Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) infectedmann válasza zodo (#48000) üzenetére


infectedmann
őstag

Piros keretes négyest lehet mozgatni ha igen melyik .xc ben és melyik sorokban?

damageLog.xc

disabledDetailStats legyen false
disabledSummaryStats szintén legyen false

"log": {
"x":

Az x értékét írd át 340-re.

hogyan tudnám a zöld keretes, korábbi Gambiter féle stílusúra varázsolni mint pl mozgatni, betűtípust vagy épp annak méret változtatni?

Ez már kicsit keményebb xvm konfigolás, ebben sajnos nem tudok segíteni :(

[ Szerkesztve ]

(#48002) emre válasza zodo (#48000) üzenetére


emre
veterán

Mit tettél még fel? Mert a 7100-es nightly xvm nálam ilyen, úgy hogy az xvm-en kívül semmi más nincs fenn.

ez meg a saját xvm konfigom

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48003) Patrick76496 válasza jr1994 (#47994) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja, miután buffolták én is szerettem. :) A T29 meg hát mindig is egy kiemelkedő gép volt. Néhány T8-as tankkal nincs olyan átlagom, mint ezzel, pedig utoljára 52%-os koromban játszottam vele. :D Sokkal jobb, mint az IS(-2)/KV-3.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#48004) zodo válasza infectedmann (#48001) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi megnézem!

(#48002) emre

Bocs nem 7100 hanem 7093 azaz nem a nightly de ettől függetlenül kb enyém is így nézne ki csak kikapcsoltam a sallangot mint hitlog, avg damage, total hp, stb.

+ ezt az ikonpackot és napi statot raktam fel.

[ Szerkesztve ]

(#48005) zodo válasza infectedmann (#48001) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez így, sajna nem jó. :(

Két tiltás nem tudom mit tiltana de nem láttam változást valamit a log eltolása csak azt eredményezi hogy láthatóvá válik a gyári sebzés számláló trió így abból kettő lesz. :U

(#48006) vJokka válasza jr1994 (#47999) üzenetére


vJokka
aktív tag

"Mit érezhetett az az E100?"

Törődést :DDD. Ellen T71 beyolózott, azt jött az armageddon, ha jól emlékszem nekem egy lövésem se volt.

Amúgy nem volt ez annyira jellemző a játékra. Ezen kívül egy hasonló leosztásra emlékszem, akkor a jó öreg kedvenc T-50-2-vel voltam, sajnos ott is kicsapott az arty - pedig hogy örültem a csata elején, hogy majd jól szétszpútolom őket :DD .

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#48007) emre válasza zodo (#48004) üzenetére


emre
veterán

A piros keretes gyári számlálót nem tudom hogyan lehet mozgatni, nekem eddig jó volt ott ahol volt, illetve mivel nem xvm cucc, abban hiába is keresed a megoldását.
Ha Gambiter-szerű damage log-ot szeretnél akkor használd azt.
[0.9.17.0.3] The damage panel from GambitER (DamageLog) English v0.4.2

Mozgatni, átírni bizonyos értékeit a damageLog.xc-ben lehet. Én a helyedben inkább keresnék olyan mod-ot ami megfelel az igényeimnek.Példul ezt.
Ja, ha damage panel mod.--ot használsz annak megint máshol van a beállítása. :)
Gambiter: res_mods / configs / damagelog
KopiBDW: res_mods / configs / xvm

De ha elárulod, hogy konkrétan mit szeretnél lehet mindannyian jobban járnánk. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48008) jano_77 válasza emre (#48007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezeket a változásokat az új 9.17.0.3 verzió szám miatt csináljátok?
Mert én update után simán átmásoltam a 0.9.17.0.1 mappa tartalmát az új mappába és simán ment a játék a megszokott beállításokkal. :K (bocs, ha nem erről van szó és belepofáztam :U )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48009) Gyuri27 válasza jano_77 (#48008) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem bugzik. Személyes tartalékok nagy része eltünt. Álcafestést nem tudom felrakni a vasra. Meg még kitudja mi. Ja és mindkét megoldást próbáltam (0.1-ből másoltam és 0.3-t leszedtem és azt raktam be).
Szóval most nálam kicsit off.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48010) emre válasza jano_77 (#48008) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, még mindig nem játszok, replay-ket nézegetek meg próbálok segíteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48011) zodo válasza emre (#48007) üzenetére


zodo
nagyúr

Gyári számláló nekem is megfelelt volna és mellé használtam a linkelt GambitER pl: korábbi konfig

Nem tudom miként kellett volna frissíteni az xvm-et (7093) de eltűnt a gyári számláló ezért ill. gondolom már jó pár xc tartalma változott ezért elölről kezdtem a fabrikálást.
Gyári számlálók nekem újdonság hogy lekerült a bal alsó sarokba amit jobb lett volna arrébb tenni de ha nem lehet akkor az se gond.
Külön damaglognak nem látom értelmét ha már az xvm része és csak ennek a betűméreteit, stb szeretném testre szabni mint ahogy a korábbi damaglog listáján látni.

