Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) Steelheart2 válasza Mister_X (#14349) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Az még nem nagy de a játékba lépve már 200 a min!Amikor olyan 40 et ir akkor játszthato a játék.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14352) Tomi0703 válasza mrszitya (#14350) üzenetére


Tomi0703
őstag

A Tigrisre előírt átlagsebzést én sem értem, kíváncsi lennék az okára. Amúgy jelen pillanatban az átlagsebzés 6-900 között mozog a t7-es nehéz tankoknál (vbaddict statja alapján), így aki 800 körül van, az már sárga, esetleg zöld...

Az mondjuk elég szánalmas, hogy annyi átlaggal zöldnek lehet lenni... A foshalmaz M4 45-tel is összehoztam 1485 átlagsebzést, úgy hogy utáltam a tankot és szarul is ment vele.

(#14353) KisApám válasza dfsz34 (#14343) üzenetére


KisApám
addikt

Az FCM 36 Pak40 prémium TD megvan nekem, TIER III.

Mivel az ágyúja TIER V-ben is remekel az átütése miatt (főleg GOLD-al, pl. a KV-1 ellen - bár a nélkül is megy oldalról, hátulról), és saját TIERjében egy vadállat, és 2 találatból, rossz esetben 4-ből könnyedén meglövi az ember a tank HP-ját, lazán lehet vele csinálni 3-4000 feletti WN8-akat is. (Igaz, a linken WN6 látható jobb oldalt lent: 4834, de a WN8 ebben az esetben is legalább 3000 pont). A látótávja csigasemmel pedig 500 m!!! Van, amikor 15 tankból 8-9 tankot ő spotol fel... Valamint az álcája hálóval, legénységgel, festéssel fantasztikus.
Persze pálya függő, mert a gép baromi lassú, illetve páncél...??? hát az nem igazán van...
Mostanság sokat megyek vele, mert egy "norma" francia TD-be akarom majd átrakni a legénységét.
A lényeg: még mindig húzótank... a lecsótól messzire van.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14354) mrszitya válasza Tomi0703 (#14352) üzenetére


mrszitya
senior tag

Black Prince-nél csak 650 az elmúlt 30 napban az átlagseb, de a legjobb T29-nél sincs meg 900. :D

@Steelheart2

Nekem sajna az egész netem egy ... jelenleg. (Telekom DSL) :(((

[ Szerkesztve ]

(#14355) dfsz34 válasza KisApám (#14353) üzenetére


dfsz34
őstag

Az fcm pak lila szintjét 750-re ! lőtték be. A kék 600-tól kezdődik. Elmebetegség. Ez egy célt szolgál, kiütni még egy húzó tankot, mert egy tier3 tanknak ilyen szintet belőni elmebetegség.

A te átlagod 568, azaz még a kék szintet se hozod vele. Érdekes, hogy nekem is kb ugyanannyi, 558, a tapasztalat is hasonló 657-658, úgyhogy szerintem kb egy szinten vagyunk vele, annyi, hogy te kb 2x annyi csatát mentél vele.

Jó, az igaz, hogy az átlagban benne van az összes csata, amikor még csak ismerkedett vele az ember, amikor elszállt a net stb stb..

Csak azt akarom mondani, hogy az utolsó 100 csata biztosan mindenkinek erősebb, mint az első 100.

Ezzel együtt is a 750 átlagot nagyon nehéz hozni vele, vannak kiemelkedő csaták, amikor simán akár dupláját is sebzi az ember, de átlagban már nem könnyű ezt a szintet hozni.

A wn6/7-t tényleg jól lehet húzni ezzel a tankkal, csak akkor meg a wn8 szint csökken le keményen.

Persze a wn8 sem csak és kizárólag a sebzés, nekem 2003 a wn7 vele és 1922 a wn8 ezzel a teljesítménnyel.

A wn8-t egyébként szerintem a TD-k húzzák mocskosul (nem reprezentatív, de nekem az első öt):
FV183 (2710), WT auf PZiv(2506), jpanther (2505), borsó (2382), obj263 (2341)

Illetve nekem még a panther (2416) van a lila sávban. kb >2350

A tiger nálam nem szerepel jól, de szerintem inkább a régi csaták miatt, ahol nem tudtam vele normálisan menni. Az utolsó 40-50 csata már valószínűleg lila lenne, mert 1500-2000 sebzést szoktam vele hozni, de tényleg csak az elmúlt pár hétben, mióta visszavettem és újra játszom vele. A korábbi kb 200 csata sokkal gyengébb volt.

