Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) mrszitya válasza Mister_X (#13770) üzenetére


mrszitya
senior tag

Talán pont itt is említettem már a topicban, de az alábbi stat mod nem módosít olyan fájlokat, amelyek a játékban látható feliratokért felelősek (res / text mappa fájljai). Magyar nyelvű (angol nincs is ebből a verzióból), az eredeti, "gyári" orosz session stat alapján készült.

link

Megjegyzés:

1. Könnyű egyébként megbizonyosodni, hogy egy mod belepiszkít-e a feliratfájlokba: egyszerűen meg kell nézni, nincsen-e text mappa a csomagban.

Ha van benne text mappa, akkor csekkolni kell, milyen nyelvű verzió, mert akkor csak ahhoz a nyelvhez jó, illetőleg azt is nézni kell, hogy frissítve van-e az aktuális patchhez (ha nincs info erről, akkor a text/lc_messages mappában a .mo fájlok fájl dátuma alapján tudjuk ezt ellenőrizni).

2. Alapból úgy kell a modokat telepíteni, hogy már a legelső mod installálása előtt át kell copyzni a res könyvtárból a text, gui, scripts, audio könyvtárakat a res_mods/verziószám mappába. Már volt róla szó, miért.

[ Szerkesztve ]

(#13802) mrszitya


mrszitya
senior tag

Magyar fordítás a tiltott modok listájáról, ha valaki "nem beszélni english".

Tiltott modok listája

(#13803) mefistofeles válasza mrszitya (#13802) üzenetére

Ez mondjuk érdekes:
"kérdéses a legalitása a kilőtt tankokat pl. fehérre átszínező modoknak "
Ez most mit jelent? Attól függ büntetnek e, hogy milyen napja van az ellenőröknek? Most szabad vagy nem? Szerintem ezt nagyon sokan használják (pl. én is)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13804) mrszitya válasza mefistofeles (#13803) üzenetére


mrszitya
senior tag

Azért kérdéses, mert ellentmondásosak a fejlesztők konkrétan ezzel kapcsolatos utóbbi nyilatkozatai, viszont az NA szerver fejlesztőknek szóló szabályzatában továbbra is konkrét utalás van rá. :)

ESL meccseken ez egyértelműen tiltott például, meg minden más áttextúrázós cucc is, de az nem teljesen mérvadó, ott pl. a célzómodok sem használhatók elvileg.

NA szerver ezen szabályzati pontja így szól:

"No modifications shall be created which, according to Wargaming.net, bring undesirable changes to the gameplay of Wargaming.net Games. The list includes, but is not limited to:
...
Explicit highlighting of game objects that may seem dangerous as non-hazardous (e.g., white textures on destroyed tanks)."
...

[ Szerkesztve ]

(#13805) mefistofeles válasza mrszitya (#13804) üzenetére

...hát ettől sem lettünk okosabbak......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13806) mrszitya válasza mefistofeles (#13805) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én ezért nem használom: :)

- továbbra is ott lévő szabályzati pont
- fps csökkentés
- ronda
- valamennyire magam is csalásnak érzem, a gyengepontos skinekkel együtt

(#13807) mefistofeles válasza mrszitya (#13806) üzenetére

A tiltott cuccok közül én sem használok semmit, de pl. a fehér kilőtt tankot nem tartom valami baromi csalásnak. Versenyeken ne legyen ok de sima játékban??? Mondjuk max. leszedem. A nélkül is tudok játszani.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13808) Magany


Magany
tag

Ugyan ha meglett volna a hatodik tank beadta volna a tank ászt :F

(#13809) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ez az M4 45 nevű valami mire jó tulajdonképpen? Én eddig egyetlen jó tulajdonságát véltem felfedezni, az pedig a lövegkitéríthetőség. Amúgy meg a lövegnek jó penje van de lassú a célzás, nem is valami pontos, sebzés sem valami magas, de elmegy. Betöltési idő is fos, főleg egy Tigerhez hasonlítva. Top motor még nincs meg szóval azt nem tudom milyen gyors lesz. Ja, és ráadásnak még a hp-ja is alacsony. Valamint ott a páncélja, ami ugye nincs. Még a lövegpajzsot is simán belövöldözgetik. Erre nem férne rá egy kicsi buff? Igazából a hp ami furcsa nekem... Kevesebb hp-ja van mint egy T29-nek (ami a Tigerrel karöltve a legjobb 7-es), valamint az IS-nél is aminek meg ugye ott a mozgékonyság meg a nagy alfa. 1400-1450 simán lehetne szvsz.

Ez direkt egy ilyen szopató tank az 50 100 előtt?

(#13810) Dobi 562 válasza Magany (#13808) üzenetére


Dobi 562
addikt

Sebzésre jár az xp nem a killért, tehát ha valami nagyobb HP-s tankot sebzel le full életről és lősz ki akkor talán igen.

