi0703
őstag

Te citromsárga vagy, ő a citromsárágákról beszélt... :U ;]

(#26034) Enzolord válasza SoulReaver (#26028) üzenetére


Enzolord
addikt

Mert Noob vagy... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26035) Szepi1979 válasza Flayer (#26026) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az aslain telepítőben választottam ki.

“ nem kell mindig nyerni “

(#26036) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ilyen agyhalottakkal sem találkoztam még... Elszórtam rájuk az összes reportomat. 5-en sajnos kimaradtak.

[ Szerkesztve ]

(#26037) Szepi1979 válasza SoulReaver (#26028) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezt, így, miért ???

“ nem kell mindig nyerni “

(#26039) galervin93


galervin93
őstag

Száznyolcvanvalahány csata után végre, végre! :-))) [link] Pedig hót gyenge meccs volt, benne maradt vagy 1000 sebzés legalább. Gondolom a spot dobta meg az xp-t. Mindegy, végre ez is pipa. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26040) SoulReaver válasza galervin93 (#26039) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akinek nem inge....

Engem csak az zavar, hogy nem is kell célozniuk, de tutivisz valami modult... Nekem meg mindig meg kell várni míg beáll a cél, és még akkor sem biztos, h nem pattan a gyenge pintról....

(#26041) galervin93 válasza SoulReaver (#26040) üzenetére


galervin93
őstag

Csakhogy ez RNG-függő, ergo te is ugyanúgy "megkapod". :-) Csak azt nem veszed észre, mert az "skill", az "jó lövés", vagy mindegy hogy hívjuk.

---

Vicces meccs a Grille-lel: [link] Kb. a 10. perctől lesz izgalmas, addig csak puffogtattam. Aztán... :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#26042) MinionFlasH válasza SoulReaver (#26028) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy bulldoggal, második lövéssel ammoracekztem egy is-6ot... nem volt korrekt, csak rátettem az autoaimet...

Viszont az feltűnt, hogy engem is sokszor ammorackeznek mostanában, de ez oda vissza igaz. Ja és citromsárga vagyok!!! ;]

Megnéztem a Fury c. filmet, hát nekem elég nagy csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

(#26043) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap olyan balfék csapatokat kaptam, hogy őrület.
2-3 olyan csata is volt, hogy egész csata alatt a Bulldoggal spot alatt tartottam az enemy 2/3-át és senki nem lőtt szinte semmit - 1x sikerült 2.2K spotig jutni! Sosem lesz így meg a 4K spotom. :( :O
100m-en belül álltak a tankok - egy lövésesek - és ott remegett az ujjam a tűzgombon, hatalmas erőfeszítésbe került, hogy ne lőjem ki, de sikerült megállnom, de miért is?!? Se spot dmg, se saját dmg viszont járt érte egy fos WN8!
És csodálkoznak az emberek a csatákban, hogy a spotter miért nem megy előre spottolni, miért inkább sebezni próbál hátulról vagy sunnyogva!?!?! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26044) lacibacsi válasza robogo81 (#25985) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szia!

Köszönöm az ötleteket, de sajnos nem oldódott meg a problémám.

A regedit-ben egy helyen található wotreplay. Itt több sorban is van lehetőség érték beállításra. Ahol volt érték (2 sor) ott pontosan az szerepelt, amit leírtál. A maradék három sort pedig módosítottam erre.

Ezek után azonban továbbra sem indul el a wot, és a továbbiakban sem tudom a társítást megcsinálni.

A regedit-en kívül máshol lehet még keresgélni?

(A "ráhúzásos" módszer működik, csak ugye az kényelmetlenebb...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#26045) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tegnap Widepark-ban jártam, SU-100Y-nal. Alulról indultunk, én felmentem a K0-ba a dombra. Saját arty-nk (valahonnan K1-2 környékéről) folyamatosan rámpingelt és írogatta, hogy "report su100Y". Nem egészen értettem, de a csapattársak közül is kérdezték, hogy miért. Camper **** volt a válasz. ezután kaptam még egy lánctalp lövést is az arty-tól, talán figyelmeztetésnek.

Csak azért jutott ez most eszembe, mert lehet, hogy Runo-val hozott össze a sors... Most nem tudom megnézni, de nem lehetetlen. (bár nem szomszédos "kockában" álltam, hanem a pálya másik oldalán)

Ja, és a poén: A jelentgető arty-t talán harmadiknak lőtték ki, én viszont 2800 sebzéssel és 7 killel zártam az amúgy győztes csatát.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#26046) Angel1981


Angel1981
veterán

Másnak is döglött a noobmeter továbbra is?

(#26047) Dobi 562 válasza #40993792 (#25999) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sokat segitene ha valaki elmagyarazna nekem, hogy a fentebb emlitett jatekosoknak mi adja a jatek elmenyet. :)

Biztos nagyon kulonbozoek vagyunk, en ha csinalok valamit azt szeretem jol csinalni, maximumot kihozni meg ha az csak egy online jatek is. Mikor eloszor erre a forumra tevedtem, teljesen tudatlan tomato voltam, azt nem tudtam mi a kulonbseg a loszerek kozott, aztan szepen elkezdtem utananezni mindennek. A masik resze, hogy azert 20K csata alatt utanajaras nelkul is felszedhetnenek nemi tudast valahogy megsem megy nekik... Hogy lehet ugy letolni tobb ezer csatat, hogy meg nincsenek tisztaban alapveto dolgokkal?

Nyilvan en is hulye vagyok, sokszor tul komolyan veszem a jatekot es elvarnam a tobbiektol, hogy legyen minimalis helyzetfelismero kepesseguk, stb...

Egyre rosszabb iranyba valtozik a jatek, egyre tobb a 3-4 perces 15:2-re vegzodo csata. Jatszok minden tierben, teli vagyok kis premium tankokkal, free xp meg legenyseg miatt ha van ra idom duplazgatom oket is. Taktikailag egyre kevesebb a kulonbseg low es high tier csatak kozott. Ugyanugy lemmingezes, kempeles, agyatlan elorerohanasok tarkitjak a jatekot.

(#26048) #21346560 válasza Dobi 562 (#26047) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát, ahogy a klánvezírünk is megmondta, "kiseggelték" a nagy tankokat...

(#26049) Angel1981 válasza egyedülülő (#26030) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt "az a bizonyos VALAKI" már 2 éve megmondta! ;]

(#26050) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#26043) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Keríts még egy embert innen, és megoldjuk neked nyolcas arty-val. Ha jó pályákat dob, lehet 5 körből megvan.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.