[ Szerkesztve ]

(#14356) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ugyan úgy kék vagyok még a wn7-ben mint a wn8-ban. Kb ugyan annyi pontot kell elérnem mindkettőben, hogy átkerüljek a következőbe, így szerintem a teljesítményem elég kiegyensúlyozott bármelyiket is nézzük.
Majd egyszer, talán tökéletesítik ezeket is, ha csak nem tiltják le addig az xvm használatát.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14357) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok tud valaki segíteni ?

Regisztráltam magam a razer re.

felraktam 2 programot is

De nem sikerül

Mi lehet a gond ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14358) Joe.36


Joe.36
addikt

Mi az a razer ID ? hol találom ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14359) Joe.36


Joe.36
addikt

Nincs razer eszközöm... az a gond ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14360) scyllarus válasza Joe.36 (#14359) üzenetére


scyllarus
veterán

Regisztrálj Razer ID-t. Azzal lépj be a letöltött és elindított programba.. Utána szavazz. Ennyi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14361) Joe.36 válasza scyllarus (#14360) üzenetére


Joe.36
addikt

Regisztráltam, de azt írja hogy nem vagyok regisztrálva... pedig a game booster is meg a synapse is be van jelentkezve

megadom az emailt meg a jelszót vagy amit megadtam de semmit nem fogad el...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14362) Joe.36 válasza scyllarus (#14360) üzenetére


Joe.36
addikt

Közben sikerült! Köszi

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14363) Djuree


Djuree
félisten

ez qrva nagy, a top of the tree-ből idézve:
The 305mm-thick plating, combined with a well-rounded gun mantlet, is capable of bouncing anything and everything fired upon it: AP, HE, APCR, HEAT, holy hand grenades, your in-laws – regardless of what you decide to use against it, the chances of you dealing damage from the front are close to zero.
:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14364) bullseye


bullseye
addikt

Hell yeah!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14365) Angel1981 válasza Djuree (#14363) üzenetére


Angel1981
veterán

"holy hand grenades, your in-laws" :D

(#14366) Djuree válasza bullseye (#14364) üzenetére


Djuree
félisten

na majd tolok vele én is egy kört. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14367) dfsz34 válasza Djuree (#14363) üzenetére


dfsz34
őstag

Érdekes, hogy gyenge pontnak csak az alját és a búbját írják. Ha szembe áll, akkor nekem a lövegtől kicsit feljebb és balra, olyan szellőzőnek kinéző valami is belőhető elvileg.

Amx 50100, hat lövésből egy sikerült oda betalálni.

Ez az E3 elölről egy undorító valami, JT-vel csak másodikra tudtam belőni az alját is, mert még ott is tud pattintani.

obj268 aranyat megeszi az eleje, hogy hogyan, azt nem értem, de nem vitte át

Remélem sikerül mexereznem nekem is az E3-t még most az akcióban, de még csak a t28-t kezdtem, nem lesz könnyű.

(#14368) Djuree válasza dfsz34 (#14367) üzenetére


Djuree
félisten

2 hét alatt t28-ból e3?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14369) Enzolord


Enzolord
addikt

Nekem valamiért nem indul el a csata a Karllal..
Valaki tapasztalt ilyet? Más tankkal be tudok menni csatába, csak ezzel nem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14370) Midway válasza dfsz34 (#14343) üzenetére


Midway
senior tag

Hol lehet ezt megnézni tankokra szétbontva?

(#14371) Mister_X válasza Djuree (#14368) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Prémiummal is?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14372) #43783936 válasza Mister_X (#14371) üzenetére


#43783936
törölt tag

406000 XP, ha csak a szükségeséket fejleszti ki.
Két hét alatt annyit összeszedni szép teljesítmény lenne. :Y

(#14373) Mister_X válasza #43783936 (#14372) üzenetére


Mister_X
nagyúr

500 átlag XP-vel számolva 812 csata, két hétre lebontva ez napi 58 csata. Szerintem nem lehetetlen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14374) Angel1981 válasza Djuree (#14368) üzenetére


Angel1981
veterán

És Mogyesz75

Az egész azon múlik, kinek mennyi ideje van játszani - meg persze egy prém acc is sokat számít.
Én általában csak szombatonként játszom, akkor viszont egyhuzamban 8-10 órát is, ami alatt prém accal simán összeszedek 40-50 ezer XP-t.
(Általában csak 2-3 tankkal játszom felváltva, mert megfigyeltem, hogy jobban teljesítek, ha nem össze vissza játszogatok mind a 18 tankommal - vagyis nem a duplázgatásokkal / triplázgatásokkal ennyi.)