(#48008) jano_77

Java részt igen, nálam pl a fejlesztési ágakra nem lépett át csak homokozott.

[ Szerkesztve ]

(#48012) emre válasza zodo (#48011) üzenetére


emre
veterán

a log helyzete az alábbi a a betűméret meg asszem ez

"log": {
"x": 240,
"y": -23,

De ha nem teszel fel külön damage panel modot akkor az xvm-ben levőt nem valószínű hogy a mod értékeire át tudod állítani.
Igazából még mindig nem tudom mit akarsz. A problémád szempontjából számomra ennyi derült ki:
"ennek a betűméreteit, stb szeretném testre szabni" Az összes többi nem releváns.
Esetleg próbáld ki a linkelt Gambitert, hátha abban könnyebb állítgatni a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48013) kchryss válasza zodo (#48011) üzenetére


kchryss
addikt

Ha olyat akarsz mint a gambiter akkor egyszerűbb kikapcsolni az xvm-est és felrakni a gambitert.
De ha mindenképpen ragaszkodsz csak az xvm-eshez, akkor damagelog.xc-ben kell átírni a dolgokat.

(#48014) Geza26


Geza26
senior tag

Üdv!

Tud valaki megoldást arra, hogy xvm felrakása nélkül le tudjam cserélni a 6. érzék ikont?

Köszönöm!

Géza

(#48015) rlazol válasza Geza26 (#48014) üzenetére


rlazol
addikt

Aslain mod pack-ben sokféle alternatíva van rá.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48016) zodo válasza emre (#48012) üzenetére


zodo
nagyúr

és kchryss

battleLabelsTemplates.xc ben lehet ezt azt művelni pl a betűk színét és méretét változtatni.

104. sor "textFormat": { "color": "0xffffff", "size": 14},

viszont a bekapott sebzés piros színét nem találtam.

Ez pedig a damageLog.xc 70. sorától

"c:dmg-kind": {
"shot": "{{c:hit-effects}}", // shot
-re mutat.

142. sorban pedig a piros színt átírtam #FFFFFF fehérre.

"c:hit-effects": {
"armor_pierced": "#FF4D3C", // penetrated (damage)

Ilyen lett végül, kicsit szimpatikusabb és olvashatóbbnak találom valamint nem kell külön modot feltenni de köszönöm a segítséget. :R

(#48017) Geza26 válasza rlazol (#48015) üzenetére


Geza26
senior tag

Semmilyen mod packot nem szeretnék felrakni. Csak az arty modot használom, a többi nekem megfelel alapon! Kivéve a 6. érzék ikont szeretném lecserélni, mert az nagyon fontos ám! :D

Géza

(#48018) emre válasza Geza26 (#48017) üzenetére


emre
veterán

Itt van pár belőle, válogathatsz kedvedre: Лампочки 6 чувства для World of Tanks 0.9.17.0.3

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48019) jr1994


jr1994
addikt

Rászántam magam hogy nekiállok a svédeknek, de közben miután kilőttek átnéztem twitchre, mikor visszanéztem a csatára ez fogadott:

Itt mi történhetett? :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48020) Veatta válasza jr1994 (#48019) üzenetére


Veatta
aktív tag

Replayt nem nézted meg?

(#48021) 4580693 válasza jr1994 (#48019) üzenetére


4580693
senior tag

Búgtak a tankok. :D

(#48022) jr1994 válasza Veatta (#48020) üzenetére


jr1994
addikt

Annyira nem érdekelt, majd ha kilépek a játékból. Amúgy agyrákot kapok ezektől a kis vackoktól, ahogy a szakállas is szokta mondani: lower tiers :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48023) superfly2


superfly2
tag

Üdv!
Tudja valaki hogy a következő patch kb mikorra várható?
És mi lesz a maussal? Igaz a hír hogy elég ki fejleszteni és a következő patchban be dobják a garázsba ingyen? :F

(#48024) galervin93 válasza jr1994 (#48022) üzenetére


galervin93
őstag

Akkor egy kis low-tier fókavadászat. :)) Ez egy beteg gép, 1.88 alatt tölt 98%-os emberekkel. Nem merem beletenni a CromwellB 4 skilles legényeit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48025) Emu válasza superfly2 (#48023) üzenetére


Emu
őstag

Ilyet biztos nem fog csinálni a WG. Ha ki lesz fejlesztve, akkor annyi előnyöd van, hogy fel lesz oldva az egérke ága is, ha nincs kifejlesztve, akkor a mauschentől kell indulnod, és a Bélában lévő XP-ből az új tankot tudod majd kifejleszteni.

