2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Gaz 78 válasza emre (#13195) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Grat hozzá!
Nekem pedíg a közutálatnak örvendő Foch-sal jött össze a 100. csatámra ..nekem egész jól fekszik ez a masina .)
Győzelem!
Csata: Sand River 2014.02.21. 16:45:18
Jármű: AMX 50 Foch
Szerzett tapasztalat: 4 010 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 68 802
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#13202) Bingisz


Bingisz
addikt

Hogy ne csak olyan képem legyen fent, ahol a németeket gyalázzuk a nemzeti csata módban:

Szegények ki se tudtak jönni a bázisukról.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13203) Dr_Syrex válasza Bingisz (#13202) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szépen osztottátok őket :)
Nekem mostanában a németek oldalán egész jól mennek a nemzeti csaták T7-T10 között.
T8-ban a vártnál is többször sikerül nyerni pl. az oroszok ellen, hiába van mondjuk 8 ISU-152 náluk.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13204) emre


emre
veterán

Ez de jó buli volt, azt hittem a fritzek jobban megnehezítik a dolgunk. :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13205) emre


emre
veterán

:DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13206) Patrick76496 válasza kicsitrash (#13175) üzenetére


Patrick76496
őstag

Valószínűleg amikor azzal játszott még nem voltak Mastery Badge-ek..

(#13177) Mogyesz75: Na igen, van pár ilyen ember. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13207) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nap első csatájának elmegy :K Jót tesz neki a 3x-os szorzó. Kár hogy belerondított a ...ves arty.

Csak halkan jegyzem meg, hogy belebotlottam egy bot T29-be, amelyikről 1 az 1-ben lekaptam az egész HP-ját :B Érdekes volt, mert csak a géppuskafészket lőttem,és senki nem pusztult meg benne.

Más:
tegnap volt egy meccsem Lakeville-en CTF-módban (mikor a városban van a zászló). Lényeg a lényeg a végén én maradtam a VK.3002 (M)-mel 36 HP-val és egy SU-122A artycsóka. Namármost gondoltam annak papír a páncélja (25 a front oldalon) ezért betöltöttem a HE lőszert,melynek 29-48 az alap átütőereje és 131-219 a sebzése. Rálőttem ,találtam és csak 40 HP-t sebzett rajta. Akkor hogy is van ez a HE lőszer? Mikor is érdemes használni (bázisfoglalók reset-elésén kívül), ha még egy arty-t sem bír normálisan megsebezni?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13208) kicsitrash válasza mcwolf79 (#13207) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nemrég ezt kezdtem boncolgatni, hogy növelni kellene a he sebzését, mert a kutya sem használja (max trollgunhoz).
azt,hogy miért nem ütötted át? normalizáció...
más a páncélvastagság, ha HE-vel lövöd. Ne kérdezd miért :)

(#13209) Midway


Midway
senior tag

Na ilyet még nem löttem mióta játszom. :C Szerintem nem is lesz még egy. :N

(#13210) kicsitrash válasza Midway (#13209) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Gratulálok. Ehhez hasonló még nekem sem volt. A pompom van rajta?

S milyen váltás volt február elején? Tankot váltottál? Van egy inflexiós pont a statodban :)

[ Szerkesztve ]

(#13211) Midway válasza kicsitrash (#13210) üzenetére


Midway
senior tag

Nem pompom.

Milyen törés van? Ezt nem értem. :N

(#13212) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Pár napja játszok újra, 7 hónap kihagyás után. :B

Ez az első jobban sikerült csatám:

[ Szerkesztve ]

(#13213) sith7 válasza Dobi 562 (#13212) üzenetére


sith7
nagyúr

Welcome back !

and grat ! :C

(#13214) [HUN]Dani válasza Midway (#13211) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Miért van a tankodon 165k xp? Be akarod majd váltani goldért vagy csak szimplán nem tudod, hogy az elit tankoknál fel lehet gyorsítani a legénység fejlődését?

magyarsrac

(#13215) Midway válasza [HUN]Dani (#13214) üzenetére


Midway
senior tag

Azt nem tudom, hogyan lehetne aranyra váltani (szerintem nem lehet) . A legénységet hova gyorsítsam még? :D

(#13216) marked one94 válasza Midway (#13215) üzenetére


marked one94
őstag

Ha van aranyad akkor free xp-ért tudod konvertálni a tankon lévő xp-t.
Amúgy meg már 3. skillüket nyomná a legénység ha bekapcsoltad volna.

