Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) mefistofeles válasza Djuree (#14750) üzenetére

sarkítasz erősen.....
Mindenki (gondolom te is) várja a 0.9-et de pl a a "kötsög wg" itt nem hangzott el....... (a másik topicot nem látogatom...)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14752) Djuree válasza mefistofeles (#14751) üzenetére


Djuree
félisten

várom persze, de nekem aztán ráér, majd este ránézek, most úgyis meló van, így még ha akarnék se tudnék ránézni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14753) Dr_Syrex válasza Djuree (#14750) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Többek között ezért járok csak ritkán az ON topikba ;) Ott aztán van minden, off-tól a flame-ig :N
Ha néha panaszkodni támad kedvem, akkor szolidan megelmlítem itt.

Tegnap jó móka lett volna a dupla xp-s nap, de trékomosok konstans lagot kaptak mellé (tudom, hogy nem a WG hibája, volt szó róla a másik topikban). És bár sokat rontott a játszhatóságon, azért sikerült 56%-on zárnom a napot, plusz 11k xp-re megközelítettem a Leo 1-et.
2 óráig fennmaradtam, mert nagyon izgalmas, jó csatákat futottam a Leo PTA-val és nehéz volt letenni a vasat, de jobban aludtam utána :)
De közben még a szokásos keddi 2 órás teremfocit is megejtettem. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14754) Djuree válasza Dr_Syrex (#14753) üzenetére


Djuree
félisten

nálam is laggolt, de még éppen a határon volt, az at-8 úgyis alapból olyan lassú mintha laggolna. nem sok különbség volt. :DDD
én is toltam 1-ig, de mondom addig nem fekszek le még meg nincs az at-7. jó lenne ma is ha tudnám tolni még dupla xp-vel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14755) L4mie válasza Djuree (#14754) üzenetére


L4mie
veterán

jah hogy tegnap végig dupla xp volt? O.o
hmmm akkor ezért volt ennyi répa O.o csak beugrottam duplázni :D nem is figyeltem :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14756) Djuree válasza L4mie (#14755) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, én is csak beugrottam éjjel 1-ig duplázni. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14757) L4mie válasza Djuree (#14756) üzenetére


L4mie
veterán

mondjuk csak a T-150-et és az ISU-t XP zem épp, többi mind fullos....na sebaj legínyeknek jól jött volna...így jár aki nem figyel.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14758) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Szerver nem elérhető... "tervezett karbantartás miatt". :)

(#14759) L4mie válasza kicsitrash (#14758) üzenetére


L4mie
veterán

ölvileg már mennek, már ha valaki még nem olvasta az ON ban :]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#14760) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv!

Na milyen az új patch?
Még melózok de az asszonyt megkértem szedje már le mire hazaérek!:)
Most hívott,hogy lejött!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14761) Enzolord


Enzolord
addikt

Srácok, az on topicban már felvetettem, de ide is beírom, aki már tolja a 9.0-t az leírhatná a tapasztalatait, meg hogy milyen konfigot használ.. dobok össze egy táblázator, hogy hogAn változott az új patch révén a játék?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14762) xenom0rph válasza Flayer (#14760) üzenetére


xenom0rph
őstag

Történelmi csatába 3 perc alatt nem tudott berakni..

halahala

(#14763) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

na megvan az első ammorack lövésem :) ..nálam jobban fut a játék,magasabb FPS és kisebb MS :)
Én Core2Duo E6550, 3Gb Ram, Radeon HD 5450 1GB, 1TB WD HDD,és Win XP SP3-ast használok

[ Szerkesztve ]

(#14764) KisApám válasza Djuree (#14725) üzenetére


KisApám
addikt

Tegnap "LOW TIER NOOB"kodtam.

Azaz 24 csata, az átlag TIER 3.3 volt.
79,2% győzelem, átlag 2.1 kill, WN8 3142. (Nyerőág??? :DDD )

A TIER III-as FCM 36 Pak 40 (kb. 20 csata), valamint
a TIER VI-os M6 volt használatban.

