Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Magany


Magany
tag

(#13452) bullseye válasza Magany (#13451) üzenetére


bullseye
addikt

Kedves ötlet, hogy egyesével berakod az összes tankot esetleg, ilyen képeken, de a Tank inspector ezt kissé hatékonyabban oldja meg.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13453) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudom volt-e már linkelve. Egy érdekes cikk jelent meg nemrégiben SilentStalker blogján a Tas rohamlövegről és lehetséges WoT-os paramétereiről.

http://ftr.wot-news.com/2014/03/03/tas-rohamloveg-in-detail/

(#13454) Midway válasza Enzolord (#13419) üzenetére


Midway
senior tag

Nem működik nálam. Kicsomagoltam a /res_mods/0.8.11/ helyre , de nem csinál semmit.
lehet, hogy nem oda kell?

(#13455) Enzolord válasza Midway (#13454) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha alapból res mods mappába van tömörítve, akkor nem.. Nem kérdezte, hogy felül írjon e valamit?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13456) Midway válasza Enzolord (#13455) üzenetére


Midway
senior tag

Nem.

"Installation: Unpack the archive in /res_mods/<version>/, where <version> is version of your WoT client."

Ez egy vehicles mappa csak, ami nekem eddig ott nem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#13457) emre


emre
veterán

Agyaggalamb lövészet top tankként.

Két hasonló képességű csapat, az ellen 704-ese a másik oldalon volt, én hamarabb végeztem ezzel a felével, mivel átértem már nem volt esélye hozni a csatát. Mondjuk a T29-es az elején sokat segített, szóval nem voltam teljesen egyedül.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13458) Dobi 562 válasza emre (#13457) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép kezdő csata. Én 10K xp-re vagyok a WZ-111-től de nem hiszem hogy megveszem. mostanság a 110-el sem megy a játék...

(#13459) emre válasza Dobi 562 (#13458) üzenetére


emre
veterán

Jó gép, de jobbára semmi nem jön össze vele. Ez egy ritka kivétel volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13460) Enzolord válasza Midway (#13456) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, bepakolom a cuccokat, kilép a játékból, vissza és kész...:)
Bár én az Aslainnal pakoltam be, nem külön..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13461) Magany válasza bullseye (#13452) üzenetére


Magany
tag

Netan zavar , vagy nem latod ertelmet? Mas, hogyan tudom ide fel rakni a replayokat? Gondolom nem a jatek replay mapajabol......

(#13462) bullseye válasza Magany (#13461) üzenetére


bullseye
addikt

Mindkettő. A replayeket meg előbb fel kell tölteni a http://wotreplays.com-ra.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13463) emre


emre
veterán

Az AC46-al sikeresen befejeztem a szerencsétlenkedést. :DD
Kellene vennem egy 8-as TD-t. A T28, T28-Proto, vagy netán az AC48 legyen az..... :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13464) Cucuska2 válasza emre (#13463) üzenetére


Cucuska2
őstag

Biztos akarsz te annyi őszhajszálat? :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13465) emre válasza Cucuska2 (#13464) üzenetére


emre
veterán

Oh, az a 2-3 szál még elfér valahol. :)

(#13466) bullseye

Köszi! :R

Hát, a 46-ost eléggé rühelltem, de a 48 valamiért tetszik. :B
Az usa vonalon a középső löveg megvan, csak a legnagyobbat kell kifejlesztenem hozzájuk. (meg motor, lánc stb...a 48-nál ezek megvannak ott csak a top lövegre kellene koncentrálnom.
Majd megálmodom. :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13466) bullseye válasza emre (#13463) üzenetére


bullseye
addikt

Ac 48-t én nem csíptem, ágyú pontatlan, függőlegesen gyenge, tetejét remekül lövik akár véletlen is, de legalább viszonylag gyors. Számíthat, mi jön utána. Foch-t még meg sem vettem, de a 155-t sokan kedvelik.

T28 megvolt, az ágyúja egész jó, de mozogni nem tud, és messze nem olyan sebezhetetlen a gold miatt, mint régen.

28 pro-t nem próbáltam még (T30 megvolt korábbról), annak legalább mozog a tornya, de úgy olvastam az ágyúval szívás lesz, ha nincs meg másik vonalról.

Egyik sem igazán jó szerintem, ISU-152 meg a németek mellett. :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13467) Magany válasza bullseye (#13462) üzenetére


Magany
tag

Van valami ami teged nem zavar? Amugy koszi az infot.........ja, es gyujtsel meg embereket ikik veled ertenek 1 et :)

(#13468) emre válasza emre (#13465) üzenetére


emre
veterán

Mégsem, a 48-ra kell a jobbik lánc....