----------------------------------------------------------------------------------------------
(#13809) Tomi0703: az a tank szerintem direkt szívatás az 50 100 előtt ami viszont rohadt jó. Úgyhogy kitartás! :)

----------------------------------------------------------------------------------------------
A tegnapi délután már a hétvége jegyében telt a WoT-ban is.
ISU-val kétszer is előfordult, hogy mögém álltak és fölülem lövöldöztek a heavyk, miközben toltak is maguk előtt biztos ami biztos.
KV-2 csapattárs troll ágyúval úgy döntött kilövöldöz minden 8-ast a csapatból, velem kezdte, -750HP.
IS-8 top tankunk gigászi párharca egy Tiger P ellenében a Tiger győzelmével végződött, 800 HP-ban maradt.
1K csatás gyerek, garázsában az összes 8-as prémtankkal, végig kempeli T34-el a csatát az arty mellett top tankként, majd megindul foglalni a csata vége előtt 2 perccel. 8 lövés/0 találat.
TD-vel meg kell küzdeni a helyekért a közepes és nehéztankokkal akik most szintén TD stílusban szeretnének tevékenykedni, egy gond van: ők nem ismerik se a gyenge pontok, se az elé-célzás (mozgó célnál) fogalmát.

Mondanom sem kell gondolom, hogy az xvm szerint milyen színben pompáztak.

[ Szerkesztve ]

(#13811) Magany


Magany
tag

(#13812) mefistofeles válasza Magany (#13811) üzenetére

Ez mi és hol találtad?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13813) emre válasza mefistofeles (#13812) üzenetére


emre
veterán

az volt a régebbi verzió, ez meg az újabb

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13814) scyllarus válasza emre (#13813) üzenetére


scyllarus
veterán

Remélem, ez már jobb, én nem értettem, miért ajánl célzásgyorsítót egy 1,7 s-os célzásidejű ágyúval rendelkező tankra...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13815) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült egy 9 killes kört menni Cromwellel. :)

Visszajátszás.

(#13816) emre válasza Dobi 562 (#13815) üzenetére


emre
veterán

Sokat mentem vele amikor húztam az IS6-ot, szerintem kurva jó kis gép, de ez amennyire tetszett az utána jövő Comet annyira vacak hogy nem találok szavakat. Egyébként gratulálok hozzá, de ilyen eredményhez azért már ellenfél is kell. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13817) Magany válasza mefistofeles (#13812) üzenetére


Magany
tag

A Matilda jellemzése, elönyök hátrányok, ajánlott skillek.......A magyar portálrol rakják fel néha, vagyis ezután minden pénteken a facebook oldalamra. Dobi replayt kérhetnék,nagyon érdekel hogyan éred el ezeket. Ott a replay nem figyeltem, bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#13818) Dobi 562 válasza emre (#13816) üzenetére


Dobi 562
addikt

Na igen, tipikus "hétvégi" csata volt. Ilyenkor jó egy fürge kis gép a zavarosban halászni. :D

A Cometre én félek továbblépni, még egy darabig maradok a Cromwellnél, fun tanknak kiváló.

(#13819) Magany válasza Dobi 562 (#13818) üzenetére


Magany
tag

Tanulság a videóból.......mozogni, mozogni, mozogni......pláne ilyen tankal.

(#13820) J.J. András válasza csoki (#13788) üzenetére


J.J. András
őstag

én ma be akartam írni, de már lecsúsztam róla.... :(

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#13821) mefistofeles válasza J.J. András (#13820) üzenetére

Rohadt hamar elmegy az a 100K kód...
Elvben április 6-ig összesen 10 kódra lehet számítani.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13822) mefistofeles válasza mrszitya (#13806) üzenetére

Jobb a békesség.... Én is levettem a fehér döglött tank modot.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13823) J.J. András válasza mefistofeles (#13821) üzenetére


J.J. András
őstag

de tegnap tették közzé, nem ?
ma leolvastam a QR olvasóval is, de már nem volt semmi...

erre belépke, megnézem, hátra valaki beírta ide.... de erre már 100.000 ember felhasználta... elég durva...

nincs is annyi játékos ... úgy gondoltam :P

mikor várható a következő ? :U

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#13824) mefistofeles válasza J.J. András (#13823) üzenetére

Írták, hogy múltkor 6 óra alatt ment el 100k kód.
A kódok random jönnek, mikor éppen "úgy gondolják"...
Én is lemaradtam erről különben. Annyian aktiválták egyszerre, hogy többször kidobott, időtúllépés hibára. A végén meg lemaradtam.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13825) Gorcsev


Gorcsev
tag

Új kód: WARSAWWGLGRANDF1NAL

(#13826) myckey válasza emre (#13813) üzenetére


myckey
veterán

csak már nem ugyan az a 2 gép
az újabb már a prém,szerintem az alapot érdemesebb lett volna mutatni

Gorcsev
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13827) Dobi 562 válasza Gorcsev (#13825) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszönjük!