You'll Never Walk Alone

(#13217) Midway válasza marked one94 (#13216) üzenetére


Midway
senior tag

Nincs aranyam és nem is veszek. Így nem konvertál semmit
Nem leszek olyan gold noob , mint a sok gold ammo-s , premium vásárlós hülyegyerek.

(#13218) Angel1981


Angel1981
veterán

Napi sírás - csak hogy boldogak legyetek! :D

Malinovka Észak.
Ki megy fel a dombra? Csak mi ketten, slussz-passz!
Ez még hagyján, de csapat fele szó szerint végigkergette az ellenség (sikeres) T-34 scoutját az óramutató járásával ellentétes irányban az egész térképen, köztük az akár 25 km/h-s sebességre képes Churchillel.
Persze közben az ellenség egyik fele az E8 / D7-ből sorba leszedegette őket, a másik fele meg elintézett minket a dombtetőn - kb. 6-7 tank jött kettőnkre. :P
A kergetőzők közül csak a T49-ünk el H9-ig, ahol végre felspottolta a szellem TD-ket.
Mit csinál? Szépen lassan megfordítja testét / tornyát, és megindul délre - persze kapott kettőt a farába, és kész.
Lőni 1-2-t végszóra, hogy legalább ne 0 dmg-el zárjon? Áh! Too mainstream! :D

[ Szerkesztve ]

(#13219) bullseye válasza Midway (#13217) üzenetére


bullseye
addikt

És a legénységet is lecseréled néha 75%-ra, hogy ne legyél olyan, mint a többskilles legénységet húzó noob-ok?

De az ugye megvan, hogy a gold ammo már ezüstért is kapható? (+ hogy a hülyegyerekeknek köszönhető, hogy még megy a játék?)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13220) emre válasza Midway (#13217) üzenetére


emre
veterán

Akkor aki gold-ot vesz mind noob? Gratulálok, rendkívül bölcs okfejtés.
Tényleg nem leszel olyan, te szimpla noob vagy.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13221) mcwolf79 válasza emre (#13220) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Csak én sajnáltam rá az energiát,hogy bepötyögjem neki.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13222) marked one94 válasza Midway (#13217) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor meg minek az a rengeteg XP a tankon? Ha úgyse váltasz akkor meg 165k xp hátrányba van a legénységed.
Meg most hogy jött ide a Gold ammo? :U

You'll Never Walk Alone

(#13223) Stigma.HC válasza marked one94 (#13222) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ezek után megnézném mennyi xp gyűlt össze a többi tankján így :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13224) Dr_Syrex válasza Midway (#13215) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az 165K nagyon sok, hogy csak így szabadon maradjon. A legénység fejlődését jócskán megdobta volna. Szerintem mindenképp váltsd át szabad xp-re. Persze belekerül némi aranyba, de később kincset érhet :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13225) Patrick76496 válasza mcwolf79 (#13207) üzenetére


Patrick76496
őstag

Valószínűleg a lövegét vagy a láncát találtad el, amúgy lazán beadta volna. Igenis érdemes HE-vel lőni a papír tankokra, viszont csak akkor, ha biztos vagy abban, hogy nem a löveget, a láncot vagy a spaced armort találod el. Az "új német csodák" és a Hellcat, stb ellen hatásos, szép dolog, amikor a T-34-85 1 lövéssel sebez 300-at. :)

(#13212) Dobi 562: Üdv ismét! Tényleg jó sokáig nem voltál. :)

(#13214) [HUN]Dani: Bitch please. :P

Mondjuk én meg is tudom indokolni, hogy miért van rajta ennyi. Anno a 8.0 előtti teszt szervereken nem úgy volt, hogy csak úgy kapsz több millió free xp-t, azt a részét is neked kellett megoldani. 10x-es (vagy 20x-os) szorzók voltak, de még így sem volt valami egyszerű eljutni a kipróbálni kívánt tankhoz.