Ha ne adj Isten, munkanélküli lennék, és családom sem lenne, és valami nagy vágyat éreznék a ToT adott csúcsvasára, akkor ebben a formában két hét alatt T7-ből bármelyiket kihúznám T10-ig, de még az is lehet, hogy T5-ből. :)

Ja! És még mindig főleg T5-T6-T7-ben játszom, úgy jön össze a 40-50 ezer XP, magasabb szinten még több is lenne!

[ Szerkesztve ]

(#14375) dfsz34 válasza Midway (#14370) üzenetére


dfsz34
őstag

A programban, rákeresel a játékos nevére és ott meg tudod nézni a statisztikáját, jobb klikk a nevén és játékos adatai.

E3 téma:
Bedobok kb 100k szabad xp-t, illetve a t28 proton már kifejlesztettem az ágyút, motort, rádió is top. A t95-re pedig majd felugrik egyből a nagy ágyú, talán a lánctalp is. Így is nagyon sok xp-t kell összeszedni, ha sikerül, sikerül, ha nem, hát nem. A jó dolog, hogy kb az e3 árának felét, kétharmadát össze is szedem az akció alatt a plusz 30% kredit termelés miatt.

Tegnap beszélgettünk a wn8 vs wn7-ről. Ez két egymást követő csatám a hetzer-el. 1536 ill. 1539 sebzés, 6 ill. 4 frag. Gyakorlatilag csak HE-t használok, két normál lőszert viszek, aranyat semmit. Most vettem vissza nemrég a 4 kill akció miatt, de legénységet csak most tudtam adni neki, most volt akcióban a hétvégén, úgyhogy végül nem tudtam használni sokat, mert a hétvége ráadásul nekem kiesett, de így is vagy 5 alkalommal adott 75k-t tegnap.

Azt nem mondom, hogy ezt az ász szintet folyamatosan lehet vele hozni, de ez a tank egy brutális stat húzó. Itt meg is bukik a wn8 elmélet, mert akit tényleg a stat érdekel, az előveszi a hetzer-t a hellcat helyett és letarolja vele az ellenfelet, közben meg brutál statot is csinál. Kreditet is egészen tisztességesen hoz, prémmel 25e nettó ilyen csaták után, átlagban is 15-18e-re lehet számítani, mert a troll ágyú biztosan sebezni fog. Ez azért egész jó a tierhez képes. A wn8 850 sebzést kér a lila szinthez, ami kicsit óvatosabb játékkal összehozható meglepően könnyen. Egy dologra kell nagyon figyelni, hogy iszonyat vaksi tank, mindig legyen egy jobb látótávú társ a közelben, ha lehetséges.

Vereség
Csata: Ruinberg on Fire 2014.04.01. 15:18:23
Jármű: Hetzer
Szerzett tapasztalat: 1 605
Szerzett kredit: 28 278
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Hidegfejű, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2014.04.01. 15:26:05
Jármű: Hetzer
Szerzett tapasztalat: 3 170 ( x2)
Szerzett kredit: 28 749
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[ Szerkesztve ]

(#14376) dfsz34 válasza dfsz34 (#14375) üzenetére


dfsz34
őstag

Lejárt a szerk idő, kisapámmal beszéltünk az fcm pak-ról, amivel valóban lehet alkotni, de amíg a wn7-t viszonylag könnyű volt húzni vele, addig wn8-nak is megfelelő, nagyon erős kör már ritkább vele. Néha összejön, mint ez, 1829 sebzés, 454 spot, 7 frag. Ami különösen szép, hogy a listában engem követő csapattársam több, mint 1000-el kevesebb alap xp-t kapott, hm, de persze érthető, mert olyan rendesek voltak, hogy hagytak harcolni 5 közelítő ellenséggel (több tier4 is volt közöttük), amíg ők a városban foglaltak békésen. Nagy nyílt terepen azonban tényleg óriási előny a hatalmas látótáv, amit ki lehet használni.