(#13828) mefistofeles válasza Gorcsev (#13825) üzenetére

Köszi! :R
Ezt most sikerült elkapni!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13829) emre válasza myckey (#13826) üzenetére


emre
veterán

A régi cuccokból nem tudom mi maradt meg nekik. Persze lehet semmi köze hozzá, de a régi matildás kép jobb alsó sarkában ott az oldal nevének kezdete. :U De a wotinfón meg nincs más matildás teszt csak amit linkeltem. Egyébként meg nem tudom miért nem lehet megosztani a linket ha lényeges dolog, mert ez az elbaszott kép így ebben a formában semmire nem jó.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13830) myckey válasza emre (#13829) üzenetére


myckey
veterán

így mindjárt más a leányzó fekvése,de szerintem még mindig több szimpla Mat szaladgál,mint prém
bár fene tudja,mostanság "szaré húgyé" adják a prém gépeket..mindenféle akció keretében
lassan már prém tank meg prém fiók se kell ;]

én is csak a két toronyból mondom meg,hogy a másik az alap gép,mer máskülönben eszembe se jutott volna

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13831) KisApám válasza Gorcsev (#13825) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi! :R
Nekem is!

Honnan lehet a kódot megnézni? Azaz hol jelenik meg?
Csak hogy rá tudjak csapni megint, ha lesz. :C

(#13832) Gorcsev:
Köszönöm!

-----------------------

Más:

TILTOTT MOD ez :F
ha felrakom a Colored HitZone Skins-t?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13832) Gorcsev válasza KisApám (#13831) üzenetére


Gorcsev
tag

Örülök, hogy még sikerült. Ezt az oldalt szoktam nézni.

[ Szerkesztve ]

(#13833) emre


emre
veterán

kiköltekeztem magam :DDD
néhány garázshely, pár tank meg ezekhez felszerelés (AC48, T28, Proto, KV2, ST1)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13834) skopy válasza Gorcsev (#13832) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm én is. :C

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#13835) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Abban sem reménykedtem, hogy megnyerjük :C

Replay

A napi WN6-om még lila is. Pedig az első meccs siralmas volt Shermannal (3 sebző találat, igaz win). Úgyis lemegy ez még zöldre a mai nap...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13836) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Vereségre is jár ász? :F

Replay

Amúgy a WoTreplays miért mutat más xp-t, mint a játék?

Ilyen se volt még a statom... még öt csata és örülök, ha kék lesz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13837) Gaz 78 válasza Mister_X (#13836) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

a győzelem nem feltétel az ászhoz ..már.

[ Szerkesztve ]

(#13838) bullseye válasza Mister_X (#13836) üzenetére


bullseye
addikt

Bizonyos plecsniknél ugyanúgy számolja az XP-t, mintha nyertél volna.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13839) ako001


ako001
aktív tag

Nem kell ide prém tank :)

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#13840) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

..én az elhiszem,hogy ha valaki kritikus szituba kerül annak segít az MM,hogy legyen egy kis esélye is a túlélésre ..na de ennyire????
46m-ről kanyarlőttem elé ..omg!

(#13841) emre válasza Gaz 78 (#13840) üzenetére


emre
veterán

Ezért kell használni a szerver oldali célkeresztet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13842) Gaz 78 válasza emre (#13841) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

jogos de engem zavarz az ide-oda ugrálása és inkább kikapcsoltam :/

(#13843) Dobi 562 válasza Gaz 78 (#13842) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pedig amilyen csúszások vannak manapság a kliens és szerver oldal között... :(((

(#13844) emre válasza Gaz 78 (#13842) üzenetére


emre
veterán

grat, van régi típusú is ahol egyszerre jelenik meg mindegyik :)

A jobb oldali kék felé ment volna a lövedék ha tüzelek.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13845) Mister_X válasza bullseye (#13838) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Áh, akkor megnyugodtam. Nem sajnáltam (már-már) "last one standing" üzemmódban az aranyat, pedig sosem használtam még ezen a tankon. Mondjuk megérte, a T1 Heavy gondolom anyázott egy sort - ritkán ilyen pontos a kicsike + lassan szűkül, AP-val át sem vittem volna :B

Aztán vicces esetek: T7 meccsben a super unicum úgy döntött, hogy inkább vízbe folytja magát a 29% győzelmi esély miatt... gondolom emiatt elvesztette a fókuszt az enemy team és ezért nyertünk :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13846) Gaz 78 válasza emre (#13844) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

van ám célkereszt dögivel ..nekem ez sok a "jóbol" :)

(#13843) Dobi 562
és milyen csúszások vannak csata és csata közt ..egyik csatában senkit sem találok el,a másik csatában meg darálás van ugyanazzal a tankkal :)

[ Szerkesztve ]

(#13847) emre válasza Gaz 78 (#13846) üzenetére


emre
veterán

Akkor csak szenvedj, ezen egy plusz van az eredetihez képest, de legalább tudom hogy nagy valószínűséggel hova megy a lövedék torony forgatás és a tank mozgása közben.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13848) Gaz 78 válasza emre (#13847) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ahha ,hát majd kipróbálom hátha hozzá tudok szokni,de pillanatnylag úgy érzem,hogy a figyelmemet tereli el a szerver oldali célkereszt mintha egy légy repkedne a monitor elött ..kiugraszt a koncentrálásból :/

(#13849) emre válasza Gaz 78 (#13848) üzenetére


emre
veterán

A gyári beépített tényleg olyan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13850) Gaz 78 válasza emre (#13849) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

majd körbenézek modok házatáján aztán kipróbálom

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.