Hogy ne kelljen heteket a teszten tölteni, úgy döntöttem kifarmolok rengeteg XP-t a Churchill-re, így lazán át tudtam váltani, ha jött a teszt. Meg amúgy sem hozott lázba a gold ammo megvásárlásának lehetősége, inkább erre költöttem mindig azt a 20k goldot.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13226) Midway válasza emre (#13220) üzenetére


Midway
senior tag

Mivel én már leírtam, hogy nem akarok 50 állásos garázst 40 premium vagy tier 10-es tankkal, így nekem nem kell az arany. Én csak játékos kedvű laikus vagyok.
Lenne rá pénzem, de erre a játékra sajnálom elkölteni.
A tulajdonosok milliomosok, de nem tudják normálisan optimalizál(tat)ni a játékot. És a bugokról még nem is beszéltem.

Látom a gold lőszerrel nem értünk egyet , de sebaj. Az az én saját véleményem. Meg a fenti is.
Tiszteletben tartom a tiéteket is, ezt várom el csak én is.

marked one94 A Hellcat-nál ~234000 xp van.
Mit csináljak vele , ha ilyen pénzéhesen van megírva a játék?
Nem tudok ezzel mit kezdeni. Én nem költök rá az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#13227) sebijani1982 válasza Midway (#13226) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nincs pénzéhesen megírva a játék! A srácok pont ezt akarták elmondani.

Ha egy tanknál kifejlesztesz minden "alkatrészt" és az utána jövő tankokat is, akkor a garázs bal felső sarkában a katonák felett megjelenik egy négyzet, mellette az alábbi szöveggel: Legénység fejlődés felgyorsítása.

Ez pont arra, jó amit Te is írtál, hogy ha nem akarsz pénzt befektetni, viszont még menni akarsz a tankoddal, a legények kapják az XP-t.

Közben látom, már te is bekapcsoltad. Legközelebb egyből kapcsold be, jobbak lesznek a legények, és kicsit könnyebb a játék.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13228) #43783936 válasza Midway (#13226) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor legalább a Cromwell-ig menj el fejlesztésben. Rá fogsz jönni, hogy az egyik legjobb fun tank.

(#13229) Midway válasza #43783936 (#13228) üzenetére


Midway
senior tag

:N Már eladtam, nagyon gyenge sebzése volt.

(#13230) virkir válasza Midway (#13226) üzenetére


virkir
veterán

Az utóbbi hozzászólásaid megérdemlik a heti díjat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13231) sebijani1982 válasza virkir (#13230) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Betámadtátok ám szegényt.
De tényleg kis utána olvasással nem írna ilyet.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13232) Midway válasza virkir (#13230) üzenetére


Midway
senior tag

(#13233) #43783936 válasza Midway (#13229) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha most féleszűnek neveznélek, akkor az személeskedés lenne, amit nem vesznek jónéven itt a fórumon, ezért nem teszem, csak gondolatban.

Kicsi a sebzése, de azt a picit olyan sűrűn köpi, hogy többet sebez mint némelyik behemót heavy.
Villámgyors, mozgékony, és ha véletlenül hatosok közé tesz be, akkor nagy pech kell ahhoz hogy csak 5 killed és 2000 alatti sebzésed legyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#13234) Midway válasza #43783936 (#13233) üzenetére


Midway
senior tag

Nekem jobban bejön a Hellcat.
És mivel olyan sok xp kellett volna a centurion I -hez , inkább feladtam azt a vonalat.

És mivel a garázs is aranyba kerül kénytelen vagyok eladogatni a tankokat, de nem a pénzről szól ugye?

Ki mit gondol az mindenki magán ügye. Ez a fórum nem csak a vérprofiknak van szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13235) virkir válasza #43783936 (#13233) üzenetére


virkir
veterán

Mivel semelyik tankkal nem igazán bír háromnál több sebző lövést bevinni átlagban... szerinted mennyire lehet hatékony egy olyannal?
KV-1S nincs két sebző találat körönként, Hellcat éppen meghaladja a kettőt. Ha ezekkel az opé tankokkal nem megy akkor majd pont az angolok.
Mentségére szóljon, hogy legalább nem is erőlködik magasabb tier-be.

Midway
Szerinted a WG a máltai szeretet szolgálat reinkarnációja vagy egy profitorientált cég?
Az a büdösgyökér pék is b@sszameg mert pénzért adja a kenyeret?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13236) Midway válasza virkir (#13235) üzenetére


Midway
senior tag

Nézd már meg az érmeket nagyokos!
Ne beszélj már ekkora zöldséget! [link]

Alapból én úgy látom, hogy ingyenes a játék, de javíts ki ha tévedek!

