Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Midway válasza Djuree (#14144) üzenetére


Midway
senior tag

Én nem szoktam oda járni. Csak itt olvasgatok. ;]

(#14152) emre válasza Mister_X (#14146) üzenetére


emre
veterán

Igen, beírom chatbe hogy Siemka, all cap, és elindulok középre meg scoutolni velük. ....Jpze100, E100-al. Vagy pl batmobillal a kezdés után megállok a sarokban a végén meg nekiállok foglalni. Nagyon vicces volt.

(#14149) KisApám

A sajátomat, mint mindig.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14153) Djuree válasza Midway (#14151) üzenetére


Djuree
félisten

pedig vannak hasznos infok, meg ez eventek is ott vannak kiírva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14154) Midway


Midway
senior tag

Na ez a 6. érzék is xar bugos. Nem jelez aztán hárman lőnek rám. :(((

(#14155) Djuree válasza Midway (#14154) üzenetére


Djuree
félisten

100%-os a skill?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14156) troad


troad
csendes tag

Sziasztok. Az utolsó frissítés számomra egy katasztrófa. Ki lehet azt valahogyan törölni és anélkül játszani?

(#14157) Djuree válasza troad (#14156) üzenetére


Djuree
félisten

:N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14158) troad válasza Djuree (#14157) üzenetére


troad
csendes tag

Remek

(#14159) Midway válasza Djuree (#14155) üzenetére


Midway
senior tag

Naná.

De a kedvencem , hogy ugyan a kőfalon és házon is átmegy a tank, de a lelakott teher vagon ütközője az már kifog rajta , mindegy milyen tier. :D

(#14160) Djuree válasza Midway (#14159) üzenetére


Djuree
félisten

én azt szeretem mikor egy kerítés cölöpben elakad a 155-ös skúló.... :W és nagyon gyakori.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14161) Midway válasza Djuree (#14160) üzenetére


Midway
senior tag

Az sem rossz. Ennyi pénzből amit kaszálnak, nem lehet javítani ezeket a bugokat?
Az is jó mikor a ház sarkánál átlőnek a házon.

(#14162) Bingisz válasza Midway (#14161) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem lőnek át. Nézd vissza a replayt és megérted hogy miért nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14163) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma visszavettem a GW pancsert. Elég jól elvagyok vele azokban az esetekben ha van csapat. Ha elhullik a csapat fele 2 perc alatt akkor viszont kit támogassak arty-val? :)

(#14164) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#14163) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ehh... Egész nap ez megy... A csata 2. percére a csapat nagy része oda van, 4-5. percre már el is fogytunk teljesen.

Mondjuk arty nézetből láthat az ember érdekességeket:
-M103 nem bírt el az IS-el (a 7-essel)
-Két 8-as nehéztankunk nem boldogult egy magányos T29-essel
-IS-7 nem tudta sebezni a Conquerort, 500 HP-ban hagyta az IS-t mire ment egy med és megmentette...

Elképesztő...

(#14165) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok,sziasztok!

Remélem mindenki jól van kicsit kevés az idő a fórumra és a wot-ra a gyerek elbitorolja tőlem a gépet mindig és minecraft-ozik.Az őrületbe kerget az kocka játék!
Ha rám hallgatok akinek van gyereke ne engedje a közelébe vége a wot-os pállyafutásnak!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14166) scyllarus válasza Flayer (#14165) üzenetére


scyllarus
veterán

Ismerős... mindkét gyerekkel közelharcot folytatok a gépért.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14167) Mister_X válasza Flayer (#14165) üzenetére


Mister_X
nagyúr

- Fiam, kész van a lecke?
- Aha, persze apa, ez csak természetes.
- Tényleg? Nagyszerű hír, akkor mutasd meg!
- Ööö, amúgy ma nem is volt házi...
- Ejnye, ennyire romlik az oktatás színvonala! Bezzeg az én időmben rengeteg házit adnak. De ne félj, itt ez a szép matematikai gyakorlókönyv, amit megvetetett velünk az iskola, csináld meg a 105. oldalt most!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14168) Flayer válasza scyllarus (#14166) üzenetére


Flayer
senior tag

Viszont azt mondja az asszony nem vagyok olyan idegbeteg esténként mikor felálltam a géptől és folyamatosan a használhatatlan csapattagokról zengtem ódát! :))