A TIER III-as FCM 36 Pak 40-ot szeretem.
TIER V-ben is tud "aratni", a KV-1-et is meg tudja "enni".

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14765) Bingisz


Bingisz
addikt

EU1 át lett helyezve megint?
Mert az nem laggol, viszont az EU2 úgy néz ki, hogy igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14766) Stigma.HC válasza Bingisz (#14765) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Első nekem is jó, bár még kíváncsi leszek mi lesz 7-8 körül. Nekem akkor a legrosszabb.

Kettes szintén gatya

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14767) wrett válasza xenom0rph (#14762) üzenetére


wrett
csendes tag

Hi!
Esetleg (német) top tankot akartál bevinni?

(#14768) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Most frissítettem és úgy veszem észre, hogy csúnyább és lassabb lett a játék más is így érez vagy csak rosszabb lett az auto grafika kiosztás?

(#14769) KISDUCK válasza KISDUCK (#14768) üzenetére


KISDUCK
addikt

A cpu és gpu kihasználtság közepes körül mozog, hm érdekes... sikerült "optimalizálni" a játékot? :(
Eddig legalább a cpu dolgozott a játék alatt...

(#14770) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Nekem ugy tunik, hogy picitt jobb lett...ha lejjebb veszed a grafikat, akkor nem olyan kidolgozott, es valoszinuleg a gyengebb gepek is jobban mukodnek igy...
Viszont a ping sem a legjobb, es 2 csata alatt vagy 12x szakadt meg a kapcsolat, ha nem tobbszor.
Szoval baszhassak, ha ez a dolog a jatekosok felenel igy van, akkor ha ezt nem orvosoljak belathato idon belul, akkor sok jatekos kopik le, mert igy egyszeruen nem lehet jatszani... :W :W :W :W :W :O

UI : Na nem baj, mert holnap irok nekik hogy csinaljanak valamit ezzel a dologgal vagy menjenek a halalal vervoros ?!@#$%

[ Szerkesztve ]

(#14771) KISDUCK válasza Antonius1978 (#14770) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát most minimumon megy úgy ahogy eddig közepesen... szóval kissé mérges vagyok és se a procim se a vga-m nem pörög fel max-ra középmezőnyben totyognak...

(#14772) sebijani1982 válasza Enzolord (#14761) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Acer Aspire 5720 laptopot használok:

Proci: Core 2 Duo T7700 2.4 GHz,
RAM: 4 GB DDR-2 RAM,
Videókártya: Nvidia Geforce 8400M GS 256 MB dedikált RAM
Háttértár: Samsung Evo 840 SSD ezen van a rendszer és a WOT is.
OS: Windows 7 64 bit

Eddig 15-40 FPS között mozgott a játék. Bokros-erdős részen leesett 10-20 közé. Minimum grafika mellett csak és kizárólag a Megjelenítés távolsága volt Maximumon.

Most "stabil" 25-40 FPS ugyanúgy minimum grafon és max látótávon. Érzésre folyamatosabb a kép, de most is le-leesik 17 FPS-re a nagy erdőkben. FOV: 95-re van állítva.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#14773) jimmy74


jimmy74
őstag

sziasztok.
Hol lehet megnézni azt hogy milyen felszereltségű pl:ágyú a tankok a történelmi csata módban?Az isu-n
pl. milyen ágyú van?A ferdin?
Az isu-t már eladtam igy nem tudom,ferdim meg ninncs.