[ Szerkesztve ]

(#13237) virkir válasza Midway (#13236) üzenetére


virkir
veterán

27 top gun 6367 csatából parádés teljesítmény elismerem.
Főleg, hogy ebből 21 az 1462 körös cruiser III-al jött össze tier2-ben.
Az meg tény, hogy pl a KV-1S-el 511 az átlagsebzésed ami nincs másfél sebző lövés körönként egy szintjén kissé túl erős tankkal.
Te írtad, hogy pénzéhes bagázs. Namost ingyen játszol vagy sem?
Mert pl jó ideje én sem fizetek egy kanyit sem aztán jól elvagyok akár T10-ben is még gold lőszert is pufogtatok ha úgy hozza a helyzet.
De ennek ellenére tisztában vagyok azzal, ha nem lenne egy elég nagyszámú fizetős játékosréteg akkor én sem tudnék tankolgatni ha kedvem szottyan.
Tudod a záram odaki is pénzbe kerül meg a derót amin eljut hozzád a bitek halmaza, na azt se a kisebbségiek dobták a közösbe, hogy a 486DX szerverekről már ne is beszéljünk meg azokról akik fűtik a kazánokat.
Az meg, hogy ki mit gondol valóban magánügy de amennyiben nyilvánosságra hozza ne csodálkozzon ha a marhaságait kiröhögik.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13238) mcwolf79 válasza Midway (#13236) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez a te véleményed ezt tiszteletben is tartanánk.
Csak kicsit fogalmazhatnál óvatosabban is, mert hogy gyak. lehülyézed azt,aki költ a játékra nem valami bölcs dolog. Legalábbis ne csodálkozz,ha utána "néhányan" neked esnek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13239) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki (talan diegho) kerdezte anno, hogy kivancsi lenne mi jarhat egy paradicsom fejeben. Tessek...

(#13240) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#13239) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

De gonosz vagy. :DDD

magyarsrac

(#13241) Midway válasza mcwolf79 (#13238) üzenetére


Midway
senior tag

"lehülyézed azt,aki költ a játékra nem valami bölcs dolog"

Ezt én nem állítottam. Másképpen fogalmaztam és akinek nem inge......

Be is fejeztem. Már így is túl sokat beszéltünk a semmiről.

virkir Lehet hogy már nem költesz , de jó mire odajutottál..

[ Szerkesztve ]

(#13242) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát igen, mintha egy paradicsomtól olvastam volna ezeket játék közben :D deja vu

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13243) Enzolord válasza Stigma.HC (#13242) üzenetére


Enzolord
addikt

Érdekes... Nem vagytok ti véletlenül klántársak?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13244) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#13240) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ilyen ez a masnap. :D

(#13245) emre


emre
veterán

apa kezdődik :W már tegnap kicsit bekékültem :B lehet most inkább pihenek kicsit :DDD

Ja ezzel a szar borsiggal nem tudok nyerni, 4/4 bukó, még rá kell éreznem mert csak 2600 az átlagsebzésem vele, meg baszott lassú. Komolyan nem tudom mi az OP ezen a gépen. :F

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13246) AMD Power


AMD Power
titán

Én nem tudom mi van most délután de kb 15 csatából 13-t megnyertem. :)) :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13247) Gaz 78 válasza AMD Power (#13246) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

gg ;)

[ Szerkesztve ]

(#13248) belaazallat válasza emre (#13245) üzenetére


belaazallat
addikt

Ó csak annyi, hogy ha van rajta álca skill, álca festés, álcaháló, 200m-ről nem veszed észre ha lő.

Látom, hogy nem érzed, azért lett csak 6100+ sebzés! :P

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13249) emre válasza belaazallat (#13248) üzenetére


emre
veterán

Akkor nem veszítjük el. :U :)

Álcaháló meg álca skill van rajta, festést semmire nem tettem, és nem is akarok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13250) marked one94 válasza emre (#13249) üzenetére


marked one94
őstag

Látod ezért nem nyersz. Festés és zászló nélkül csatába se szabadna indulnod! :)

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.