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2014.04.01. 15:58:08
Jármű: FCM 36 Pak 40
Szerzett tapasztalat: 4 464 ( x2)
Szerzett kredit: 46 212
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

#14377) emre ha jól látom a 76mm-es ágyúval van felszerelve

[ Szerkesztve ]

(#14377) emre


emre
veterán

Nagyon, rozsdás, sáros, iszapos T34-es orosz tank orfün elvihetö.Sürgös!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14378) Angel1981 válasza emre (#14377) üzenetére


Angel1981
veterán

Sürgős, mert gondolom csak ma éjfélig tart ez a rendkívüli ajánlat, ugyebár? :))

(#14379) Bingisz válasza emre (#14377) üzenetére


Bingisz
addikt

Nah, papa elmesélte, hogy hol ragadtak bent az oroszok a szántóföld melletti tóban?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14380) Gaz 78 válasza emre (#14377) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hát ha ennyire útban van és sürgős neki,már indulok is érte : :K ..Orfű amúgy sincs messze :)

[ Szerkesztve ]

(#14381) mrszitya


mrszitya
senior tag

WN7 vs. WN8

Azzal kapcsolatban nem foglalok állást, hogy melyiknél könnyebb kiskaput keresni a stathúzásra, mert engem nem érdekel. Ahogy igazából az sem, összességében melyik lenne a jobb a kettő mutató közül. Az XVM WN8-at használ, a legtöbb session mod szintén. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Akinek ez nem tetszik, továbbra is megvan a lehetősége az xvm buherálgatására, és wn7-es stat modok használatára. Valószínűleg egy jó darabig még fogják számolni a WN7-et a jövőben is.

Jómagam egyébként továbbra is azt tartom, nem lehet egyetlen számadat alapján hibátlanul meghatározni egy játékos képességeit (bár talán egyszer elkészül majd az a hatékonysági mutató, ami csak az adott tankra vonatkozóan jelzi ki majd a játékosunk wn-értékét), másrészt régen rossz, ha az ember kizárólag egy-két dolog (jelen esetben szín és számérték) alapján ítél meg embereket... :)

Tegnap, tegnapelőtti csaták vbaddict logjából mutatok most pár csatát, így látható, hogy hol a fejlődés a WN8 esetében, és hol nincs.

Ebből a pár meccsből is jól leszűrhető, a WN7-et a fragek száma sokkal nagyobb mértékben befolyásolja, mint a sebzés, ez az egyik nagy hibája. A WN8-cal ezt orvosolták, jól látszik ez a táblázat első csatájából, ahol 6 killhez csak 1195 sebzést értem el, ami egy kicsit kevesebb, mint a T29 HP-je. A WN7 ezt alaposan túlértékelte, a WN8 szerint ez csak egy kicsit volt jobb csata az átlagnál.

A többi T29-es meccsnél pedig azt figyelhetjük meg, hogy a spot sebzéssel egyik sem foglalkozik (ennek technikai okai vannak), csak a felderített tankok száma és a sebzés nyomta fel mindkét mutatót, de a WN8 mindegyik esetben nagyobb, mivel a WN7-nek kevés volt az az egy-két kilőtt tank.

Aztán az utolsó (egyébként Tank Ász-szal jutalmazott) meccs is beszédes a kis Pz.-vel, hiszen a 0 sebzés miatt egyik mutató sem verdesi az eget, pedig a spot sebzés miatt kellene. Itt mindkettő elvérzett, de a WN8 sokkal csúnyábban (itt kellett volna menni még egy hasonló meccset a saját hp lesebzésével, az lett volna még érdekes, de majd legközelebb).

Ez csak pár csata, de ebből is látszik, van előrelépés a WN8-cal, de nyilván nem is lett tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#14382) Bingisz válasza mrszitya (#14381) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha a WN8 kitalálói eszükben tartották volna azt, hogy a végeredménynek egy ugyan abban a tartományban mozgó értéket, mint az effi és a WN7, akkor nem lenne velem semmi bajom. De csakazért is elqrták, hogy a liláknak és a kékeknek nagyobb számot mutasson.
Az lenne jó, ha olyan számok jönnének ki, mint a WN7/effinél. Aki 1800 fölött van az lila, aki 1500 fölött az kék stb....

Szóval nem a számítási módszerrel van bajom, mert bünteti a statpaddereket, hanem ezzel az elcseszett skálázással.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14383) Magany


Magany
tag

[link] T34 :D

(#14384) dfsz34 válasza mrszitya (#14381) üzenetére


dfsz34
őstag

Az első csata szerintem dupla xp-s volt, de csak tipp, egyébként nincs a wn7-ben ekkora súlya a frag-nek, de mintha valahol olvastam volna, hogy bizonyos számoló progik megbolondulnak a napi dupla xp-től és nem kezelik helyesen.