(#48026) superfly2 válasza Emu (#48025) üzenetére


superfly2
tag

Akkor ez a hír valami átverés? :)

(#48027) rlazol válasza superfly2 (#48026) üzenetére


rlazol
addikt

Nem átverés, csak rossz fordítás.
Ha ki van fejlesztve/meg van vásárolva a Maus, akkor az úgy marad, vagyis a teljes ág (100.01 és Mauschen) ki lesz pipálva, a másik ágon meg csak az új 10es heavyt kell fejlesztened, vagyis a Bélával bezárólag ott is meglesz minden, de arról szó sincs, hogy bármelyiket is megkapd ingyen.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#48028) csapee


csapee
senior tag

e-penis

WT4 tankász

(IMG:http://)(/IMG)

Azért az durva hogy két td-n kívül csak botok voltak a csapatban. :U

Csapee

(#48029) 4580693 válasza csapee (#48028) üzenetére


4580693
senior tag

Big grat! :C
Szép csata volt. :)

(#48030) csapee válasza 4580693 (#48029) üzenetére


csapee
senior tag

A végén mikor legurultam resetelni és megláttam hogy a T57 full hp-s... Kicsit feladtam. :D

Csapee

(#48031) jr1994


jr1994
addikt

Ez közel volt :)

Még 2 olyan kill kellett volna ami legalább 400 sebzés is.

csapee: szép csata lehetett :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48032) Emu válasza csapee (#48028) üzenetére


Emu
őstag

Szép csata! Vége kicsit izgulós volt, ha én lettem volna a helyedben, engem tuti kiszedett volna az arta :U

(#48033) Atti777


Atti777
senior tag

Legújabb kedvencem: 39,29% wr

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#48034) infectedmann válasza Atti777 (#48033) üzenetére


infectedmann
őstag

(#48035) Greentea válasza infectedmann (#48034) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD

2x2 néha 5

(#48036) e-newsee


e-newsee
addikt

Ilyenkor mindig azt kérdem, hogy a többi miért lépett be a meccsbe?
(Persze azért akad bőven, mikor én is közéjük tartozom, de azé' na! :B )

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#48037) emre válasza Atti777 (#48033) üzenetére


emre
veterán

Ezt az alanyt most láttam egy replay-ben ellenfélként type4-el. (233 csata után 568-as átlagsebzése van vele, de a többivel is hasonlóan pacifista :D )
lacko1010

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#48038) lacibacsi válasza emre (#48037) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem van olyan vadász, azaz "vadász" ismerősöm, akinek minden endélye megvan a vadászathoz, de a magaslesre is csak töltetlen fegyverrel megy fel. Ő jól érzi magát és még esélyt is ad a vadaknak... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#48039) bigobert válasza lacibacsi (#48038) üzenetére


bigobert
tag

A fegyverviselés első szabálya: nincs töltetlen lőfegyver. Szuronyt tesz rá vagy a tussal veri agyon a mező népét? :D

(#48040) csapee


csapee
senior tag

Egy kis 12e-s spot 4,5 perc alatt, nem az én köröm csak mellékszereplő vagyok. 0 dmg-el:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#48041) Atti777


Atti777
senior tag

Lájtos móka és kacagás pár percben nightmare kollégával :)

Путин, иди нахуй!

(#48042) h1mpi válasza Atti777 (#48041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A két sáska :DDD szép kör volt

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#48043) jr1994


jr1994
addikt

Az eddigi legközelebbi :D talán mondhatom hogy ráéreztem a grillére, csak idő kérdése és meglesz a 8000.

replay

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48044) jr1994


jr1994
addikt

ma :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#48045) Emu válasza jr1994 (#48044) üzenetére


Emu
őstag

Statpadder :DDD ;]

(#48046) 4580693


4580693
senior tag

Ha lehetne választani a mapok közül, legelőszört ezt a kibasz..tt párizs mapot kukáznám. Hogy ez mennyire egy görény pálya. :(

(#48047) 4580693 válasza 4580693 (#48046) üzenetére


4580693
senior tag

Na jó, mára ennyi volt. Nem lehet nyerni. :W

(#48048) Geza26 válasza 4580693 (#48047) üzenetére


Geza26
senior tag

Nem értem ezt a nem lehet nyerni dolgot. Nyilván van olyan, hogy rossz a széria, de olyan széria is van amikor sok csatát nyerek, mert akkor a jó oldalra dob a gép. Na ilyet még soha nem láttam, hogy valaki panaszkodik, hogy "jajj minden csata nyertes". Pedig ugyan arról van szó. Szerintem az is élvezhetetlen amikor sorozatban nyer a csapatom 15-3-ra.

Géza

(#48049) 4580693 válasza Geza26 (#48048) üzenetére


4580693
senior tag

Én meg soha sem értettem, hogy miért vannak olyan emberek, akik kifogásolják azt, ha ebbe az off topikba valaki panaszkodik. Ha nem tetszik, akkor ugord át.

(#48050) diegho válasza 4580693 (#48049) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert a nyihogás unalmas. Lehet nyerni, hiszen az ellenfélnél 15 játékos nyer. Azért nyer, mert jobban csinálják, mint a másik 15. Ez ilyen egyszerű. Senki nem tart vissza abban, hogy super unicum legyél és domináld a csaták többségét. csak rajtad múlik mennyire vagy meghatározó tényező a csatákban és mennyire tudod kompenzálni a csapatban betlizőket.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.