Mister_X:Pontosan úgy ahogy mondod! :C

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14169) mefistofeles

Egyszerűen néha a "játékos állomány" minden képzeletet és tapasztalatot alul tud múlni!
Ma hihetetlen mit műveltek Himmelsdorfon! Normál random csata, mi délen. Rögtön tudtam, hogy szinte tuti végünk.... Az egész csapat kelet felé ment, nyugatra a vasút felé csak én és egy bajtárs indult.
A kollégát gyakorlatilag azonnal kilőtték én pedig a gyilkosát. A mapon látom, hogy a mieink "bedugulva keleten, közel az ellenfél bázisához, a másik oldalon pedig zavartalanul rohan felénk öt piros. Visszanyargaltam a bázisra és az öt támadóbol kiszedtem még hármat, mire végeztek velem. A két maradék piros azonnal foglalni kezd. Felnézek ... és egy pillanatra felvidultam. Hiszem megvan a meccs! Közben ugyanis a lemmingek kilőtték a maradék pirosakat és ott nyüzsögtek az ellenfél bázisánál, kettő (pár másodperc késéssel) tőlunk is foglal.
Ami ezután történt azt csak nyugtatóval tudom leírni.
Egy ideig semmi változás, kb. 4-5 tankunk a bázis körül, kettő foglal. Így sima döntetlen. Ha még egy agyhalott arrébb araszol két métert a bázisig győztünk. Ha a foglalás pillanatában visszaindul két-három tank és egyet reszetel, győztünk. DE NEM! Telik az idő, én a chaton üvöltök, hogy foglaljanak. Mikor már csak annyi idő van vissza, hogy tuti nem érnek le a bázisunkig elindulnak! AZ A KETTŐ IS AKIK ADDIG FOGLALTAK! Sima vereség. :W :W
Szerintem a két piros foglaló lefordult a székről a röhögéstől.
Na ezt űberelje valaki!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14170) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Gyerekek hihetetlen ami ma megy. Már csak röhögök kínomban. 5 perces csaták, a paradicsompalántáknak a túlélési ideje 1-2 perc. Mindegy mivel megyek csak bukok. Legalább ha szorosak lennének a csaták, de semmi. :C

Az E-75 viszont rohadt jó még mindig. Nem tudom hozzányúltak-e mióta nem játszottam vele. Ha be van forgatva az eleje, akkor a hülye gold ammo-sok is pattognak róla. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14171) mefistofeles válasza Dobi 562 (#14170) üzenetére

...látom neked sem egyszerű az életed..... :N

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14172) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Semmi sem elég ma :((


“ nem kell mindig nyerni “

(#14173) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, eddig bírtam idegekkel, újra letöröltem a játékot. Jöhet a következő fél éves szünet. Vagy egy jobb tankos játék (értelmesebb játékosállománnyal). :)

(#14174) Mister_X válasza Dobi 562 (#14173) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van Ground Forces béta kulcsod?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14175) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Csak az erdőben kellett állnom, de még így sem ki, hogy ne lőjek az ellenfélre. 13.000 spot még így is összejött.

replay

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14176) emre válasza Dobi 562 (#14173) üzenetére


emre
veterán

Sajnálom. Kellett volna egy replay-t feltennem amikor ilyen helyzetben vagyok hogyan siemkázok. Lehet mész ebben a stilusban pár kört és visszajön a lelkesedésed.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14177) Dobi 562 válasza Mister_X (#14174) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nincs, az fizetős ha jól tudom én meg nem akarok fizetni érte.

-----------------------------------------------------------------
(#14176) emre: megpróbáltam én is azt a stílust de a végén már az sem szórakoztatott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14178) KisApám


KisApám
addikt

Engem is elkapott ma a retardáltak csapata... Néha ez is beesik.
Az elmúlt 5 napban szinte majd mindig 53-60% között volt a WinRate-m, most örülök, ha 40% lesz.
Nagy számok törvénye :DDD Szóval nincs miért sírni másnak sem ilyenkor.

Viszont tényleg félelmetesen jó reklámot csinált a WoT... ennyi idióta noob-ot 4-8000 csatával és 5-600 WN8-al összegyűjteni... :P És még mindig nem elég nekik az a több ezer meccs, hogy pl. a fehér zászló (bázis) foglalásnál, Ne már az ellenfél kiinduló pontját rohamozzák már, valamint a visszaszámláló és a sziréna nem poénból megy.
2-val magasabb TIERben ma jó párszor sikerült első lenni... :((

Még mindig fenntartom:
a WoT "kiképzésnél" egy alap angol szókincset is jó lenne elsajátítaniuk a kezdőknek.
(Pl: go, move, back, stupid, idiot, retard, capture, NO capture...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14179) emre válasza KisApám (#14178) üzenetére


emre
veterán

Szókincs?????
Ez feltételezi hogy tudnak írni és olvasni is? Meg ha még néha a minimapra is rá kellene nézniük szemtengely ferdülést kapnának.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14180) Mister_X válasza emre (#14179) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én néha azon is csodálkozom, hogy a W-t nyomják az S helyett... valamiért engem is a WoT-ilag fogyatéskosokkal rakott össze, mentem is teszt szerverre, ott legalább elkönyvelem, hogy sok még nekem a T10 vagy nem ismerem eléggé a T7/8-as prémeket (bár a Maus egy vicces jószág :D).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14181) Enzolord válasza Mister_X (#14180) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy bunker... nekem szinte minden túlélt csata acélfal.. Néha elfelejtek lőni, és csak nézem, ahogy pattognak róla...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14182) KisApám válasza Enzolord (#14181) üzenetére