Egyetértek Bingisszel, a skálázással van nagyon nagy baj. Egy zöld, kék wn8 játékos nagyon zsákbamacska, nem tudhatod, hogy tényleg számíthatsz rá vagy egy olyan valaki, aki éppen jól megy a wn8 húzó tankokkal.

Bármennyire is ríttak azon, hogy de hát bizonyos tankokkal lehet a wn7-t húzni, valahogy nekem sokkal megbízhatóbbnak tűnik és ha egy wn7 zöldet, kéket látok, akkor tudom, hogy ügyes játékos, nagy valószínűséggel tartani tudja azt az oldalt. Ha egy wn8 zöld vagy kék, akkor meg csak vakarom a fejem, hogy menjek oda erősítésnek, aztán több tank csak győz alapon vagy mehetek máshova, mert ők tartani fogják azt az oldalt.

Nekem ez a nagy bajom és ha hülye wn8 zöldet, kéket látok, akkor az gyakran a wn7 eggyel lejjebbi kategória alján van, sőt láttam már két kategóriával lejjebb levőt is, bár az így tényleg ritka. Sok játékosnál több száz pont különbség van a wn8 javára, de érdekes módon a teljesítmény mégsem azt tükrözi, hanem a wn7-t. Vannak kellemes meglepetések, de nagyon ritkán.

A táblázatodban is az látszik, azt fantasztikusan megoldották, hogy a lila, kék wn7 még nagyobb számot lát a neve mellett. Illetve nagyon nehézzé tették a stat húzást a népszerű tankokkal, ezt megoldották, de pont a közép részét meg összekutyulták és én személy szerint nem bízom a wn8-ban, mert teljesen félrevisz, ha ez alapján próbálok egy játékos erejére következtetni. A wn7 teljesen jól működött szerintem, ha jött egy zöld vagy kék szembe, akkor tudtam, hogy most össze kell kapnom magam, de a wn8 esetében szánalom mit művelnek. Főleg egyébként a zöld és kék kategóriát tették tönkre, legalábbis azokra jobban figyelek, de lehet, hogy a sárga és narancs is fel van borítva a wn8-al. A lila eddig is erős volt, most is az, de ha lehetett nem őket választottam ellenfélnek.

Nekem csak azért van fent az xwm, hogy információt adjon egy játékos várható erejéről, de ha fals és használhatatlan az infó, akkor menjenek a búsba a wn8-al együtt, maradok a sokkal jobban bevált wn7-nél. Nem érdekel mivel lehet húzni, de nagyon megbízhatóan megmondja, hogy kik az erős játékosok, ennyi kell nekem.

(#14385) Midway


Midway
senior tag

El lehet adni ezt a lego tankot? Megmarad a garázs hely? :U

(#14386) mrszitya válasza Bingisz (#14382) üzenetére


mrszitya
senior tag

@Bingisz; @dfsz34

Nem a magukat hiperpro játékosnak vélőknek címeztem a hozzászólásom, hanem azoknak a nem unikum játékosoknak - alias a nagy többségnek, akiket esetleg elbizonytalanít a sok sírás a wn8 miatt például ebben a fórumban is.

Akinek nem tetszik, mint írtam, használja nyugodtan tovább a wn7-et. Nem büntetik. Másrészt nem annyira elképesztően nehéz módosítani a wn8-hoz tartozó színeket és értékhatárokat.

Nekem pl. Aslain XVM 3.2.40-es verziója van fenn, abban ezek az értékek vannak gyárilag (res_mods\xvm\configs\Aslain\colors.xc - szövegszerkesztővel, jegyzettömbbel szerkeszthető):

"wn8": [
{ "value": 1, "color": "0xFFFFFF" },
{ "value": 300, "color": "0xCC0000" },
{ "value": 600, "color": "0xFF0000" },
{ "value": 900, "color": "0xFF6600" },
{ "value": 1250, "color": "0xF8F400" },
{ "value": 1600, "color": "0x99CC00" },
{ "value": 1900, "color": "0x00CC00" },
{ "value": 2350, "color": "0x66BBFF" },
{ "value": 2900, "color": "0xCC66CC" },
{ "value": 9999, "color": "0xFF00FF" }

A színek és számértékek is módosíthatóak természetesen, sőt lehet több vagy kevesebb értéket is belőni.

