Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Scheff válasza Bad Pritt (#16996) üzenetére


Scheff
tag

WoT 2.0? :D

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#17002) Antonius1978 válasza Szepi1979 (#16993) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aham, beirtam a keresobe es a Port-on megneztem a leirast.

sith7 : tiszta szerencse :D

HáGé jo lenne ha a WOT is tartana ilyen felmerest, hogy a jatekosok egy ujabb angol agat/kiegeszitest, vagy vegre a tobbi kissebb nemzet tankjait szeretnek-e viszontlatni ?
Mert en az utobbira szavaznek.Van mar kismillio fele jargany a nagy nemzeteknel, mostmar igazan mozdithatnanak valamit az EU ag ugyeben.

(#17003) Enzolord


Enzolord
addikt

Akkor Isten Éltesse Djureet aki ma Tripla X lett... Remélem, már valahol erőst fogyasztja a 110es oktánszámú bioetanolt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17005) Bingisz válasza Bad Pritt (#17000) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem lesz hp rendszer? Eddig nem úgy volt, hogy lesz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17006) diegho


diegho
nagyúr

Napi első epic beszólás egy T34-től. "L2P P2W statwhores!" Mondja a prémium tank a 121-nek és a bat-nek akik normál lőszerrel lőnek rá :D

(#17007) csapee


csapee
senior tag


Egy hazánkfia akire büszkék lehetünk. Amúgy ezeket tenyésztik, vagy alapból ilyen hülyék? Letol a szakadékba és meglepődik hogy kilövöm ;]
Sejtetettem hogy baj lesz vele, mert így indította a csatát: MAGYAR?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#17008) Bingisz válasza csapee (#17007) üzenetére


Bingisz
addikt

Egymást fejlesztik a wotinfo, wothungary, wmksz és egyéb facebook csoportokon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17009) scyllarus válasza Bingisz (#17008) üzenetére


scyllarus
veterán

Ki ne hagyd a legfőbb humorforrást! (SGfórum)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17010) mefistofeles válasza csapee (#17007) üzenetére


mefistofeles
addikt

Mit akarsz ez legalább összehozott 1600 HP sebbzést! Nekem az előbb olyan jutott aki annyit csinált, hogy beleállt a seggembe, nem tudtam visszavonulni, és lövésnél állandóan lökdösött.... Aztán megunta és kiment a pusztába az ellen sortuzében meghalni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17011) Bingisz válasza scyllarus (#17009) üzenetére


Bingisz
addikt

Jatényleg. Onnan pl. most tudtam meg, hogy az arty tracert is kivették...:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17012) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Kiváncsi lennék, van itt a fórumon olyan játékostárs aki abszolute modok nélkül játsza a játékot?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17013) xenom0rph válasza mefistofeles (#17012) üzenetére


xenom0rph
őstag

perpill van

halahala

(#17014) KaLeun


KaLeun
senior tag

Érdekes, hogy majdnem beelőzi a Paladin a PzH 2000-t: [link]

Cila

(#17015) diegho


diegho
nagyúr

Imádom mikor nem hiszik el, hogy jobban tudom mit kell csinálni egy tankkal. 6 hellcat a csapatomba, murovanka és senki nem megy az erdőbe spotolni. Mondom nekik, hogy a hellcat a legjobb spotter a játékban. Erre az ügyeletes lófaxjóska elkezd kioktatni hogyan kell hellcat-el játszani. Azt mondja a hellcat sniper és dmg dealer, nem scout. Mondom ez baromság, hellcat-el nagyon jól lehet spotolni, ezen a pályán meg pláne. Voltam én minden barom. Csata után nézem a srác 400+ hellcat kör, 633 átlagsebzés és nincs ace tanker... most nem azért, de ha ő dmg dealerként 633-at sebez én scoutként 1625-öt, akkor ott valami baj van nem?

(#17016) diegho


diegho
nagyúr

Valami normális T9-10 tankot szeretnék jó gun depression-el, és jó ágyúval, használható mozgékonysággal. Megvettem az STA-1-et, nyugtassatok meg, hogy jó ötlet volt átlépni a csiribirit és az STA-val kezdeni ezt, mert úgy láttam a Type egész komoly cucc. A papírság nem érdekel, csak az ágyú és a gun depression. Igazából az FV4202 mellé szeretnék valami mozgékonyabb, de hasonló képességű tankot, mert ez a 40-es top speed (szakadékban 44) kicsit bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#17017) Stigma.HC válasza diegho (#17015) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Deja vu. Ugyan ezért írogatott szépeket nekem egy magyar játékos mert szintén erre kértem ott. :DDD Bár akkor nem voltam túl toleráns vele, mikor magyarázott és belém lőtt kitoltam a bokorból a nyílt terepre mert a szélén állt. ;] Szerintem a csapat szemében én voltam a közellenség akkor. Mondjuk annyira nem zavart.