KisApám
addikt

GOLD ammo??? :P

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14183) Bingisz


Bingisz
addikt

G*cc ez még viccesebb, mint az arty :DDD
[link]
Nah, ha nem akarok égi áldást, akkor a WT-ben sem fogom megtalálni a helyem...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14184) Enzolord válasza KisApám (#14182) üzenetére


Enzolord
addikt

Hidd el, az is csak úgy pattog...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14185) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Bazzeg, van Isten :Y :C

Lehet így engesztelnek a mai napi szopóágért :)) na, most aztán komoly bétálás következik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14186) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#14170) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekünk 3-munknak sem sikerült lehozni... :W

(#14175) Stigma.HC: Szép. :C Én biztos nem tudtam volna megállni, hogy ne lőjek, többet. :DDD

(#14185) Mister_X: A szemétládák... Nekem még nem küldtek, remélem fognak. Amúgy milyen az igénye? A telómon (LG Optimus L7II) nem hinném, hogy elfutna rendesen, bár tabon játszanék vele (Waqteq 79qci) azon lazán futnia kell.

(#14187) Bingisz válasza Tomi0703 (#14186) üzenetére


Bingisz
addikt

Első körben csak iPad van. A droidos kütyük majd később mehetnek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14188) Mister_X válasza Tomi0703 (#14186) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A zárt béta még csak iOS eszközökön elérhető (jelentkezésnél vagy húsz helyen ki volt emelve), hivatalosan iPadeken (iPad 2-től felfele), de elvileg van, aki iPhone 5-ön tolja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14189) Tomi0703 válasza Bingisz (#14187) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#14188) Mister_X: Hopp, ezen én átsiklottam. :B Beírtam az adatokat és next next next. :DDD

(#14190) Enzolord válasza Tomi0703 (#14186) üzenetére


Enzolord
addikt

Erre már nem is írok semmit...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14191) Tomi0703 válasza Enzolord (#14190) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megtetted mar feszbukon. :D

(#14192) Mister_X válasza Tomi0703 (#14191) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha beírod, hogy wotblitz.eu, már akkor is egy rágott alma fogad, épp csak a szemed nem szúrja ki :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14193) Tomi0703 válasza Mister_X (#14192) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem irogattam en ilyeneket be. Lattam, hogy lehet jelentkeznina tesztre, itt forumon olvastam azt is, katt a linkre, regisztraltam es ennyi.

(#14194) anatman09


anatman09
csendes tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ti melyik Klánt javasoljátok nekem?

Leírom a szempontokat:

- Fő szempont nálam, hogy jó fej srácok legyenek, és tudjak szakaszozni velük. Egyedül nem olyan izgalmas játszani. Néha kiábrándító...
- Sajnos csak hétvégén tudok játszani jelenleg, úgyhogy ha lehet ne legyen a Klánnak nagy elvárása
- Most a legmagasabb tankom tier 8as, és főleg TD vonalon húzom az ágakat, de tervezem a medeket is nyomni.
- Van TS a gépemen, a kommunikáció nem akadály.

Itt vannak a statjaim: http://www.noobmeter.com/player/eu/anatman09/514127432
Sajnos nem régóta vagyok benne a játékban, nem nagyon ismerem még a pályákat meg mikor hova kell menni, de gyorsan tanulok.

Köszi a segítséget! :)

(#14195) Djuree válasza anatman09 (#14194) üzenetére


Djuree
félisten

hali!

hagy ajánljam magam! :DDD
[link]
a srácok szoktak szakaszozni látom a cseten, talán ahogy szokik össze a banda egyre többet. sajnos nekem nincs időm rá. fent vagyok elég sokat, de nem ülök a gép előtt csak be vagyok lépve, aztán ha van épp időm akkor 2-3 csata lemegy, aztán megint csinálom a dolgom otthon.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14196) mtade


mtade
aktív tag

Lehet, hogy csak nekem új, de van olyan, hogy WOT: 8 bit tales
Van pár nagyon jó... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14197) Enzolord válasza Djuree (#14195) üzenetére


Enzolord
addikt

Lenne egy olyan ötletem, hogy ha gondolja a klánod, lehetne gyakorló csatákat egymás ellwn tolni, 3:3 5:5 7:7 és ilyesmi, ha gondoljátok...:) Mi vagyunk a Kelly Hősei, és nálunk is van pár fórumozó..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14198) Djuree válasza Enzolord (#14197) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz ötlet, bár ahogy írom is én nem biztos hogy be tudok ilyet vállalni, nagyon hektikus az időm játszani mostanában. de ha a többiek be tudják vállalni akkor mehet a dolog. :K
sajnos én jó szervezőnek se mondanám magam. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14199) Magany


Magany
tag

Sziasztok,hogyan tudom berakni a barakból a az átképzett legénységet a masik tankba amit legénység nélkül vettem?

(#14200) Enzolord válasza Magany (#14199) üzenetére


Enzolord
addikt

Rámész a tankra, Bal fölül a legénységre rámész, és bekattintod, hogy tegye be a legjobb legénységet...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.