A táblázatom alapján az látszik, amit írtam: a sebzés wn8-ban fontosabb, mint a frag, és én ennek örülök, helyes változtatásnak tartom. Nem muszáj egyetértenünk.

(#14387) Máté94 válasza Midway (#14385) üzenetére


Máté94
addikt

Nem, majd eltűnik. Hanyadika is van egyébként? :DDD

(#14388) Midway válasza Máté94 (#14387) üzenetére


Midway
senior tag

A tank egy kalap....
A hely de jól jött volna. :B

(#14389) Joe.36


Joe.36
addikt

A Lego tankból érdemes a legénységet megtartani, jól jöhet még... raktam bele egy sima 50 százalékost....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14390) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a Karl mi a halál?:) :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14391) Mister_X válasza AMD Power (#14390) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak vissza kellene olvasnod :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14392) Bingisz válasza mrszitya (#14386) üzenetére


Bingisz
addikt

Még egyszer mondom, hogy jobbnak tartom a WN8-at, mint a WN7-et, mert szűri a statpaddereket (nagyjából), de el van benne cseszve a skálázás. Nem az, hogy melyik szín honnan indul, hanem az, hogy amíg egy WN7/effi szerint jó játékos 1500 pontot kap, addig itt kap 2000 pontot, ami teljesen átláthatatlanná teszi a dolgot.

Azt akarom, hogy a Wn8-nál is 0 és ~2400 közötti skálán legyenek elhelyezve a játékosok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14393) Máté94 válasza AMD Power (#14390) üzenetére


Máté94
addikt

Életem csatáit játszom vele, szerintem artistának születtem. :))

(#14394) mrszitya válasza Bingisz (#14392) üzenetére


mrszitya
senior tag

Több megoldás is van: 1. alkalmazkodás, esetleg játék a színekkel és számokkal 2. wn7 3. becsatlakozás a wn8 fejlesztői közé 4. új hatékonysági mutató kiötlése

Ennél jobb ötletem nincs. ;)

Ha szigorúan nézzük a dolgot, számos esetben mind a wn7, mind wn8 is teljesen fals értékeket közöl.

[ Szerkesztve ]

(#14395) Patrick76496 válasza mrszitya (#14327) üzenetére


Patrick76496
őstag

A lövegeik jók, de a sebességet nem kompenzálja a páncél, mivel tele vannak weakspotokkal. Én nem tartom vissza a szubjektív véleményemet, megmondom, ha egy gép vagy pálya nem tetszik (ezért is van az off topic), aztán esetleg akad valaki, aki megvédi/az állításom ellen szól. Máskor más szid valamit, és ha nekem bejön az a valami, akkor én védem meg. Szeretek ilyen témában érvelgetni. :)

Én is szívesen "lehordanám a sárga földig"
Ki tart vissza?

pl. a B1-et, hiszen valami brutálisan rosszak az egyes mutatói (DW2-vel együtt), de biztos van olyan, aki szeret velük kínlódni.
Asszem Cucuskának volt nagy kedvence a B1. :D

(#14369) Enzolord: Nekem sem megy, még ha kiveszek minden modot, akkor sem. Viszont mák, hogy orosz szerveren ki tudtam próbálni, vicces volt.
- - - - - - - - - - - - - -
A csodacsapat:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14396) Mister_X válasza Patrick76496 (#14395) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még én is nosztalgikusan gondolok vissza arra a rakás ócskavasra :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14397) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#14395) üzenetére


Cucuska2
őstag

Amíg nem volt kreditért gold lőszer, addig imádtam a B1-et, sőt, az AMX40-et még jobban imádtam! :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14398) Djuree válasza Cucuska2 (#14397) üzenetére


Djuree
félisten

amx40 sztem a játék leghasználhatatlanabb vmije, az első tank amit átugrottam free-ből, semmit nem lehetett vele kezdeni, még a 38-as elment...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14399) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Aki hasonlóan gyenge ingerküszöbbel van megáldva, mint én, az nagyon vigyázzon arra, hogy 1 hónapos eltiltás után még véletlenül se lőjön csapattársat, nem hogy szándékosan.
1hónap után már nem is kell megölni a csapattársat elég meglőni.

KV-4 beállt elém a lövésem pillanatában, bekékültem azonnal, majd amikor rám lőtt (demage panelon látható), én visszalőttem és ez a képernyő fogadott.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14400) Tomi0703 válasza belaazallat (#14399) üzenetére


Tomi0703
őstag

:Y Júni 30. Ezt vedd ajándéknak. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.