(#13467) Magany

Az hogy zavar az túlzás, de fel nem foghatom hogy mi értelme van.
El tudnád magyarázni?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13469) Magany válasza emre (#13468) üzenetére


Magany
tag

Hmm, egyaltalan van ertelme annk hogy fel rakok ide kepeket eredmenyeket? Csak a tan asznak van erelme meg a sok jelvenynek szerinted. Gondolom akkor egy Hellcat kivalo sofor 3 madik osztaly ne is rakjak fel ide.......

(#13470) emre válasza Magany (#13469) üzenetére


emre
veterán

Nem egyáltalán hanem konkrétan erre az egyre gondoltam. [link] Szóval miért? Mert tényleg nem értem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13471) AMD Power


AMD Power
titán

Végre fönt a Tortoise a 120mm ágyú. Már ideje volt. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13472) bullseye válasza Magany (#13469) üzenetére


bullseye
addikt

Jól gondolod. Egy harmadik osztályt egyáltalán nem érdemes felrakni, csak ha az ember tényleg házhoz akar menni a lóalkatrészért. Bár arra a "3 madik" is remekül beválik, mert ezt még mobilos szövegbevitellel sem lehet kimagyarázni.

Szép dolog a lelkesedés, de nem helyettesíthet mindent.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13473) sebijani1982 válasza Midway (#13456) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Látom egy hit zone packot szeretnél feltenni.

A res_mods\0.8.11\ mappán belülre kell másolni a Vehicles mappát és simán működnie kell. Természetesen nem minden tankot tartalmaz. Általában ezek a pakkok Tier 5-től felfelé lévő tankokra "rajzolja" fel a dolgokat.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13474) Gaz 78 válasza AMD Power (#13471) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az klassz! Jól fogod érezni magad vele - gyors,pontos ..ilyeneket lehet vele csinálni :)

Nemrég akciós volt a teknős,akkor vásároltam vissza,és meg is tartom :)

(#13475) AMD Power válasza Gaz 78 (#13474) üzenetére


AMD Power
titán

Úgy legyen! :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13476) Gaz 78 válasza AMD Power (#13475) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hajrá,és jó csatázást! ..a túlerő legyen veled :)

[ Szerkesztve ]

(#13477) Magany válasza emre (#13470) üzenetére


Magany
tag

Szoval a fenti kepen a pancelatutesrol van szo amint olvashattad is, a masik kep csak amolyan tajekortato jellegu magyarul annak aki jatszik azzal a tnkal.......megfelel? Mivel nem mindenki tud angolul, ez meg magyar leiras. Bullseye : meg szerencse hogy nem te szabod meg hogy ki mit rakjon fel ide mert akkor csak a ttopp jatekosok irhatnanak-rakhatnanak fel kepet, videot..... Sot azt is kinezem beloled hogy a gyengeb jatkost lenezed........ Mint ha az eleted mulna ezen a jatekon.....Miert kel mindig a tokeletesre torekedni es az szerint merni masok jatekkepesegeit? :)

[ Szerkesztve ]

(#13478) Magany válasza Gaz 78 (#13474) üzenetére


Magany
tag

Megegyszer koszi a modokat, tokeletesen mukodik! :R

(#13479) bullseye válasza Magany (#13477) üzenetére


bullseye
addikt

Nem, nem én határozom meg. Nem is állítottam. Csak kérdezted zavar-e és értelmetlen-e. És az. Kár volt megkérdezned, ha ennyire bánt.

Nem múlik a játékon az életem, szerencsére, mert elég közepes vagyok. A gyengébb játékost sem nézem le általában. Mondjuk ha valaki olyan gyenge, mint te, az már más kérdés. De legfeljebb csak nem értem, miért folytatod, ha ennyire nem megy, és mi lehet ebben sikerélmény.