WoT:jimmbo

(#14774) Antonius1978 válasza KISDUCK (#14771) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, hogy nekem gyenge a gepem viszonylag, de amig nem volt atkoltoztetve a szerver, addig nagyjabol a 30 FPS megvolt, es a ping meg nagyon jo volt, olyan 40-50.
Az FPS ha esett, akkor attol meg valahogy tudtam jatszani, de amikor a ping leesik - foleg ha bemesz lovesz helyzetbe - akkor a jatek megall kb 5 masodpercre, vagy tobbre, es addig vigan szetlonek...vagy megszakad a kapcsolat, ahogy a tegnap is...E-100 voltam, ramlott tuzer, IS7, Tortoise...4x szakadt meg, a vegen az IS7 kilott azt hiszem, mert addig nem tudtam mozogni stb.Szoval nem akarok agyutoltelek lenni.
Vagy megoldjak valahogy, vagy menjenek a fenebe a jatekukkal, mert tudok massal is jatszani, tojok a tankos jatekukra....Mar vegetert a fuggoseg kb 2 es fel ev utan, ugyhogy barmikor le tudok rola mondani...

jimmy74 nagyon valoszinu, - mivel tortenelmileg ezen agyuk voltak a 2 jarganyon amit kerdezel - hogy az ISU-n a rovid 152mm-es, a Ferdin pedig a 88mm/L71-es agyu van.

[ Szerkesztve ]

(#14775) Bingisz válasza Antonius1978 (#14774) üzenetére


Bingisz
addikt

Most lett visszaköltöztetve az EU1. Ott már nincs lag.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14776) jimmy74 válasza Antonius1978 (#14774) üzenetére


jimmy74
őstag

a su-152őn a trololó van akkor az ISU-n is?érdekes.

WoT:jimmbo

(#14777) Bingisz válasza jimmy74 (#14776) üzenetére


Bingisz
addikt

A-a. Az ISU-152 a historicalban igazából ISU-122. Szóval 122-es ágyú van rajta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14778) Joe.36


Joe.36
addikt

Reméltem hogy az E-100 végre nem lesz rozsdás... :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14779) AMD Power


AMD Power
titán

Hardver igény? Nagyobb lett?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14780) Richard! válasza AMD Power (#14779) üzenetére


Richard!
addikt

véleményem szerint igen.kb 20-30%-kal

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14781) Joe.36 válasza AMD Power (#14779) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam rosszabb lett maximumon, sokszor le esik az fps, átlag 30-40 aztán néha lemegy 15 re is, ilyen nem volt. 1360/768

AMD PHENOM 2 BLACK @ 4 GHZ + HD 7770 @ 1150 MHZ ... 4 GB RAM

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14782) KISDUCK válasza AMD Power (#14779) üzenetére


KISDUCK
addikt

Valamit megbabráltak nagyon, nekem amd a10-4600m & 7670m van a játékot vga-n futtatom, de katasztrófa. Előző verzióban 15-40 között mozgott az fps-em most pedig 10-28. A cpu használat régen ugye 1 szál 100% vga 60-70%, most pedig cpu 4 szál max 30-50% vga meg 50-90%. Nagyon rosszul muzsikál nekem. Robbanó torony az kell, de hogy tényleges optimalizációt valósítanának meg... Holnap teszek fel frissebb drivert kipróbálom hátha, ha nem lesz jobb, akkor nem fogok vele tovább szenvedni.

(#14783) Enzolord válasza Bingisz (#14777) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem su-152-nek tűnt a trollolóval...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14784) AMD Power válasza Richard! (#14780) üzenetére


AMD Power
titán

Ennek Nagyon nem örülök! :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14785) mtade


mtade
aktív tag

Nekem egy 5800k-s gépem van, dvga nélkül. Eddig 60-90 fps volt, most ez 30ra esett vissza. A wg-nek AJQA.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14786) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én eddig nem tapasztaltam számottevő FPS visszaesést, de a játék egyértelműen szebb lett. G840 + HD7750, minden max, 1440*900.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14787) mefistofeles