(#17016) diegho ágyú és gun dep miatt akkor inkább ez a vonal mint a kínai. Amúgy nem vészes az a csiri, végére megkedveltem, de még egyszer nem zongoráznék rajta végig.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17018) diegho válasza Stigma.HC (#17017) üzenetére


diegho
nagyúr

Első kör stock STA 3k dmg. Mozgékonysága full stockon is jó, ágyú is megfelel, minden oké lesz ezzel úgy gondolom.

(#17019) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Amúgy valaki kedveli ezt a t34-2-őt? Mert sok szeretni valót nem találok benne a többi tankhoz képest.

Születésnaposokat meg Isten éltesse!

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#17020) sith7 válasza diegho (#17018) üzenetére


sith7
nagyúr

munkatársam dicséri nagyon :K

(#17021) mefistofeles válasza diegho (#17015) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ebben tökre igazad van! Ha nekem egy olyan csapattárs adna tanácsokat mint Te akkor tuti megfogadnám (már csak a saját érdekemben is)
Nálam pl. pont fordított szokott lenni a helyzet. Nem mondom, hogy én egy csodatankos vagyok de imádom mikor csata elején a full piros 45%-os win rátás arc kezd el tanácsokat adni, hogy mit merre....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17022) diegho


diegho
nagyúr

Nem semmi lények játszanak ma... blokkolás és fedezékből kitolás megy végig. Mozdulni nem lehet annyi kutya követi állandóan az embert a magas wn láttán...

(#17023) emre válasza diegho (#17018) üzenetére


emre
veterán

Az STA szódával elmegy, de szerintem T8-ban a Pershing és az Indien is jobb. A tornyát csak akkor nem lövik át ha a gundepression teljesen ki van használva. A Type-61 viszont olyan mint egy korcs M46 Patton látótáv és camo nélkül, bazi nagy weakspottal a tetején. Egyedül amiben jobb annál az a dpm, pedig papíron nem tűnik rossznak. Az STB-t viszont sokan dicsérik.

(#17019) Stigma.HC

Én már a 34-1-et sem szerettem, a 34-2-őt meg sem vettem, inkább elindultam a light ágon.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17024) Bad Pritt válasza emre (#17023) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem jelenleg a Leo PT A, 7/1, M46 Puttony is jobb választás lehet, mint a Type. Gyakorlatilag csak az ágyú, amiben erősebb náluk, de a Leo abszolút felsőbbrendű így buff után.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17025) emre válasza Bad Pritt (#17024) üzenetére


emre
veterán

Igen, kíváncsian váron én is, mert a következő nagyobb mennyiségű free xp-t a PTA fogja kapni. Az a löveg valami eszméletlen jó lehet, csak ott ugyan nincs akkora gundepression.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17026) Bad Pritt válasza emre (#17025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát tudod, valamit valamiért.
A Leo torony amúgyis sokkal kisebb, mint a 61-esé, hát még ha a tumort is vesszük, cserébe 10 helyett 6 fok a gundep.
M46-nál megvan a gundep, sokkal jobb a torony, cserébe nincs átütés és pontosság.
Centinél is van gundep, jó torony, nagy átütés, hihetetlen pontosság, de csak szökőévente lő.
Nálam egyértelműen a Leo a győztes jelenleg, kihúzott álcaskill meglesz már a srácokra, mire odaérek, igazi kis nindzsa lesz a nagymacskából, egyszer itt, egyszer ott csap le, látni se fogják, nyami. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17027) sith7 válasza emre (#17025) üzenetére


sith7
nagyúr

A PTA - re mindenképpen spórolj a free xp - vel, mert alap ágyúval nagyon gáz ... legalábbis nekem az volt :B

(#17028) Dr_Syrex válasza Stigma.HC (#17019) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A T-34-2 nemrég lett meg, de csak a tornyot dobtam rá free-ből egyelőre. Feltraktam a 122-es löveget is próbaképp, amígy meg nem lesz a top 100-as cső. De könnyen lehet, hogy mégis inkább a T-34-1 top ágyújával fogom addig használni.
A T-34-1 meglepően jól használhatónak bizonyult. Nekem jobban bejött, mint az orosz T-43

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#17029) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na megvan a Batmobillal is a tank ász :DD


[Replay ha valakit érdekel]

Nem tudom a végén hova bújt az arty, de sikerült megúsznia :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17030) superfly2 válasza Stigma.HC (#17019) üzenetére


superfly2
tag

Én szerettem a T-34-2-t van is egy jó replay-em vele, és sszerintem olyan mint a Type 59 :K

A Type-61 viszont elég jó tank szerintem, azt hittem az elején hogy mekkora kaka, de aztán rájöttem hogy mégse, azóta a garázsban van, a púp a tornyán viszont elég csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#17031) dfsz34


dfsz34
őstag

jo ez a twitch, végre megtudtam QB igazi nevét :)

Will "Quickybaby" Frampton

(#17032) KaLeun válasza csapee (#17007) üzenetére


KaLeun
senior tag

-Magyar?
-van
-nincs
-csöcsipunci
-hihihi
-hahaha
-hehehehe

Ekkor fogtam magam és lementem egy kupa pálinkáért...