Ha valaki ráadásul nem ért a számítógéphez, nem képes egy Google (vagy akár topikbeli) keresésre, és a helyesírásától gyengébb idegzetű általános iskolai tanárok felkötik magukat, az már eléggé zavar. De ha mellé még világklasszis sértődős is, akkor viszont már kifejezetten szórakoztat! Abba ne hagyd!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13480) Enzolord válasza Gaz 78 (#13474) üzenetére


Enzolord
addikt

Én ma húztam ki vele a 183-mat..
Az sem rossz, ha van hozzá csapat....:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13481) Patrick76496 válasza Tomi0703 (#13391) üzenetére


Patrick76496
őstag

Á van már barátja, úgyhogy visszafogtam magam. :B

(#13393) LZs?!: De legalább T5-ben nincs akkora fosás a TD-tktől és az arty-któl. Szerintem azok a csaták sokkal gyorsabban lezajlanak (ugye a korábban DPM/HP értékek miatt) és élvezetesebbek. Amúgy igen, jó dolog a light tankozás, kicsit kikapcsolja az ember agyát. Az érzés, hogy piszok nehezen vesznek csak észre és a sebességed is jó, visszaadhatatlan.
Amire kíváncsi lennék az az, hogy mi lenne, ha az arty-zást stathoz kötnék. Pl senki sem játszhatna arty-val 53%-os win rate meg 1300 WN6 felett. Azok már elég veszélyesek szoktak lenni.. Ma is pl egy komolyabb arty platoon! egyik tagja lőtt ki, de úgy, hogy HEAT-tel lőtt.

"Én pontosan ebbe kezdek beleunni."
Kell egy ember a szakaszba, aki megállás nélkül baromkodik, vagy egy olyan, akivel közben jókat lehet beszélgetni. Hidd el sokkal jobb így játszani, még az sem tűnik fel (vagy nem foglalkozol vele), ha szarul megy. :)

(#13410) Mogyesz75: Mert 7-es szintű zúzásra ott van a Comet. :K

(#13465) emre: A 48-as modell jó kis gép, majd a 9-es Foch-nál fogsz megőszülni. :D
- - - - - - - - - - - - - - -
Ezt csak úgy itthagyom:

- Itt meg laza 3 kéküléssel kezdett az ellen csapat. :DDD Senki se kérdézze, hogy mit és miért keresek ezen az account-on

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13482) Magany válasza bullseye (#13479) üzenetére


Magany
tag

Nem setodtem meg csak nem csipem a lekezelo stilusodat, es nem csak nalam maradnak ki betuk hanem masnal is. Csak en nem teszem szova mint a magadfajtak. Es meglehet nyugoni, nem rajtad vagy a velemenyeden fog mulni hogy jatszom tovabb vagy nem. Sot, ha megtanulom felrakni a videokat a kedvedert biztositok elemezni valot is. Amugy van sikerelmeny is mert a szamok szerint javulok, ha nem is olyan mertekben mint te vagy mas. Nekem 4 tank kilovese is siker, es van hogy en jarulok hozza hogy epp nyerunk vagy nem.( itt arra gondolok hogy en maradok egy egy ellen es nyerunk) Amig mozog a tankom igyekszem minden tolemtelhetot megtenni a gyozelemert, (es persze, neha forrofeju vagyok, tamadok mikozben az eszszeruseg nem azt digtalna ). De minden csata tanulsag, csak hat te meg meg biztos sokan masok azon a velemenyen vannak nem fejlodok eleg gyorsan a csatak szamahoz kepest. Ez van, engem igy is szorakoztat.Tik hozzatok a tankaszaitokat en meg masodik-harmadik osztaly es sokfele jelveny. Remelem kiegeszito valaszt adtam a kedesre hogy hol van a jatekelmeny? Elmegyek veled szakaszozni vagy barkivel aki nem nez le es talan meg tanacsot is ad ha ugy adodik. Szerencsere akad itt ilyen ember is......Kb. ennyi, lehet reagalni....jo ejt ;)

(#13483) #43783936 válasza Patrick76496 (#13481) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Comet se rossz, de nem érzem annyira funnak mint a párducot vagy a Cromwellt.

(#13484) Enzolord válasza Patrick76496 (#13481) üzenetére


Enzolord
addikt

Mit és miért keresel azon az accon? :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13485) Gaz 78 válasza Magany (#13478) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Örülök,hogy működik :)

(#13480) Enzolord

Párszáz csata után eladtam az FV183-ast. :/ ..egy idő után idegesítően bénázott a tank,legyen vele szerencséd!

[ Szerkesztve ]

(#13486) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

ST1 - mit nekem a víz! ..asszem annak ott meg kellett volna fulladnia,de amíg nem lett kilőve vígan elvolt mint egy tengeralattjáró!

[ Szerkesztve ]

(#13487) Djuree


Djuree
félisten

azt mondja meg nekem vki hogy kaphattam a 9-es wattafak pz-től 1010dmg-t, gold ammoval. :Y isu-ban ültem, 1 lövés tőle és bumm, full hp-n voltam. nem ammo rack volt. elvileg nem lőhet ekkorát golddal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13488) Tomi0703 válasza Djuree (#13487) üzenetére


Tomi0703
őstag

Uzemanyag tartaly robbanas?