Nos tapasztalataim pár csata után...
Örömmel jelentem, hogy van remény a kőkori konfigurációk tulajainak is, mert (igaz minimum graf beállításokkal) 1440-es felbontásban hozza az eddigi kb. 30-50 fps közötti szintet, szóval bőven játszható!
A grafika még így lebutítva is szebb lett, nekem főleg sniper nézetben volt szembetűnő a változás.
A hangokat személy szerint borzasztónak tartom.
Szóval mindent összevetve, egy jó hangmoddal igen csinoska lesz a cucc!

a konfigom:
E 5700 Intel DualCore proci (3000 Mhz), 2x2 Gb dual memó DDR3,
és a lényeg... Geforce 8600 GT VGA :Y (512 Mb DDR3/128 bit)

Ja még valami... az XVM et, hogy tudom működésre bírni? Hivatalos oldalról etöltöttem, regisztráltam/aktiváltam vagy mi de semmi....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14788) mefistofeles válasza mefistofeles (#14787) üzenetére

...az XVM probléma megoldódott.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14789) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez az AT2 nagyon pén tank :C Egy Chi-Nu intézett el vele négy kill meg jó sok sebzés után, de felülről (Mountain Pass) - biztos nézte ő is a Girls und Panzert :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14790) scyllarus


scyllarus
veterán

E3400 (3.4 GHz-en), 4 GB DDR3, HD5670 512 DDR5. A tesztszerón 10-15 fps-sel több volt, mint az éles 8.11-en (1200*800, fejlesztett graf, szinte minden minimumon, a környezet és a látótáv maxon). Most az éles 9.0-án normálra kellett levennem, de ha valakit kilőnek (bárhol a térképen, nem kell látnom) rögtön esik 20-at...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14791) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Gép leírásban!
Nekem a gép autó beállításnál berakja fejlesztett grafika de ott nagyon akad a játék!Vissza kellett venni normál beállításra!A felbontás 1280*1024.
Szerintem szebb lett a játék viszont jobban akad mint az előző verzió hasonló beállításokkal!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14792) AMD Power válasza Flayer (#14791) üzenetére


AMD Power
titán

Én is így gondolom ezt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14793) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Rohadjon meg a WG.... Tegnap kilőttem az Ob 430-at, ezzel megszerezve a szovjet szakértőt is, ami az utolsó volt a sorban, mégsem adta meg a Tank Mester-t. Az összes szakértői megvan, de nekem azért lőnöm kell a három új német vacakból a mesterhez... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14794) Dr_Syrex válasza TESCO-Zsömle (#14793) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az már szerintem hamarabb össz fog jönni. Ob 430-at én is kergetem már egy ideje, de eddig kevés szerencsével. A 430 II-őt is csak a napokban tudtam elkapni végre :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14795) mefistofeles

Skacok! lassan összerakom a cuccost, de nem találok olyan minimapot ami mutatja a látótávot, lövegirányt stb. Tud valaki effélét?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14796) Flayer


Flayer
senior tag

Mi van most!?
Megnéztem a noobmeter-en a statisztikám!
Nem kicsit mutat hülységet!Tegnap csak 86 pontot esett WN8 értékem!
Valakinek müxik rendesen!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14797) AMD Power válasza Flayer (#14796) üzenetére


AMD Power
titán

Sokszor zöldségeket ír.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14798) scyllarus válasza Flayer (#14796) üzenetére


scyllarus
veterán

Frissítés után mindig lehal. Az on topicban is téma, más is így járt. Nekem is furákat mutat, a wotinfo.net-et ajánlom, az jól mutat mindent.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14799) Flayer válasza scyllarus (#14798) üzenetére


Flayer
senior tag

Köszönöm!
De az on topikba ritkán nézek be ha egyéb elfoglaltság miatt nem jövök fel ott legalább 350-400 új hozzászólást kéne végigolvasni!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14800) unravel


unravel
őstag

Fórumok » Lokál » World of Tanks - Mi nem nézzük az ontopikot :(

:))

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.