Cila

(#17035) Enzolord válasza diegho (#17034) üzenetére


Enzolord
addikt

Magadhoz képest igen jó volt a találati arányod... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17036) diegho válasza Enzolord (#17035) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lőttem 100m-nél távolabb, csak egyszer. Tudod a T30-al a csata közepében illik lenni, nem hátul ácsorogni a bokorban.

(#17037) Enzolord válasza diegho (#17036) üzenetére


Enzolord
addikt

:) Sejtettem, de én T95 párti voltam, ahhoz kevesebb ész kell.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17038) diegho válasza Enzolord (#17037) üzenetére


diegho
nagyúr

A T95-höz sok nyugtatót kellene szednem.

(#17039) zozyk


zozyk
addikt

Vicces,amikor csata közben hülyéznek aztán ez a kép fogad a kör végén... :)

(#17040) Enzolord válasza diegho (#17038) üzenetére


Enzolord
addikt

Engem viszont sokszor megvédett attól, hogy ostobaságokat csináljak.. :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17041) ng0ofy válasza mefistofeles (#17012) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Lassan egy eve csak modok nelkul, kerdezz batran.

(#17042) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17012) üzenetére


Antonius1978
addikt

Pl en, 3 evet...egyszer tettem fel valamit amit Emre adott, de lassitotta a gepet, igy leszedtem.
Utanna csak magyar hangot tettem, az ujabb patch ota az sincs.

(#17043) mefistofeles válasza Antonius1978 (#17042) üzenetére


mefistofeles
addikt

Én csak a leg alapvetőbbeket használom de egy jó minimap és célzó mod nélkül elég fura lenne a játék. Plusz az XVM de a win kalkulációt alapból kikapcsolom. Az xvm értékelés a játékosoknál max. annyiban befolyásol, hogy ha tehetem az ellenfél top játékosait támadom.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17044) Bingisz válasza mefistofeles (#17043) üzenetére


Bingisz
addikt

A célzó modokból már csak a zoom modokat használom, maga a crosshair az gyári.
Az előző patchben eléggé letisztultan használtam a játékot, mondjuk most meg kipróbáltam ezt az aslain installeres dolgot, és nagyjából bepipáltam mindent amire kíváncsi voltam. Úgyhogy most olyan szinten zsúfolt lett a GUI-m, mint Patriké... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17045) Bingisz


Bingisz
addikt

LOL ezek a frissen sült type 59 tulajok nagyon viccesek. Azt hiszik, hogy az a tank elpusztíthatatlan, úgyhogy vígan rohannak meghalni az első sorba. :C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17046) Antonius1978 válasza mefistofeles (#17043) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat a kis terkep az hasznos tud lenni, marmint az, amelyik bejeloli a felderitett ellenseg utolso helyzetet, ez tenyleg ad elonyt.
A jobb celzo pedig nem er semmit, ha a lovedek lepottyan a becelzott tank elott, vagy vigan elmegy felette, ezt az asszem BL-10-esnel az ISU 152-es lovegevel tapasztalom a legtobbet, igy visszavaltok kulso nezetre celzo modbol ha loni akarok altalaban. (az elejen mar volt JadgPantherem, de meg nem tudtam a belso celzo nezetrol, es akkor is kulso nezetbol lovoldoztem :DD )

(#17047) Bad Pritt válasza Bingisz (#17045) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Honnan vannak friss Tpye tulajok?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17048) mefistofeles válasza Antonius1978 (#17046) üzenetére


mefistofeles
addikt

El kellett telnie egy bizonyos időnek mire rájötem mennyire hasznos a minimap. Rengeteg infóhoz jut az ember a csata állásáról és a poziciókról.
A célzó az csak azért más mert a "gyári" néha beleveszett a háttérbe (vagy rossz a szemem?) Most nálam a TAIPAN az abszolute befutó. Akkor még ugye a zoom és az XVM oszt kész!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17049) stork13 válasza Bad Pritt (#17047) üzenetére


stork13
aktív tag

A Gamescom-on volt játék és azon lehetett naponta nyerni Type-ot, T34-et és IS-6-ot (nem tudom mennyit, de 50 rémlik).
SG-n mindegyikre volt példa, hogy megnyerték.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#17050) mefistofeles


mefistofeles
addikt

He he.. gyenge kezdés után összekalapáltam egy Halonen medált! :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.