[ Szerkesztve ]

(#13489) Djuree válasza Tomi0703 (#13488) üzenetére


Djuree
félisten

nem volt semmi, direkt megnéztem. :F fura, bár már nem az első ilyen eset. tegnap isu-val a nagyágyúval egyszer meg 540-et sebeztem, ez is mi, csak lestem. egyre gyakoribbak ezek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13490) Magany válasza Djuree (#13489) üzenetére


Magany
tag

Osszeeskuves elmelet ;]

(#13491) AMD Power


AMD Power
titán

51.9% sikerült lemennem 3 nap alatt 51.7%-ra. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13492) Gaz 78 válasza Djuree (#13487) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

tegnap egylövésezte normál lőszerrel a KV1S a 8-as tankomat szemből ..1300 hp :/
..csak néztem mint hal a szatyorban

[ Szerkesztve ]

(#13493) Pete55555 válasza Gaz 78 (#13492) üzenetére


Pete55555
addikt

A KV-1S még mindig vicc... Várom már, mikor szedik szét.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13494) Midway


Midway
senior tag

Hol lehene javasolni az mm-nek, hogy ne is foglalkozzanak a bugokkal (nincs sok csak pár száz) , biztos nincs rá pénz. (nem vesz szinte senki aranyat)
Viszont lehetne még több arty , mert ez a 3 darab csak kevés a 12 tankhoz.

Javasolnám , hogy 10-12 arty legyen inkább és tegyenek be pár Su-152-t meg nashornt , mardert, Rhm B wt (ezek nagyon ritkán kempelnek :D ) stb , és milyen izgalmas döntetleneket lehet nézni majd. Ez egyben dupla haszon, mivel ha megmozdul valamelyik , a 10 arty gyorsan kilővi , így nem nagyon nő a tapasztalat meg a credit , tehát vesz majd aranyat , prémium napot (hogy előre jusson) és nő a bevétel. Haszon lenne nekem is nagyon aki utálom az artykat, mert így gyorsan leszoknának róla vagy eleve ugye magukkal játszanának.

Jó az ötlet? ;]

Az utolsó 10 csatában mindig megtalált egy arty. Mindegy hány volt.

[ Szerkesztve ]

(#13495) Magany válasza Pete55555 (#13493) üzenetére


Magany
tag

9.0

(#13496) Pete55555 válasza Magany (#13495) üzenetére


Pete55555
addikt

Derengett valami, hogy mintha most jönne, de nem emlékeztem pontosan.
T7-be a mostani változat? És feldobja majd T9-be? na az szép lesz :C

Kösz az infot.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13497) Dobi 562 válasza Midway (#13494) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oldalanként 3 arty nem is sok! Régen nem is volt limitálva a számuk, aztán kaptak egy oldalankénti 5-ös limitet. Ezek a nerfelt artyk amúgy is csak árnyékaik régi önmaguknak.

(#13498) jahrn válasza Magany (#13495) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem eleg lenne ha a KV-1S megkapna az IRL gun depressionjat (-2, mig ingame -8) es utana kellene nezni h na most hogyan is teljesit. Utana meg marad tier 6-on a Hellcat meg az Su-100 amiket kellene nerfelni (valszeg mindket esetben eleg lenne ha RoF buff mellett az IRL agyukat engednek csak rajuk , 76mm es 100mm ugyebar) es akkor azon a szinten is minden orom es bodotta lenne. Esetleg a Hellcatbol lenne leagazas a Super Hellcat-ra.

(#13499) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Gondolatébresztö:

A tankok életerejéhez képest túl nagyokat sebeznek a játékban előferdülő lövedékek.
Nem érzi az ember biztonságban magát egy 10-es heviben sem ..amíg egylövésezhetik akár.
Esetleg ha egy 10-es hevinek lenne 10-12ezres életereje,akkor lenne legalább lehetősége válaszolni,és nem bontanák le 2 lövésből! Nem menne fel a pulzusom ha szembenézek egy 10-es páncélvadásszal,mert tudnám,hogy neki is kéne pár lövés ahhoz,hogy lenullázzon. .ennek fényében,tuti bátrabban játszana mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#13500) Enzolord válasza Gaz 78 (#13499) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha lenne ennyi élete egy heavynek, akkor jöhetne a sturmtiger a játékba, és az bontana csak le 2 lövéssel..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.